Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
21. pro 2009

ahojky mici, jo, já si tě pamatuji....no vidíš, jak to dobře dopadlo, to je fajn, moc ti to přeju. Machač je fajn, celý den na něho myslím - tedy jak nás povzbuzoval 😀 a věřím, že to výjde... 😵
Po prvním ICSI jsem týden ležela, ale stejně to k ničemu nebylo, takže ted se zas nějak omezovat nebudu...vše na Vánoce už mám připraveno,nachystáno, zabaleno a uklizeno 😀 takže teď mě čeká jen relax...no i když je mi jasné, že do čtvrtku tu zas bude bordel 🙄

Britce taky držím palce, možná že jsme se potkaly...jsem černovláska a seděla jsem s manželem u okna u recepce...

britka
21. pro 2009

Ahojte holky,tak jsem si dala dnes relax.V Brně to dopadlo dobře mám 2 bobíšky tak teď je třeba věřit aby se krásně uhnízdili.Z utrogestanu jsem někdy unavená,ale stačí na chvilku zavřít oči a pak je fajn.Stefi já tam byla od 9.30h a jak se vešlo do dveří tak jsem seděla vpravo,byla tam taková vysoká paní.Mici gratuluji taky a máte s Mončou krásné vánoční přání já bych taky poslala,ale nějak nevím jak na to.Macháč byl dnes vysmatý přivezl si manželku z porodnice a jak bobíšky zaváděl tak humoru měl dost,že manžel se smál.

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

Ahojky,mici obrovská gratulace,teda u tebe to jaksi frčí.
Brit,tak to se máš,dva bobíšky pod stromeček 🙂

stephanie
21. pro 2009

ahoj brit,,,,ta vysoká paní jsi byla ty?
machač má mimi? to jsem nevěděla...odkud vůbec je? z brna nebo olomouce?

britka
21. pro 2009

Jo 2 bobíšky pod stromeček. 🙂 Stefi vy jste přišli po nás že?Jestli jsi tam byla jak přišel Macháč a že byl pro manželku tak jsi to ty.

britka
21. pro 2009

Ne ta štangla ta blondýna a manžel je fousatý už víš?

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

taky už jsemb přemýšlela odkud vlastně Machač je

britka
21. pro 2009

Já spíš uvažovala jak to vše stíhá a je pořád vysmatý a umí člověka rozveselit.

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

no to taky,je pořád v práci a přitom kdosi psal,že má tři děti.Jak to může všechno stíhat a přitom být v pohodě a dodávat nám elán

stephanie
21. pro 2009

machač má dvojčátka? to vůbec nevím...asi si je dělal sam, že? 😵
no my jsme přišli něco málo po desáté, tak tam seděla ta štangla 😀 ....machač tam byl, ale že byl pro manželku vůbec nevím...právě jsem dneska nad tím uvažovala, jestli má děti a že ta jeho manželka musí být hooodně tolerantní....tuš to mě štve, kdybych to věděla, tak bych mu pogratulovala!
jinak fousatého pána jsem viděla jak se obléká, toho jsem si všimla, tak jestli to je manžel...ale tebe si nějak neumím vybavit...to víš, já vždycky koukám nejdřív na chlapy 😀 ...jinak žádný jiný fousatý tam nebyl...

stephanie
21. pro 2009

tak on už má tři děti a ted ještě dvojčata? 😨

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

jaká dvojčata?

stephanie
21. pro 2009

...no brit psala dva bobíšky pod stromeček...

stephanie
21. pro 2009

...no ted si to zpětně čtu, já jsem nějaká pomatená...jsem si dala dohromady souvislosti...brit psala, že ona má dva bobíšky....já mysela, že machač 😀

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

ale ti její,pro které si dnes byla 🙂 na ET

britka
21. pro 2009

Přece se nebudeš dívat na baby ne?Ale ta štangla ta teda byla.Stefi my jsme odcházeli kolem 11h,ale já se na lidi nekoukala,ale ta vysoká tam byla. Machačovi jsem už jednou psala,že je celý den v práci a večer a přes víkendy píše emaily.No má elánu dost člověk by to potřeboval někdy.

britka
21. pro 2009

Dneska je tu teda sranda. 🙂

stephanie
21. pro 2009

tak to čověče nevím, která teda jsi, ale musely jsme se tam potkat...já byla na KETu v 11 h...do 11.15 jsem tam ležela...
no každopádně jsme na tom úplně stejně 😵 ...tak jsem zvědavá, jak dopadnem
před machačem kloubouk dolů, někdy mi je ho až líto v olomouci, že toho má hodně....ale to je mi fakt líto, že jsem nevěděla, že si jel pro mimi....tak to už má teda třetí?

britka
21. pro 2009

Jo prej 3.Jsme na tom stejně jen já o hod.dřív.Jsem v poho a ty?Já Stefi jsem s machačem moc nemluvila nebo toho měl hodně.Jen při konzultaci a pak u transferu.

stephanie
21. pro 2009

no já jsem zatím v poho...jen nevím,jak to vydržím do 3.1...to máš asi taky testovat,ne? minule jsem do testu ani nedošla, menzes byla rychlejší 😢 ..machač říkal, že tomu mám věřit, ale vůbec nevím jak na to...jestli na to mám myslet, nebo raději nemyslet,,,fakt vůbec nevím....jinak jsme taky spolu mluvili jen chviličku u konzultace a pak zavedl eskymaky a šel za další pacientkou...
vůbec nevím, jestli mám ležet nebo ne...mám zavedené blastocysty a říkal, že se budou uhnizdovat dnes, jedna už měla narušený obal...takže dneska ještě ležím, ale pak už se asi nějak omezovat moc nebudu...Minule jsem ležela týden a stejně jsem nic nevyležela. machač říkal, že se omezovat nemusím...
Jeli jste ještě do té vankovky? my jsme tam chtěli jet, ale hrůůůůza...manžel chytl takového nerva z toho zmatku, nemohli jsme najít místo na parkování, takže jsme hned z parkoviště zase odjeli...

micinka22
21. pro 2009

holky klidne testujte 10 den....ja mela fakt // uz tyden po ET..minule i tedka..takze 10 den už to proste videt bude... a že budou krasny dalnice.-)

stephanie
21. pro 2009

...kéž by, mici 😉 😵 😀 ....

zuzka72
21. pro 2009

Takže holky beru zpět Štěpán má třetí holku, ale v době když se mnou mluvil, tak si dával naději na kluka-hlavně, že jsou všichni OK. 🙂

stephanie
21. pro 2009

jéé...tak to má fajn. tak může zkoušet do čtveřice 😀 ..a já bych si holku tak přála...tak doufám, že budem mít taky holčičku, když dělá jen holčičky 😀 😀 😀

a přitom mi říkal, že dnes už se dá ovlivnit pohlaví...ale asi to nechal na přírodě..

odkud berete všechny ty informace? já vůbec nevěděla, že si jel pro mimi

stephanie
21. pro 2009

zuzi koukám, že u vás zas budou samí chlapáci 😵

micinka22
21. pro 2009

Stephanie..ano dá se ovlivnit jakou spermii dají do vajíčka ,ale ne na přání 😀 😀 😀 😀 😀 musí být nějaká vážná genetická porucha u rodiču vázaná na pohlaví...třeba jako u nás..kdybychom mohli tak bysme mohli mít jen holky.-)

stephanie
21. pro 2009

..já vím, to by bylo aby si ještě každý určoval pohlaví....to by tady vypadalo...mi o tom machač říkal, že to jde, ale je to hodně drahé a halvně se to dělá opravdu jen v těch případech, o kterých ses zmiňovala..ale stejně si myslím, že v budoucnu to možné na přání bude

micinka22
21. pro 2009

nebude ...je to přísně zakázáno ...mohlo by dojít k tomu že bude třeba 1/3 kluků a 2/3 holek...velká nerovnováha pohlaví .-)) a je to dobře..

b.e.r.u.s.k.a
21. pro 2009

holky já jsem vždycky moc chtěla holčičku,ale teď když se nám tak dlouho nedaří,tak musím říct,že mi je to úplně jedno,hlavně aby něco bylooooooo

stephanie
21. pro 2009

...to je jasné, hlavně at se to povede!!! 😉 😉 🙂