• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

21. října 2017 
@veverka.terka hodně štěstí!!! Jinak vše napsala@kejt29
25. srp ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinasip ja mám poistenie na sk a bola som na ivf v Čechách a preplatila mi to poisťovňa. Si myslím že kliniky v Čechách sú na tom s úspešnosťou lepšie :wink:
26. srp v 09:30  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sussah vazne? lebo ked som sa informovala tak mi povedali, ze si to budem musiet platit. Prosim napis mi viac. Si tam bola teda osobne rovno k veci? Kde si bola? ja som sa informovala v reprofite.
28. srp v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinasip no ak si slovenka a máš poistenie na Slovensku, tak áno dá sa, nevidím dôvod prečo nie. Veľa Sloveniek to tak robí. Ja som bola konkrétne v Reprofite, ale baby na modrom konikovi.sk boli aj v Reprogenesise a Heliose. Skús ísť do tém na MK ako - Reprofit, preplácanie liekov v Čechách.. Papiere pre slovenskú poistovnu si však budeš musieť vybaviť sama. Pre viac info napíš kľudne IP.
29. srp v 07:54  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Důvod: “prodej léků do fóra nepatří”
2. zář ve 12:39 • vkackah
Ahoj holky, berete něco na lepší kvalitu vajicek ? Můžete mi něco doporučit ? Před 1.ivf jsem brala macu a Fernil care. Začátkem října jdu na 2.ivf, beru kyselinu listovou a piji Jukl čaj na podporu IVF. Nechystá se někdo taky v říjnu podstupovat IVF ? :slight_smile:
11. zář v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@koudelka82 já brala Femigard (Bylinný koncentrát MUDr. Václava Vydry, zmírňující mj. vedlejší účinky hormonálních přípravků a k regulaci biorytmu ženských pohlavních orgánů). Poradila mi to tenkrát v RF ještě zlatá MUDr. Vitoušková a účinek to určitě mělo :wink:. Držím pěsti, někdy je to na delší trať, ale podaří se určitě !!!
12. zář v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cermi77 moc dekuju za info a za podporou :wink: Věřím, ze to příště vyjde, musí! :slight_smile:
14. zář v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, je tu někdo, kdo bude taky začátkem října podstupovat IVF ? :slight_smile:
14. zář v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 hodně štěstí!!! A pevné nervy :wink:
19. říj v 11:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 dekuju :slight_smile: to jsou nervy fakt :slight_smile: a co ty ? Chodíš taky do RF?
19. říj ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 všimla jsem si, že už jsi asi ve fázi čekání na // . No já mám odchozeno :wink: a musím říct, že jsem jeden okamžik myslela, že skončím na psychiatrii...takže se opravdu drž, ono opravdu nic jiného nezbývá...
19. říj v 16:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 jeee tak to závidím :slight_smile: kolikrát jsi byla ?
19. říj v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 3x IVF, celkem 6transferů a ujalo se 11. embryo...jak jsi na to Ty?no musí to být už poslední pokus!!!!
19. říj v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 tyy jo, taky slušné. Tak to gratuluju, že se konečně zadařilo :heart: Moje je to teď 2.IVF. Přítel má Azoospermii, takže spermie máme zamražené z Tese. Ale máme úplně stejně oplodněných vajíček, jako minule, tak se bojím. Snad to budou větší bojovníčci :slight_smile:
20. říj v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 u nás úplně stejný problém...tak tfuj, tfuj!!!!
20. říj ve 12:43  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 tvůj ma taky Azoo? :astonished:
20. říj ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 přesně tak...
20. říj ve 13:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 houbyyyy ... tak to si máme opravdu o čem vykládat :wink: a víte i příčinu ? A kolik jsi měla vajicek a kolik jste měli zamrazenych dávek spermii? My jsme měli 5 dávek. Při 1.IVF 8 vajicek, při 2.Ivf 6 vajicek. Oplodněných máme stejne jako minule čtyři. Tak se bojím, ze postupně zase všechny poodpadavaji :pensive:
20. říj v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 příčina neprůchodnost chámovodů... bohužel...no a počet vajíček nechtěj vědět, byla jsem jak závodní nosnice. Ale není to o počtu, stačí i jedno embryo!
20. říj ve 23:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 a jak vám zjistili nepruchodnost chamovodu ?
21. říj v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 vypadlo tam pravděpodobně...dělali hormonální profil, pak vyšetření na urologii a Dr. řekl, že to vypadá na neprůchodnost chámovodů.dale se nevyšetřovalo a bylo doporučeno tese
21. říj v 09:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 u nás podobně. Příčina neznámá. Můj prodělal v 15-ti operaci triselne kyly, tak říkali, ze mu mohli přerušit chamovod nebo teď při Tese mu rekl dr , ze by to mohlo být i z mononukleozy, kterou prodělal v dětství .
21. říj ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@delfi75 asi se zblázním . Dnes jsme volali 3.den do laborky a jedno je sedmibunecne a tři sestibunecne... takže všechny zase opozdene :cry: Možná to sedmibunecne ma šanci , ale už jsem to oplakala :cry:
21. říj ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@koudelka82 ách jó, toto je děsný... večer ti napíši zprávu...
21. říj v 16:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek