• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

21. května 2017 
sari: a jakto, že jsi odešla z FN?
2. lis 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou a díky za přivítání :slight_smile:
2. lis 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že mi to tu včera s těmi odpověďmi nějak blblo :slight_smile: . Odešla jsem z FN kvůli jejich přístupu k pacientům. Dr. Dostál je určitě skvělý lékař, ale berou to tam víc než na běžícím páse a prakticky všechno co jsem se potřebovala dovědět o lécích, procedůrách, cyklech a tak dál, jsem se musela dočíst na webu. Když jsem se jednou zeptala dr. Oborné, která ho zastupavala v tu chvíli, tak se mi div ne vysmála, že jsem úplně blbá. No a když jsme dopadli tak špatně, že jsme nemohli zavádět žádné embryo, protože se z pěti nevyvinulo ani jedno, dala mi štempl a poslala mě do práce. A to jsem na tom v tu chvíli byla psychicky moc špatně po 4 hodinovém čekání na chodbě mezi samýma těhulkama. No prostě to s chováním moc neumí. Lékaři jsou asi dobří, ale já potřebuji trochu toho opatrnějšího zacházení :slight_smile: Myslela jsem si, že už do toho nikdy nepůjdu, že tohle nechci znouvu podstupovat, ale už to přebolelo a jsem zase na startu a plná síly !
3. lis 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,tedy jak pro koho.U nás se žádné pupíčkování konat nebude,druhá čárka se mi neukázala ani náznakem. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ještě si zavolám sestřičce,jestli můžu přijít na krev,ale vůbec tomu nevěřím.Zdá se mi,že se nás ta smůla ohledně mimi nechce pustit a to jsem v to teď tak věřila.Mějte se hezky a vám všem přeji víc štěstí.
3. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusko :frowning2: ach jo...já byla přesvědčená, že budeš hlásit dobré zprávy. Je mi to moc líto, věřila jsem holky, že Vám to vyjde, Asmee, pak tobě a že Vás budu následovat. Když to tak ale vidím, tak mě opouští optimismus, měly jste o moc lepší embryjka a nic :angry:
Berus, a dneska jsi přesně 2 týdny po transferu? Skoč ale určo i na krev, sestra v Brně mi říkala, že i když test nevyjde, mám si zajít na krev.
3. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik díky,dnes je to 2 týdny,poctivě jsem vydržela netestovat a stejně nic.Už jsem volala sestřičce a můžu se během dopoledne stavit.A ty nevěš hlavu,někomu to už konečně musí vyjít a třeba to budeš zrovna ty.Já teď nemám moc dobrou náladu a chvíli potrvá než se stím vyrovnám,ale určitě to příští rok zase zkusíme.Před vánocemi to nemá cenu,budou dovolené a nahánět někde doktory to se mi nechce.
3. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berus, to chápu, že nemáš náladu...ale odpočineš a po Novém roce zase budete bojovat. :wink: Myslím na Tebe, ať je brzo líp...člověk potřebuje čas se z toho vzpamatovat.
3. lis 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc,jsem zvědavá jak to zvládnu v práci.Pořád se mi chce brečet a mám uslzené oči,tak snad to zvládnu a nikdo nic nepozná.
3. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pa jdu na krev.
3. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem. tak vám řeknu,že se mě to nachlazení drží jak veš košile.je mi teda pěkně na prdlajs. v noci jsem toho moc nenaspala,páč jsem nemohla dýchat,v krku mě škrábalo,z toho jsem byla dvakrát čůrat(to teda nesouvisí s rýmou,ale těhu) a do toho o půl osmé ráno tu zvonila jak šílená osoba z vodáren,že si chce opsat vodu.nechápu,proč sem ti lidi z těch plynáren,vodáren a elektráren lezou v tak nekřesťanskou dobu.a navíc opět zvonila na náš zvonek a přitom je voda psaná na tchána,kterej má zvonek vedle.bych je třískla.tak jsem samosebou už ležet nešla,šla jsem naládovat pračku,vzít si všechny medikamenty,který tu mám,uvařit kotel čaje,posbírat 40 látkových plen z prádelny a teď jsem si na chvilku sedla k netu,abych se mrkla,jak cestuje kočárek.páč už k nám konečně cestuje.no v 01 byl na depu na zvážení,takže uvidíme,kdy dorazí k nám.a jdu dojíst to pomelo,páč jsem to včera celý nezvládla.
asmen,pokud budu ve čtvtek ještě kantoš,operativně písnu smsku a necháme to na jindy,ať tebe a čertinu nenakazím.
3. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: tak to je mi moc líto. Asi si volala sestřičce zrovna jak jsme tam byli, protože se ptala odkud jsi a pak řekla, že se máš stavit na tu krev dneska dopoledne. Budu držet ještě pěsti, aby se stal zázrak, ale reálně to moc dobře znám. Načerpej další síly a určitě to nevzdávej. Jednou se nám zadaří.
Já dnes vyfasovala od Machače receptík s léky a mám si 13.11. zajít ke svému gyndaři na kontrolu sliznice, ale já se svým nejsem moc spokojená, tak jsem se dnes objednala k nějakému jinému, který bere nové pacientky, ale nemá 13.11. volno, tak mám přijít 12.11., takže doufám, že to nebude vadit, ten jeden den dřív. A jinak KET mám plánovaný na 19.11.
3. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: pokud ti není dobře, tak to nebudeme lámat přes koleno. Necháme to až ti bude lépe. Stejně je teď počasí úplně na nic.

Jo a musím se pochlubit, že jak jsme vyšli z Reprofitu, tak kousek vedle je nějaký obchůdek u Evy, tak jsem tam nakoupila domácí klobásy, koblížky a jiné dobroty, nechala jsem tam sice nehorázné prachy, ale je to opravdu mniamka.
3. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
moc vás všechny zdrávím.
Jsem opica :sweat_smile:, protože vás tu každý den zběžně čtu, ale nepíšu. jenže zatím nebylo co...de facto. ALE.....
DNES UŽ MÁM :wink:.

Dnes jsem si už 2.den píchala Puregon a v pátek jdu na ULZ. Mám přijít někdy kolem 11:30hod. Nechystáte se náhodou některá za Štěpánem v pátek????
Jo a tyka už mám doma košilku s Iaáčkem :wink: , tak doufám, že ji budu mít kdy použít.

Holky, setkaly jste se některá z hyperstimulačním syndromem????? Mám z něj strach, ale moc o něm nevím. Musím večer pohledat na netu nějaké informace. břicho mám nafouklé, občas mě tam píchne, ale přikládám spíš tomu, že mám 3den měsíčky a já je mám klidně i 5 dní a silné....

A holky nebojte...........my se fakt jednou dočkáme. je to jen otázka času. A moc se mi líbí co píše sara.max - že dítě je dar, ne samozřejmost. ......
3. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnald: nestraš tak brzy s OHSS, hodně pij a papej hodně bílkovin :wink:
3. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte všem vespolek..............holky je mně to taky mocinky líto jak to všechno dopadlo, ale nevěšte hlavu - jsme tady s Vám a opravdu to jednou musí vyjít - když né teď tak třeba hnedka příště......moc se na to neupínejte....vím, že se to píše dobře, ale já taky, když už jsem byla objednaná na první pohovor a vše o marném snažení pustila z hlavy - tak hleďme najednou to šlo....a teď už jsem za půlkou.......a to jsem to opravdu vypustila z hlavy a těšila se ke Štěpánovi a už se nebála, že nikdy nebudu mít děti - a věřila, že on vždycky něco vymyslí....................ono to prostě přijít musí a hlavně tady držíme všichni při sobě a držíme si moc palečky!!!!!!!!!!!!!!

Joo holky ten srazík asi necháme na příští týden....zatím nic nemám...tak asmee pisni kdy můžeš , jak pracuješ a domluvíme se - třeba se ještě někdo přidá - co holky???Mně osobně by to nejvíce vyhovovalo dopoledne , ale samozřejmě se přizpůsobím pracujícím silám :grinning:
3. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, tak je super, uteče to jak voda a pojedeš si pro Sněhurku :wink:
A máš pravdu, to počasí je nahouby, sluníčko už zas nikde, pořád zamračené, zima...zase jsem začala víc kýchat, tak nevím, kde furt ty bacily chytám, když jsem skoro furt doma :unamused: ...ale byli tu malí od švagrové a ti jsou pořád taky unudlaní, tak asi to přiletělo z jejich strany. :sweat_smile:
3. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holkýýý - jaký počasí na houby......je to paráda.....ještě by mohlo být víc zataženo :sunglasses: :grinning: Páč už jsme si toho sluníčka užila dost od července.....a i teď když vysvitne - tak jsem jak bambula a ležím....prostě mi to nějak nesvědčí...takže stokrát lepší když je zataženo a klidně i prší...to je ta pravá paráda!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, bambulo :grinning: , my chceme sluníčko!!! :slight_smile:
Moje tchýně, je nemocná a celkem dost blbě taky snáší vedro a tak, vždycky vykřikuje, že pošle sluníčko do Iráku. :sweat_smile: Byste si pokecaly :grinning:
3. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jinak chápu...neboj, příští jaro a léto už bude malý/á venku a ty se budeš na slunko taky těšit. :wink:
3. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc díky za podporu.
Asmeen,tak to jsem byla já,když jsi tam byla.Volala jsem kolem půl deváté.A tobě hodně štěstíčka se sněhulkou.
A jak píšeš v tu krev moc nevěřím,naposled i doktor říkal,že když test nic neukázal,tak je to zbÿtečné,ale znáte to.Co kdyby. :slight_smile: Už jsem na tom trochu líp,takže v práci na mně nic nepoznali,ale dá to práci se přemáhat.Na výsledky si mám volat zítra po třetí,tak uvidím.
Ahoj Berus, až zítra? Já myslela, že to budeš vědět už dneska. I když ve Ferťasu to tak taky bylo, další den.
3. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
minule jsem byla na odběrech ve středu a volat jsem si měla až v pátek.No do zítra už to vydržím,ale jak říkám,žádné zázraky nečekám.myslím si.že je zbytečné se na to upínat.Jen nevím jak se příště chovat.Když v to nedoufám a neupínám se,že to vyjde,tak nic.A teď naopak jsem v to věřila,tak stejně taky nic.Nejlepší by bylo pustit to z hlavy,ale znáte to.NEJDE TO.
3. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nevím, jak to pustit z hlavy...protože rady typu: nesmíš na to tak myslet , mě vytáčejí do běla :angry:
ono to moc nejde...zvlášť když se člověk snaží dlouho a čas letí. Takže taky nevím, jak to brát, jak píšeš zkoušela jsem obojí a prd.
3. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dneska ještě jdeš do práce nebo už máš volno?
3. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne :slight_smile: , měla jste některá krátký protokol? Jak je to s odběrem vajíček, pokud jde všechno dobře, kdy to asi může být od počátku MS. Plánuji si na odběr a případný transfer dovolenou a nevím na kdy na to připravit šéfku. když jsem měla dlouhý protokol trvalo to celé několik týdnů. Nejdřív byla ta pozastavovací injekce atd.
3. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjo - taky jsem z toho šílela, když mi nejlépe Ti co už kupu dětí mají - říkávali - nesmíš na to tak myslet a upínat se na to............tak to bylo pro mě něco............za to teď je to samé - už jste vybrali jméno??Jak se bude teda jmenovat - tak tohle už mi taky leze krkem........ale naštěstí jsme to vyřešili - prostě si tonecháváme pro sebe a je to!!!!
3. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
saro, já jsem měla krátký protokol dvakrát. Tuším, že od druhého nebo třetího dne menses jsem píchala injekce, pak kontroly jak folikuly rostou a nějak kolem 13. nebo 14. dne cyklu jsem měla OPU. Takže v podstatě u mě tak jako když mám normálně ovulaci. Ale je to individuální, záleží jak budeš reagovat na léky, jaký máš cyklus, takže přesně to asi nenaplánuješ.
3. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, chtěla jsem je pro představu. Je to trošku rychlejší než ten dlouhý. A nevzpomeneš si cos měla za léky a injekce?
3. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
poprvé jsem měla fostimon, do zadku, celkem to štípalo, chodila jsem za známým doktorem a ten mi to píchal a podruhé jsem měla gonal,v předplněném peru, to bylo v pohodě, to jsem píchala sama do břicha
3. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek