• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
daisy: tak to mám úplně stejně, vzala jsem si akorát tento týden dovču, aby to v práci nebylo nápadné, že pořád někam jezdím a v pondělí jdu do práce. Taky sedím v kanceláři.
Odkud jsi?
17. říj 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem z Opavy, do Olomouce už známe cestu skoro zpaměti :slight_smile: teď přibude nová trasa do Brna, hlavně ať zase není nějaká sněhová kalamita, nesnáším cestování autem v takových nepříznivých podmínkách.
17. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mi čteš úplně z duše, proto jsem chtěla ještě teď než napadne sníh a on potvora napadl zrovna jak jsme jeli na Et.
17. říj 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zvládli jste to a na výbornou :slight_smile: Nás čeká cesta do Brna odhadem +- na začátku listopadu, tak snad to bude dobré.
17. říj 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad se bude oteplovat, ale jinak cesta byla dobrá i přes Odry.
17. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To doufám :slight_smile: Díky za pokec, už musím končit. Opatruj se i svoje světlušky :slight_smile: a až budu znát nějaké termíny zase se ozvu a budu vytahovat nějaké informace :slight_smile: ještě si musím sehnat košilku se žirafou :grinning:
17. říj 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, a měj se.
17. říj 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžu se zeptat,četla jsem si papíry a tam je napsáno,že před transferem není nutné mít extrémě naplněný měchýř,ale doporučují nejít před ním na toaletu,tak jak to udělat?
17. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: já jsem byla na záchodě, cestu bych nezvládla bez čurání.
17. říj 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi to udělá,že jak dojedeme do Brna,tak někam skočím a potom už to vydržím něž dorazíme do Reprofitu
17. říj 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo pojedete trošku dřív, a ty se tam napiješ. :wink:
17. říj 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek. tak jsme se vrátili z těšína z trhu.byli jsme na velké tržnici a řeknu vám,jsem vyléčená.to je děs běs s těma lidma.každej do každýho zduchá,tlačí se,kravál...byli jsme tam asi 2,5 hod a po cestě zpět jsem se zařekla,že tam teda už nejedu. ale mají tam spousty pidi midi věciček na mimča.koupila jsem si kojící podprdu za 130-na to,že je to bavlna,tak super cena.
vítám nový přírůstek na pokec Daisy.ať se ti tady líbí.
beruska:moc ty papíry neřeš.já byla taky těsně před ET na záchodě přímo v Reprofitu a nikdo mi nic neřekl. protože s plným močákem si ten zážitek tak neužiješ.
asmen:už máte přezutý kola?? :grinning:
17. říj 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy já jsem to nikdy neřešila,ale teď mocinky chci,aby to konečně vyšlo,tak pro to chci udělat maximum.Jináč se snažím být nad věcí,ale znáte to. :unamused:
17. říj 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: to víš, že máme kola přezuté, jinak bych na ten ET asi nejela. :slight_smile: Já jsem ze sněhu vždy vybobkovaná, protože jsem z Jeseníku a tam to vždy stálo za to. Včera můj brácha zůstal vyset po Červenohorským sedlem a dostal se s taťkovou pomocí, (který pro něho musel zajet) po 4 hodinách a to jeli pouze 30 km.
17. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted: hoď do albíčka tvé úlovky. Asi se tebou nechám inspirovat a zítra se dám do zašívání. Mám tady toho taky dost. :grinning:
17. říj 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmen-ses inspirovala i tím mým včerejším zašíváním,jo??? no,úlovky-se mi nechce fotit podprdu.nějak na to album nemám čas nebo co.dycky se najde cosik důležitějšího,co se musí udělat.
berusko,neboj - klapne. jak říkala moje kamoška - my se těch uřvanejch smradů všechny dočkáme :grinning:
17. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy ..až ti ten smrad bude dávat sam od sebe pusinky a hladit...bude to andílek :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. říj 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: už se na to těším, a jestli budou hned dva naráz, tak to bude úplně super.
17. říj 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru jj deti nemusi byt je "bastardi" :unamused: :unamused: :unamused:
17. říj 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
smradi budou ti co budou ubližovat mým dětem :angry: moje zlatíčka budou asi trošku rozmazlená, když budou tak vytoužená :grinning:
17. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
už delší dobu sem nakukuju a rozhodla jsem se napsat. Taky patřím mezi přeběhlíky z Fertimedu :grinning: a jak to tak sleduju, tak se s náma v poslední době roztrhl pytel. Já jsem sice neodešla proto, že bych byla nespokojená, ale je fakt že v poslední době to tam bylo divné. :confounded: Mám ale vyplácané všechny 3ivf, mám za sebou i KET a nespočet iui a výsledek byl jedno těhotenství letos v únoru a následný potrat. :frowning2: Poslední pokus jsem absolvovala ve Fertimedu a před tím jsem byla v Gyncentru, no tam to byl děs a už bych tam nikdy nešla. :angry: Takže Reprofit je můj třetí car a moc věřím, že nám Machač pomůže. Vaše diskuze a příběhy mi dodaly optimismus. :slight_smile: Zítra začínám zobat clostík a pak se uvidí.... asi budu nakukovat častěji a ptát se. Přeju krásný večer :wink:
17. říj 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj juvik. Ty jsi z Ostravy?
17. říj 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Asmee,
ne jsem kousek od Třince
17. říj 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvik a chodila si do Fertimedu v Polance nebo Olomouci?
17. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee chodila jsem nejdřív do Olmíku, většinou nám kontroly vyšly tak, že v Polance nebyli. Měla jsem moc ráda dr. Vodičku, ale když odešel, tak to bylo na pytel. Pak jsem byla párkrát i u Jaroše v Polance, ten je fajn, ale minimálku holt nedělají, proto jsme odešli.
17. říj 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, rada bych se taky pridala. V prosinci nas ceka prvni pohovor v Reprofitu. Chtela jsem se zeptat, co mam od prvniho pohovoru ocekavat? Spermio asi manzelovi hned delat nebudou ze? Byla bych rada, kdyby to totiz melo spad. O miminko se snazime vic nez 3 roky, nejmladsi taky nejsem :frowning2: Dekuji moc za info
17. říj 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ferdi: neboj to bude mít spád. My jsme měli první pohovor 24.9. a dnes jsem už druhý den po ET :wink:
17. říj 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda pohovor jsme měli 23.9. jsem se nějak uklepla, ale to je jedno. Měla jsem minimálku a teď mám v bříšku dva broučky.
17. říj 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeena: ty jsi byla jedna z tech co mne nevedomky ovlivnily, ze je to Reprofit kam jsem se objednala a ne Fertimed. uz delsi dobu jsem chodila nakukovat do vasi diskuze Kelisek a byla jsem rozhodnuta zacit ve Fertimedu. Ale posledni dobou jste je moc nechvalily. Navic se mi libi i to ze delaji v Reprofitu minimalku a nativ. Preji Ti Asmeen at ti to v Reprofitu krasne vyjde s temi dvojcatky :slight_smile:
17. říj 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek