Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
25. srp 2017

@veverka.terka hodně štěstí!!! Jinak vše napsala@kejt29

sussah
26. srp 2017

@martinasip ja mám poistenie na sk a bola som na ivf v Čechách a preplatila mi to poisťovňa. Si myslím že kliniky v Čechách sú na tom s úspešnosťou lepšie 😉

martinasip
28. srp 2017

@sussah vazne? lebo ked som sa informovala tak mi povedali, ze si to budem musiet platit. Prosim napis mi viac. Si tam bola teda osobne rovno k veci? Kde si bola? ja som sa informovala v reprofite.

sussah
29. srp 2017

@martinasip no ak si slovenka a máš poistenie na Slovensku, tak áno dá sa, nevidím dôvod prečo nie. Veľa Sloveniek to tak robí. Ja som bola konkrétne v Reprofite, ale baby na modrom konikovi.sk boli aj v Reprogenesise a Heliose. Skús ísť do tém na MK ako - Reprofit, preplácanie liekov v Čechách.. Papiere pre slovenskú poistovnu si však budeš musieť vybaviť sama. Pre viac info napíš kľudne IP.

vkackah
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
koudelka82
11. zář 2017

Ahoj holky, berete něco na lepší kvalitu vajicek ? Můžete mi něco doporučit ? Před 1.ivf jsem brala macu a Fernil care. Začátkem října jdu na 2.ivf, beru kyselinu listovou a piji Jukl čaj na podporu IVF. Nechystá se někdo taky v říjnu podstupovat IVF ? 🙂

cermi77
12. zář 2017

@koudelka82 já brala Femigard (Bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry, zmírňující mj. vedlejší účinky hormonálních přípravků a k regulaci biorytmu ženských pohlavních orgánů). Poradila mi to tenkrát v RF ještě zlatá MUDr. Vitoušková a účinek to určitě mělo 😉. Držím pěsti, někdy je to na delší trať, ale podaří se určitě !!!

koudelka82
14. zář 2017

@cermi77 moc dekuju za info a za podporou 😉 Věřím, ze to příště vyjde, musí! 🙂

koudelka82
14. zář 2017

Ahoj holky, je tu někdo, kdo bude taky začátkem října podstupovat IVF ? 🙂

delfi75
19. říj 2017

@koudelka82 hodně štěstí!!! A pevné nervy 😉

koudelka82
19. říj 2017

@delfi75 dekuju 🙂 to jsou nervy fakt 🙂 a co ty ? Chodíš taky do RF?

delfi75
19. říj 2017

@koudelka82 všimla jsem si, že už jsi asi ve fázi čekání na // . No já mám odchozeno 😉 a musím říct, že jsem jeden okamžik myslela, že skončím na psychiatrii...takže se opravdu drž, ono opravdu nic jiného nezbývá...

koudelka82
19. říj 2017

@delfi75 jeee tak to závidím 🙂 kolikrát jsi byla ?

delfi75
19. říj 2017

@koudelka82 3x IVF, celkem 6transferů a ujalo se 11. embryo...jak jsi na to Ty?no musí to být už poslední pokus!!!!

koudelka82
20. říj 2017

@delfi75 tyy jo, taky slušné. Tak to gratuluju, že se konečně zadařilo ❤ Moje je to teď 2.IVF. Přítel má Azoospermii, takže spermie máme zamražené z Tese. Ale máme úplně stejně oplodněných vajíček, jako minule, tak se bojím. Snad to budou větší bojovníčci 🙂

delfi75
20. říj 2017

@koudelka82 u nás úplně stejný problém...tak tfuj, tfuj!!!!

koudelka82
20. říj 2017

@delfi75 tvůj ma taky Azoo? 😲

delfi75
20. říj 2017

@koudelka82 přesně tak...

koudelka82
20. říj 2017

@delfi75 houbyyyy ... tak to si máme opravdu o čem vykládat 😉 a víte i příčinu ? A kolik jsi měla vajicek a kolik jste měli zamrazenych dávek spermii? My jsme měli 5 dávek. Při 1.IVF 8 vajicek, při 2.Ivf 6 vajicek. Oplodněných máme stejne jako minule čtyři. Tak se bojím, ze postupně zase všechny poodpadavaji 😔

delfi75
20. říj 2017

@koudelka82 příčina neprůchodnost chámovodů... bohužel...no a počet vajíček nechtěj vědět, byla jsem jak závodní nosnice. Ale není to o počtu, stačí i jedno embryo!

koudelka82
20. říj 2017

@delfi75 a jak vám zjistili nepruchodnost chamovodu ?

delfi75
21. říj 2017

@koudelka82 vypadlo tam pravděpodobně...dělali hormonální profil, pak vyšetření na urologii a Dr. řekl, že to vypadá na neprůchodnost chámovodů.dale se nevyšetřovalo a bylo doporučeno tese

koudelka82
21. říj 2017

@delfi75 u nás podobně. Příčina neznámá. Můj prodělal v 15-ti operaci triselne kyly, tak říkali, ze mu mohli přerušit chamovod nebo teď při Tese mu rekl dr , ze by to mohlo být i z mononukleozy, kterou prodělal v dětství .

koudelka82
21. říj 2017

@delfi75 asi se zblázním . Dnes jsme volali 3.den do laborky a jedno je sedmibunecne a tři sestibunecne... takže všechny zase opozdene 😢 Možná to sedmibunecne ma šanci , ale už jsem to oplakala 😢

delfi75
21. říj 2017

@koudelka82 ách jó, toto je děsný... večer ti napíši zprávu...

veselakopa
21. lis 2017

@valinka30 mám veľmi podobnú skúsenosť s brnenským reprofitom: pocit, že ide len o peniaze, sa mi opakovane potvrdil pri 1x IVF a 1x transfere. navyše, doktorka, ktorá sa o mňa "stará", ma opakovane najprv vyšetrila, potom vyriekala súdy/navrhovala riešenie a až na moje upozornenie si naštudovala môj záznam a navrhla niečo úplne iné. pôsobí to veľmi neprofesionálne a som prekvapená takýmto postupom na takejto klinike.

martinasip
21. lis 2017

@veselakopa a ostala si tam?

koudelka82
21. lis 2017

@veselakopa a ke které Dr. chodíš ?

veselakopa
22. lis 2017

@martinasip dohodla som si konzultáciu u iného lekára, tak hádam sa to bude lepšie. neobviňujem pani doktorku z neúspechu, ale mám pocit, že prv robí než premýšľa. a mne uteká čas (mám 39) i zamrazené embryá..

brambora28
22. lis 2017

@veselakopa Ahoj 🙂 Chodíme taky do Reprofitu a mám z některých lékařů taky pocit, že si spletli místo výkonu práce nebo že si prostě neuvědomují kde jsou.. My máme naštěstí dobrého doktora, ale myslím, že velkou roli, že se opravdu věnuje, hledá řešení a studuje nás případ je to, že když jsme šli na první konzultaci, neměla jsem za sebou úplně dobré zkušenosti s doktory, spoustu tahanic po nemocnicích a žádnou snahu najít příčinu.. A vše, čím jsem prošla, jsem mu dala vypsané, aby prostě věděl, že o tom něco vím.. navíc jsem mu řekla, že mám aplikaci moje VZP a že se mi opravdu nelíbilo, že si můj doktor vykazoval na pojišťovnu výkony co nedělá atd. No a jelikož asi viděl, že vím o čem to je, jaká jsou naše práva a jejich povinnosti, opravu se věnuje a mám pocit, že dělá maximum. Řeknu mu, když si myslím, že není v pořádku čekat měsíc na odpověď emailem, 3 měsíce na výsledky vyšetření atd., a prostě poté co jsem párkrát předhodila že něco nebylo v pořádku a nenechala se odbít, dává si opravdu záležet. Člověk se nesmí nechat ukecat, trošku o tom vědět a bojovat za svá práva..
Mě třeba teď dostalo, když mi přišla SMS, že mám zítra UTZ a mám přijít včas. Vtipné, jelikož já vždy včas jsem, ale v průměru půl hodiny čekám, než dojdu na řadu :D Taky se mi stalo, když jsem čekala na svého Dr., z jiné ordinace vylezla lékařka a řekla na celé kolo, že doufá, že ty karty nejsou nachystané pro nic, že už nemá na nikoho náladu... Tak to mi přijde opravdu dost v soukromé klinice.. Proto raději vždy trvám (pokud to jde) na svém Dr., jelikož náš případ je opravdu specifický, a než by se někdo prolouskal všemi papíry nebo já vše vysvětlovala, raději si počkám na něj..
K jakému Dr. jsi objednaná? Přeji, ať vyhovuje lépe 😉