• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
to já mám mladšího bráchu, a ten se teď rozešel s přítelkyní a našel si holčinu studující, tak pochybuju, že ten bude mít v brzké době mimi, abych si to měla na kom vyzkoušet a se švagrovou se nebavím, takže tam si nemám co zkoušet :wink:
28. říj 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: to nevím jestli tě pošle na imuno, musíš se s ním poradit, on určitě ví co dělá. Je to profík. :wink:
28. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak holky tady z netu ti mimi půjčí,ať se zaučíš.Však vás je tu z Ostravy plno
28. říj 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsem si onehdá chovala mimi od koleg.a je to tak nádherné,držet v ruce takového drobečka
28. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: tak teď se tady chlámu. To by bylo jak půjčovna :grinning: :grinning: :grinning:
28. říj 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když si to chceš vyzkoušet :grinning:
28. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já tím dnešním volnem mám za to, že je sobota a to budu zítra asi hodně překvapena, když budu muset vstávat brzy ráno. :astonished:
28. říj 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Alespoň to rycleji uteče,ten týden.Ale taky se mi nechce zítra vstávat a hlavně jít do práce,ale ty dva dny,to zvládneme
28. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak vás tady čtu, tak vám musím říct, že se mateřství nemusíte bát. Já jsem se před 1,5 rokem stala mámou 8 měsíčního chlapečka a byl to ten nejúžasnější pocit na světě a samozřejmě i šok. Neměla jsem tu příležitost 9 měsíců se připravovat na mateřství. Jasně, je to vždy totální změna v životě, ale být mámou máte v sobě. Věřte tomu, není se čeho bát. Jenom pak se už bojíte o toho malého prcka, kterého je plno kolem vás. Všem vám moc přeji brzy zažít ten pocit :grinning: :grinning: :grinning: .
28. říj 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni moc díky. A jak je tobě, už vše dobré?
28. říj 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,tak jak se vám daří?
28. říj 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko mě když doma po bytě lítá ten malej od bráchy vždycky si řkám že to bude super až tu bude u nás lítát náš prcek.děti prostě miluju a ještě k tomu on to tak semnou umí :grinning:
28. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni moc děkujem.
28. říj 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky takže jak přijdu do toho centra k Machačovi tak se mám někde ohlasit?a jak je to tam s čekáním když jsem obědnaná na 12h?
28. říj 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
půjdeš sukub k recepci a sestřička už ti řekne co a jak.
28. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pátek mě propustili konečně z nemocnice, už nekrvácím, 11 dní hospitalizace mi vážně stačilo. V pondělí jsem byla u svého doktora a miminko je v pořádku a hematom tam už není. Poprvé jsem viděla krásně našeho drobečka, měří 1,5cm, byl to nádherný pocit, když tam byla vidět už krásně hlavička, tělíčko, začínající ručičky a nožičky a srdíčko bilo o 106.Konečně máme i první fotku z ultrazvuku. Nejvíce jsem stejnak trpěla kvůli Lukáškovi, že jsem ho musela nechat doma, ale s manželem jsme se dohodli, že to kvůli miminku nějak zvládneme. A moji chlapi to krásně spolu zvládli.
28. říj 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko děkuju já musím zítra proštudovat trasu ani nevím kde to je!ke globusu trefím ale dal to bude v háji :grinning:
28. říj 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub dole si zazvoníš a setřička ti otevře,kdyby to chvíli trvalo,tak vydrž.Někdy má fofry a nestíhá,no a potom se hned u ní nahlásíš a ona ti řekne,kdy máš jít.Někdy to ale na přesnou objednací hodinu nevyjde
leni, tak to je super a založ si album a hoď fotečku, ať se taky pokocháme mimiškem :wink:
berusko nevadí mi když to nebude přesně ve 12h pojede semnou asi i mamka chce si pak v olomouci nakoupit tak snad na mě nebudou koukat jak na tele :wink:
28. říj 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo leni šup jak píše asmenka vytvoř albíčko a hod nám na kukanec prcka
28. říj 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, pokusím se co nejdříve hodit něco do albíčka.

asmeen přeji ti, ať ti to v pátek dobře dopadne a máš na krvi krásně velké hcg :wink:

berusko tobě taky řeji, ať vám to vyjde a máš můj obdiv, že to vydržíš až do toho 3.11. Já jsem to nevydržela a 11 den po OPU se testla odpolední močí a ejhle, objevila se tam slaboulinká druhá čárka. Moc vám to holky přeju.:wink:
28. říj 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky,no víš já tam chci vidět pořádné tlustice,tak čekám :slight_smile:
28. říj 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: já už zkoušela testovat, ale nic tam nebylo ani 12 den po ET. Takže si nedělám iluze, že by mělo být něco na krvi. Ale člověk nikdy neví, že?
28. říj 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko jasně že člověk nikdy neví
28. říj 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dala pár fotek do albíčka. asmeen pokud jsi ještě nedostala MS, tak nehaž flintu do žita. třeba se tam ještě ukážou.
28. říj 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni Lukášek je slaďoučký.A vy jste si ho sami vybrali nebo vám ho přidělili?
28. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jste pěkná rodinka Lukášek je taky úžasnej a testíky krásně sílí bude mít Lukášek sestřičku :grinning:
28. říj 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni lukáška máte adoptovanýho?
28. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
berusko: funguje to tak, že se vždy miminku vybírají rodiče, ale u nás se trefili, je to celý taťka :grinning: :grinning: :grinning: . děkuji za pochvalu.

sukubko děkuji za pochvalu, vždy nás to zahřeje u srdíčka. Lukášek je opravdu úžasný.
28. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek