Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

vvercatkoo
1. čer 2017

@destovakapka tak držím pěsti, ať vše dopadne jak má🙂

knoflikarka
5. čer 2017

@destovakapka
@vvercatkoo

Holky, gratuluju a moc Vám to přeju. Já jsem si dala pauzu, 22. 6. jdu konečně vyřizovat vše k prvnímu IVF, bohužel kvůli práci jsem to musela zase odložit a přestala jsem na chvíli chodit i sem. Jsem učitelka, takže to nechávám na prázdniny (snad tam někdo bude :D) s tím, že kdyby se to povedlo i nepovedlo, od září zůstanu na nemocenské. Takže tolik k plánům, uvidíme, jaká bude realita...

vvercatkoo
5. čer 2017

@knoflikarka děkuji a tobě držím pěsti, ať ti to vše vyjde 😉

destovakapka
5. čer 2017

@knoflikarka Ahoj,dekuji.Ja delam prodavacku za pultem lahudky,uzeniny a maso albert hypermarket.Od 1.6. mam neschopenku a jsem za to rada.Od soboty kazdy den ranno co se vzbudim ze musim na malou tak je mi spatne,nezvracim nastesti ale mam hlad,mota se mi hlava,je mi horko,jsem unavena.Do sebe dostanu jenom 1 rohlik nebo 1 krajic chleba a jdu si lehnout.Kdyz vstavam po 11hod.tak to uz do sebe dostanu toho vic.Drzim pesti aby Ti to vyslo.

luciedrapalova
5. čer 2017

ahooojte holky,prosím jsme na začátku a máme veliké rozhodování...Jsme z Ostravy takže se rozhodujeme mezi Reprofitem v VBrně a nebo fertimed v OL..mužu se zeptat na vašenazory na kliniky?moc moc děkuji

vvercatkoo
5. čer 2017

@luciedrapalova ahoj, ale my tady chodime do ivf clinic olomouc. Já jsem nadmíru spokojená

kvakuska
5. čer 2017

@luciedrapalova ahoj, teď už máš Reprofit i v Ostravě, jezdí tam lékaři z Olomouce (Machač) a z Brna, tak třeba ti to bude vyhovovat tam .... jinak teda klinikou v Olomouci určitě nic nezkazíš 😉

catchulinecka
5. čer 2017

@luciedrapalova Jé hele, nedávno ale otevřel Reprofit pobočku v Ostravě! rozhodně doporučuju Reprofit 🙂

catchulinecka
5. čer 2017

@kvakuska promin 😀 máme stejné myslenky :D

kvakuska
5. čer 2017

@catchulinecka tak Olomouc je v podstatě také Reprofit, jen se tak z určitých důvodů nemůže jmenovat 😒

vvercatkoo
8. čer 2017

Ahoj holky, tak dnes 1.utz u Machače a viděli jsme srdíčko a odpovídáme 6+2. Další kontrola za 10dní u sveho gynekologa

aeon28
9. čer 2017

Holky já Vám s celého srdce gratuluji těm co to vyšlo. Dnes jsem 8den po ketu a nějak jsem to nevydržela a udělala si test a nic. Vím mám čekat do 13 dne, ale myslela jsem si že nějaký patrný náznak se tam objeví. Jsem s toho zklamaná, vzalo mi to naději. Já vím asi Vám příjdu praštěná, ale už je to dlouhý. Kdy vy jste si dělaly testy? Byl třeba 1 negativní a pak za pár dní pozitivní??

vvercatkoo
9. čer 2017

@aeon28 ahojky, tak to mě moc mrzí, ale naděje je pořád. Každá to máme jinak. Já teď testovala 8 den.
Nesmíš se hroutit a bojovat. Já nikdy neměla mražáčky a vyšel nám až 10-ty pokus.
Jaký je u vás problém? My měli špatný spermiogram, jinak všechno vyšetření v pořádku a poslední dva měsíce jsem chodila k fyzioterapeutovi a podle mě, problém byl ve mě 😉

peanut1108
9. čer 2017

@vvercatkoo gratuluji👏ja sem taky 10-ty pokus😔

vvercatkoo
9. čer 2017

@peanut1108 děkuji a jak to.vypada u tebe? Co máte za problém?

luciedrapalova
9. čer 2017

Holky,moc Vám děkuji za rady.Dostala jsem doporučenku do Reprofitu tady k nam do Ostravy..Můj pan doktor mi zařídil přímo pana Macháče(jsou to dobří známí).Je prý nejlepší🙂neuvěřitelně se těším a zároven i moc bojím..Mám ztoho takové smíšené pocity..Proto bych Vás ještě chtěla poprosit o radu..Kdy je tak dobré se objednat?Jestli ted a nebo až po prázdninách?Ted toho je celkem dost..stěhování a dovča..takže nevím..Jak jsou časově nátočné vyšetřní,a na co bych měla připravit?

vvercatkoo
9. čer 2017

@luciedrapalova být tebou obejednam se co nejdřív, ja jsem taky u Macháče, ale v olmiku. Stejně budeš čekat, o něj je velky zájem. Klidně rekni, ať tě objednají na září, ale není na co čekat😉 přeji hodně štěstí, je to kapacita

luciedrapalova
9. čer 2017

@vvercatkoo děkuji moc za radu...nebyla jsem si jistá,jestli to jde,tedkom se objednat až na září.

vvercatkoo
9. čer 2017

@luciedrapalova není zač, dej vědět, jak jsi dopadla 😉

ywonne
10. čer 2017

Doporučuji se objednat co nejdříve.Cas utíká a je několik schůzek,ultrazvuky,nevydařené pokusy ate. Chodila jsem do ivfclinic Olomouc, jednou pouze k panu Machacovi,ale nikdy jsem na něho neměla štěstí,dodá energii,touhu nevzdávat se,ale zadařilo se i přes jiné doktory,o něm o skutecne jen není,kde o štěstí, a i ostatní dr. Jsou dobří

aeon28
13. čer 2017

@vvercatkoo Ahojky včera se mi konečně rozjel net stále mi padala síť. Taky jsem ti napsala ale jak vidím tak se to neodeslalo. My takhle problém nemáme. Imunologie dopadla v pořádku i vyšetření dělohy. Manžel má spermie podle prvního ivf v normě. Tak nevím kde je problém. 2krát to bylo na prázdno 1 jsem otěhotněla, ale nerostl. A teď čekám. Pokud se nezadaří tak jdeme na další ivf protoze mrazáčky už nemáme. Můžu se tě zeptat jak dlouho jsi čekala na ten vysněný den a kolik vás to stálo? Vím je to k nezaplanení, ale jen tak se ptám. Dík

vvercatkoo
13. čer 2017

@aeon28 do caru jsme začali chodit v lednu 2015, za tu dobu jsme vyzkoušeli úplně vše, co jde. Nikdy se mi nepodařilo otěhotnět, tohle je poprvé a doufám, že to dotahneme až do konce bez jakýkoliv problémů. Teď už vím, že jsem měla v pr..... záda, prý jsem měla umrtvené i orgány, které mi rozhýbal.

tammm
13. čer 2017

@vvercatkoo jdu ve čtvrtek na fyzio,dala jsi mi naději,že problém může byt v nějakém bloku.Naučí mě i cvičit Mojžíšovu metodu 🙂 těším se

vvercatkoo
13. čer 2017

@tammm super, mám velkou radost 😉

aeon28
15. čer 2017

@vvercatkoo Ahojky tak mě to nedopadlo, včera jsem byla i na krvi a test 1čárka a krev 0. Včera se mi jen chtělo brečet. Můj manžel mi řekl že se pokusíme ještě 1 ivf a uvidíme kolik budu mít embrii a pak konec. a ty chodíš do caru?? Já myslela, že chodíš do ivf klinik spol s reprofitem. To je v nemocnici? A jak ses objednala na fyzio? To ti napsal lékař nebo obvoďák? Moc moc ti to přeji a držím pěstičky

vvercatkoo
15. čer 2017

@aeon28 ahoj, to mě moc mrzí, ja chodim do caru IVF Clinic Olomouc na Horním lánu k Machacovi. Fyzose jsem si našla sama na své náklady. Doktoři jim pořád nevěří, že to může ovlivnit.

aeon28
15. čer 2017

@vvercatkoo Aha tak děkuji za zprávu já pracuji v lese a i když je tam krásně tak je to dřina takže se mrknu na nějakého fyzoše a třeba mi taky pomuže se odblokovat. Já chodím k dr Vrublovskému. Dík jsi hodná

vvercatkoo
15. čer 2017

@aeon28 ten je taky super

destovakapka
15. čer 2017

Ahoj holky,tak dnesni kontrola dopadla dobre.Bije nam srdicko,merime 1cm,podle ultrazvuku jsem dneska 7+2tt a termin porodu mam 30.1.Za 14 dni dalsi kontrola u moji obvodni gyndarky.

vvercatkoo
15. čer 2017

@destovakapka super, gratuluji. Tak to máš přesně stejně jsko já 🙂 já mám kontrolu v pondělí už u své doktorky