• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
sukub, to se možná potkáme, to je fakt :dizzy_face: ... ty jdeš na který pokus?
13. led 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééé Stephi - to je krásné datum...............to o něčem svědčí.........to určo přinese štěstí.......10.2.2010.....suprrrrr!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:

Holky ani se neptejte co se teď zdává mně.............hrůza............už abych to měla všechno za sebou....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš čerti, to jsem si ani nevšimla, že je to takové fajn datum :dizzy_face: ...a pak za týden mám hned narozky - 34 :rolling_eyes: :fearful: :confounded:
13. led 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš............tak to je ještě lepčí :grinning:
13. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephanie já byla 1ivf ve fertimedu, 2 ivf ve Fakultní nemocnici v olomouci tedka to bude moje první minimálka a poprvé v Reprofitu :grinning:

a opravdu magické datum :wink:
13. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neuděláme nějakou tabulku co kdo má za sebou a na co ted půjde at víme?
13. led 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bych byla pro tabulku, taky se v tom neorientuju, kdo co jak kdy

a ta minimálka se bere normálně jako další pokus?
13. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene minimálka se nepočítá do pokusu IVF naštěstí protože by to jinak bylo naše 3ivf a pak by sme byli samoplátci
13. led 2010 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já s tou tabulkou začnu a dopište se ju
13. led 2010 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
a sukub, můžeš mi popsat, jak ta minimálka probíhá? to jsem nevěděla, že se to nepočítá....takže ket a minimálka se nepočítá...
13. led 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
13. led 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephanie od 3dne cyklu do 6dne cyklu papáš tabletky clostík pak jedeš 8den cyklu na kontrolu jak folíky rostou (nebývá jich asi tolik jak u IVF ale někdo jich třeba 8má.)pak ti doktor dá na píchnutí asi fostimon a pak je odběr vajíček v Brně pak je prodloužená kultivace a vše jako u IVF.je to pro nás lepší,protože se to nepočítá do pokusu IVF a může se na to chodit každý měsíc a né jako u IVF že musí bát třeba 3měsíční pauza k vůli vysokým dávkám hormonům.
13. led 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat :pensive: ,10.2. jedu dál
13. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na to poprvé takže vím jen co píší holky,ale na to že se na to dá chodit každý měsíc a že se to nepočítá do pokusu IVf sem se ptala Machače,pošlu ti ještě odkaz!
13. led 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.reprofit.cz/page.php?id=22&rodic=7&lang=cz

koukni na minimální stimulace! a ještě k nám dám nadpis TABULKA a hned je to přehlednější že?
13. led 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
TABULKA!!!!

STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat :pensive: ,jedu dál
13. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo, tak to je dobré...jako ta minimálka, o tom jsem nevěděla...takže můžeš zkoušet do aleluja!!! to je super
já jsem po stimulaci reagovala strašně moc - machač říkal, že moc na svůj věk, tak jsem nevěděla, jestli tím myslel, že jsem strará, nebo mladá :grinning: ..říkal , že já už stimulovat nebudu, tak by mi asi navrhl taky tu minimálku
a kolik se za to platí prosím tě, ať jsem v obraze...
13. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
minimálka stojí 10000kč a za každé vajíčko 1000kč pokud teda použijete metodu ICSI což mi ji potřebujeme
13. led 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se dívala na ten odkaz - a proč je tam tak malá úspěnost?
13. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ti Machač o tom řekne,taky jsem byla s toho nadšená je to mnohem lepší než IVF a když se to nepovede tak aspon člověk není tak nervozní ještě s toho že musí zase tak dlouho čekat než bude další pokus!
13. led 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože to píší k vůli tomu že se tam odebírá mín vajíček tudiž třeba mín ketů atd!jinak na transfer je to stejný jako při ivf
13. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, to je super...já jsem byla po stimulaci úplně k.o, tak to bude ta minimálka určitě šetrnější
13. led 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha...tak je to myšleno...já myslela, že je menší úspěšnost na těhu...no ještě se ve všem nevyznám
13. led 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jde jsou dneska ostatní!!! máte dneska úkol - zapsat se do tabulky - a povinně!!!
13. led 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v tom taky měla zmatek a nejhorčí pro mě ze začátku byli ty zkratky OPU,PK atd no hrůza ale od toho tu jsme aby sme si radili :wink:

ja po stimulaci moc ko nebyla neměla jsem nikdy moc vajíček měla jsem tře 11 folíků a s toho jen tak 8 vajíček a PK přežili jen vždy dvě. tak si říkám že kdyby u minimálky byli 2každý měsíc byla bych za to ráda,ale snad ti první budou bojovníčci a nebudeme mít těch minimálek víc!
jinak je to určitě šetrnější než IVF
13. led 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si vzpomínám, jak jsem se poprvé koukala na diskuze na koníkovi, vůbec jsem nevěděla, o čem si ty holky píšou, neměla jsem páru, co je KET, co ICSI...všechno jsem se vlastně dozvěděla tady a na netu...a vidíš, ještě jsem pořád nevěděla všechno a to si myslím, že za tu krátkou dobu už jsem toho teda pobrala hodně :dizzy_face:
13. led 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si to tenkrát i psala doma do sešitu protože sem se na jednu věc jinak ptala desetkrát :grinning: ale ted si to už pamatuju ale taky nevím vše!je super že koník existuje :wink:
13. led 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
Beruska-2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
13. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute,tak jsem urvaná pocelým dni,jak bych skládala vagon uhlí.je to fakt náročné. Mládě je vykoupané,najezené a teď chrupe.já jsem se stihla taky vykoupat,udělat jídlo a konečně sedím.ale už se tam chrouní v postýlce,tak za chvíli bude znova krmendo.jsem vás sice přečetla,ale houby vím,co se tam píše.nějak mi jdou oči šejdrem mimo řádky.ale ještě se mi pere pračka,tak to vyberu,hodím na sušák a jdu chrupat.
13. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer všem. Tak jsme dorazili z Olmiku. Vše je v pořádku, až jsme se divili že máme tolika vajíček.
Minule ve Fertimedu jsme měli jenom 4. Zato ted na jedné straně asi 8 a na druhé přibližně 6.
Takže prý bude z čeho vybírat. Měli jsme celkem obavy jelikož píchám Bravelle, ale po tom utz opadli.
13. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek