Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kejt29
4. led 2017

@lenka27 ja ne, uz jsem se divala...

lenka27
4. led 2017

@kejt29 to nechápu, ale jsem si jistá, že to váš pediatr bude vědět, až mu dojdou výsledky krve z patičky. No možná jsem to věděla, kvůli tomu, že mám A-, museli mi píchat protilátky

lenka27
4. led 2017

@kejt29 po pravdě mi přijde ta chyba v Reprofitu čím dál divnější, to jak nechtějí zveřejnit jak na to došli, to mi přijde hodně zvláštní, dost lidem leží v žaludku, že to v podstatě patří Babišovi tak nevím, ale to jsou jen mé teorie ' zrovna jsem dočetla detektivku 😀

kejt29
5. led 2017

@lenka27 zkusim se dr zeptat v unoru, jdem na rocni prohlidku. Ja bych se treba nebala. Jednak si ted daji jeste vetsiho majzla a jednak buhvi, kolikrat se to uz stalo i jinde a treba se na to neprislo nebo to ututlali...

luciebx
5. led 2017

@pt1981 ja byla u dr Kneslove. Me prijde dost takova chladna a odtahovacna.. takova neosobni nevim jak to napsat.. Prisla sem si u ni jak kdybych vyjednavala koupi auta a ne ivf tak za me asi tak. Je fakt ze sem mimo cr takze sem u ni byla fakt jednou na pul hodinove konzultaci a pak uz sem vzdy sla k nekomu jinymu
Ted s ni vse resim po emailech.

luciebx
5. led 2017

@yasminne ja sem ceska zijici mimo cr v uk. takze sem v reprofitu v brne byla brana jako samoplatce a vse v cene eura. takze ucet byl kolem 2000 euro. Leky sem si platila sama. zamrazeni taky. mrkni na jejich stranky cizinci samoplatce mas to tam

78marcela
5. led 2017

@lenka27 taky jsem si říkala, proc nereknou, odkud pary jsou, jak na to prisli, jak jspu deti velke..
Ale asi bych se nebala..jedna z nejvetsich klinik, chyba se stat muze vzdy, viz zamena deti v porodnici pred par lety..
Alca neni.podobna ani.na.jednoho z nas. Ale stejně bych ji nedala.

kejt29
5. led 2017

@78marcela souhlas, a takovych deti urco beha...Podle me na to prisli brzo, takze bud tehotenstvi nebo se nechytlo...A nezverejnuji blizsi info pac si to rodiny nepreji. Uz vidim ty novinare...

lenka27
5. led 2017

@78marcela to víš, že jo, takovou práci dala 😀 asi měsíc zpátky jsme si s manželem říkali, že všude tam, kde vládne lidský faktor je prostor pro chyby, i když bohužel v jistých oblastech jsou to chyby fatální, ale prostě lidi jsou jen lidi a ty dělají chyby

78marcela
5. led 2017

@lenka27 jj, presne tak. Reprofitu nadale verim a jsem jim vdecna..pro rodice asi tragedie (hlavne podle veku deti), ale vsichni jsme jen lidi, vsichni chybujeme..a ano, v nekterych oborech je to prusvih.

k2013
6. led 2017

prosím o info, pokud vychází utz, opu apod na víkend, normálně vše proběhne? jsou v centru i tyto dny?

delfi75
6. led 2017

@k2013 ano, vše probíhá i o víkendu, tak klid a hodně štěstí!

yasminne
10. led 2017

Ahojky, kto podstupil OPU bez anestezie. Je to bolestivé alebo neprijemné? Mam jeden folikul a odporucaju mi bez anestez. 😰 a navyse to bude piatok 13. 😬

soleilll
10. led 2017

@yasminne Záleží, jaký máš práh bolesti - já se nechala přispat i při 2 folikulech. 🙂 Je to otázka tak 10-ti minut. Nechápu, proč ti nechtějí dát anestezii (pokud teda nemáš nějaké zdravotní problémy).

Ke kauze těch zaměněných embryí - já teda od začátku říkám, že malá není podobná nikomu z rodičů a prarodičů (narozdíl od staršího, kterej je z Obilňáku) a že kdoví, co nám tam namíchali. To samozřejměm ze srandy. Ale myslím si, že by se k tomu měl RF postavit čelem a minimálně vydat nějaký prohlášení pro stávající i minulý klienty. A já osobně bych uvítala i nabídku vyšetření DNA. Ani na jejich webu není ani zmínka, jakoby se nechumelilo...

78marcela
10. led 2017

@soleilll taky rikam, ze nam neni podobna..ale nevim, jestli bych to chtela opravdu vedet. Kdyz byla miminko, mela oci po mem dedovi. Ted se ta podoba vytratila..holt se nekdy ty geny tak zkrizi, ze ta podoba proste neni.

kejt29
11. led 2017

@78marcela u nas podle me podoba taky neni. Ale vedet bych to nechtela. Stejne ji nikomu nedam a jeste vsem zkazit zivot popotahovanim, pac kdyz to budem vedet my, co biologicti rodicove? A ty media okolo...Ne diky. Je nase a basta...

yasminne
16. led 2017

@soleilll ahoj tak som sla na opu jedneho folikulu nakoniec bez anestezie a teda pre mna to bol celkovo horor. Sestricka bola sice milá a povzbudila ma, ze sa nemam toho bat, ale ked uz k tomu doslo a doktor mal pichnut, tak mu to neslo a pichol ma 4x bolelo to až som kricala aj slzy vyleteli a sestricka mi musela tlacit na brucho. No a nakoniec ma dorazila sprava, ze folikul bol prazdny 😞 a potom som šla este za to zaplatit na uctaren. Ufff pre mna teda do buducna aj ked len jeden folikul, tak jedine s anesteziou. Jedine, co bolo na tom fajn, ze som mohla odist domov hned.

soleilll
16. led 2017

@yasminne Tak sis to zkusila a příště se nech uspat a hotovo. Domů odejdeš holt "až" za půl hodiny. 🙂 Za ty peníze nechápu, co jim jedna injekce navíc udělá... Mrzí mě, že jste nezískali vajíčko, ale určitě se brzo zadaří. Držím palce.

jezevcikova
16. led 2017

@yasminne taky jsem byla dvakrát na odběru jednoho foliklu bez narkózy a jednou tam taky nebylo vajíčko. Ale příště Vám už to určitě vyjde. My jsme se taky nakonec dočkali. A stálo to za to🙂 Držím palce! :-*

handous1
20. led 2017

@yasminne taky jsem byla před týdnem na punkci 6 folikulu bez anestezie. Nejvíc me bolelo že mi nemohla napichnout ten jeden folikul a sestřička mi tlačila take dost na bricho. Minule v jiném caru mi dělali 8 folikulu a nebylo to tak bolestive jako tentokrát. Stejně bych šla příště opět bez uspání je to rychlé a šla jsem hned domu. Z 6 folikulu jsem měla 3 vajicka ktera vydržela do prodloužené kulivace to jedno se 5 den přestalo vyvíjet a dvě mám u sebe a teď čekám na tt nejhorší čas který nemam ráda to čekání je tak dlouhé.....
Přeji ti ať se příště zadari. Já už mám 6 ivf za sebou tak snad už to bude to poslední. ☺

jezevcikova
20. led 2017

@handous1 hodně štěstí! :-*

handous1
20. led 2017

@jezevcikova děkuji. Už jsem pěkně nervózní. Vím ale že // čárky na testiku zdaleka nic neznamenají. Loni jsem byla dvakrát těhotná ale bohužel to skončilo vždy revizní.

sussah
23. led 2017

AHojte, nema niekto z vas emailovu addresu na Mudr. Vrana? dakujem

kyjousek
23. led 2017

@sussah Ahoj, mail je tomas.vrana@reprofit.cz 🙂

sussah
23. led 2017

@kyjousek ďakujem pekne 😉

jezevcikova
24. led 2017

@handous1 ale to, že se ti daří otěhotnět, je dobré znamení. Doktoři mi to vždycky říkali. Teď už to určitě vyjde. Já měla z asi osmi pokusů dvě čárky až teď naposledy 😉. Před tím nikdy. Držím palce!

sussah
25. led 2017

Baby ide ma porazit. Mam problem so zvysenym prolaktinom. Uz som brala aj tabletky aj Vitex a je to este vyssie. Teraz mam 48. Endokrinologicka mi odporucila to preliecit este pred IVF. Musim zrusit aj cestu do Brna...Nema niekto podobny problem?

handous1
26. led 2017

@jezevcikova na tvůj příběh si pamatuji. To že dokážu otěhotnět to vím mám už jednoho kluka. Problém je už v kvalitě ocytu proto ty potraty. Teď 6 pokus opět nevyšel měla jsem 2 blasty a bohužel to nic nepomohlo. Zkusíme ještě jeden možná dva pokusy a pak stačí.
Děkuji za podporu. Máš krásného chlapečka😉

jennyy12
20. únor 2017

Ahoj holky. V RF jsme s manzelem podstoupili nase geneticke vysetreni z krve a zjistili mi 8 % mozaiku monozomie a trombofilni stav
MTHFR:C677T a jeste nejaky dalsi mutace. Setkali jste se s tim, prosim, nektera?? Mudr. nemel moc casu na vysvetleni a ja mela uprimne cerno pred ocima. Ve zprave napsany, ze je velmi doporuceno pri pristim IVF udelat PGS embrijek. Je tam napsany, ze hrozi ve vetsi mire vyvojove vady. Ted v patek jdeme na KET a embrijko neni vysetrene a ja mam strasny strach, ze neni v poradku 😢. Dr. rikal, ze to neni nejaka obrovksa tragedie s tema hodnotama, ale znate to. Nejde nam otehotnet 6 let. Celou dobu ziju v tom, ze to je kvuli muzove spatnemu spermiu a ted toto. dekuju moc za reakce

moni34
27. únor 2017

Ahoj holky, 16.2. se nam narodil o 4 tydny driv Tomasek, ma 3450g a 50cm, jsme oba v poradku uz doma, Tomasek ma jen zloutenku, jsme moc stastni 🙂