Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
22. říj 2009

jo tak testik ani kupovat nemusim..rl je tu v plne parade..aspon sem si nedavala nadeje no..dobrou

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

mici to mi je moc líto a co je to to rl? ☹

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

Holky dnes nám došla v poště taková žírafka z papíru.Má se vytřihnout...Tak si říkám,že to je znamení,že to tentokrát vyjde.Tak jsem ji vystřihla a dala v ložnici na lustr.Jako malá 😉

sukubka
22. říj 2009

téda holky když já tu sem tak kolem ani noha ☹ asmenko tak držím pěstičky 😉

sukubka
22. říj 2009

hlky omlouvám se blbl mi koník a neukázali se mi aše příspěvky tak se omlouvám
beruško to je normální s tou žirafou já dělám spousty takových věcí 😉
micinka vím jak ti je tohle je prostě nespravedlivý,já si těma neúspěchama taky prošla ale prostě se s toho musíme vzpamatovat nabrat síli a jít dál,vím že se to lehce píše ale já s tebou opravdu cítím,věřím že nám všem to jednou výjde a budeme se těšit z krásného miminka!!!!musíme bojovat

certina
22. říj 2009

achjoooo Mišo - to je blbé.....to je mi líto...... no a jaký je teď u Tebe teda další postup??Jsem teď z Tebe úplně smutná......už by to taky mohlo vyjít.......nojo....nevěšme hlavu....aspoň, že máš u sebe Lili - tak Ti to alespoň trocha vynahrazuje a můžeš se sní poňuchlat 😉
tak já jdu spinkat......tak zítra holky.............pa, pa....dobrou 😕

janysek70
22. říj 2009

Kde se couráš ty jedna poletucho, že na nás dlabeš????????? 😀 😠

janysek70
22. říj 2009

Jo to bylo na Sukubku 😀

sukubka
22. říj 2009

janýsku můj ahojík 😀

janysek70
22. říj 2009

Jo Janýsek Tvůj a dlabeš na něho 😝 😅

sukubka
22. říj 2009

nedlabu Jani tak jak to s tebou vypadá,doufám že budeš bojovat dál?

janysek70
22. říj 2009

Jj, začátkem příštího roku chci jít do 3. IVF.

sukubka
22. říj 2009

super už aspon mluvíš(píšeš)líp,myslela jsem že si to chtělá vzdát!já taky bojuju 30.10 jdu na konzultaci a uvidím co dál!snad se nám to konečně povede co Jani?taky mám poslední pokus

janysek70
22. říj 2009

Jo, já jsem Tě už párkrát tady četla.... Tak koukej taky vlítnout na Spolubojovnice, je nás tam ještě pár, kterým se ještě nezadařilo

teddyna
22. říj 2009

čaute.tak se na mě právě naštval hafík.jsem si sedala na gauči a lehce jsem štrngla do něj nohou,jak ležel na zemi. no a frajer se urazil,takže se se mnou nebaví. no a kdo z toho je smutnej?samozřejmě panička.teda jak já to budu dělat,až tu bude mimin,čert ví.

b.e.r.u.s.k.a
22. říj 2009

Teddy snad pejsek potom na mimi nebude žárlit 🙂

sukubka
22. říj 2009

tedy pejsek se na paničku zlobit nebude dlouho neboj 🙂
jani tak já zítra hned ráno nakouknu slibuji ju?dneska jdu dokoukat ordinaci tak pá holky 100% zítra 😉

donnald
22. říj 2009

Ahoj Mišo,

to mi je líto...........ale ještě nemusí být vše ztracené!

Ale uvidíš, jak to bude probíhat. Moje švagrová je teď v 8TT a těhotenství zjistila až tak, že zvracela 🙂. Měsíčky normálně měla a ještě právě říkala, že o proti normálu dlouhé - 5dní. Akorát věděla, že zvrací jen při stresu nebo těhotenství a jak říkala, stres na mateřské moc nemá, takže to muselo být těhu 🙂. Udělala test a byly //. Má to tak někdo štětsí, že? ach.,ach....

asmeena
23. říj 2009

mici: tak to je škoda, ale naštěstí máš Lilienku, a ta tě teď určitě rozveselí. Jdeš znovu příští měsíc do dalšího IUI?
ahoj sukub: mám u sebe dvě světlušky a asi nevydržím a o víkendu testnu. 😉

asmeena
23. říj 2009

teddy: co pejsek? Už se udobřil? To ta moje mi včera brutálně rafla do prstu, když jsem jí dávala kousek sýra. 😲

asmeena
23. říj 2009

a naštvaná jsem byla akorát já a jí to vůbec nevadilo. Klidně chtěla další kus sýra. 😀

micinka22
23. říj 2009

dobre rano..
Donalld vim ze je to možné ale ne u mě .-) Já mám ms přesně po 4 týdnech ve čtvrtek večer..bych si podle ní mohla řídit hodinky.-)) aspon sem si ušetřila podívanou na bílej test .-)

Verčo jo Štěpán říkal 3 IUi a pak se uvidí..navrhnu IVF...ale asi se bude hodně bránit...:/

Berusko rl je zkratka RED LADY...mam to zazite z jine diskuze .-)

smutna ani nejsem jen me to stve.-)

Veru v pondělí bys ale už mohla testovat 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵

juvik
23. říj 2009

Ahojky,

Mici, to je škoda 😒 ...ale nesmíme se vzdát

Já dnes jedu na kontrolu, bojím, bojím, ale jsem i hrozně zvědavá 🙂

juvik
23. říj 2009

A taky mě od rána příšerně třeští hlava, teda už od včerejška 😖 , tak jsem si dala večer paralen, myslela jsem, že to přejde, ale spala jsem hrozně tvrdě a ráno jsem byla jak praštěná a hlava zas bolí 😠
tak nevím, nechce se mi brát další prášek, ale zase jet do Olmíku s bolestí hlavy, taky nic moc...

donnald
23. říj 2009

Ahojte holky,

Mišo tak to jo 😉 .
Holky já pro změnu, aby to nebylo tak jednoduché, šla ráno na WC a tam špinění.... .Sice ejn ráno, ale přece. A přitom nechápu proč? Dnes budu brát 17tablektu z 21 antikoncepce. Nesetkala jsem se některá s tím? Psala jsem Štěpánovi, tak jsem zvědavá, co napíše.

Hezký den

micinka22
23. říj 2009

Tak už jsem objednanaá na 3.11 😉

sukubka
23. říj 2009

ahojík holky 😉
asmena tak jsem zvědavá na tvůj testík určitě tam najdeš vysněné // a nám se bude líp bojovat když uvidíme že se konečně někomu zadaří 😉 už se těším na konzultaci k Machačovi až se začne zase něco dít!myslíš že mi nabídne tu minimálkuj nebo si o ni mám říct?jinak ráda bych ji párkrát zkusila a kdyby to nevyšlo šli by jsme do klasického ivf,ale zbývá nám už jen poslední pokus hrazený pojištovnou!
doufám že tam bude ten Machač když sem se obědnávala říkala sem že chci k němu!

juvik tak pak hned písni jak jsi dopadla!
micinka a ty chodíš taky k Machači?

micinka22
23. říj 2009

Sukubko..tak nikdo jinej to tam nedělá..jen Machač ..v Olomouci teda.-)..jasne taky chodim k nemu.-)

asmeena
23. říj 2009

ahoj holky, tak mi to nedalo a testla jsem, a bohužel zatím jenom jedna čárka.
Dnes nám přišel z Reprofitu dopis, že máme zamražené 1 embryjko. Tak pokud se nezadaří, hned si pro něj jedu. 😉

micinka22
23. říj 2009

Veru aspon nějaké zadní vrátka!!!!!! ale budeme doufat v ty // 😉 😉 😉