Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
16. říj 2009

Beras-ty jsi rychlík-SUPER-gratuluji, pak nám to zdramatizuješ. Jsi holka šikovná.

micinka22
16. říj 2009

Tak jsme doma..byly jsme u nasich..
Veru paráda..to budou krásný dvojky blondaty🙂)))
Berus taky cekam na pozitivni zpravicky:_)))

lenka_s
16. říj 2009

Ahoj holky, tak vás všechny moc zdravím, už jsme z nemocnice doma. díky za oporu. Konečně už nekrvácím, jenom trošičko občas zašpiním. Včera jsem byla na ultrazvuku a viděli tam miminko staré 6+5tt, srdíčko nám krásně bilo, dokonce se nám vstřebal hematom, jen mám pořád hyperstimulaci, vaječníky 10x6 cm, naštěstí vodu v břiše nemám. Tak teď musíme hodně odpočívat. V pondělí jdu k dokimu se domluvit co dál a hlavně pro léky.

Asmeen gratuluji k embryjkům a držím palečky, ať brzy vidíš // 🙂 🙂 🙂 .

Katapulo, já jsem letos taky začala chodit na mojžíšku a pak ještě na viscerální manipulaci a koukej, po 9 letech jsem těhotná. Myslím si, že to není nic hrozného, ba naopak ti to spraví záda a kostrč, připravíš a zpevníš si krásně pánevní dno. Mě to odstranilo dlouhodobé bolesti v křížové oblasti a kostrči. Vřele to doporučiji.

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

Ahojky,konečně doma,tak vás napínám,jako nás dnes napínal doktor.Už jsem byla probraná,napapaná a převlečená a doktor pořád nikde,tak jsem se bála,že nejde schválně,že nám sdělí špatné zprávy.Nakonec jsme se dočkali.Máme 3 oocyty z pěti folíků.Tak doufám,že budou broučci bojovat.DR.říkal,že transfer by mohl být v neděli či v pondělí,ale spíš počítat s pondělkem.No zítra si budeme volat co bobíšci.
Holky moc díky za držení pěstí a snad žirafky zabraly. 🙂
Beras vítám tě zpět doma.A veliká gratulace k Tomáškovi.

micinka22
16. říj 2009

berusko paráda 🙂 takže taky tři drobci..tak snad dva poputují v pondelí do hnízdečka🙂)))
Veru kdy budeš testovat??? ja v pátek asi ...ale bojim se :(

lenka_s
16. říj 2009

Beras obrovská gratulace, přejeme vám i Tomáškovi hoooooooood štěstíčka a spousty lásky 😀 😀 😀

asmeena
16. říj 2009

leni: tak to je dobře, že už si doma. Tak hodně pij a bílkoviny, to je dobré proti OHSS.
berus: super zprávičky, tak teď už si jenom pojedete pro broučky.
mici: budu testovat 29.10. jak mi napsal pan Dr. snad to vydržím. 😅

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

mici já doufám,že v pondělí zbude alespoň jedno,ale když bude víc tím líp.A ty tedy ještě týden a budeš vědět na čem jsi 🙂

asmeena
16. říj 2009

berus: budeš mít taky dvojčátka, budeme spolu rodit. 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

to by bylo skvělé 🙂

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

asmeen a co ty,jak se cítíš.A můžu se zeptat,co je lepší utroš zavádět nebo podávat ústně?

asmeena
16. říj 2009

a byla jsi na pokoji s manželem nebo si byla s nějakou jinou paní?

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

měla jsem štěstí,bylo tam volno,tak manžel byl se mnou.A prý jsem po narkóze pěkně kecala.No já bych se chtěla někdy vidět,vůbec si nepamatuji,jak se vždy dostanu do pokoje.

micinka22
16. říj 2009

Veru ale klidne testuj uz v pátek jo??? treba kdyz budeme na to testovani dve tak to vyjde 😅 😅
berusko ja si zaváděla..ale když to nekomu moc vadi tak polyka no

asmeena
16. říj 2009

mici: v pátek, jo??? To teda né, bych se zbytečně vystresovala. Já myslím, že ty to své štěstí zvládneš sama. to by nebylo ono, kdybychom tady v jeden den obě napsaly, že máme //. To by nebylo ono. Musíme postupně. 😀 😵

micinka22
16. říj 2009

veru ja mela // za tyden po ET ..a v podstate vsichni testily za tyden a uz to tam bylo 🙂) ale chapu ty ches rovnou ty dálnice co ?.-))))
me by stacily i slabounky..jen kdyby byly:/(

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

Veru a ty budeš testovat až ten další týden ve čtvrtek?

asmeena
16. říj 2009

chci asi ve středu, to bude ten svátek, tak abych se z toho když tak otřepala. Manžel teď sice hudrá, že né, že až v ten čtvrtek, ale jak se znám, tak to nevydržím. Ale musím vydržet, už jsem takhle planě měla slabounký nádech a já se pak zbytečně radovala.

asmeena
16. říj 2009

mici: jojo dálnice by se mi líbily 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

ty chlapi jsou všichni stejní.Ten můj minule,taky nechtěl povolit ani o den dřív.No oni to prožívají jinak

asmeena
16. říj 2009

jsem mu teď taky řekla, že bych ho chtěla vidět, kdyby měl on ta mimiška v sobě. Jestli by vydržel netestovat 😝

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

ten den dřív není tak hrozný,ne?Holky chtěla jsem se zeptat,můžu dnes do vany,nebo raději počkat,Zapomněla jsem se na to zeptat.Je mi zima,tak jsem se chtěla trochu zahřát.

asmeena
16. říj 2009

berus: dej si sprchu a zalez pod peřinu. 😉

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

dík Veru,asi tu koupel nebudu riskovat,jen doufám že na mě nic neleze

asmeena
16. říj 2009

já jsem měla ten samý pocit, ale možná to dělá i psychika. Já jsem si dokonce skoro vsugerovala chřipku. 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

asi se moc pozorujeme a bojíme se,aby nám to nemoc nepokazila

asmeena
16. říj 2009

právě, a neboj, rychle to uteče, zítra ti sdělí super zprávičky o embroušcích a v pondělí si pro ně pojedeš. 😵

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

díky za podporu Veru,ale tentokrát se snažím být nad věcí

asmeena
16. říj 2009

To já taky. 😀

b.e.r.u.s.k.a
16. říj 2009

😀