• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
Britko, ja jsem taky byla vcera u Machace, na pul 4. Cetla jsem, ze budes mit transfer 21.12., to budes mit pekne, na vanoce. Bude to dobre uvidis, v Reprofitu to vyjde. Musi :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ferdi já tam o tom čase byla taky.
10. pro 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsme se tam určitě viděly.
10. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irin člověk musí věřit já věřím,děláme pro to vše .
10. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proto jsme tady a bojujem :slight_smile:
10. pro 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stejně je to nespravedlivé,někdo kdo by děcka neměl mít tak je má a druzí dělají maximum a věří
10. pro 2009 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hold život je nespravedlivý, už je to tak a my se musíme s tím poprat.
10. pro 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo Irin ty ještě nespíš?Já ráno jdu do práce vstávám o1/2 5 to bude kruté.Manžílek dělá topení a má problémy tak ještě nespím. :frowning2:
10. pro 2009 ve 23:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem v práci, tak spát nemůžu :sweat_smile:
11. pro 2009 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Jaký mejl má Machač?Díky moc.
11. pro 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
machac@reprofit.cz
Nakukuji,jestli se už ozvala juvik,držím pěstičky!!!!!!To já vždy,když mám testovat,tak nemůžu dospat.
Brit a ty máš darované vajíčka?Že jsi nepsala o stimulaci a rovnou o transferu.Jináč ti moc přeju,aby byl krásný dárek pod stromeček.Určitě se na tom všechny schodnem,že ten nejkrásnější.
11. pro 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jj život je nespravedlivý...takže ani náš šestý pokus nevyšel ...test negativní a začínám špinit :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...takže myslím, že ani krev nebude potřeba...holt mrcha je přesná jak švýcarské hodinky :angry:
Já už nevím, co pro to víc udělat...momentálně bude pauza, nejsou síly ani peníze :unamused:
11. pro 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
smutím,nikdo zatím netěhotní :unamused: ,já už taky mám mrchu za rohem,bylo a je téma Fertimed,kruci v životě nikdy ,ztracený roky,ted jsme se stejně zastavili ,protože doktor ,čeká jestli otěhotněním přirozeně ,což pochybuji,v lednu pojedu znovu na kontrolu,
Fertimed nedoporučuji nikomu,je=li problém neřeší ho,
jinak já beru prednison rok a půl a že by mi pomohl k IVF,vůbec né,je fakt že jsem za tu dobu neonemocněla,a mám sníženou dávku ,protože netěhotním
11. pro 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik je mi to děsně líto,škoda :frowning2: .Ale líbí se mi,že jsi bojovnice a nic nevzdáváš.Jednou se určitě všechny dočkáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. pro 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik, mrzi mne ze ti to nevyslo. Nechci aby to znelo jako klise, ale my se opravdu dockame. Mame silu jit dal a my k tomu mimcu dojdem.
11. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejsem verici, ale nekdy mam pocit, ze kazdemu je nam nadeleno tolik co uneseme a protoze my holt uneseme boj o mimi, tak ho mame. Protoze kdyz nekdy vidim nektere sve kamaradky, tak si rikam, ze pro nektere by to bylo na maslu, kdyz by musely prochazet tim cim prochazim a prochazime my snazilky.
11. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Britko, byla jsem tam s manzelem, sedeli jsme uprostred mistnosti :slight_smile: ale dovnitr jsem sla sama.
Holky vite nektera presne jak jsou v Reprofitu pres vanoce? ja myslela ze nejak od pulky prosince az skoro do pulky ledna maji zavreno, ale presne nevim a na strankach to nemaji. diky
11. pro 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Do 12.1. mají zavřeno.
11. pro 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irinka, tak jsem dala na tebe a začetla jsem se na straně 60 .... :slight_smile: moc děkuji za nápovědu, skvělé ...
Možná úsměvná otázka holky ... jak vypadá odběrová místnost pro naše drahé polovičky ? Můj muž se zase děsí toho, jak bude na wc kde na něj z jedné strany klepou na dveře chlapy a zdruhé strany laborantky, jestli už skončil ...
11. pro 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abig tak manžel si odběrovou místnost nemůže vynachválit.Jak píšeš ve Fertimedu to byl děs.Sestřička ho zavede na pokojík a nechá ho v klidu.
11. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvi, škoda :frowning2: moc jsem doufala, že vám to výjde. Capenko nesmutni. Buďme rádi, že tyhle centra vůbec existujou a dávají nám naději. Když se člověk nad tím zamyslí, tak vlastně tyhle centra jdou proti přírodě, za normálních podmínek byjsme vlastně děti ani neměly. A tohle je obrovská pomoc, ikdyž se nezadaří.
11. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abig- na odběry je nejlepší Reprofit, Fertimed to už je horší spojené s WC a do FN Olomouc raději nikdo z chlapů nechoďte-to je HRUZA-už jsem tady o tom někde psala.... :sunglasses:
11. pro 2009 v 15:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tetky. Tak jestli se Vojtíkovi podaří dobrat přes víkend do 2kg,tak jdem v pondělí domů. tak jsem zvědavá na dnešní večerní váhu,kolik teda vlastně navážíme. baští statečně,tak snad to bude poznat i na té váze.
Juvi,mrzí mě,že to neklaplo. nicméně,je třeba neztrácet naději-ta umírá poslední.a jak já s oblibou tvrdím,ono to dycky nějak dopadne.
fertimed za mě -katastrofa kalamita hrůza -vyhodit do povětří :angry: .
Zuzi,jak se daří dvojčátkům??? hel
hele a kde se toulá čertina?? už tu dlouho nepsala.
11. pro 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruško jo budu mít darované,jiné vychodisko nemám to víš roky.Ferdi já už vím jak vypadáš měla jsi na sobě pončo.Já jsem měla žlutý svetr a seděla jsem vpravo.Moni já jsem snad jasnovědec nebo jsem si říkala,že tě brzy pustí už jak jsi do nemocnice nastoupila a za druhé Vojtíšek potřebuje kamaráda-y,a já tě budu zas otravovat jestli tě pustí však víš sčím prosím.
11. pro 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak už je malý zvážený?
Brit, jaké bylo ranní vstávání? Topení hotové :wink:
11. pro 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj Moni a holkyyyy.............já jsem tady................ale nějak poslední dobou nestíhám, už to všechno nejde tak rychle jak šlo dřív - takže Vás tak, tak stačím dočítat.........a přeci jenom ani momentálně nemám k téma co napsat - páč Vy někteří víte - že jsem stihla Štěpána sotva poznat a už se s ním zase loučila............takže rady já rozdávat moc nemůžu co se týká reprofitu.............
Zuzi - tak co jak to jde v 28tt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mici - doufám, že si to s holkama pořádně užíváš!!!!
11. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě vítám nově příchozí :sweat_smile:
11. pro 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irinko už od 3h.od rána topime :slight_smile: Tak Moni jaka je váha?Moc ti přeji,aby jste už byli doma to bude radosti :slight_smile: Juvi je třeba neztracet hlavu příště to vyjde uvidíš,daly jsme se na boj a je třeba bojovat.
11. pro 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy a Čerti- jde to, ale připadám si, jako velryba-sice každej mi tbrdí, že jse, jak zdechlina a mám před sebou malej kopačák, ale já to cítím jinak. Hlavně ten pohyb už není, co býval. Včera jsme byly u známých mají 11měsíční Klárku a 3týdenní Janičku, váží 2,40kg, tak jsem ji chovala a clapečci sie asi s ní dorozumívali, protože kopali o 106-bylo to super. Akorát jsem se bála ji chytnout-je takovej chrousteček.
Vojtíšku-PAPEJ-doma už máš vše připravené a všichni se na tebe moc těší. :slight_smile:
12. pro 2009 ve 03:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi to jsi měla malou na rukách,ale budeš to mít ve dvojtém podání.kluci to určitě citěli když tak vyvaděli.
12. pro 2009 v 05:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek