Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

katapola
10. lis 2009

Juvik, to je mi líto. Nedávno jsem si to prožila, tak vím, jak ti je.

juvik
10. lis 2009

mici, jo v zimě jsem byla těhotná, ale ta euforie od testu trvala jen 10 dní. 😒 U nás je problém jednak ve spermiích, ale zřejmě i v kvalitě mých vajíček, takže i embryjka jsou pomalejší a ne moc dobrá.
Takže uvažuju, do kdy to má cenu zkoušet, jestli to není jen utápění peněz a drásání nervů.
No uvidíme v pátek, mrcha zatím nedorazila, tak pidi naděje je.

katapola
10. lis 2009

A to je pravda. Který den od transferu jsi? A jak dlouhou jsi měla kultivaci?

juvik
10. lis 2009

kat, 11.den po ET a embryjka mi dávali po 48 hodinách
minule jsem měla taky ET po 48 hodinách a 10.den byly už celkem pěkné //...ale nemá cenu to srovnávat, vím

irinka.j
10. lis 2009

Juvi, mě je to taky líto.... když píšeš, že u vás je problém se spermie a vajíčky, o dárcovských jste neuvažovali?

Já už jsem se dneska konečně dovolala, špís mi sestřička zpátky volala z mobilu na mobil. Tak koncem ledna jdem na konzultaci. Na pevnou linku, tam není vůbec šance se dovolat.Musí toho mít asi fakt hodně.

krejculka
10. lis 2009

Ahoj holky,

jako hrdá tetička vám oznamuji,že Monča má porod za sebou.Podrobnosti nevím...jen,že malej má 1600g,tak všechny držte všechno co máte ať je v pořádku!!!!!!!!!!! a jsou spolu brzo doma.Jak se dozvím víc,tak písnu.Ahoj Lenka

micinka22
10. lis 2009

ty brdooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!
Monicko moc gratuluju k určitě nádhernému uzlíčku štěstí!!! At malej krásně prospívá a můžete brzo domů 🙂)

donnald
10. lis 2009

Ahojte holky,

tak tohle jsem nečekala! Moni velkáááááááááááááááááááááááááááá gratulace a ještě více zdravíčka pro vás oba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Holky, tak já dnes byla ráno na Ult. Zítra večer píchám Pregnyl a v pátek 8:00hod máme být v Brně za Štěpánem, tak snad vše dopadne dobře. teď tam viděl cca 11 vacku velikosti 13-15mm a říkal, že je to přesně to co potřebujeme a sliznici mám 9,7mm.

Zuzi,
já tam nebyla objednaná, takže vědět, že tam půjdeš na 10h, šla bych tam na tu stejnou dobu, abych tě konečně, resp. vás 😀 , poznala. Byla jsem tam hned po 8hod. A slyšela jsem, že Maruška objednává až na leden.

irinka.j
10. lis 2009

Moni, gratuluju a hlavně ať jste oba zdraví a v pohodě.

donnald
10. lis 2009

Holky,
zkušené.............prosím poraďte jak dlouhý má být sexuální půst před tím??????????????????????
Jsem tak blbá, že jsem se na to nezeptala ☹

micinka22
10. lis 2009

donnald jako pred OPU?? no tedka už bych nic nedělala 😀 😀 😀 😀 😀

micinka22
10. lis 2009

a moc držím palce na pátek 🙂))a 11 je pěkné 🙂

irinka.j
10. lis 2009

donnald, ja říká micinka, taky bych už nic nedělala 😵

juvik
10. lis 2009

teda,Moni, tak malý už je na světě 😕...tak hlavně, ať jste oba v pořádku a brzo doma, malý to určitě dožene 😉

irinko,tak s těmi darovanými vajíčky nebo spermiemi, to je to, na co by manžel nikdy nepřistoupil 😒 ...a já se přiznám, že s tím taky nejsem ztotožněná...asi bych do toho nešla, nevím 😔
dohodli jsme se, že buď vyjde naše společné mimi nebo bude adopčátko.

micinka22
10. lis 2009

juvik..uvidíš třeba budete mít adopčátko a pak se jednou zadaří jako u Lenky.-)

krejculka
10. lis 2009

Tak jsem mluvila s Mončou 🙂 ..takže..jméno jéééééééééé.................................VOJTÍŠEK 🙂 😵 !!!!!!!Je to velikej šikula,dýchá sám.Je samozřejmě v inkubátoru a Monča říkala,že mu dali jen tu malinkou masku...Jinak Monča je v pořádku,sice říkala,že už nikdy více,ale nebudu vás strašit 😀 😀.Kolem 4 ranní se jí rozjel porod,neragovala na léčbu,takže zastavit nešel...co hodina,to jeden cm....takže malej vykoukl na svět myslím že říkala 9:45,ale nejsem si vůbec jistá 😅..jsem měla takovej šok,že kdyby se mě někdo zeptal,čí su,tak prostě nevím 😀.Budu podávat info,bo Móňa asi nebude mít net v nemocnici 😒..tak zatím ahojda

lenka_s
10. lis 2009

Ahoj holky, tak od Monči se jmenuje Vojtíšek, narodil se dneska v 10:42h, 1580g/40cm. Rodince velké gratulace a držíme všechny palečky, aby to dobře dopadlo a měli Vojtíška brzy doma. Vojtíškovi hodně sil do dalšího boje 🙂 . Určitě to zvládne. Dneska má moje mamča narozeniny, tak to Vojtíšek taky určitě zvládne, je to chlapík.

juviku nevěš hlavu, třeba to ještě vyjde.

Jinak se musím pochlubit, dneska jsme dostali těhotenskou průkazku, už měříme 3cm, přesně to odpovídá 10+2tt. Máme ohromnou radost. 😀 😀 😀

juvik
10. lis 2009

Tak Vojtíškovi i mamince vše nej... 😵

Leni,gratulace k těhuřidičáku 🙂 ...to věřím, že máte radost...užívejte si to 😉

certina
10. lis 2009

Ahoj všem...........
Leni díky moc......tééda....tak Monča si dala pěkně načas....... 😉 .....je to paráda.....hlavně ať jsou oba v pořádku a malý ať roste jako z vody!!!!

Leni - Tobě taky gratuluju k průkajdě......a taky bys mohla porodit o pár dnů dřív 😀 - třeba 5.6. to mám narozky 😀 😀 😀 No ani se nenaděješ a bude to mimi mít 30 cm......... 😀 😀

lenka_s
10. lis 2009

Dneska mi manža řekl, že bych mohla porodit až 19.6., to má on narozky a můj brácha je 16.6. a pak dodal, že bude slavit vždy celý měsíc 🙂 . Tak doufám, že se mimi narodí v termínu. Ještě máme dloooooouhou cestu před sebou.

certina
10. lis 2009

jjjo - jo Leni - jasňajda..... 😀 😀 😀 - každopádně toho už na červen máte dosti 😅 ......ale neboj - sice dlouhouuuuuu, ale uteče to jako voda 😕

capenka
10. lis 2009

ahoj dnes jsme byli konečně na pohovoru ,OJ Machač není Sobek,já jsem se pořád řehtala ,až mě doktor musel tlumit 🙂 ,no jak jsem řekla Fertimed ,už mávl rukou,jak mě že prý mohlo napadnout tam jít,,nehanil ,jen ,řekl , Fertimed neřeší problémy ,hned posílá do IVF,
mezi doktory není Fertimed oblíbený,řekl ,že semnou to bude těžké ,a to těhotenství tedy hlavně donošení ,což je problém vytřese,ale musím být trpělivá ,což nám zvedlo náladu,když jsme řekli,že jsme měli dárce.že chlap měl 2 miliony spermií ,tak řekl ,to jste měli jít do inseminace ,že fertimed ,má špatné postupy,
takže musím jít na krev a 12.13 DC.kontrola jestli ovulace,a začnem od piky,jak vidím bude krušný rok 2010 😒 nejsem trpělivá,jediný co mě drží, že za týden mě přijede rudá armáda,jak vidím snaženíčko ,bylo opět k ničemu,
jinak vajíčka jsou u mě taky na nic,doktor ,říkal ,že vzhledem k věku že to projede pojištovnou ,to slyším poprvé že by to propláceli PGD,spermiogram nic moc ,ale jednou je dole příště o něco víš,ale jsme borci měli jsme i 1 spermii 🙂 ,závěr zněl ,skusit možná adopci 😒

micinka22
10. lis 2009

capenko oj oj snad se podaří:(( Dr se bude snažit ze všech sil...!!!!

zuzka72
10. lis 2009

Donnald nám řekli 4dny, prej , že 5už je moc, že stejně ty starší nepřežijí a že těch 4 je ideál

zuzka72
10. lis 2009

Donnald já byla na 10, ale u mýho gyndra né u Machče.
COŽE???????????????, Teddy-gratulace, jejda, tak to je bomba, držíme pěstičky-ty dokážeš překvapit.

irinka.j
10. lis 2009

juvik, taky jsem nad tím přemýšlela, kdyby nám to náhodou nešlo, jestli jít do darovaných. Je to těžké rozhodování, ale možná bych šla do vajíček do spermií né, protože chci manželovo dítě a díky bohu ma spermiogram dobrý. U vajíčka by mi to tak nepřišlo,že je cizí, protože to miminko by rostlo ve mě a mělo by něco i ze mě. Proto obdivuju i micinku a jejího manžela. Koukala jsem na jejich fotky a malá jako by jim z oka vypadla.

b.e.r.u.s.k.a
10. lis 2009

Juvik ještě něvěš hlavu do pátku daleko,ale vím jak ti je.Mě už to trochu přešlo.
Teddy velká gratulace,už se těšíme až budete doma a pošleš fotečku.

katapola
10. lis 2009

Teddy, také gratuluji.

daisy14
10. lis 2009

Teddy??????? Já zírám! Gratuluji a oběma přeji hlavně zdraví a hoooodně trpělivosti!! Ať jste v pořádku!

Juvik, to mě mrzí s tím testováním, ale třeba do pátku....kdoví! Holky vy mě znervózňujete, jsem 7 den po ET, za týden mám testovat a tady takové chmury 😒 To mi nedělejte 🙂

micinka22
10. lis 2009

daisy mysli spíš na to jak ty tady tu smulu pokoríš a dasli kolo uz budou holky krásně tehulkovat 🙂)