• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

18. září 2017 
iri: pochybuju, že by ve Fertimedu ještě věděli kdo byl dárcem, když tam mají občas v těch svých lejstrech nepořádek.
4. lis 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena: a jak je to tam s placením? slyšela jsem,že si pacienti hradí uplně vše,je to pravda? na dr.machače jsem slyšela ,ale jen samou chválu... na jaře jsem z IUI otěhotněla,ale bohužel v 9tt potratila... nějak už nemám sílu bojovat
4. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hledám další Car... potřebuji změnu... jezdila jsem do brna
4. lis 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
s placením v Reprofitu? Tak já platila pouze poplatky 30,-Kč a potom minimálku. A nemůžu si to vynachválit. Od všeho faktura, přesný popis toho co mám dělat atd...
4. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
asme, je mi jasné, že je to nereálné...jen mě tak proběhla myšlenka hlavou..
4. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeena: co je to ta minimálka? teda já za IVF v brně dala kolem 25tisíc,nezlob se,že tak ptám,jen si to musím srovnat v hlavě kam přestoupit,co bude pro mě lepší
4. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
irin: já nevím jestli to je nereálné, ale znáš Fertimed.
4. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi: Reprofit je taky v Brně. Já za minimálku dala základ 10.000,- a potom za každé vyjíčko se platí pokud udělají ICSI 1.000,- + léky clostil kolem 60,-, utroš asi 120,- a fostimony za 880,-, zamražení 4.000,- a KET 5.000
4. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych chtěla jít do IUI,když to skoro jednou vyšlo proč by to nemělo vyjít podruhé... finančně je to méně náročné a my těch peněz moc nemáme :frowning2:
4. lis 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
rubi: taky bych šla do IUI, kdyby to mělo nějaký výsledek a tobě už se zadařilo, tak bych to určitě zkusila
4. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rubi zrovna včera mi došel ceník z Reprofitu..platíš jen nadstandartní služby jako Isci, prodlouženou kultivaci ,lepsi leky..

a když je dárce tak se kontaktovat nemůže..to by už nebylo dobrovolné... :confounded: :confounded: :confounded:
4. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

tak sjem přečetla 2 poslední strany a musím říct, že už mám Iáčka doma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Na radu Zuzy, jsem zašla o jednoho obchodu v Olmiku a je doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Tak snad přinese štěstí.................... :wink:
4. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: to jo, ale nemusíš přeci o tom vědět kdo je ten dárce
4. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnald no vidíš to budou dvojky jak vyšitý:slight_smile:)))))
Veru ne...ale oni ho nesmi kontaktovat..musí přijít sám..
4. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
NEvíte prosím někdo, proč je potřeba předcházet hyperstimulačnímu syndromu pitím velkého množství vody a jezením velkého množství bílkovin? Stále někde čtu, že to pomáhá a je dobré tomu předcházet, ale nikde jsem se nedověděla proč.
4. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ti mě teda napínají.Dnes jsem si měla volat po třetí na výsledky krve a sestřička mi řekla,že ještě nemají výsledky,ať si zavolám po páté,tak jsem volala o půl šesté a omlouvala se,že zase ještě nejsou.Mám volat zítra dopoledne,ale nevím,zda můžu volat sestřičce na mobil,ona tam asi nebude,když nemají ordinaci,nebo tam bývá i když tam není doktor?Nevíte některá?
4. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, můžu se k vám přidat? Bydlím kousek za Ostravou a taky dojíždím do Olomouce do Reprofitu. Teď mám po něúspěšném IVF ICSI - měla jsem ale OHS - 42 vajíček, tak mi bylo zavedeno jedno embryjko, které se ale nechytlo :confounded:
Dneska jsem byla v Olmíku za Machačem se domluvit na dalším postupu, myslela jsem, že bych hned skočila na KET, ale neovuluji, nebrala jsem žádné léky, takže snad v prosinci. S doktorem jsem spokojená, umí povzbudit, jen je na mě dost rychlý, a taky tam má vždy narváno, dneska taky a připadá mi, že je pak z toho nerovzní. Po cestě domů si vždycky vše zpětně vracím a vybavuju, co všechno mi říkal.
ASMEEN, ty jdeš na první KET? Jaké ti předepsal léky?
4. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara.max-to nevím, ale já pila, jak duha a po stimulaci ještě víc a bylo to OK.
Donnald-to je super, Ijáček je Ijáček. :grinning:
Tak holky, teď jsme dorazili z echa na srdíčka, vše naštěstí v pořádku, jen jsme si tam pobili dýl, jelikož dětičky měli ródeo a nechtěli spolupracovat a mrskali s sebou, jak divoká vajíčka. Prej mám malou průhlednost-asi jsem špekatá :grinning: (teď vážně, prý se dvojčata překrývají, tak to jde špatně vidět).
4. lis 2009 ve 20:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko super:slight_smile: už věřím že bude vše v pohodě a donosí se kluci jak buci :slight_smile:)))
Stephanie ahoj..
4. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky mici, četla jsem , že máš ceník z reprofitu? a kde jsi k němu přišla? mi dali jen po ivf fakturu s celkovou částkou, tak vůbec nevím, kolik co stálo, ani nevím, na kolik mě ted příjde ten ket
4. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: sestřička tam bývá, i když tam není Machač, ale představí se jako ordinace Dr. Poláka. Tak možná to napínání přinese nějaká pozitiva a pokud né, tak načerpáš energii a půjdeš do dalšího snažilkování :wink: Pořád ale tajně s tebou doufám, aby se stal větší zázrak než u mě. :dizzy_face:
steph: ahojky, já jdu na KET, má mě to stát 5.000,- co mi tak řekl mezi řečí včera Štěpán. A beru estrimax, který se bere od prvního dne MS. Naštěstí když jsem to v pondělí dostala, tak jsem měla léky doma (teda měla jsem estrofem, ale to je to stejné), takže jsem volala Machačovi a ten mi řekl, ať si to vezmu a přijedu si pro nový recept do Olmiku. Takže nám to perfektně vyšlo a nemusím měsíc čekat.
zuzi: špekatá jo? Pořád vypadáš jako modelka i když už jsi ve 23tt a jinak super zprávičky, jen tak dál.
4. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen já taky doufám,ale i vím že je to zbytečné.
4. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: vím přesně co prožíváš, já jsem si to zažila v pátek. Moc ti přeji, aby to u tebe dopadlo jinak než u mě.
4. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen díky...mi taky napsal estrimax...myslím, že se mi to ale zbytečně o měsíc prodloužilo, protože já jsem estrimax brala celou dobu do menses, pak mi říkal, že mám přestat všechno brát. Já jsem mu říkala, že chci KET a on že už to nepůjde, protože bych už musela začít brát léky, takže jedině jestli budu přirozeně ovulovat. Dneska zjistil, že ovu není, takže budu čekat na další menses a KET v prosinci. Jen mi příjde divné, že musím čekat, protože ten estrimax jsem brala celou dobu, pak říkal, že to mám přestat brát...no jsem z toho fakt blázen...
Asmeen a dělal ti nějaká podrobnější vyšetření, třeba imuno, nebo tak?
4. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo asmeen a necháš si udělat asistovaný hatching?
4. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephanie mas cenik v IP..AH ve Reprofitu nedělají snad ani
4. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako dělají ale ne zbytečně
4. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnald - Iháček je dvojnásobek - podívej se na Zuzku.ta netroškařila s žirafkou :grinning:
4. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mici díiky, právě jsem se na to dívala...no já četla, že AH je lepší...Zeptám se pak na to Machače. Jen jsem z toho ceníku nepochopila to ICSI 1OOO kč za každý oocyt. mi oplodňovaly 30 vajíček!!! Já platila za vše 18900kč. A můžu se zeptat, odkud máš ten ceník? Na jejich stránkách jsem ho nenašla. A ještě dotázečka, co to je ten nativní cyklus?Já se co se nedočtu tady, tak nevím :confounded:
4. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephanie..ale tys měla IVF ne?? tam je 8000 za ISCI, nativní cyklus je přirozený cyklus-udělá se ti jedno vajíčko a to odeberou a snaží se ho vypiplat .-))
ceník mi poslali na email.)
4. lis 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek