• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

7. prosince 2016 
ahoj holky, nevíte, jestli je tam tento týden dr Otevřel?....
11. říj v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky , mám menopur více balení zakoupené v německu které nepotřebuji kdo má zájem pište do zpráv.
16. říj ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky. Nevíte některá, kam z Reprofitu Brno odešla MUDr. Vitoušková?
23. říj v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap ahoj dovolím se ti odpovědět, je na klinace ReproGenesis..na te stejne ulici jen o pár metrů dál...taky jsem se zajímala..
23. říj v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap jak pise zuzi.kol, ale pry je tam jen obcas, ze je pry na materske, ale to muzou byt jen drby, nemam to overene :grinning:
26. říj ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenka27 Ty mě někoho připomínáš...:laughing: Jojo, díky Leni a @zuzi.kol Jsem se dívala, kdyby mně to náhodou po Novém roce nepřešlo :laughing:, že se objednám "na jistotu" a Vitoušková i Štelcl jsou fuč...
27. říj v 00:18  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap no jo tahle dvojka uz valci jinde :grinning: takze te to nakonec prepadlo? :wink:
27. říj v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenka27 Člověče, nevím - Aďoch už má 4 roky, takže je samostatná jednotka. Manžel taky ještě nesenilní, takže nepotřebuje, aby se o něho někdo staral...:smiley: Asi si pořídím kočku:laughing:
27. říj v 16:25  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Nebo Kačku :slight_smile:
27. říj v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@safarikovap Štelcl je také v Reprogenesis :wink:
27. říj ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni34 ahojky, jak se máte? Počítám, že už máš pěkné bříško :wink: Držte se!!! :wink:
27. říj ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj holky, včera jsem byla na ET. A ke včerejšímu dni nám zůstalo 10 embryek :grinning: do patku budeme vědět kolik jich teda zamrazíme :slight_smile: A dostala jsem fotečku z UTZ, snad se tam zavrtá a bude se držet 9 měsíců :slight_smile: jinak chodímk Vránovi, je to úžasnej doktor, budu k němu přecházet i na gynekologii :slight_smile:
2. lis v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jennyy12 Tak ja platila cca 2 tis, zustalo mi asi 700 jednotek. Kamaradka bude mozna potrebovat, tak ji to muzu dat a zbytek uvidim, treba nekdo jako samoplatce bude chtit :slight_smile:
2. lis v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sikulik ahojky a diky :blush: dneska jsme byli na velkem UTZ u Vlasina a vsechno je v poradku, cekame chlapecka a brisko mam obrovske :grin:
2. lis ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@moni34 to je krásné!!!! Jen tak dál:kissing_heart:
3. lis v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni34 tak to je super zpráva, jen tak dál :slight_smile:
4. lis ve 23:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni34 skvela zprava:grinning:
5. lis v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@moni34 mám takovou radost!!! :grinning:
8. lis v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@delfi75
@lenka27
@78marcela
@sikulik všem holky moc děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Ahoj nenajde sa tu nejaká slovenka alebo ceska, ktora zije v rakusku, je tam poistena a bola na ivf v reprofite?
14. lis v 15:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Niekto, kto podstupil scratch biopsiu, intralipidy, AH, glue... ako možnosť pre lepšie uchytenie embrya?
14. lis v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, chceme z Jihlavy přejít a dostali jsme doporučení, aby jsme zkusili Reprofit. Mohu poprosit o info jak jste spokojené a popř. jakého dokotra zvolit? Děkuji. :slight_smile:
15. lis v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@karkab My chodime k mudr. Vranovi a pri prvnim IVF zvolil vybornou stimulaci, sice ET nevysel, ale ted bude KET, tak snad to klapne:smile:
15. lis ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj holky, vcera jsem byli na porade o budoucim mimi. Mame zamrazene 2 pajetky, po 2 embryjkach.... Pridelili nam mudr Kneslovou... Mate nektera zkusenost? Prvni ditko mame od Stelcla :slight_smile: . Docela me zarazilo, ze se musi rozmrazit obe emryjka a jedno nasledne zamrazit... Dve mi nedaji. Jsem po CS a dvojcata se vyrazne nedoporucuji...
16. lis ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pt1981 resila jsem to same. Mela jsem posledni pejetu se tremi. Takze bylo v planu znovuzamrazeni..nakonec po rozmrazeni bylo jedno spatne uplne a druhe bylo dostacujici na transfer ale uz ne k rekryo. Takze mi po velke porade a jednanich zavedli obe. Take jsem po sekci.
18. lis v 05:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@karkab ja byla spokojena velmi. Mela jsem spoustu lekaru, za ty roky,ale otehotnet a zdarne donosit se zadarilo u dr.Kozumplika. takze za sebe doporucim jeho
18. lis v 06:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@karkab Také nedám na Reprofit dopustit. Mám od nich dvě holčičky, konkrétně od Dr Koudelky. :slight_smile: Ale nevím jak casto teď v Rf působí. Perfektní přístup a jsem ráda že jsem ho poznala.Urcite někoho vybereš. Ještě jsem byla hodně spokojená s Dr Kurecovou, ale teď je na mateřské. Držím palce.
18. lis v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@78marcela ahoj, dekuji... A jak jsi dopadla? Miminko se chytlo jedno nebo obe?
18. lis v 08:46  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@pt1981 nastesti jedno
18. lis v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ninanela taky mame holcicku od Koudase a super :wink:
18. lis v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek