• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
Jj znám Rapotín... :slight_smile: tak se někdy můžeme domluvit a pokecat naživo aspoň si vyměníme zážitky a je to hned veselejší že víš že v tom nejsi sama... Teď momentálně nedělám nic,ale budeme v Zábřeze otvírat obchod s pracovníma pomůckama tak už zase bude co dělat a co ty? No my se už 2roky snažíme o miminko a od v září jsem podstoupila IVF.. No tak to jsem na pana Dr. zvědavá a těším se.... jen doufám že mi půjčí kontejner na ty moje zmrzlíky protože nepočítám s tím že Repromeda by mi v tomhle vyšla vstříc...
1. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě se můžeme domluvit a někdy zajdeme na kafe,mám auto tak klidně dojedu do Zábřeha!pošlu ti do ip moje číslo!
já sem ted na nechopence,dělala sem v šumperku v epcose ale končila mi smlouva!
1. led 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj pošli budu jenom ráda tak se klíďánko můžeme domluvit na příští týden kdyby se ti chtělo... :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně klidně můžeme!sem moc ráda že si z někým o tom promluvím
1. led 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
i já jsem moc ráda... já mám kámošky co už mají miminka a šlo jim to přirozeně tak se jim to vždycky lehko říká že je čas a že to příjde,ale kdo neví o čem se bavím tak se těžko může vžít do této situace...
1. led 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně napsala jsi to úplně jak bych to napsala já!já mám taky kolem sebe samé kamarádky s mimčama a 2 švagrový co maj děti a moc jim to závidím!já si nedokážu život bez mimča představit a snad se nám to letos povede!!!!
1. led 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musí.... Když jsou v Reprofitu ti kouzelníci tak nám to musí vyjít... :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a výjde nám to všem,jen to čekání je už na palici
1. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím naprosto souhlasím... :slight_smile:
1. led 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte vespolek.vidím,že je tu další přeběhlice do Reprofitu.Gejbik,přeju ti moc štěstí v Reprofitu-jsou tam opravdu šikovní a hlavně tam nemluví s člověkem jak s debilem. snaží se tam za minimum peněz udělat maximum,co jde.je nás tady toho hodně důkazem,že Reprofit opravdu funguje a úspěchy mají.
1. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,

všem vám přeji dodatečně vše nej v novém roce, hlavně hodně zdravíčka, pohodičky , těhulkám zdravé miminka a netěhulkám ať se co nejdříve zadaří!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Krásný den
2. led 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky teddynko no já přemýšlela nad Fertimedem a pak mi kámoška napsala o Reprofitu no a je rozhodnuto.... :slight_smile: tak se už dost těším jen doufám že nenastane nějaký problém co se týče převozu těch mých zmrzlinek...
2. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prý se na ET jezdí do Brna že to nedělají v Ol... Je to pravda????
2. led 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravím gejbik, mě se jen stačilo těšit na reprofit a nějakým zázrakem jsem otěhotněla přirozeně, jestli mi příští týden gyndař potvrdí těhotenství, tak 2. února se v reprofitu uvolní místo, měli jsme mít první konzultaci. A je pravda, že na ET se jezdí do Brna.
2. led 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevadí... :slight_smile: ale teď přemýšlím kam bych převezla zvoje embryjka.... Asi do Brna né? Vám se podařilo přirozeně? tak budu držet pěstičky aby to dr. potvrdil. U koho z vás byl problém? V Reprofitu je tak narváno?? abych se tam vůbec dostala jo?
2. led 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že určitě do Brna je převézt, když to dělají jen tam, však doktor ti určitě řekne. Problém byl u mě, nedocházelo u mě k ovulaci, mám srůsty, endometriózu.... právě proto to nechápem s manželem, utvrdí nás v tom až ultrazvuk, zatím jsme jak ve snu.
2. led 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tfuj tfuj tfuj... No psala jsem jim včera email tak buď mi odpoví a nebo tam zavolám.. tak počkám... jééé já už se taky těším....
2. led 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si vás dočetla a děkuji za gratulace za hCG. Mici, trošku mě pobavilo jak si s manželem vybírate ke kterému gyndaři půjdete.. ten ne, ten jo, ta ne :grinning: hlavně, aby výsledek byl bijící srdíčko.
2. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gejbik, určitě ti odpoví... zatím, žádná z holek nepsala,že by jim doktor neodpověděl. taky ti přeju hodně štěstí..
2. led 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkují doufám že rok 2010 bude pro nás super plodný a konečně se všechny dočkáme... :slight_smile: a tys už byla v nějakém CARu? nebo Reprofit by měl být váš první?
2. led 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem ve Fertimedu 2x IUI a 1 IVF. A pak jsem si přečetla tuhle diskuzi a byl rozhodnuto.
2. led 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo no tak to já jsme taky přemýšlela o Fertimedu nebo o FN o Reprofitu jsem neměla zdání to mi řekla až známá... takže taky jsem přečetla a bylo rozhodnuto... :slight_smile:
2. led 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyy neříkejte ,že jste ještě netestovali!!!!to máte teda super nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. led 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irinko no já totiž chodím do nemocnice a každej den má službu jiný dr...ale ono není jistý jestli ho někam neodvolají a nebude tam někdo jinej že...no a při prvním těhu sem měla v podstatě každou kontrolu někoho jineho..takže je znám všechny a vím kdo ujde a kdo nic moc :grinning: :grinning: :grinning: jako asi pujdu už v pondělí :sweat_smile: :sweat_smile: páč to nevydržím a překousnu i toho doktora .-))
2. led 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
mici: tak co ty těhulinko? A ke komu to chodíš na kontroly? To nemusíš chodit do CARu, když to máš po IVF?

teddy: malý je úžasný, chodíte teď už více ven na procházky nebo ještě nemůžete?
2. led 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mici, já si myslela,taky, že půjdeš na usg. do CARu.
2. led 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím ve spolek,
gejbik ja byla ve fertimedu a teda bud ráda že jsi se rozhodla pro Reprofit!
asmenko tak koncem ledna bojujeme spolu co?akorád ty budeš mít zmrzlinku a já do toho půjdu od začátku!
2. led 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub asmenka už nemá zmrzlinku,alespoň tedy pokud jsem něco neprošvihla
2. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub, jak píše beruska já už zmrzlinku nemám, jdu do toho taky od začátku. :wink: Akorát, že u mě mrcha ještě nedorazila, mám to dostat tak zítra nebo v pondělí. Pokud bych to dostala v pondělí, tak bych to klidně i stihla teď na začátku ledna, ale nevím jak po těch antibiotikách, protože budu brát poslední prášek v pondělí ráno. No, tak uvidím, záleží na té MS kdy dorazí a pak napíšu email Štěpánovi, jak on se k tomu postaví. :wink:
2. led 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já nad tím tak přemýšlela a je to hrozné, jak ten čas běží. Nedávno jsem byla v 7tt, jako MIci a snažila se dohnat Teddynku a říkala si, že až budu tam kde ona, tak že už to bude za pár. Teddy než jsme se všichni nadáli porodila krásného chlapečka a já od úterka potáhnu 32tt-což vůbec nechápu, jak mi to tam ty týdny naskákali.....
Proto jsem chtěla snažilkám a čekatelkám říci jen jedno-nevzdávejte to a když se to konečně zadaří, tak si to pořádně užívejte, jelikož i když se vám někdy zdá, že se to vleče, tak to strašně rychle utíká.
Hodně štěstí, zdraví a vše co si přejete do nového roku 2010 vám přeji s celou rodinou-i Vy jste moje rodina. :wink:
2. led 2010 v 18:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek