Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

gabikri
9. srp 2010

@marcela : no zatím jsem viděla jen dr. Štelcla

no ono někdy pěkní doktoři jsou spíš na škodu, mám kamarádku, co dělá na plastice sestřičku, tak jsem ji poprosila, ať mě objedná na vyříznutí znamének. Jedno na obličeji a jedno na zadku. No říkala, že její šéf je prý velký krasavec, ale moc jsem tomu nevěnovala pozornost. No a když jsem tam pak přišla, tak mi spadla brada. Doktor jak z amerického filmu! Tak jsem ze sebe vykoktala, že bych chtěla pryč to znaménko na obličeji a to na zadku mám dodnes 😀 Už s tím raději nikam nejdu, co kdyby tam byl zase pěkný doktor 😝

gabikri
9. srp 2010

rebeca : jj, to půjdu, ale prý se mám domluvit se svým gynekologem, je zbytečné kvůli tomu jezdit takovou dálku 😉

gabikri
9. srp 2010

hanulinecka : teeeda, ty jsi mě pěkně nahlodala a kde jich tolik roste? Já jsem momentálně v jižních Čechách a tady jsou jen babky, praváci málo. No ráno to zkusím, jestli se mi bude chtít vstávat 😉

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Dneska jsem se neměla moc dobře, nějak mě píchá v bříšku, teda v podbřišku, ale děsně. Minule mi to dělalo myslím taky, ale až 4.den, ale myslím, že ne tak moc. Teď někdy i zařvu, jak to píchne, tak nevím, co se děje.

78marcela
9. srp 2010

@gabikri Mě se tam od nich úplně nejvíc líbil Koudelka, co se týká vzhledu, to je tak nejvíc můj typ. Nejvíce sympatický mi byl Machač. Ale je pravda, že před pěkným gynekologem může být takový pocit trapnosti...i když na druhou stranu, já ho ani neměla. a to jsem vždycky vyhledávala gynekoložky ženský, k chlapovi ani za nic, ale teď jsem tam ten ostych úplně ztratila. Prostě profíci. A pěkní.

gabikri
9. srp 2010

@78marcela : já při posledním IVF testovala už od sedmého dne a vůbec nedoporučuju! Stal se ze mě závislák a spotřebovala jsem snad deset balení mamatestu. Pak jsem na to vždy asi hodinu koukala u okna a tu čárku jsem si skoro vsugerovala. Teď už to dělat nebudu a vydržím co ndejdéle.

gabikri
9. srp 2010

@78marcela : na Koudelku se teda mrknu 😀 Já měla pocit trapnosti, když jsem šla na druhé IVF a když jsem ležela nachystaná na OPU na operačním sále už na koze s nohama od sebe , tak mi takový mladinký ( docela pěkný) lapiduch řekl " jé, já si vás pamatuju od minule! " Tak to by mě zajímalo, podle čeho !! 😀 😀 😀

hanulinecka
9. srp 2010

@78marcela to já jsem taky zvědavka,ale velkej srabík takže u mě 14 den nejdřív teda ted v lednu jsme testovala 12 den a jen kvuli tomu,že mě tak šíleně bolely záda nemohla jsme ani chodit jen ležela na míči to mě pomohlo tak jsme testla ,že bude negativní abych mohla jít k obvodákovi na obstřiky a byl pozitivní tak jsme si vytrpěla jěště pár týdnu 😝

@rebeca_1 tak posíííííííláááááááááááááámmmmmmmmmmm a pak tu pizzu prosím 😀

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri tak to je super, ze na UTZ nemusis merat cestu do Brna. Ale tak vyletik s muzikom si urcite spravis, no nie? Date si rande do trojky )))))))
@78marcela len nech ta picha co to da!!!! A ty si pokojne vrieskaj kolko len chces )))))) To je urcite zahniezdovanie tweensiek..... Tak sa drz moja a bojuj!!!!! A testni popredu aspon ty, ja vzdy chodim az na krvicku. Aspon sa tu budeme vytesovat popredu....

gabikri
9. srp 2010

rebeca : no jasně, musím ho psychicky podpořit, ne 😉

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri no koniec!!!! A ten ti robil aj to OPU potom?

78marcela
9. srp 2010

@gabikri Teď se tu řehtám, docela mě pobavilo, podle čeho si tě pamatoval...
JInak já taky testila minule sedmý den, slabá čárečka, osmý den silnější...a pak začaly miznout, no, tak bylo po štěstí. I když je mám stále v albíčku...třeba tam pak dám další, pěkné dálnice. Ale těch testů jsem taky vypotřebovala 9 balení, v lékárně se na mě koukali jak na cvoka, protože jinou tam nemáme a musela jsem ta kupovat v té samé...

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Myslíš, že to tak píchá, když se zakusujou?

gabikri
9. srp 2010

rebeca : ne, on mě jenom na ten sál přivedl a pomáhal mi vylézt ( nevím jestli se u vás říká taky lapiduch) ale řekl to v momentě, kdy jsem vyskočila na tu kozu 😀

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela jasne, je to tam!!!!!

gabikri
9. srp 2010

78marcela : to bych nevěřila, že na tom může být taková závislost, co? Už jsem si tam tu čárku chtěla domalovat fixou 😝 Ale mít čárku a pak ne, tak to si nedovedu představit!

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri prave sa na lapiducha pytam mojho muza. Nepoznam toto slovicko. Ale zazitok si musela mat, ti poviem....

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Jsem zvědavá 🙂 🙂 🙂

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri
@78marcela ved si kupujte uz pozitivne testy )))))) Ci take sa este nezacali vyrabat a predavat?

gabikri
9. srp 2010

rebeca : no to je ten chlap, který tě přiveze ze sálu, když jsi po narkóze. Jak se to u vás říká ? 😕

gabikri
9. srp 2010

rebeca : pozitivní testy....ha ha ...tak ty bych brala 😝

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 A já trdlo jsem si dneska koupila normální testík. Příště musím v lékárně říct, že chci jedině ty pozitivní. Skvělý nápad 😀 😀 😀

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri prepac, teraz som dostala zachvat smiechu..... Tak ten lapiduch mu teda sedi.............. Jezismaria az ma teraz brucho od toho smiechu rozbolelo....

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela
@gabikri a na krvnych testoch nech Vam naberu len tu pozitivnu krvicku do skumavky!!!!! Ziadnu inu!!!!!

gabikri
9. srp 2010

rebeca : to jim tedy nezapomenu říct. Ale protože už jsem sklerotická, raději si to napíšu do diáře 😀

hanulinecka
9. srp 2010

jééééééé holky začíná to tady pozitivnět 😀 😀 😀 😀 😀

78marcela
9. srp 2010

Jasné...a když jenom pozitivní nabrat, tak to abych tam zašla už zejtra, abych nemusela tak dlouho čekat, ne?

@hanulinecka musí to tu být pozitivní, páč bez toho by to nešlo. A pozitivní myšlení, to už je půl výhry. Zbytek je ta pozitivní krev a testy.

rebeca_1
9. srp 2010

@gabikri ano-ano, len si to pekne zapis do toho tvojho exkluzivneho diara a hlavne si ho potom nezabudni doma!!!!! )))))))))))))))))

@hanulinecka ved ja uz cakam na 78marcelu /na to vysokanske hcg/, potom si supneme aspon virtualnu tequilu )))))))))) Zatial tu aspon perlime....

rebeca_1
9. srp 2010

@78marcela jej, krasne si to hanulinecke napisala ))))))))))))

78marcela
9. srp 2010

@rebeca_1 Já jsem na to Hcg též zvědavá...ale nemusí být až tak vysokánské, stačí mi průměr, co má být na jednoho mimíska...a budu štastná.