Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mikula77
27. únor 2017

@jennyy12 určitě nasaď kyselinu listovou,nejlépe kdyby jsi už dávno brala a to šťěpenou-Femibion,no a asi si budeš ředit krev bych řekla......., hodně štěstí!👍

kejt29
27. únor 2017

@moni34 moc gratuluji, je krasnoucky 😍, no s temi mirami jeste, ze si pospisil 😂👍🏻

delfi75
28. únor 2017

@moni34 krásný!!!! Velká gratulace ke zdravému miminku!!!! Přeji hodně štěstí a zdraví oběma a užívejte si!!!!!!!!

78marcela
28. únor 2017

@moni34 obrovska gratulace!😀💖

sikulik
7. bře 2017

@moni34 nááááádhera!!! Mám obrovskou radost, že jsi to všechno nevzdala a že jsi se dočkala tak nááááádhernýho chlapečka!!! Moc gratuluju, jsi prostě úžasná 🙂 a tvůj chlapeček taky 🙂

handous1
7. bře 2017

@moni34 ten je nádherný !!!! Mooooc gratuluji !!!! Je to úžasné !!! Dodává mi to naději to naše letité snažení nevzdávat a bojovat dal. Přeji hodně zdravicka a spoustu krásných společných chvil.....💜💜💜

jennyy12
8. bře 2017

Holky, dela se v RF novy hormonalni profil kdyz je mezi dvema IVF rok pauza?? A jaky se delaji jeste znova vysetreni ?

lenka27
10. bře 2017

@moni34 no ten je krásný, moc gratuluji bojovníkovi, nedovedu si představit kolik by za ten měsíc vážil 😀 je neuvěřitelný když si vzpomenu co všechno si překonala než si mohla vložit tuhle fotečku se šťastnou zprávou 🙂 gratuluji a přeji krásný společný život

martinasip
13. bře 2017

Ahojte holky dnes me odpovedeli z reprofitu, ze pacienty pribira MUDr. Frank a MUDr.Simrok, Ale Mudr. Simrok nevidim na strance reprofitu. Prosim o nejake recenze.

jennyy12
20. bře 2017

Ahoj holky. Chystam se do RF na vysetreni AMH. Ted se divam na jejich cenik a maji tam napsane AMH - 600,- a jeste AMH UZ (fac) - taky 600,- . Co to znamenaji ty zkratky UZ (fac ) ?? Nevite?? Nikde na netu jsem o tom nic nenasla. O jaky testy se to AHM rozsiruje?? Diky

k2013
24. bře 2017

Kdo jste po vydařeném ivf v reprofitu, jak dlouho jste uzivaly utrogestan?

kejt29
24. bře 2017

@k2013 do konce prvniho trimestru 😉

delfi75
27. bře 2017

@k2013 přesně jak píše @kejt29

kejt29
28. bře 2017

Ale byla to s nim otrava 😂 . Ted jsem tehu podruhe, zatim prvni trimestr, prirozene a neplanovane 😂. Utros tentokrat neberu vubec..

koudelka82
6. čer 2017

Ahoj holky, nemáte někdo zkušenosti s MUDr. Frankem? Máme k němu jít . Znamena to, ze když k němu půjdeme na konzultaci, bude dělat i IVF ?

kejt29
7. čer 2017

@koudelka82 zkusenost nemam, ale IVF bude planovat ten, ke komu chodis na konzultace, kontroly. Odber vajicek nebo transfer dela ten, kdo ma smenu.

sklenice2
7. čer 2017

@koudelka82 měla jsem ho na prvním UTZ, připadal mi v pohodě. byl příjemnej, ostatně jako všichni ostatní tady 🙂

cermi77
8. čer 2017

@moni34 opožděně gratuluji, tak moc jsem ti přála aby to všechno vyšlo 🙂, srdečně gratuluji ke krásnému chlapečkovi.

koudelka82
19. čer 2017

Ahoj holky, chodíme do Reprofitu, příští cyklus budu začínat stimulovat, mužu se zeptat, jak to pak je, když mi ten 2.den cyklu vyjde na víkend? daji mi už stimulacni léky předem nebo tam budu muset jet ten 2.den cyklu?

sklenice2
19. čer 2017

@koudelka82 leky si vyzvedneš předem 😉

delfi75
6. srp 2017

Maminky, jak si užíváte ratolestí? A co vy, které bojujete??? Nějak nám to tu utichlo😞. Já vím, není čas, také nějak nestíhám...

mirecka0001
7. srp 2017

@delfi75 jaa si uzivam druhoudcerku na sto procent. Je to moje druha holcicka po IVF. Nyni ma 2 mesice a snazeni bylo 5 let. Kazdy rij jedno cele IVFko a pak zavadeni zmrazenych embrii. Vzdy,kdyz se to podarilo, tak jsem v 2-3 mesici potratila. Nic mne nezjistili za pricinu. Pred poslednim IVFkem jsem jezdila do Prahy k cinske lecitelce na neplodnost- Dr. ZHANG a pila jsem pul roku jeji odvary. Loni v zari jsem podstoupila IVF a bylo z toho pouze jedno vajicko, byla jsem smutna, uz jsem nedoufala,ze to vyjde, ani jsem nemela neschopenku, nelezela jsem, ... a najednou test pozitivni. Ve druhem mesici jsem opet zacla krvacet,tak jsem myslela,ze je opet po vsem. Mela jsem vnitrni hematomy v deloze, ktere praskly a zpusobily krvaceni. Musela jsem 4 mesice pouze lezet. A sralo to za to. Ted si uzivam krasneho miminka a prala bych si takhle zastavit cas- hrozne to leti.
Vsem preji, at neprestavaji bojovat, je to financne narocne, ale, kdyz se zapoji cela rodina, tak docilite sveho snu. Stoji to za to

mirecka0001
7. srp 2017
delfi75
9. srp 2017

@mirecka0001 ta je krásná, vždy to za to stojí. Souhlasím, je to náročné finančně, o psychice nemluvě. Budou to 2 roky, co jsem byla na posledním transferu, 3. IVF, 11. embryo a je tu s námi 15ti měsíční holčička 😍. Je pravda, že této skupince za moc vděčím, už jsem ani další transfer nechtěla podstoupit a nesnášela jsem ty řeči, že se jednou zadaří, hlavně vydržet... nejhorší byla bezmoc, kdy u mě nic nezjistili a IVF bylo z důvodu neplodnosti muže.

jezevcikova
9. srp 2017

Moje osmnáctiměsíční štěstí❤️ V Reprofitu umí nejkrásnější děti! U nás to trvalo osm let, ale stálo to za to! Nikdy to nevzdávejte!!!

delfi75
9. srp 2017

@jezevcikova souhlasím, naprosto nejkrásnější...

mick1
17. srp 2017

@yasminne
Ahoj, tiež chodím do Reprof. a na opu bez narkozy , možem sa opytat ktory doktor ti robil to opu v lednu/ 4 vpichy na 1 folik/, rada by som sa mu vyhla. Dakujem za odpoved

veverka.terka
23. srp 2017

Ahojky spolubojovnice. Mne ceka pravdepodobne v sobotu OPU. Jak probiha cely odber v RF? Je to sice nase 4.I F ,ale 1.v RF,tak je to pro nas trochu"nove".
V pondělí,kdyz sem byla na KO na UTZ tam byl Dr.Vrana,bozinku,ja sem se pred nim tak stydela,takovej fesak 😉
Kdo je taky ted ve fazi STIMULACE nebo po OPU?
Preju vsem bojovnicim moc stesticka a moc verim,ze i nase 4.IVF bude uspesne 🍀 👶

martinasip
25. srp 2017

Nám sa nedarí žijeme na Morave ale budem to riešiť na Slovensku v cr nemám poistenie😔

kejt29
25. srp 2017

@veverka.terka uz je to trochu dyl, co jsem sama byla, ale prubeh si snad jeste pamatuju 😃. Zkontroluji op, odvedou te na pokoj. Zalezi, jestli budes sama (to tam s tebou muze byt i partner) nebo s dalsi pani (to pak partneri cekaji venku). Prevliknes se a cekas az pro tebe prijde sestricka. Pak na sal. Zpatky te vezou v kresle, jdes to dospat a cca 2 hodiny po odberu muzes domu 😉 Jeste byla nejaka mala svacinka. Drzim palce 😉