Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
6. srp 2010

@78marcela hm.... tak to je jasne! ((((( Zrejme ste sa len srajchli....
Ale vidim, ze si dobre naladena, teraz to dopadne dobre ))))) Drzim palce!!!!!
@okcelok ved koniec-koncov to je jedno odkial bude miminko, hlavne nech uz je!!!!! )))))))

78marcela
6. srp 2010

@rebeca_1 co znamená srajchli? Tomu nerozumím🙂

rebeca_1
6. srp 2010

@78marcela myslim, ze v Reprofite mrazia len kvalitne bublinky, nemaj obavu!!!! Urcite to dobre dopadne!!!! Inak si mala krasnu urodicku, ja mozem o takej len snivat....

okcelok
6. srp 2010

přesně tak,stejně bude Eskymák 😀 😀
@78marcela No tak to na zítřek držím palce,já jdu v pondělí teprve na utz,ale o tom jsme se už bavily na jiné diskuzi. 🙂

78marcela
6. srp 2010

To jo, úrodička byla dobrá. Měla jsem 33 vajíček. A zamrazili jich jen 13, zbytku mě bylo líto, že je nedali, i když se vyvíjeli. Ale oni nejlíp ví, co dělat.

rebeca_1
6. srp 2010

@78marcela no ze miminko sa napojilo na teba ale hned aj odpojilo. Proste bol to len taky tukancek )))))

78marcela
6. srp 2010

@rebeca_1 Aha, tak doufám, že teď ta srážka bude větší a že se při ní do mě pořádně zavrtá🙂

saminka
6. srp 2010

ahojky holky,
taky bych se k vam rada pripojila a podebatila o Reprofitu. Minuly rok nam splnili ten nejrasnejsi sen na svete a ja porodila moji dcerusku 😵 😵 😵 Zadarilo se na poprve a jsme jim tam hrozne vdecni,hlavne tedy dr.Machaci,ktery nas mel na starosti 🙂 ale i sestricky a dalsi dokturci (dr.Stelcl) jsou bezva, v zari se budem vracet pro sourozence.
Pred par dny jsem zacala brat antikoncepci na srovnani cyklu,mam ji brat jen patnact dni,moc s ni nemam zkusenosti, nikdy jsem nebrala dlouhodobe,tak by me zajimalo jestli je normalni ze menzes skoro nemam kdyz jsem zacala brat ty leky?zacala jsem ji brat pri prvnim mensim zaspineni,tak doufam ze jsem to neunahlila.Problem u nas je totiz cas, ziji v Irsku a mame to naplanovane na urcite datum nez se vratime zpatky tak snad telo bude delat co ma, od vysazeni anti mam zacit s estrofem a pak i ultrogestan.
@78marcel - precetla jsem si tvuj pribeh a ted ti moooocinky drzim palecky at vam ten Ketik tedka vyjde, beres taky nejake prasky ted? ja u ET toho brala celkem hodne,jak estrofem,ultrogestan,prednison a jeste anopyrin,prvnich 12.tydnu jsem se tedy vznasela a nebylo mi nejlip ale hned po vysazeni to uz bylo super a stalo to za to 😵

zdravim vsechny tady 🙂

rebeca_1
6. srp 2010

@78marcela ja odpadnem! Ze 33 vajicok... Ja mam s obrovskymi davkami ledva 7-8. A to ma uz musia hospitalizovat kvoli OHSS.

rebeca_1
6. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA, 4.IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit

HANULINEČKA 2.IVF syn Mareček ,minimálka září 2010

OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, krvne testy 19.8.2010

78marcela
6. srp 2010

@saminka Ahoj, já beru utrogestan a estrimax

78marcela
6. srp 2010

Tak dobrou noc, jdu spát, at jsem ráno fit. Snad to dobře dopadne. Kéž by mi to dělal Machač. Zatím ahoj.

rebeca_1
6. srp 2010

@78marcela tak drzim palecky, nech sa zajtra krasne bublinky rozmrazia a potom pekne spolu bojujte az do krvnych testov!!!! Zajtra nam daj vediet ako ste dopadli, budeme sa tesit na super spravicku )))))

@saminka ja osobne velmi rada citam taketo riadky )))) Posuva ma to dalej, dakujeme ti za ne. A na KETik ti samozrejme moc drzim palceky!!!! A este nieco.... mas krasnu princeznicku )))))

saminka
6. srp 2010

@rebeca_1 - to jsem rada,ze ti dodavam silu 😵 😵 ja se take rada delim a hlavne kdyz vim,ze to pomuze dalsim tak je to super 🙂 taky uz toho mate dost za sebou 😢 ale verim,ze v REprofitu vam vykouzli to vase stesticko, pomohli uz hrozne moc lidem a muzou byt na to fakt pysni 🙂 a dekuji za pochvalu me dcerusky,je to opravdu ten nejvetsi poklad co nas mohl potkat a jestli vyjde i druhe tak se budem snad uz jen vznaset a uzivat si nasich deticek.... 😀 😀 😀 taky ti drzim palce na ten Soft,uz jsi zacala neco brat? maji tam na ten Soft moc dobrou povest!!!

rebeca_1
6. srp 2010

@saminka tiez dufam a verim, ze nam v Reprofite pomozu k dlhoocakavanemu miminku. Ja som to uz viac krat pisala tu na konovi, ze v Reprofite vedia pohladit srdiecko, pofukat bolavu dusicku. To sa mi tam tiez paci. Mam pocit, ze tam nechodim len riesit danny problem....
Ja som mala v pondelok OPU, no nenaslo sa ani jedno vajicko. Mala som vsak nastavenu uplne slabucku stimulaciu, 2x1 clostil a potom 75 IUI bravelle. Takze tak. Teraz cakam na ms a okolo 16.8. by som mala zacat stimulovat znovu.

gabikri
7. srp 2010

Ahojte 😵

Tak konečně nás objednali na konzultaci na 10.8. do Reprofitu, ale to bych nebyla já, aby nebyl zase nějaký zádrhel. Dneska manžel nenastartoval v garáži auto, tak pochybuju, že to do úterý zprovozní 😒 Koukám na vlaky, tak asi pojedeme vlakem, ale holky které to znáte v Brně, je R daleko od. hl. nádraží a jak se tam dostanu? Díky za odpověď. 😉

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri tak to je super, ze uz mas aj termin na konzultaciu. Vyzera, ze ti ho dali hned, nie? Ja som na konzultacie cakala vyse troch tyzdnov.
Ja ti s cestou zo stanice do Reprofitu neporadim, my chodime vzdy autom. Ale viem, ze je to len kusok. Myslim, ze tam chodi elektricka c.5 a moze to trvat nejakych cca 10-15 minut. Je to naozaj len kusok.
Babulky Brnacky ti urcite poradia )))))
Viem ze my ked sme sa presuvali z Reprofitu do mesta, tak sme tam boli hned a stanica je v strede mesta )))))
Ale neboj, urcite sa dovtedy auticko opravi!!!! )))))

Pozeram, ze ty si z okolia Prahy, mozem sa ta spytat na ten novy CAR v Prahe? Vies o nom nieco? Ja neviem ako sa vola ale viem ze teraz je to uplne novucke s nejakymi spickovymi lekarmi....

maja3.s
7. srp 2010

Dobré ráno holky...
Gabikri...no to tak bývá, vždycky se to musí nějak zkomlikovat,tak to znám...Jinak už jsem to tu kdysi psala...tuším Hanulinečce...z vlakáče úplně v pohodě....jeden tam tramvaj číslo 1 (je to směr výstaviště)a vystoupíš na Výstavišti vchod G.....no a Reprofit je skoro naproti zastávky, tak to bude určitě v pohodě.

rebeca_1
7. srp 2010

@gabikri ano presne, elektricka c. 1, nie 5!!!!

rebeca_1
7. srp 2010

@78marcela tak ako? Kolko mame bojovnickov v brusku? Kto ti robil KET?

okcelok
7. srp 2010

@78marcela tak jak se cítíš s mímiskama,určitě dobře!!? 😉

maja3.s
7. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA, 4.IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit

HANULINEČKA 2.IVF syn Mareček ,minimálka září 2010

OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, krvne testy 19.8.2010

Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET☹ ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

rebeca_1
7. srp 2010

@maja3.s panecku!!!! Ty toho ale mas za sebou.
No je najvyssi cas aby sa karta obratila!!!!!

saminka
7. srp 2010

REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA, 4.IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit

HANULINEČKA 2.IVF syn Mareček ,minimálka září 2010

OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET

78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, krvne testy 19.8.2010

Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion ☹ , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010

rebeca_1
7. srp 2010

@saminka to je perfektne! Prve IVF a hned krasna princeznicka Mia Rose )))))
Ma krasne meno, priezvisko ma zrejme zahranicne, vsak?
Aj mne sa pacia zahranicne, take neobvykle mena ale skombinovat ich s priezviskom nie je vzdy jednoduche....

maja3.s
7. srp 2010

jo Rebeca...už by se mohla karta obrátit...už toho mám všeho až až...ale ty jsi na tom podobně jako já, taky už sis něčím prošla.... ☹

rebeca_1
7. srp 2010

@maja3.s ako mas teraz nastavenu stimulku?

maja3.s
7. srp 2010

Tak jako minule...Clostilbegyt 2x1 tbl...dnes jsem začala 😉

78marcela
7. srp 2010

Ahoj holky, zdravím...

Tak jsem měla štěstí, obě embryjka se rozmrazily a pokračovaly ve vývoji, takže rozhodování bylo jednoduché. Mám je obě dvě u sebe, jedno je úplně špičkové, připravené prý rovnou k zavrtání, označení má FHB gr1. Co je to F předtím, to nevím, ale už to nebyla kulička, ale taková hromádka. Ta druhá je ještě v obalu, který teprve praská. Tak uvidíme, jak to dopadne.
Testy si mám udělat prý 20.8., což je za 13 dní, minule jsem měla za 12 dní, takže zkusím vydržet co nejdéle, aniž bych testila.

Zaváděla mi je Vitoušková, poprvé jsem s ní přišla do styku, zdála se mi moc milá. Tak uvidíme.

78marcela
7. srp 2010

Mám napsanou neschopenku, jen jsem si ji blbec nechala napsat k našim, tak tam teď musím být, takže na net se dostanu až zítra odpoledne o vycházkách. Připojovala jsem se přes mobil, to jsem vás mohla číst, ale napsat vám, to mi nešlo. Takže zítra v době vycházek vám zase skočím napsat a mezitím si vás budu jen číst. alespoň do pondělka, než mi opraví správně číslo baráčku, ve kterém pak budu i s internetem. Tak zatím ahojky.