Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

smilers
9. říj 2009

zuzi aha on prochazka byl vzdycky na 18 😉 me je davali cca vtom25tt, ja rodila holky v 33tt+3, jj sekci 😎

teddy jj michnova je dobra, i kdyz me sem tam pripadala duchemmimo😀 no zavodny je zavodny, ale je dobrej, je fakt, ze to od nej boli ale bud rada,ze te neprohlizel osobne profesor Kudela, to je teprvebolest,zda se me, ze uz se tam moc nevyskytuje

teddyna
9. říj 2009

smilers,tak na profesora Kudělu jsem měla tu čest u akutního příjmu,když jsem krvácela do bbřicha.hrůůza a děs - já v šoku,bolesti,krvácení a Kuděla u mě.pak mě i pižlal na sále v 23 v noci.a letos jsem u něj byla v indikační poradně - jsem si tam připadala jak blb na té příjmové ambulanci - všichni čumí mezi nohy,včerně mediků z rozvojových zemí.nicméně - někde s to musí naučit,že? 😎

smilers
9. říj 2009

teddy asi tak nejak😀😀popravde me uz ti medici potomani neprisly 😀 😀 za meho pobytu me i 2x navstivili medici a chteli vedet ohledne meho tehu😀😀

asmeena
10. říj 2009

ahoj holky, tak pondělí se blíží. Doufám, že tam tím naším rozkodrcaným autem dojedeme. To by byla prdel, kdybychom zůstali trčet někde mezi Ostravou a Brnem. To bych si šla asi hodit.
Taky se modlím, abych ta vajíčka donosila, je to šílené psycho. Už jsem úplně od poslední IVF zapomněla. 😉

asmeena
10. říj 2009

Holky je u Reprofitu v Brně někde blízko parkoviště, které by nebylo přeplněné? A jak to chodí na OPU? Myslím, že mi někdy dávno psala teddy, že u OPU je se mnou na pokoji manžel?

asmeena
10. říj 2009

beras: co včera na kontrole?

micinka22
10. říj 2009

Veru držím palce at to v pondeli klapne!!!! my zastavujeme před reprofitem..je tam dlouhatanske parkoviste podel silnice..mistecko se tam vzdycky najde..nekdy bliz nekdy dál...🙂 takže hledejte už od začatku parkoviste mistecko..uplne pred reprofitem jsme nikdy nevideli zadny🙂)

asmeena
10. říj 2009

hlavně doufám, že tam trefíme. Jak dlouho trvá cesta z Olmiku do Brna? Pořád přemýšlím kdy vyjet, ať to stihnemem.

asmeena
10. říj 2009

nějak mě víc a víc bolí vaječníky. Tak doufám, že tam bude pořádná úroda.
Mici: a co ty včera v Brně?

teddyna
10. říj 2009

ahoj vsem. asmen,nebooj - vse klapne.nebud zbytecne nervozni,tim si nepomuzes. misto pred reprofitem dycky je.samozrejme nepocitej s protekcnim mistem primo pred vchodem,ale je tam dloooouuuhe parkoviste podel cesty a dycky se tam mistecno najde.pocitej cestu z OV do Brna cca 2,5 hod po dalnici. vyjizdeli jsme jeste s pulhodinovym predstihem,abysme meli casovou rezervu.na OPU me stejne vzali presne podle vypoctu,kdy byl aplikovan pregnyl. a na poradnou urodu se vykasli,staci ti par kvalitnich vajicek,nepotrebujes jich cely plato!pri OPU te odvedou do pokoje i s manzelem.pro nej si prijde sestricka,ktera ho odvede do odberovyho pokoje.ty se prevleces do kosulle(doufam,ze mas s zirafou!!!) a pro tebe si prijde jina sestricka.odvede te na sal-je to kousinek pres chodbu. po OPU te odvedou zpet do pokoje,kde uz manzel bude cekat.jak se zmatoris,prijde doktor,ktery delal OPU ti podrobne rict,jak to dopadlo,jaky byl spermiogram atd... bude s vama resit,zda chcete ICSI nebo ne. dostanes tatranku a caj,recept na leky,co ti urci a jdete dom. druhy den si zavolas,jak se miminka vyvijeji a reknou ti,na kdy vidi ET. tot muj vyklad 😝 snad jsem ti trochu pomohla

zuzka72
10. říj 2009

Teddy-já nedostala tatranku ani čaj-mě podvedli. 😀

teddyna
10. říj 2009

teda Zuziii,to bych sla reklamovat.ke me dobehli s konvici caje a tatrankou hned,jak me dovedli z OPU. kurnik a ta tatranka byla mooc gut,pac jsem mela hlad jak vlcak.a asi za dve hodiny po OPU jsem si davala steak jak sloni nohu v restauraci Myslivna v Ujezde u Olmiku 😀 .hele a ze tys nemela kosulu s zifarou.tys mela ihacka.tak tatranky dostavaj asi jen zifary 😀 .ale to je jedno,zifary,tatranky.... hlavne,ze mame to,za co jsme bojovaly!

zuzka72
10. říj 2009

Teddy to jo já měla Ijáčka-ten působí dvojnásob, a tatranky stejně nejím-není to maso. 😀

teddyna
10. říj 2009

no jo,zuzi - tak to jsi mela hulakat dopredu ze chces zizek - at se dvojcatka nabasti poradne a maji dobry zaklad. a jak ti je?polehavas nebo se pohybujes tak nejak normalne bez vyrazne prace?my jedem za chvili na koncert do Prerova-bude to hoodne narocny,pac se vratime pozde k ranu.tak na to se fakt netesim,to zitra budu total nepouzitelna.

donnald
10. říj 2009

Ahojte holky, zdravím vás všechny.
Hlavně ZUZU!!!!!!!!!
HOlky, já včerejší den celý probulela. Důvod byl ten, že švagrová je znovu těhotná ☹. Teď má 15měsíční holčičku ☹. Věděla jsem, že to přijde, ale stejně jsem to ořvala......................ach jo... . proč ten čas rychleji neletí? V polovině měsíce jdu ke Štěpánovi, tak snad to rychle uteče a budou samé dobré zprávy........

asmeena
10. říj 2009

ted: děkuji za podrobné info. Košilku se žirafkou mám jen na tenké ramínka, tak tu si brát nebudu, ještě nevím ani jakou si vezmu. Já jsem po OPU ve Fertimedu trošku krvácela, tak si nechci zašpinit nějakou moc pěknou košilku.

donald: nebuď smutná, i na tebe se štěstí usměje.Za chvíli jdeš ke Štěpánovi a to už se zase pohne a budeš blíž ke svému mimišku. 😵

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

Veru,taky držím na pondělí pěstičky a raději na to tak nemysli,to by se člověk musel zbláznit.Já jdu na kontrolu v úterý a jsem zvědavá co budeme mít za úrodičku.Hlavně buď v klidu.V Brně se vám to bude líbit,je to tam skvělé už proto,že s tebou může být manžel na pokoji.Mě to vždy trochu uklidní.Minule tam měli moc lidí,tak manželé museli čekat v čekárně,ale nám to vyšlo a než jsme přišli na řadu,tak byl pokojík volný.
A nevíte co je s Beras,už se chvíli neozvala,že by už měla broučka na světě?

asmeena
10. říj 2009

berus: já se teď skoro vůbec nenervuju kvůli samotné OPU, ale spíš kvůli tomu, jestli tam tím naších křápem dojedeme. Chceme kupovat nové auto, ale až tak po novém roce.
A těžko říct co beras, jestli si jí tam včera už náhodou nenechali.

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

To by bylo pro beras dobré,alespoň by to už měla za sebou.Jo no a věř,že autíčko vpohodě dojede.Vždyť si jedete zadělat na mimíska a to by v tom byl čert,kdyby se něco pokazilo.My jezdíme autobusem,manžel nechce jezdit po Brně autem.

asmeena
10. říj 2009

tak to já bych byla v autobuse ještě víc nervózní. Jsem ráda, že mě manžel vždycky doveze kam potřebuji. Já mám sice taky řidičák, ale neřídím. 😖 Ale měla bych překonat strach, protože až budou děti, tak bych aspoň nemusela být odkázaná na manžela a mohla si sama dojet kam bych potřebovala

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

¨to je pravda,až budou děti,tak ti ten řidičák bodne.No já ho nemám a všichni mě už kvůli těm dětem přemlouvají ať si ho udělám,ale já jsem srabík a bojím se.Takže si říkám,že když bydlíme blízko centa,tak si můžu všude zajet autobusem.Jináč bych taky raději jela autem,ale to bych si ten řidičák musela opravdu udělat.Manžel nerad řídí a v cizích městech obvzlášť.

asmeena
10. říj 2009

a kolik tam mají takových pokojíků. A jak dlouho trvá než se po OPU proberu? Je to tak 30minut? Já jsem to tak měla.

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

Nevím přesně kolik tam mají pokojíků,ale nám to vyšlo zrovna na den,kdy měli pěkné fofry.No já jsem vzhůru,tak za 20 min.Ale u každého to je jinak.

asmeena
10. říj 2009

no říkal Štěpán, že bude mít v pondělí hodně punkcí. Tak jsem zvědavá. Mám to na 9:00. Už se těším. Nedávno jsem se do Reprofitu teprve objednávala a za dva dny už budu vědět kolik mám vajíček 😵
Ten čas tak strašně rychle letí.

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

Jj letí,taky doufám,že už brzy budeme vědět,jak na tom jsme.A uvidíš za chvíli budeš mít bobana v sobě,a pak se ani nenaděješ a bude na světě 🙂 tedy pokud nebudeš jako beras 😉

asmeena
10. říj 2009

už abychom se všechny dočkaly. Si to moc zasloužíme.

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

Taky si myslím,nikdy by mě ani nenapadlo,že budeme mít takové problémy.Vždycky jsem plánovala velkou rodinu a teď budu ráda,když bude alespoň jedno.

asmeena
10. říj 2009

berus a ty máš kolik roků a jak dlouho se snažíte? A našli u vás nějaký problém?

b.e.r.u.s.k.a
10. říj 2009

No mně už je 33.Kdybych byla mladší,tak by jsme to tak nehonili,ale bohužel hodiny tikají.Snažíme se už 3roky a ve fertimedu mi našli endometriozu,ale teď v reprofitu říkali,že nic neviděli,že by mi museli udělat laparoskopii.Tak neví,předtím ji u stejného vyšetření našli a teď se mrška asi stratila.Jináč nic konkrétního.V podstatě mi Machač řekl,že jsem zdravá a já doufám,že to určitě tentokrát vyjde.a co vy jak jste na tom?

asmeena
10. říj 2009

no nám nic nenašli. Krom vyššího FSH, které jsem měla u prvního IVF, ale pak už bylo nižší a to mi na základě těch prvních výsledků řekli ve Fertimedu, že mi doporučují darované vajíčka. Když jsem toto řekla Štěpánovi, tak si klepal na čelo, že jak mi toto můžou říct. Že je dobře, že to stále zkoušíme se svými, že jde přeci o to, abychom měli geneticky své miminko. Opravdu jsem ze Štěpána unešená. Má super přístup.

Holky si představte, že mi teď mamka volala, že jim prasklo jejich velké akvárium a voda jim teče po obyváku. Chudáci rybičky. Tak můj taťka to tam uklízí, protože mamka musela do práce a jak tak uklízí, tak jiným akvárkem (takovým menším erárním) třískl do skleněné zástěny u vany (stála 15.tisíc) a rozbil ji. To je pech.