Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
4. led 2010

Holky a Britka se ještě neozvala,že?

micinka22
4. led 2010

ahoj holky tak už nám bliká srdíčko .-) a měří 6mm 😀 😀

jinak váček byl videt 2 týdny po ET..srdíčko 4 týdny po ET

juvik taky by mě zajímalo co Britka..snad v pohodě..

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

Juvik taky na Brit myslím,snad je z ní už taky těhule 🙂

juvik
4. led 2010

Mici, to je krása 😵 ...gratuluju, moc.
Kéž by byl tenhle rok úspěšný pro nás všechny...

juvik
4. led 2010

Jdeme s manžou na procházku, je tu krásně, bílo a mrazivo, tak se jdem pokochat 🙂
Pak nakouknu, jestli nejsou nějaké další novinky.

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

Mici velká gratulace,to mě tak povzbudí,když vidím,že se vám tu tak daří. 🙂

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

Hezkou procházku Juvi

micinka22
4. led 2010

díky holky..no nejdřív sem viděla jen černej flek na UTZ--jako dělohu a mimčo nikde..ale bylo přisátý uplne dole .-) a hned sem viděla jak pěkně pulzuje..tak snad bude vse OK .-)
jinak si zase pisu denicek tehu a minule jsem byla 6+6tt a mimi mělo 3mm a tedka mi řekl že podle UTZ je 6+2tt a ma 6mm...tak nevím 😀 😀 😀 ale mají novek 3D utz tak s nim asi neumi jeste moc delat 😀 😀 😀 i fotku mi udelal v 1:1 tak asi víte co je tam vidět 😀 😀

sukubka
4. led 2010

ahojík holky.
juvík zaskočilo mě co jsi napsala o tom těhu testu a sesře,to se do Reprofitu píše jak vyšel test!?teda to koukam,jsou tam opravdu super k pacientkám
micinko gratuluju a malilinko závidím,ale v dobrém,musí to být super pocit co?

irinka.j
4. led 2010

Ahoj,
Mici no paráda, gratuluju. Já jdu na gyndu ve čtvrtek, tak jsem zvědavá jestli tam něco bude vidět.
Zuzi a Certi, koukám, že byjste nejraději už měli porod zasebou, s těma bříškama ke konci těhotenství to asi není nic s medem?
Stephi, na ten zítřek tfuj tfuj.

sukubka
4. led 2010

holky tady je to už skoro samá těhulka,aspon jde ale vidět jak jsou v Reprofitu šikovní 😉

stephanie
4. led 2010

...mici gratuluji, to je paráda...tak co, kápla slzička? Já jdu k machačovi příští týden, tak by snad už taky mohlo jít věco vidět.

iri - děkuji,zítra dám vědět 😉

gejbik
4. led 2010

Holky ta minimálka stojí kolik??? a to se neodečítá z těch 3 pokusů IVF co hradí pojišťovna??? Já nad tím pořád přemýšlím a možná bych šla do té minimálky abysme měly čerstvý ET,ale právě nechci plýtvat pokusy co hradí pojišťovna...

sukubka
4. led 2010

gejbík ted sem si tě právě četla v jiném tématku 😉
minimálka se nepočítá do hrazených pokusů,proto do toho jdu i já protože mám už pak jen poslední IVF pokus a ta minimálka má taky dobrou úspěšnost!
koukni na toto pošlu ti odkaz a stojí 10 000 + 1000kč za každé embrijko,takže pokud budeš mít 5 embriek tak stojí 15000!

sukubka
4. led 2010

http://www.reprofit.cz/page.php?id=22&rodic=7&l...

koukni na to minimální stimulace a komu je určena!

gejbik
4. led 2010

o tak to je super tak nad tím jaksi začínám přemýšlet... 🙂 sakriš... 🙂 hned se kouknu na odkázek... 🙂 ono čerstvý jsou čerstvý,ale abych vyprodukovala nějaký to vajco.... 😀 haha

juvik
4. led 2010

Tak jsme z prochajdy zpět...mrzne až praští, málem mi upadl nos 😀

Sukub, taky jsem koukala...ale je fakt, že k pacietnkám se chovají fakt skvěle...v jiných carech jsem to nezažila

sukubka
4. led 2010

juvík a to každá do reprofitu píše jak dopadl testík?a ten testík ti dají?(no ikdyby ne stejně si každá uděláme aspon 5testů)
gejbik on ti Machač stejně tu minimálku doporučí,mě ji hned doporučil ať ivf nevyplýtvávám a že ani už nebude potřeba je suprovej!
a gejbík četla sem co píšeš v jiném tématě,na tu sliznici pij kontryhelový čaj já ho koupila v lékarně za 32kč!

gejbik
4. led 2010

jj já ho koupím,ale začíná se pít 1DC takže teď jsem to prošvihla víš.... začnu od dalšího cyklu.... a co zítra??? no já chci tu minimálku tak ještě ukecám toho mýho,ale myslím si že to bude lepší.... 🙂

micinka22
4. led 2010

steohanie na kdy jsi objednana?? já musím taky jít ..ale nekdo psal že mají do 18.1 dovolenou...abych tam nešla v pulce těhu 😅 😅 😅 😅

mě teda v Brně testík nedali ..ale měla sem jeden doma 😀 😀 😀 😀

gejbik
4. led 2010

Jéééé holky dokdy mají teda tu dovolenou, někdo píše do 12.1 drzhá zase 18.1... tak nevím kdy tam mám volat... 🙂

stephanie
4. led 2010

mici já jsem do olomouce, od příštího týdne normálně fungují...možná, že v reprofitu je už teď někdo, ale oficiálně ordinují od pondělka...To je divné, že ti nedali testík, mi ho dali i tehdá...ale stejně, která zůstane u jednoho testu, žejo? 😀
mici ty jsi byla na transféru kdy?
mici klidně se objednej taky na příští týden...napsala jsem mailíka marušce a ta mě hned objednala...

teddyna
4. led 2010

čaute.byla jsem s Teddym u psí kadeřnice a dojeli jsme zmrzlí jak hov.... je tady pěkná kosa.Vojtíka jsem měla s sebou,tak se trochu projel po Ostravě🙂.Tedíka jsem nechala v salonu a jela ke kamošce,co bydlí kousek vedle-má 4,5 měs chlapečka.tak jsme skecly,probraly takové ty věci,o kterých baby kecají na mateřské.každá nakojila své dítě a jak nám nebylo.no,nicméně - jsem ráda,že jsme doma.zatopila jsem v krbu,uvařila si jídlo i na zítra,vytřela jsem a teď čekám,jak se Vojtík probere a bude koupando a papando.nechala jsem ho dospat v autosedačce,tak snad to nebude vadit. zítra ráno mi přijde moje laktační poradkyně,tak jsem zvědavá,co vymyslíme s tím "nefunknčním" prsem.
Britka se neozvala ani mě na mobil,tak doufejme,že se brzo ozve.možná má odpolední.
a jak tu píšete o testech,já taky žádný v Brně nedostala-asi na mě chtěli ušetřit nebo co. nicméně,hopla jsem do lékárny,nakoupila testy dr.max za lidových dvacet káčé a jakej býl výsledek??? ten,co mě teď po nocích nenechá vyspat 😀 😀
čerti a zuzu - no jasně,akutální bříška bliknout - fčííílll

micinka22
4. led 2010

stephanie ja byla na ET 7.12 🙂 napis mi prosim mejla na Marusku .-)bych tam mohla skocit hnedka v pondeli .-)

teddy je tak to jste si pekne výletily.-))
ja musim Fíbu ve čtvrtek vykoupat a v pátek jdem na stříhání ..v sobotu výstava ://

stephanie
4. led 2010

mici já napsala nejdřív machačovi, ten mi pak napsal mail, který zároveň poslal i marušce...já jsem ji dopoledne psala a na to mi hned volala a objednala...tak nevím, jestli bys taky neměla nejdřív napsat machačovi..on už ví, že jsi těhotná?

posílám ti ten mail na IP, ju? 😉

micinka22
4. led 2010

stephanie jo to veděl už před Vánocema..jenže sem musel ajit na UTZ prave ke svymu pac nebyl v ordinaci .-)

stephanie
4. led 2010

...tak to měl určitě radost, že? 😉 ...jako že jsi těhotná...
tak jsem ti to poslala...ale on stejně v pondělí není v olmíku, ne?

b.e.r.u.s.k.a
4. led 2010

jé stephi mohla bys mi poslat taky email na sestřičku,potřebuji se s ní domluvit na receptík a někdy se k nim dovolat je kumšt. 🙂

micinka22
4. led 2010

stephanie jo radost s // měl .-) se zbaví zase jedné těhule 🙂 už jsem Marušce napsala tak sjem zvědavá .-) jj v ponděli tam vlastně není .-)

stephanie
4. led 2010

už jdu na to 😵