IVF Clinic Olomouc - zkušenost z poslední doby

catchulinecka
21. dub 2019

Ahojte, ráda bych se dozvěděla, jak to v současné době "vypadá" v ivf clinic v Olomouci. Absolvovali jsme před lety několik pokusů a vracíme se s novou nadějí. Chodívali jsme k Mudr. Machačovi, ale ten už, jak jsem pochopila, moc neordinuje kvůli nově rozjeté klinice v Ostravě. Tak budu ráda za nějaké zkušenosti s novými doktory atd 🙂 Děkuji moc.

nikinu
29. dub 2019

@catchulinecka ahojky my jsme vyzkoušeli skoro všechny,ale nejvíc jsme chodili k paní doktorce Koutné,ale všichni jsou super.😊1.IVF jsme chodili k paní doktorce Šimečkové tam to 1IVFko nevyšlo ale to bylo hormonama 2IVF jsme zase chodili k paní doktorce Koutné ta mi dávky o dost zvýšila a povedl se hned první et teď čekáme mimco 😍 jsem sice na začátku ale doufáme že mimco bude dál v pořádku😊hned na začátku to byl pěkný bojovník tak snad bude bojovat až do konce ❤️

catchulinecka
autor
1. kvě 2019

@nikinu ahojky, děkuji za odpověď 🙂 tak to moc!!! gratuluju, at vám to krásné utíká. Teď nám párkrát vyšla Mudr. Soušková, to je podle mě anděl 😀 ale jako je fakt, že jsou tam fakt většinou super všichni. měla jsi krátký protokol?

nikinu
3. kvě 2019

@catchulinecka ano měla sem krátký 😊 v obou případech a není zač ráda pomůžu a poradím když můžu 😊.Děkujeme,utíká to pomalu ale hezky až na to věčné cekani.jinak mimco je naše vymodlene tak se těšíme 😊

sluckynek
3. kvě 2019

Ahoj sice jsme ještě na klinice nebyly ale Dr Souškove jsem teď přešla na klinice U.s.g pol u pana doktora Poláka a je to vážně anděl strašně mi pomohla , poradila a povzbudila tak snad nám to tentokrát vyjde

lenatko91
7. kvě 2019

Ahoj, my jsme chodili k paní doktorce Koutné, byla zlatá. Během čekání na schválení IVF pojišťovnou jsme jen tak z hecu zkusili IUI a zadařilo se 😊 takže Olomouc za nás top.

destovakapka
24. zář 2019

Ahoj, já jsem chodila k paní doktorce Souskove v roce 2016 a 2017.Byla jsem tenkrát i u jiných a paní doktorka Souskova byla nejlepší. Díky ní, máme doma skoro 2 letou dceru. Tedka ve čtvrtek se tam po pauze vracím. Snažíme se o druhé mimčo. Za mne tam paní doktorka Koutna ještě nebyla.

dodo_8
29. říj 2019

Ahoj holky. Právě jsem začala chodit na IVF clinicu. Snažíme se o miminko a teď to vypadá, že jediná cesta je IVF. Zatím jsem byla jen u dr. Kučerové. Chtěla bych se zeptat jestli si Vás vede celou dobu stejný lékař nebo se může stát, že Vás objednaji i k někomu jinému. Když to tady čtu ráda bych vyzkoušela paní doktorku Souskovou. Nevíte které dny má ordinační hodiny? Děkuji moc za rady zkušenějších

destovakapka
29. říj 2019

@dodo_8 Já jsem k paní doktorce Souškové chodila od září 2016 do června 2017.V květnu 2017 jsem otěhotněla přirozeně.Tedka od září 2019 k ní chodím zas že se snažíme o druhé mimi.Já jsem u paní doktorky v obouch dvouch případech byla na konzultaci a pak jsem k ní chodila.Když se objednávám tak řeknu že bych se chtěla objednat k paní doktorce Souškové.Paní doktorka Soušková v IVF Clinic nebyva v utery,to je nekde jinde.Ona vzdycky v utery ordinuje na gynde ale nevim kde ma ordinaci.Když tam paní Soušková není nebo ten den je na sále tak objednají k někomu jinemu kdo tam je a ma volno.Ja kdyz jsem tam chodila v roce 2016 tak jsem tam byla u vsech tech doktoru.Tedka jsem teda byla jenom u Michnové jinak u paní doktorky Souškové.

zuzicek2013
4. led 2021

Holky prosím nemáte tu někdo zkušenosti s Hysteroskopii?