Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
30. říj 2009

tak to tam musela být taky pěkná komedie. 😀

juvik
30. říj 2009

Asmee, pěkne jsi to naplánovala 😀 ...kdyby to vyšlo, tak vím, že manža bude klidně gruntovat sám. On je vůbec zlatíčko a pomáhá doma se vším. 😵

Berus, tak to máte super spermiogram, lepší už to snad být nemůže ne? 😕
My ho máme hodně kolísavý, nejlepší byl tak 35 mil., ale měli jsme i 1mil. 😖, pohyb byl 48%, progresivní 0% 😒 a morfologie 28%.
Na ICSI to prý stačí, ale přirozeně, to by byl asi zázrak

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

No slyšela jsem už i takový,co měli špatné spermio a manželka,taky na tom nebyla nejlíp,přirozené početí bylo úplně vyloučeno a nakonec se zadařilo.

juvik
30. říj 2009

i zázraky se dějou, to je fakt...já pořád věřím a doufám, že to jednou vyjde, buď přes umělé nebo normálně...a nebo bude to adopčátko 😵
Hlavně abychom nebyli sami, od počátku totiž toužíme po rodině,dětech

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

holky určitě se všechny dočkáme,však si to po tom všem všechny zasloužíme,ne 😉 🙂

asmeena
30. říj 2009

holky co vy dvě tu řešíte, už jste těhule a já se k vám přidám za měsíc. tak pěkně pupíčkujte. 😉

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

asmeen to je povzbuzující ,děkujeme.

asmeena
30. říj 2009

nemáš zač, protože to tak je 😵

juvik
30. říj 2009

tak jo, budem pupíčkovat 😉 ...to zní tak hezky 😵

asmeena
30. říj 2009

jojo, jedna holčina u nás jiném téma tu zavedla a teď už porodila krásného chlapečka. 😉

juvik
30. říj 2009

jdu k tomu pupíčkování zalézt pod peřinu, je mi nějak zima 🙂
Tak se mějte a hezký večer

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

jo pupíčkovat,já se sem tam koukám na albíčka a dnes tam byla paní a ta měla tak malé bříško a už byla něco přes20tt.Tak jsem koukala.To já jestli budu po ségře,tak se pěkně rozjedu,ale co,hlavně že bude mimi. 😀

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

juvik měj se hezky pod peřinou,já asi taky zalezu a budu na telku koukat přes počítač.

asmeena
30. říj 2009

pá holky, taky se loučím

b.e.r.u.s.k.a
30. říj 2009

papa a hezké sny

teddyna
30. říj 2009

asmen, do ZOO jsem šla - měla jsem tu sestru s dětma,tak je třeba ty děcka někde vytáhnout,páč držet ty krakeny doma,to je očistec a barák jak po výbuchu.ale je fakt,že to bylo tak na zalezení do deky na věky(aj bez Vendulky 😀 ).

asmeena
30. říj 2009

😀

sukubka
30. říj 2009

ahoj holky tak se hlásím 😀
s Machače mám dobrej pocit dodá člověku energii.Tak 2-3 den cyklu mám zajít k obvodačce na hormonální profil LH,FSH atd a 12-13 den cyklu mám dojet zase za ním do Olomouce ale ted už s manžou,budeme mít teda tu minimálku!
jinak sem se ptala zda jde dělat každý měsíc a jde!což je super!!!opravdu mi řekl že těhotná budu a tak celkově mě potěšil!
musím vás dočíst!
jinak holky co se bude dít toho 12-13 den cyklu jak tam pojedem?nevíte?prášky přece na stimulaci se začínají papat 2-3 den cyklu né?
jdu vás dočíst 😉

asmeena
30. říj 2009

a proč jdeš na hormonální profil? Já jsem se ho na to speciálně ptala a on mi řekl, že i kdybych ho měla, tak to při stimulaci stejně nic nezmění.

asmeena
30. říj 2009

a ještě ti nedal clostil?

sukubka
30. říj 2009

prý k vůli prolaktinu žeho mám trochu zvýšený!a clostil mi nedal na co je?myslíš že by mi třeba tu minimálku udělal v prosinci?

asmeena
30. říj 2009

a kdy to máš dostat? a clostilbegytem se stimuluje.

sukubka
30. říj 2009

mám to dostat tak 11.11 tak to začnu stimulovat asi pak až při další mrše že?
a holky četla jsem vaších manželů spermiogrami to můj manža má jen 2mil a do toho varikokelu ale Machač říkal že na minimálku to stačí,ale doplatíme ICSI ale to my doplácíme vždy
asmenko je mi líto jak to dopadlo ale jak píší holky v mražáčku je ten pravý bojovníček!ty jezdíš jinak taky do Olmíka a když se musí tak do Brna že?a zase si asmenko papala bramboráky?teda rozesmála jsi mě 😀

asmeena
30. říj 2009

už jsem je sukub dlouho neměla, tak jsem na ně dostala za poslední dny nějakou chuť.
Jo to začneš stimulovat až při další mrše, ale uvidíš, že to bude pohodička. Pár dní zobneš clostil, pak si dvakrát dopíchneš fostimon a pak už jedeš na opu 😉

daisy14
30. říj 2009

Ahojte holky, včera mi vlůbec nešel koník a teď koukám co už jste probrebentily 😀
Asmeen, mrzí mě, že Ti to nevyšlo teď, ale jak holky psaly, bude Ježíšek 🙂
Juvik, opatruj ty své dvě embryjka, v misce se jim asi nelíbilo, v pupíku to bude rozhodně lepší!

asmeena
30. říj 2009

Tak mi teď volala mamka, stěhují babičku a je to hodně narychlo, tak jim musíme jet pomoct, prý to je nad jejich síly, tak se asi nedostanu zítra na koníka. Tak všem přeji hezčí víkend než budu mít já. A to jsem myslela, jak si pouklízím a prd.

ferdice
30. říj 2009

Ahojte holciny, dlouho jsem tu nebyla, v praci byl frmol. ale dneska jsem sama doma, tak jsem si rekla, ze vsechno dozenu. Asmeenko uz to tu bylo mnohokrat receno, ale uvidis ze snehurka je bojovnik, kdyby byla jen zpoloviny takovy bojovnik jako jses ty, tak to MUSI proste vyjit.
Sukubka jsem rada, zes napsala, jak to chodi, ceka nas prvni navsteva uz jen za mesic a kousek, ja uz se nemuzu dockat. i kdyz mi to vyjde tak blbe, ze driv nez po novem roce nic nezacne, protoze budu asi 3-4 den cyklu zrovna kdyz pojedem poprve do reprofitu ☹

sukubka
30. říj 2009

asmenko tak snad to s námi Machač stihne ještě letos a nebude to chtít nechat až po novém roce!jinak ten clostík se papá od 2-3 dne ju?jsem ráda že ste tak v Reprofitu zaběhnuté a člověk ví co ho čeká!
ferdice taky jsem se nemohla dočkat dnešní první návštěvy 😉 ale uvidíš uteče to!mě končí v listopadu smlouva a vypadá to že nám ji nejspíš ani neprodlouží tak se budu válet o vánocích doma a mohlo by se zadařit a bylo by to vyřešeno 😉

ferdice
30. říj 2009

sukubko, ja jsem brala clostil vzdycky az od 5. dne. a nove spermio uz manzelovi v reprofitu delat nebudou?

daisy14
30. říj 2009

asmeen, kolik jednotek pregnylu jsi píchala před OPU? Mám napsáno 5000, ale v balení jsou 3 ampule každá po 5000, tak jsem z toho poněkud zmatená.