Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

koudelka82
22. lis 2017

Já jsem v RF zatím spokojena. Zatím sice bez úspěchu, ale s jejich přístupem nemám problém. Máme za sebou 2 IVF, proběhly 2 ET-negativní. Teď máme ještě 2 mrazacky.
Dr., ke kterému chodím se vždy snaží najít nějaké jiné řešení, u 2.ivf jsme zkusili jinou stimulaci, jinou davku, navíc Geri inkubátor. Dopadlo to lip než 1.ivf, kdy se nám emryjka moc dobre nevyvijeli a nebylo ani nic na zamrazeni. Snad nám vyjde KET a mimišek se konečně uchyti. Přeji všem hodně stesticka ❤🍀

martinasip
22. lis 2017

@veselakopa a si tu poistena alebo samoplatca?

jennyy12
23. lis 2017

Holky, mam prosim dotaz kolik vas stalo IUI bez stimulace, jen Pregnylem v RF?? Pojistovna jsem VZP. Dekuji

evikos
23. lis 2017

@jennyy12 . Ahoj, já před 3 roky za to platila 1500 kč .

jennyy12
23. lis 2017

@evikos Dekuju moc.

soleilll
23. lis 2017

@jennyy12 Ceny se hodně mění, nejlepší je na místě požádat o nahlédnutí do aktuálního ceníku.

veselakopa
23. lis 2017

@martinasip ja pracujem v cechach, takze poistenie mam ceske, ale po 39 som uz samoplatca

martinasip
24. lis 2017

@veselakopa aha takze po 39 uz je tak ci tak samoplatca ako sa pohybuju ceny? Mozes aj do spravy dakujem

veselakopa
27. lis 2017

ahoj, normalne, podla cennika. zatial som mala len embryotransfer ako samoplatca - to ma stalo 9 tis. + nejake drobne za utrogestan.

martinasip
28. lis 2017

aj nejake vysetrenia ti robili? alebo najprv u tvojho dr? alebo rovno tam? nam sa nedari. Ale v CR nemam poistenie. Ale asi to budeme riesit tu lebo byvame tu a lietat na SK asi nema vyznam.

veselakopa
28. lis 2017

mne len robili hormonalny profil a spermiogram, to sme mali plne hradene. my uz ale jedno dieta mame, len sa nam nedarilo s druhym, potom k tomu pristupuju trochu inak - ze ked to fungovalo raz, tak malo by i druhy. ja ale myslim, ze mam po prvom porode problem so stielkou a to sme este praveze neriesili. tak ma stve, ze sme "vybabrali" 2 zdrave testovane embrya a mam uz len zamrazene jedno -
takze posledny pokus. preto som nastvana, mali najprv vysetrovat a az potom transferovat. dufam, ze ten novy doktor k tomu pristupi zodpovednejsie, a nie formou pokus-omyl. my uz mame jednu zdravu dcerku, tak nie sme tak pod tlakom. drzim ti palce.. inak, mam kamaratku, co od 25 skusila vsetko mozne a nic nevyslo. spontanne otehotnela a porodila zdravu dcerku v 43 rokoch.. 🙂

martinasip
28. lis 2017

@veselakopa ja mam syna z minuleho vztahu a teraz s muzom (novym) sa nam nedari...chapem...drzim vam tiez palce. to je asi ta priroda velmi silna .. no este nehadzem flintu do zita 🙂

delfi75
17. pro 2017

Všem přeji krásné a pohodové svátky a za rok u stromečku, ať je vás více 🚼

apple_tree
Autor odpověď smazal
Zobraz
laxxvita
29. bře 2019

Prosím vás, mate skusenosti s doktorkou Petrou Kneslovou? A ako ste boli spokojné v Reprofite? Neprestupili ste na inú kliniku? Ak áno tak prečo? Za každé info ďakujem a želám vám maminky al. budúce maminky veľa zdravia a úspechov v živote!!

sofie333
29. bře 2019

@laxxvita
Ahoj, já jsem u Kneslove byla na první schůzce, kde jsme řešili co a jak. Navrhla mi test AMH, kde se zjistilo, že mám jakž takž ovarialni zásobu na můj věk a navrhla mi, že můžeme zkusit nativ, bez stimulace. Odběr jednoho oocytu dr. Kozumplik, zralé vajíčko tam bylo, poté oplodnění metodou PICSI. Druhý den po oplodnění jsem volala, všechno bylo vzorové, tak jsme se domluvili další den na transfer 8-mi buněčného embrya. Tam byla zase Kneslova. Dnes mám chlapečka skoro 3 roky ☺️ Takže za mě dobrý.... 👍👍👍

markys25
14. kvě 2019

Ahoj holky, přecházíme s přítelem po neúspěšném IVF z repromedy do Reprofitu. Nechávali jsme oplodnit 16 vajíček, 14 se jich chytlo ale údajně vůbec nic se nám nezrodilo. Máme jít 22.5. na konzultaci. Rovnou mi do telefonu nabízeli dárce na sperma. Ale to teda nechceme. Přítel má sice horší spermio - andrologický faktor.Vezmu si tam veškerou dokumentaci a druhé IVF podstoupíme v Reprofitu. Konzultaci máme 8.7.2019 a nemůžu se dočkat. Jdem k MUDr. Michaeovi Kozumplíkovi, nechodíte k němu některá ?🙂

jezevcikova
15. kvě 2019

@markys25 moc držím palce. Reprofit doporučuji kudy chodím. U MUDr Kozumplíka jsme taky několikrát byli. Je milý a pečlivý.

kejt29
15. kvě 2019

@markys25 drzim palce, na Kozumplika jsem parkrat trefila uz pred 4 roky a byl to fajn doktor 😊

ninanela
15. kvě 2019

@markys25 z Reprofitu máme dvě holčičky, určitě se povede i Vám.😉

markys25
20. kvě 2019

Holky moc děkuji, za odpovědi 🙂 . Nemůžu se toho července dočkat snad se nám zadaří i přes to špatné spermio 🙂 .

laxxvita
13. črc 2019

Ahojte bambulky, prosím vás, vedeli by ste ma informovat, že či z laboratória o vývoji embrii na zaheslovanej stránke informujú každý deň aj cez vikend?? Ďakujem za odpoved❤️

jennyy12
23. lis 2019

Holky, podstupujeme teď v Reprofitu naše další IVF. Musím říct, že jsem znechucená. Pokazdé jiný doktor, jiné diametrálně rozdilné názory na léčbu, na oplození... neměli přečtenou ani naší dokumentaci, natož aby o našem případu něco veděli.... naše doktorka to řídí z domu z mateřské... odpověď na akutní emaily po cca 5 dnech....nevim co se tam stalo od minulého IVF, ale přijde mi to jak továrna na rohlíky 🙄🙄. Jaké máte, prosím, aktuální zkušenosti z Reprofitu?? Děkuji za reakce

suromana
23. lis 2019

Já byla na první konzultaci v dubnu u Dr. Pastorcakove, která pak odešla na mateřskou. Chodila jsem předtím do CARu v Motole, odkud jsem měla všechna možná vyšetření a po IVF a čtyřech letech se nám narodil syn. Po přestěhování k Brnu jsem zvolila reprofit, tam mi už víc vyšetření nedělali, jen gynekologickou prohlídku, navázali na postup z Motola, v květnu jsem měla stimulaci a odběr 14 vajíček u Dr. Kozumplíka, bylo z toho 5 embryí, první ET v květnu (asi Dr. Otevřel) se nechytil, v červnu KET u Dr. Kozumplíka úspěšný, jsem 27tt. Brala jsem kortikoidy a utrogestan, jejich vysazování jsem konzultovala po telefonu přes recepci s Dr. Pastorcakovou, což bylo pravda někdy zbytečně zdlouhavé, ale vždy se včas vyřešilo. Já jsem byla spokojená.

suromana
23. lis 2019

I cena mě příjemně překvapila, stihla jsem to taktak v 38 letech, takže část ještě na pojišťovnu, z Prahy jsem čekala větší pálku.

jennyy12
24. lis 2019

@suromana nám to taky řídí dr. Pastorčáková z domu, ale po mailech a je to opravdu zdlouhavé. Štve mě prostě, že přijdu na ultrazvuk při stimulaci a pokaždé jiný doktor.... jeden se diví proč mám tak vysoké dávky hormonů na které nereaguji, druhý se diví, proč máme metodu oplození MACS+PICSI, když to vlastně vůbec nepotřebujeme. V pátek mě doktor doslova odbyl, že na vše se domluvím zítra před OPU a řešil se mnou počet embryjí za pochodu před plnou čekarnou. No, příjemné mi to teda vůbec nebylo. Minulé IVF v Reprofitu jeden lékař, po celou dobu, úplně jiný, osobní přístup. Jinak moc gratuluji k úspěchu, to je nejdůležitější. Ale prostě mě to štve.

suromana
24. lis 2019

@jennyy12
Já jsem osobního lékaře nezažila ani v Praze, tam se taky střídali čtyři doktoři a každý UZ i kontrola, příp. ET a KET byly u jiného doktora, ono to asi ani moc nejde udělat to tak, aby tam byl vždy jeden a ten samý doktor, i vzhledem k tomu, že třeba odběr jsem měla v sobotu, pak KET zase v neděli. Ta konzultace přes maily je každopádně nepříjemná, zkuste se zeptat jestli byste nemohla přejít pod jiného lékaře, já byla opravdu moc spokojená s MUDr. Kozumplikem. Ale samozřejmě těžko posoudit odbornost, jen lidsky mi dost sedl, byl vždy příjemný, ochotný, s odběrem od něj jsem mohla být nad míru spokojená, KET provedl úplně bezbolestně, vše na UZ ukázal.

misicka455
13. pro 2019

My přešly z obi do Reprofitu a zatim dobrý. Máme po transféru tak ted nas čeká čekání
Na konzultaci jsme měly Dr. Kozumplika na utz jsem zažila dvě doktorky a ty byly v pohodě. Zákroky nám dělal dr. Kozumplík.

kukinekk
1. zář 2020

Ahoj holky, prosím, poraďte, ke kterému dr. jít v RF? dle Vašich zkušeností. Děkuji.

gwen01
29. bře 2022

Ahoj holky, máte někdo zkušenost s Dr. Strakovou??? Chodíme k ní,ale nejsem spokojená, nic nevíme, neurčité termíny, strohé emaily, jako bych ji obtěžovala, kdybych se nepřipomněla....přemýšlím o změně.... příteli měla napsat antibiotika, věděli podle krve na co je alergický,a asi po týdnu dopisování mu stejně napsala, ať se někam objedná k urologovi- samozřejmě čekačka 3 měsíce....