• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
teddy jj mame trojky, micinka tu o me uz psala:grinning: dekujeme, ja preji pohodove tehotenstvi :dizzy_face:
6. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
smilers, asi hloupá otázka, to ti zavedli 3 najednou? Že mě nabízel 1, nebo 2, tak jen se ptám(teda 1 až 2 bohatě stačí, ale 3 je krása, ale to už jsem tady taky psala.
6. čer 2009 v 19:35  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko jj 3 najednou, ale uz se to nesmi, nanejvys 2 zavadeji, 3 se zavadeji jen starsim zenam, ted nevim tu vekovou hranici :wink: ale nam zbyla 3 poradna ( i kdyz spatne kvality) coz nemelo cenu rozmrazovat a vetsi pocet, vetsi sance na ujmuti
6. čer 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
micinka22 a smilers a odkud vy jste, jako z jaké části Ol?
6. čer 2009 v 19:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, ale ty nejsi starší žena, teda podle té fotky, i když je mrňavoučká.
6. čer 2009 v 19:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko v dobe et me bylo 27 :wink: ja jsemz Křelova :wink:
6. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
smil ty ještě stíháš net??? :wink: :wink: :wink: :wink: počkej pár měsíců...už nebudeš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
zuz..Bohuňky
6. čer 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
miso jj stiham, holky uz spi :grinning: teda krom gabci :wink: rostou jim zoubky, tak jsou ko
6. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
micinka22, jako Bohuňovice a smilers z Křelova, tak to jsme skoro sousedi, já jsem z Řepčína a v Křelově mám spoustu spolužáků.
6. čer 2009 ve 21:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzko :wink: svet je malej, puvodne jsem bydlela s rodici na novych sadech a v krelove jsem mela babicku a mam tetu :wink:
6. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se narodila na Nových sadech a bydlela tam 4roky na Kališnické, teď tam bydlí teta. A spolužáky nevím, jestli znáš, jsi mladší, tak třeba Benešová, Kolářová Slezák atd.
6. čer 2009 ve 21:39  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja bydlela na zikove, ted tam je segra, znam jen pi. kolarovou, ta bydli u posty :wink:
6. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vstávat a cvičit! :wink:
7. čer 2009 v 06:58  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute vespolek. Teda Zuzi?v takovou nekřes´tanskou hodinu ještě všichni spíííííí :sunglasses: no,nicméně jsem od 04 vzhůru,takže první nejsi. a to proč?páč jsem si,já vůl,včera vyvrtla kotník.takže jsem v noci ledovala kotník,do toho mlaskala na chlapa a psa,ať nechrápou,takže úúžasná noc.no a aby toho nebylo málo,tak jsem byla u slepci vybrat vajíčka a jedna ta potvora se rozhodla,že vajca nebude nosit tam,kam má,ale přímo do slepičinců,který má pod bidlem.a co z toho plyne?že jsem se v neděli v poledne pohrabala v slepičincích :grinning: a Kde jsou dneska ostatní?? Čertina asi dospává po oslavě a nebo si dává polívku vyproštovačku po včerejší oslavě :grinning: Jdu dodělat oběd,máme pangasiuse s hranolkama.ničeho složitějšího dneska nejsem schopná
7. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aleee proooooooooooooooooočččččččččččč ????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy pangas byl vcera dneska delam chřest...ale ..nak sem zapomela co je přepuštene maslo:/ tak holandska omaška vypada zajimavě pěnově :confused: :confused: :confused: :confused:
7. čer 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem taková sova, spát chodím ve 2 a vstávám v 6, to mi stačí. Teddyno ty teda řádíš a hrabat se .... přináší štěstí, tak třeba se na tebe usměje, ještě více. Hlavně opatrně. Micinka22 jsou to ty Bohuňovice?
7. čer 2009 ve 12:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko,vzhledem k mýmu povolání bych už musela bejt milionář-jestli teda platí,že hrabat se v .... přináší štěstí:slight_smile:)děláš chřest?ty jo,naho´d recept.taky mi to chutná,ale nikdy jsem to nedělala jinak než jako přílohu - čili uvařnej chřest ve vodě.mi padá hlava,asi lehnu na chvíli k pohádce,než se odbelhám na zahradu posbírat jahody.a teda motá se mi hlava z Utrogestanu jak kráááva. pokud možno,nech si napsat od Machače Duphaston - jí se mín tablet denně a je k dostání v lékárně.Utrogestan má teď výluku v distribuci.
7. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky chci receptík na chřestík. A na co je ten Duphaston?
7. čer 2009 ve 12:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo,ďyYť ten chřest dělala micinka - tak micinko,hoď to do placu. Zuzko,Utrogestan nebo duphaston je hormon progesteron,který zvyšuje děložní sliznici a napomáhá uhnízdění embrya.takže ho nafasuješ na 100%. utrogestan i duphaston mají stejnou indikační skupinu - čili ten hormon progesteron.ale je mezi nimi rozdíl ten,že duphaston neuspává,kdežto po utrogestanu,kkterý se po transferu dává v základní dávce 3x2,je z něj většina lidí mešuge.uvidíš,co ti řeknou,ale je to standartní postup,jak pomoct miminku k uhnízdění.
7. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddyno, ty jsi takovej odborník, díky za rady a prosímtě, to při tom IVF mi to embryo, nebo, jak to nazývají vstříknou až do dělohy, nebo to dají do vejcovodu a tam to musí samo dojet? A ještě to odebrání vajíček v tom Brně dělají spodem, nebo přes břicho? Děkuji.
7. čer 2009 ve 13:08  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko,ultrazvuky se dělají vagiiálně zhruba až do 12tt.přes břuch by tam těžko něco viděli.a při transferu ti to embryo/embrya vstříknou přímo do dělohy,pak tam cca 20 min ležíš a jdeš dom. embryjko ti ukážou na plazmové televizce,takže ti určitě ukápne slza a pak vidíš na ultrazku přímo jak je v děloze.je to taková malinká tečička.ale neboj,v tom brně mají úžasný přístup a vše vysvětlí.u transferu můžeš mít manžela - posadí ho vedle tebe-mají tam pro ty chlapy přímo židličku.a pro ty chlapy je to asi žážitek,páč ten můj tam vedl diskuzi na úrovni s Machačem.jo a těch 40% úspěšnosti jsou obecné-to se nepočítá indivindi.no a po transferu jsme jeli do brněnské ZOO,tam jsme tři hodiny chodili,začli si na oběd a zmrzku,jeli domů a já druhej den mazala na noční. PN mám až od 1.6. a transfer jsem měla 2.5. Klidně se ptej na co chceš,už bych o asistované reprodukci mohla napsat knihu:slight_smile: . nebo jestli chceš raděj soukromě na ICQ nebo skypu,tak mi číslo napiš do IP.
7. čer 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,holky - v úterý 16.6. jedu na 8 k Machačovi neuspořádáme nějakej olomouckem srazík?ale je to doba,kdy je většina lidí v práci. zkusila bych překeca Čertinu,aby si vzala volno a třeba bysme přijely dvě :sunglasses: no jo,vím,blbej nápad kdesik se ráno slézat,co?ale proč nezabít dvě muchy jednou ranou :grinning: páč v Olmiku na náměstí máte výýýýýbornou kavárnu U Mahlera!!ty dorty jsou úžasný
7. čer 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddyno díky, díky v to úterý bych mohla se sejít, to by bylo super takovej srazík u Machča a pak u Mahlera. :slight_smile:
7. čer 2009 v 15:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
vidím, že jste toho stihli tzase dosti napsat :slight_smile: .
Teddy - ještě bych navázala hovor na IVF, jak se ptala Zúza - embryo teda daji do dělohy až k čípku??? Vlastně to je blbost že, pokud ho dají do dělohy, už je na něm, aby se pořádně uvrtalo a zavrtalo ve sliznici, že?

Zuzi, na kolik peněz vám to tak propočetl. Nebo Moni kolik vás to stálo????

A co se týče toho úterka - tak já holky tak ráno nemůžu :confounded: :cry: :confounded: :cry: . Červen mám docela nabitej. Jinak co se týká Mahlera - doporučuji tvarohový dort, ten je můj nejolblíbenější :grinning: .
7. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko ano jsou .-)
recepty zde:http://www.chrest.cz/kulinarium/recepty-s-chrestem.html
sraz bych brala ..ale zaleži jestli budu mit auto nebo ne no:( ale snad to nejak ukecam :grinning: akorat mam ditko a to sedet poslusne u kavicky nebude:/
takže pro me by bylo super treba Opera :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. čer 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micinko,tak Opera vůbec netuším,kde to je.trefím od Machače pěšky na náměstí nebo šalinou a tím jsem skončila.Zuzko,ty máš v úterý 16.6. taky kontrolu u Machače? a k tomu IVF,embryo dají do dělohy,což je logicky za čípkem.čípek je první zevní část dělohy nikoliv vnitřní.v děloze pár dní putuje a pak se drapsne do sliznice.čím vyšší sliznice,tím lepší. k tomu slouží i ten utrogestan nebo duphaston nebo agolutin(vše jedna indikační skupina,ovšem duphaston a agolutin jsou tablety,agolutin jsou injekce=účinek stejný).takže embryjko se uchytí jak do peřinky.Machač mi při transferu řekl,když jsem se ptala,jestli nemůže ten bobiš vypadnout,tak mi řekl,že je to jako zrnko máku mezi dva chleby s máslem - tudíš nevypadne. někdo se tu ptal,kolik mě to stálo.vzhledem k tomu,že mám ještě dva pokusy u pojištovny,tak jsem zaplatila sakumpikum hotově v Brně 6900Kč. z toho něco byly léky a zbytek bylo injektování dvou vajíček(ICSI).mám pocit,že to co vajíčko,to 1000Kč.takže 4900 je platba za Puregon(je to standartní cena,která je vypočtena od pojištovny na počet jednotek na cyklus)+2x ICSI. no a pak samozřejmě platím utrogestan a cesty do Olomouce a do Brna.ale to nepočítám.kdybych počítala vše i s těma cestama,tak je to určitě víc.
7. čer 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy tak to mas teda fest levné...já platila přes 20tisíc ve Fertimedu :((..mela jsi celkovou anestezii? tu nam taky pekne napocitali..a spoustu daslich veci....navic Isci sem mela za 9 asi..takže tak no..

jinak Opera je na náměstí..napravo když stojis zadama pred mc donaldem..a maji tam prave i detskej kout tak by tam vydržela..ale jak chcete .-)
7. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Micinko,o Fertimedu mi ani nemluv!absolovala jsem tam svoje první IVF a platila jsem taky před 20tis. nebylo z toho nic a navíc jsem tam utekla hrobníkovi z lopaty a skončila ihned na operačním sále fakultní nemocnice.takže jak jsem z ostravy,tak jsem 14 dní ležela v nemocnici v OL na JIPce - díky "kvalitním" lékařům Fertimedu!ufff,zase se mi zvednul tlak,jak si na to vzpomenu
7. čer 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata,
tak já právě s manželem došla k závěru - že se pokusíme teď o IUI a pokud to nepklapne, tak hned IVF.

Jsem moc ráda, že jsme se konečně rozhoupali jít do Centra a že jsem tady v té diskusi. Holky ač se vůbec neznáme, vůbec netušíte, jak jste mi už teď pomohli!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prostě najednou zase vím, že je potřeba mít optimismus, že vše jde řešit........díky,díky,díky.
7. čer 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek