Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
26. pro 2009

...no nevím, jestli to vydrřžím do 3.ledna...tak hezky relaxuj, já za chvíli musím na oběd ke tchýni a zase se ozvi, jak je...tak si budem držet palce a doufat, nic jiného pro to udělat asi nemůžem 😉
Tak ti přeji hezký den 😎

teddyna
26. pro 2009

ahojte vespolek.tak jak jste prožily vánoce??u nás docela v klidu a míru-žádná větší krizka se nekonala.
dneska je tady krááásně,tak se poprvé vypravíme na prochajdu.už se těším,jak se bude manžel pyšnit s kočárkem-jestli se bude pyšnit.zajedem asi na hřbitov,na štědrý den jsme nebyli,tak to napravíme dneska.a navíc,Teddy se už těší na procházku,nebyla jsem s ním od toho,co jsem nastoupila do nemocnice k Vojtovi.sice máme obr zahradu,ale procházky má moc rád.teď vypadá jak lední medvěd a k psí kadeřnici je objednaný až na 4.1.,to bude mít chlupy až na zem 😀 .
dneska mám klid od vaření,manžel se toho ujal a funguje to tak,že mě dycky vyhodí z kuchyně,abych mu tam nekoukala.takže sedím v obýváku a konečně koukám na pohádky a mám čas na internet.
jak těhule,jak je?? kde se toulá čertina a zuzka??
a co čekatelky na pozitivní test?jak je??Soni,v tom dalším týdnu se teda uvidíme,jo?

zuzka72
26. pro 2009

Teddy, já jsem zde, jen pročítám a nechci rušit ostatní od svátků. Každý si to asi užívá a v pondělí všichni budou psát zážitky o 106 😀 . Teedy-Vojtík je kořen v tom oblečku. Přej krásnou procházku.... 🙂

britka
26. pro 2009

Ahojki Moni,příští týden se určitě stavím.Tak jaká byla procházka?Tatínek se určitě pyšnil s kočárkem.Jak jsem Tě minule viděla tak jsem Tě zahlídla na poslední chvíli to jsme byli pro stromek,ale zamávat jsem stihla..Koukla jsem se na fotky tak to Vojtíškovi sluší a roste před očima.
Stefi je fakt že držet si palečky to je to jediné asi a věřit
Zuzi a jak se tobě daří?.Holky se určitě po víkendě ozvou a napíšou jak prožily svátky.kdoví jak tam mici, jak se ji daří.

zuzka72
27. pro 2009

Britka mě se daři všelijak a konečně si ode dneška začnu užívat snad pohody, navíc děti zítra odjíždí na Silvestra za Ex a Petr jde do práce, tak vydechnu-snad né naposledy 😀 , Konečně snad skončí to obžerství, nechápu ty moje chlapy, že jsou pořád při chuti, já to jídlo nemusím, mě stačí se toho načuchat při vaření ale musím pít stačí voda, ale tak 5litrů, bez toho bych zase nebyla já, vypila bych i studnu, jak nemám chvíli pití, tak padám do mdlob, proto mám flaštičku s pitíčkem stále sebou. Holky je možny, aby ten můj mladší, když je vepřoknedlozelo snědl 16knedlí a za 20minut na to měl hlad, ten starší sní jen 12. 😲 Chci zkusit uplést koš na prádlo z novin, tak snad to zvládnu.

britka
27. pro 2009

Zuzi tak si uživej a odpočívej potřebuješ to.Kluci ti jsou ve vývinu a to musí být sranda jak vaříš to musíš plné hrnce a do večera snězené co?Někdy si říkáš jestli nemají tasemnici nebo kde to do nich vejde co?Ale to je u kluku normální,že tak jí.A jak ty jak se cítíš?Všechno oukej?

zuzka72
27. pro 2009

Brit-kdyby to alespoň vydrželo do večera. 😀¨
Mě už je trošku líp, co se týká toho kloubu, ale jsou dny, kdy bych se neviděla, nevím jestli stát sedět, ležet, nebo viset. 😀

britka
27. pro 2009

Zuzko to věřím že to do večera nezústane ono se nadarmo neříká,že je lepší šatit než živit 😀 Tak kloub tě trápí pořád,to víš těhotenství tomu dává zabrat tak moc nechoď a odpočívej.

asmeena
27. pro 2009

Ahoj holky, zdravím po Vánocích, včera jsme přijeli z Jeseníku, bylo tam super, ale bohužel jsem chytla nějakou virózu, ve středu jsem přestala mluvit a ve čtvrtek jsem dostala šílený kašel, takže to bylo na celých vánocích nejprotivnější, ale jinak super. Na Silvestra jedeme do jeseníku znovu, už se těším. Jen v pondělí a úterý musím ještě do práce - vůbec se mi nechce. Jsem šíleně přežraná a nechce se mi hýbat.

Holky dostala jsem na vánoce parní hrnec Vitamin+ , nemáte s ním některá zkušenost a nějaké dobré receptíky?

britka
28. pro 2009

Asmen tak to jsi měla radost být nem.o svátcích třeba papat vitamínky.Stejně první byly šílené mrazy a pak zas takové teplo neuvěřitelné.Do těch Jeseníků jezdíš kde?Je tam krásně já tam kdysi taky jezdila.

asmeena
28. pro 2009

brit: přímo do Jeseníku, naši mají barák hned pod kopcem z vlekem, ale bohužel není sníh.

britka
28. pro 2009

Tak to máš super,takže jak je sníh tak hupky dupky na svah co?Už aby se ti rodinka rozrostla a děti se budou mít dobře na čerstvém vzduchu.Musíš to mít super( závidím).U nás se dnes udí tak jsem byla umýt půlitry a je venku pěkná zima.Dop.sjedu k mamce na chvili bydli ve Frýdku a nakoupit něco málo a pak navařit oběd a pořád do kola.Do práce jdu až 4.1 tak ještě týden relaxu 🙂

asmeena
28. pro 2009

brit: tak relaxuj, práce si ještě užiješ, i když třeba né, jak na tebe sedne těhu bacil, tak uvažuješ, že zůstaneš doma?
Ach jo, jak si tak čtu ty příspěvky někdy po sobě, tak to je katastrofa - jak můžu napsat z vlekem (když je s vlekem), ta čeština je šílená. Vždy když spěchám, tak to tak vypadá, jak dítě z mateřské školky a to by to možná napsalo lépe.

zuzka72
28. pro 2009

Mám fota v albíčku, mrkněte-stává se ze mě vorvaň. 😀

britka
28. pro 2009

Asmen já taky píšu někdy s chybama to neřeš 🙂 já většinou napíšu odešlu a pak se chytam za hlavu co jsem to napsala za blbosti.bacil těhu to je můj sen a moc velký.Už to stálo dost nervu a říkám si proč zrovna já na druhé hodíš trenky a jsou v tom.A jestli budu doma ?To je tak že u nás se dost nadřeš a to nevím to asi dělat nebudu moct a budu mít rizikovku kvůli věku.

asmeena
28. pro 2009

zuzi: to není vorvaní bříško, ale krásné těhu bříško - trošku závidím 😉

zuzka72
28. pro 2009

Asmeen-taky budeš mít neboj a pak ti budu zase já závidět-slibuji. 😀

asmeena
28. pro 2009

no, pokud budeš chtít další, tak budeš možná závidět, ale myslím, že ty budeš mít takové fofry, že budeš ráda, i když ty máš super bandu chlapů, kteří ti budou pomáhat, tak to máš fajn. 😉 😀

capenka
28. pro 2009

holky já vás zdravím po delší odmlce,nějak jsem vás v rychlosti dočetla ,chtěla jsem se zeptat byli jste na laparoskopii,gyndař mě tam posílá .pořád mě bolí podbřišek a jako kdyby levej vaječník ,už několik cyklusů.a to mám jet v lednu .k Machačovi,pro daší pregnyl .kterej ani nezabírá,bud jsem já na H,nebo pořád můj chlap.

capenka
28. pro 2009

když jsem řekla chlapovi ,že jestli by jsme nešli na IUI zpátky do Fertimedu ,ježiž to jsem neměla říkat ,že prý nikdy,a tak musím čekat co Machač se mnou udělá.ale ted už v lednu půjdu s prosíkem ,nemím čekat do léta ,až můj chlap po několika letech bude mít lepší spermiogram,půjdu do dárcovství ,je asi blbí mu to napsat ,že ,do emailu ?

britka
28. pro 2009

Capenko Fertimet nikdy!!!!Proč by to bylo blbé mu to napsat.macháč je super a snaží se vždy najít cestu.Zuzi bříško máš pěkné klučičí a máš navíc 2.Holky když se čekají tak bříško bývá kulatější

sukubka
28. pro 2009

ahoj holky jak vidím taky jste svátečně zaneprázdněny a moc to tu nežeji!já už se těším až se prolomí nový rok a začneme jezdit pro malého Denise,z manžy tohle včera vylezlo tak sem koukala kde na takové jméno přišel,ale slíbyla jsem mu že pokud to bude klučina,jsem pro i tohle jméno 😀

britka
28. pro 2009

Sukub Denis je pěkné jméno manž.vybral pěkně. 🙂

teddyna
28. pro 2009

ahojte,tak jsem tady po celém dni.to by člověk neřekl,jak je vše tak nějak časově náročné.než nakrmín,odříhne a jde spinkat,je to hodina někdy hodina a půl v tahu a za chvíli je to nanovo.mám tady mega koš s prádlem na žehlení a jsem tak zbitá,že při představě,že budu ještě žehlit,tak si raděj sednu k počítači.ale už to musím udělat,jsou tam Vojtíkové věci,které jsou mu jakš takš.ve skříni už mám jen samé velké.takže to musím udělat,aby měl synek v čem chodit.
Zuzi,hezké bříško máš.taky se ti to už blíží do finále,co? uteče to jak voda a za chvíli budeš mít klučiny u sebe.
no nic,jdu do hajan.noc bude opět vstávací.

zuzka72
28. pro 2009

Teddynko-já už se nemůžu dočkat. Pěkně se s Vojtíškem vyspinkejte.

britka
29. pro 2009

Ahojki holky,nějak jsem dřív vstala.Moni je to fakt,že u mimin čas letí a člověk si říká,že nestíhá.Když byla Lucka malá tak se vše dělalo jinak.kojilo se co 3h.a mezi tím čaj a mimča vydržela.teď se kojí co chvíli a než se napijou to trvá.večer se žehlilo,taky si říkám jak to člověk stihal.Zuzi za chvíli se dočkáš čas strašně letí.

asmeena
29. pro 2009

Tedd: tak vyžehli jen to nejnutnější a zbytek počká 😉 Já mimi nemám a mám taky už přetékající koš s prádlem a už mu tak 14 dní slibuju, že ho vyžehlím 😀 Ale dnes se do toho určitě dám 😀

sukub: ty se teď modlíš ať mrcha přijde co nejpozději, že? Aby si stihla ještě v lednu stimulku. To já to asi nestihnu, protože jsem od včerejška začala brát antibiotika. Leda by se mi MS opozdila tak o 4 dny, to by možná vyšlo.
Nevíte holky jestli můžu začít stimulovat třeba dva dny po tom co doberu ATB?

britka
29. pro 2009

holky já už mám prádlo taky suché,takové kolektivní žehlení to by nebylo špatné 😀

asmeena
29. pro 2009

brit: takže dnes v 17:00 nástup k žehlícím prknům. 😀