• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
No v pátek tam měli dvě..tak možná zase dodají když to jde tak na odbyt.-))
čistě žlutou sem neviděla..

Sukubko..nás už zruinovali narozeniny malé..ted musim pockat na vyplatu .a teprve pak nakoupit..ale vím komu co tak to bude rychlovka..)
25. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já když tu modrou kupovala, tak jich tam měli v tu sobotu spousty, určitě zase bude, když tak dám vědět, nebo ty mě, jj? A mzslíš, že pokvete pokaždé modře?
25. lis 2009 v 19:16  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi Phalaenopsis je druh orchideje..to ostatní ee.-)
25. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, vždyť říkám, že se v tom nevyznám, hlavně, že to kvete, ten Fragmant-to je strašně drobňoučká.
25. lis 2009 v 19:19  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi ja taky moc ne..jen ty druhy trochu vím..
25. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem ráda že jste na kytičky jako já.Já už mám přeplněná okna.Už to není ani zdravé.Orchideje,gloxiny a fialky převyšujou. :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak koukám,že nás má hodně stejné zájmy.My máme doma kytiček,že manžel už říká stop,ale vždy ho zase přemluvím.Řekl zvířátka do bytu ne,ale kytičky můžeš,tak mu to vždy připomenu a hned je nějaká nová :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi - tak já měla na cukr jít teď v úterý , ale tím, že jsem ulehla, tak jsem to musela zrušit......takže půjdu tak nejdříve za 14 dní....do neděle mám ještě antibiotika.................jo a k tomu ULZ - taky mě teď gyndr dost naštval - páč mi taky řekl, že mi ULZ bude dělat až v 34tt......tak mě to trošku rozhodilo.....dělal ULZ v nějakém 16tt a pak až ten 34tt...hrůza....ještě, že jsem mezitím byla na vyšetření srdíčka a natočení DVD....tak jsme mimiško aspoň viděli......ale do 34tt - ještě daleko - chjooooo
25. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a na jak dlouho máš ještě školu???
25. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Zuzi a co studuješ,asi dálkově,ne?
25. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certin no je to desne..já měla naposledy ve 30tt a pak nic..až naživo:/(( aspon jsme byly na genetice ve 20TT tak máme to video 4D a fotku..
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjo Mišo - děs běs.....no nic................utíkám na přešlapy....tak holky pa, pa :pensive:
25. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Večerní škola, 3x týdně od 14.20 do 18,30 a ještě 1,5roku. A pak začnu další, se stejnou tlupou, jsou to super lidi.
25. lis 2009 ve 20:14  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co z tebe nakonec bude Zuzi?
25. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ještě nevím pokud to dopadne, jako 2xpředtím tak nic.(jednou ukončení kvůli chlapovi, podruhé kvůli dětem-ale to už je moooc let) Ale o to mi nejde, nepotřebuji tituly, potřebuji cvičit mozek, aby nezakrněl a být mezi lidma.
25. lis 2009 ve 20:24  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holčiny.tak Vojtík začíná sát.včera si na oběd a svačinu vysál sám 18ml. dneska na oběd 24ml a na sváču 18ml - je moc šikovný,doktorka ho chválí,že dělá neuvěřitelné pokroky. jsem moc štastná,když u něho můžu být a klokánkujeme a nebo se jen tak ňufňáme. Moc vám všem ten pocit přeji,jak se ten tvoreček přitulí a kouká na vás,to je nádherný pocit. už celou situaci zvládám mnohem lépe - ale asi je to i tím,že vidím,že prospívá a že se snaží.Bude to bojovník po mě.dneska mi řekli,že mě k němu přijmou,jak bude mít zhruba 1800 plus mínus,tak uvidíme,jak to zvládnem.
25. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy-velikááááááánská gratulace. to je suuuuper. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy no vidíš,jaký je to šikula,onehdá jsi byla smutná,že nasál jen 2ml a teď už dokonce 24ml.
25. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddynko to je super zprávička!!!! :wink: :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško,nasál jen dva,páč to prso nemá za co chytit.nemám prý vytvarované bradavky na to sání - to miminko si je musí "vycucat".takže mi doporučili klobouček.koupila jsem klobouček a hned to jde.takže kdybych ten klóbrc měla dříve,tak by sosal určitě i dříve. ale díky bohu aspoň za tohle,jsem fakt moc ráda. dala jsem do albíčka včera fotku. děkuji moc za gratulace. Machačovi jsem ještě nepsala - budu to muset napravit,páč chtěl fotku. ale na nějakou krásnou si bude muset počkat - až nebude mít Vojtíšek sondu.
25. lis 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
koknu na fotečku,ju
25. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddynko to je zlatíčko,až se mi chce plakat,jak vám závidím. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s těma bradavkama jsem to už slyšela,koleg.rodila v srpnu a taky to chvíli malému trvalo než se pořádně přisál,dokonce chytla i sestřičku,která byla trochu nepříjemná a říkala jí,že se s tím mělo něco dělat už během těhotenství,ale copak to máme vědět.
25. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy to bych neřekla, že ten klobouček tak pomůže a já tomu nikdy nevěřila, vidíš, zase jsem chytřejší a jakej máš?
25. lis 2009 ve 21:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda Moni s Vojtíška je už kus chlapa koukla jsem se na fotky,je krásné miminko. :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
britko,do kusu chlapa má fakt daleko.je to foceno z blízka,tak se to zdá.
zuzi,mám kloboučky od Canpool babbys-jsou silikonové,lehoulinké a tvar odpovídá bradavce.další,co jsem viděla,jsou jakoby kužel a to je děsně velké.tak jak vojtík hezky vysál,tak mu to snad ani nevadí-doufááámmm.
zítra to chceme zkusit se sestřičkou bez klobouku-jestli to nedělám blbě já.ale ta,co tab byla dnes,tak má zítra volno,tak uvidím,na koho narazím
25. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasné,že je malinký,ale už je vidět,změna Moni.Řekni sama,že je čím dál šikovnější?
26. lis 2009 ve 04:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teedy jeee bobíček malej šikovnej:slight_smile:) vidíš až bude mít sílu tak si te natvaruje pořádně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a snad brzo překoná těch 1800 a budete spolu:slight_smile:))
26. lis 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici,on saje.ale brzo se vysílí. jinak všem při dobré ráno.
26. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, koukla jsem na fotky malého... zdá se mi, že každým dnem je hezčí, a je super,že tak pěkně papá. Tak ať jste brzo spolu :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek