• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
Asmee, tak na zítra tfuj, tfuj...ať máš Sněhurku už u sebe :wink:
18. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruška jedu tam podruhé,poprvé jsem tam byla sama ted jedu s manžou a musíme dovýst hormonální profil!
teda holky já vám dám omezovat koníka :angry: teda vy ste ošklivé,ale jasně chápu po psychické stránce to opravdu chápu,ale musíte občas podat informace,že holky?
jinak asmenko mooc držím pěstičky,at se nelinka rozmrazí a pak se jí líbý u maminky v bříšku :wink:
tak dobrou holky :slight_smile: zítra jdu naposledy do práce pak mě čeká dovolená do konce listopadu a od prosince jdu na neschopenku,končí mi totiž smlouva tak si vyberu dovču a pak se budu tetlit doma!jinak nevíte jak se počítá průměr na neschopenku?a jak je to s tím posíláním nemocenské jestli to opravdu může dojít třeba po 2měsících jak někdo tvrdí?jste tu z pracovního úřadu atd tak by jste mohly něco o tom vědět :grinning:
18. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub a s čím jdeš na nemocenskou?
18. lis 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukubko, nemocenská činí nula nula prd, nemá smysl se zabývat průměrem, výsledek je totiž výsměch. Jdeš na nějakou operaci???:frowning2: že víš dopředu, že budeš mít neschopenku??? Doufám, že je vše v pořádku!!!
19. lis 2009 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, tak ať to dobře dopadne. Já ti ty mražáčky tak závidím, nám se nikdy nepovedlo tak, aby zůstalo něco ke zmražení:frowning2: Přijde mi fajn mít po neúspěchu tak brzy takovou velkou další šanci.
19. lis 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru držím palce at se sněhurka krásně rozmrazí!!!! ja budu taky volat za chvilku Machačovi :grinning: :grinning: :grinning: jj mrška došla ve 3.h ráno.-)) tedka jsem si napsala datumy do protokoli a zitra to zacne:slight_smile:..
tak zrovna jede asi do Brna pan DR. :slight_smile:) takže zítra ráno začínám píchat a ve středu na UTZ :slight_smile:
19. lis 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: tak super, zítra začne pícháníčko :grinning: tak hodně úspěchu :dizzy_face:
Já už odpočítávám každou minutu, do té 8:00 hodiny je to nějaké nekonečné.
19. lis 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, držím palečky, věřím, že už nemůžeš vydržet :slight_smile: Budu nakukovat.
Jinak u mě včera dorazila mrška rudá :frowning2: no nic, už jsem to věděla. Machač mi včera odpověděl na mailik, a na konci bylo Bojujem dále! :slight_smile: Povzbudilo mě to, vážně je to skvělý člověk :wink:
19. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
daisy.no uz tu bude druhy kolo skoro u vsech:(( tak Verca to urcite prolomí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nějak mi to Machač nebere :unamused:
19. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem volala na tu jejich info linku, a bylo mi řečeno, že lékaři mají dýchánek, tak sestřička utíkala za nima a tam jí řekli, že teprve embryjko chystají k rozmražení a mám si volat v 9:00 :sweat_smile:
19. lis 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko ti tě teda napínají,ale neboj bute to ok :wink:
19. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, abych pak nebyla překvapená. Jdu do sebe nasoukat kousek chleba, doufám, že to mé střeva unesou, protože jsem byla už 7x na záchodě :astonished:
19. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudino,taky mám vždycky nerevy,že do sebe nic nedostanu
19. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru to je teda fakt pechhhhhhhh...ale dobre to dopadne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To naše malé nás teda natahuje, pořád se ještě rozmražuje, mám volat v 9:15
19. lis 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen,tak držím pěstičky.Už musím jít,dnes jdu poprvé na pohovor ohledně cvičení,tak jsem taky pěkně nervozní.V práci zkusím nakouknout,jak jste dopadli s Nelinkou. :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
berus: tak ať ti povor dobře dopadne. :wink:
19. lis 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky asmeen,budu na vás myslet :wink:
19. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi pan Dr. Machač sdělil, že máme vyrazit. Tak KETík bude. Zatím se loučím a všem moc děkuji za podporu.
19. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veru super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sameen: hodně štěstí :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmen držím ti palečky kmotřičky jsou s tebou. :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeen super zprávička!!!!! :slight_smile:
Já jsem byla na pohovoru a paní dr.říkal,že nám doporučuje pár měsíců styk s ochranou a pak se uvidí.No moc nadšená z toho nejsem,ale co už.Snad to zvládneme.Já myslela,že se během cvičení budeme snažit sami a třeba????
19. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruska jasne a manza at bere selezen .-) ale to uz asi bere co..ona i abstinence udela sve :wink:
19. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici nebere nic a na co je ten selezen
19. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na zlepseni spermii,
19. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Asmee, ti tě teda napínali...ale hlavně že Ketík proběhl...držím palce :wink:

Berus, selen, zinek, vit. E - to jsou všechno vitamíny na zlepšení spermií,jak píše Micinka...u nás trochu pomohly,ale zázraky čekat nemůžem... a ke všemu musím manžu pořád hlídat, aby je nezapomínal brát :slight_smile:
19. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Styk s ochranou se spíš doporučuje při imunologické příčině než při špatném spermiogramu, nebo ne? Aby si tělo odvyklo a nereagovalo stále protilátkami.
19. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruško, už jsi byla na tom cvičení mojžíšky?
19. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek