• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

16. ledna 2017 
@ivka3901 je mi to moc líto..:'(
1. črc 2016 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Ivi, tak jsem doufala ...ale pokud jste se rozhodli adaptovat,tak je to krásné a uděláte šťastný život nějakému drobkovi, u nás by to také tak asi skončilo....Ale pokud budou síly a finance, zkoušej, co to dá!!!!
1. črc 2016 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 moc moc moc gratuluju, ani nevim proc ale v poslední době jsem si na vas často vzpomněla, ani nevim proc, když vas neznam a je to vic jak tri nebo ctyri roky kdy jsem si s vámi něco psala - vidim to jako dnes, dosla jsem z práce z porodnice a padl na me splin a něco jsem vam psala a vy odpovídala... a v poslední době jsem si rikala jak se asi mate, jestli jste to nevzdali a vidim ze ne, moooc gratuluju :slight_smile:
1. črc 2016 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Přeju ti hrozně moc sil, ať už si další cestu za potomkem zvolíte jakoukoli!!! Budeš skvělá máma - to všechno, cos prožila, tě určitě posílilo a uděláš nějakýho drobka moc šťasným. :wink:
1. črc 2016 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@78marcela
@delfi75
@soleilll dakujem kočky vždy ste mi poradili a povzbudzovali ešte raz velké dakujem :slight_smile:
1. črc 2016 ve 22:14  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@1miska Vážně....,je mi potěšením a děkuji :slight_smile:
2. črc 2016 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je to tam !!!!! Dneska rano testik nervy jsem měla strašné ale je tam //
Teď budou nervy jaká hodnota bude hcg pak jestli bude srdíčko..... snažím se myslet pozitivně a věřím že tentokrát to dopadne dobře.
2. črc 2016 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (10)
@handous1 no to je úžasný, mám s tebou obrovskou radost :wink: , přesně si pamatuju, když jsem tohle uviděla po 4a půl letech snažení, dělala jsem si testy snad dvakrát denně aspoň týden a modlila se, ať se mi to jen nezdá :wink:
2. črc 2016 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 moc mě to mrzí, ale možná, až adoptujete prcka a budete konečně šťastní, to vaše miminečko si k vám cestu najde, má to tak hodně párů. Drž se a přeju hodně sil!!! Posílám pohlazení.....
2. črc 2016 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@handous1tiše geatuluji
2. črc 2016 ve 20:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sikulik ,@delfi75 děkuji holky ale zatim se fakt bojím aby to dopadlo dobře . Nedokážu se z toho ještě těšit po té předešlé zkušenosti :frowning2: Snažím se věřit že tentokrát to dopadne dobře.
2. črc 2016 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handous1 Hani, moc moc gratuluji ke dvěma // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budu držet palečky, aby to tentokrát vyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2016 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moni34 moc děkuji ! Snad tentokrát budeme mít větší štěstí.
3. črc 2016 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handous1 To je ale paráda :slight_smile: ,tfuj,tfuj,tfuj..............!
3. črc 2016 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Je mi to líto,věřila jsem..........,ale není všem dnům konec,třeba ještě najdete sílu,a i kdyby ne,adopce je obdivuhodná,a někdo kdo to ještě neví,bude moc šťastný.Každé vaše rozhodnutí bude to správné,hodně štěstí !
3. črc 2016 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sikulik dakujem velmi pekne si zlatá no kedže adopcia je na dlhé toky tak nejak sa už nato,že budeme niekedy v živote rodičmi nebudeme upýnať budeme žiť život taký aký nám je súdený a ked sa nám podatí adopcia budeme šťastný,ale nejak naša psychika je každopádne čo sa týka detí ubolená :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. črc 2016 v 19:06  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikula77 nikdy nehovor nikdy,ale stačilo už neveríme každý dochtor a to som prešla cez dosť túk je múdry,ale nikto nám nepomohol a preto už nedoverujeme žiadnemu centru takže my už s IVF definitívne skončili :frowning2: budeme žiť živoz a plniť si sny a možno k nám nájde bocian cestu cez adopciu
3. črc 2016 v 19:09  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@handous1 super aspom ty máš šťastie tfuj tfuj tfuj nech to dobre dopadne:wink: :wink: :wink:
3. črc 2016 v 19:10  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 děkuji . Snad se už po tom dlouhém únavné boji taky dočkáme.
@mikula77 díky :wink:
3. črc 2016 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 ivko zkus MUDr.Machač v Olomouci!!!
4. črc 2016 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handous1 Super zpráva. Negratuluju, to až v únoru... Zkus se do doby, než půjdeš na UTZ, zaměřit myšlenkově na něco jinýho, aby ti ten čas rychle utekl. A tímhle ty nervy rozhodně nekončí! :slight_smile: Test - UTZ, jestli je plod v děloze a má srdeční akci - 1. screening - 2. screening - test těch. cukrovky - porod - to všechno jsou zásadní milníky, co tě (věřím) čekají. :slight_smile:
4. črc 2016 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@soleilll díky za povzbuzení. Vím že je to dlouhá cesta a já budu každou kontrolu asi na nervy. Moje myšlenky zatím ničím jiným nedokážu zaměstnat.
5. črc 2016 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky chtěla bych se vás zeptat kdy vám začalo být špatně od žaludku v jakou dobu po transferu. Pořád čekám kdy to začne a ono nic. Pak si říkám jestli je to teda v pořádku no to ty moje nervyky už pracují.....
5. črc 2016 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handous1 mně špatně ani nebylo,ale tak v 8tt mi začalo smrdět maso - vařené,pecené,uzeniny a jiné výrobky z něj ...a přestala chutnat káva:wink:
5. črc 2016 ve 21:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 díky to mám teda ještě čas. Snad bude všechno v pořádku. :slight_smile:
5. črc 2016 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@handous1 bude,musí!!!
5. črc 2016 ve 22:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@handous1 mně taky až 8-9.tyden. ale pak brutálně a do 22.tydne praktický denně.
5. črc 2016 ve 23:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@renisek no macháča v olomouci určite neskúsime kedže sme pod neho patrili a rozhodla som sa ešte skúsiť reprofit v Brne s otevrelom,ale bohužiaľ to nevyšlo a moj muž už žiadne IVF skúšať nechce a momentálne sme natom psychicky dosť zle :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. črc 2016 v 00:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivka3901 Držte se. Je to moc těžké. Člověk se skoro rozkrájel a vše k ničemu :frowning2: Úplně vám rozumím.Držím pěsti.
6. črc 2016 v 09:46  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@handous1 Při prvním těhotenství asi kolem 6. týdne jsem měla pár dní žaludek na vodě, což zahnal jeden bombon, ale špatně mi nebylo a ani potom. Při druhým od 8. týdne denně blbě až do konce 4. měsíce. Blila jsem i v práci a špatně mi nebylo jen, když jsem zrovna jedla, byla přežraná nebo spala. :grinning: To byla draze vykoupená holka... Kluci jsou (podle mé zkušenosti) bezproblémoví, i po na rození.
6. črc 2016 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek