Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
13. led 2010

sukub, to se možná potkáme, to je fakt 😵 ... ty jdeš na který pokus?

certina
13. led 2010

jéééé Stephi - to je krásné datum...............to o něčem svědčí.........to určo přinese štěstí.......10.2.2010.....suprrrrr!!!!!!!!!!!!!!! 😀

Holky ani se neptejte co se teď zdává mně.............hrůza............už abych to měla všechno za sebou....... 😝

stephanie
13. led 2010

no vidíš čerti, to jsem si ani nevšimla, že je to takové fajn datum 😵 ...a pak za týden mám hned narozky - 34 🙄 😨 😖

certina
13. led 2010

no vidíš............tak to je ještě lepčí 😀

sukubka
13. led 2010

stephanie já byla 1ivf ve fertimedu, 2 ivf ve Fakultní nemocnici v olomouci tedka to bude moje první minimálka a poprvé v Reprofitu 😀

a opravdu magické datum 😉

sukubka
13. led 2010

holky neuděláme nějakou tabulku co kdo má za sebou a na co ted půjde at víme?

stephanie
13. led 2010

no já bych byla pro tabulku, taky se v tom neorientuju, kdo co jak kdy

a ta minimálka se bere normálně jako další pokus?

sukubka
13. led 2010

nene minimálka se nepočítá do pokusu IVF naštěstí protože by to jinak bylo naše 3ivf a pak by sme byli samoplátci

sukubka
13. led 2010

tak já s tou tabulkou začnu a dopište se ju

stephanie
13. led 2010

a sukub, můžeš mi popsat, jak ta minimálka probíhá? to jsem nevěděla, že se to nepočítá....takže ket a minimálka se nepočítá...

sukubka
13. led 2010

sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit

sukubka
13. led 2010

Stephanie od 3dne cyklu do 6dne cyklu papáš tabletky clostík pak jedeš 8den cyklu na kontrolu jak folíky rostou (nebývá jich asi tolik jak u IVF ale někdo jich třeba 8má.)pak ti doktor dá na píchnutí asi fostimon a pak je odběr vajíček v Brně pak je prodloužená kultivace a vše jako u IVF.je to pro nás lepší,protože se to nepočítá do pokusu IVF a může se na to chodit každý měsíc a né jako u IVF že musí bát třeba 3měsíční pauza k vůli vysokým dávkám hormonům.

stephanie
13. led 2010

sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat 😔 ,10.2. jedu dál

sukubka
13. led 2010

já jdu na to poprvé takže vím jen co píší holky,ale na to že se na to dá chodit každý měsíc a že se to nepočítá do pokusu IVf sem se ptala Machače,pošlu ti ještě odkaz!

sukubka
13. led 2010

http://www.reprofit.cz/page.php?id=22&rodic=7&l...

koukni na minimální stimulace! a ještě k nám dám nadpis TABULKA a hned je to přehlednější že?

sukubka
13. led 2010

TABULKA!!!!

sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat 😔 ,jedu dál

stephanie
13. led 2010

ty brdo, tak to je dobré...jako ta minimálka, o tom jsem nevěděla...takže můžeš zkoušet do aleluja!!! to je super
já jsem po stimulaci reagovala strašně moc - machač říkal, že moc na svůj věk, tak jsem nevěděla, jestli tím myslel, že jsem strará, nebo mladá 😀 ..říkal , že já už stimulovat nebudu, tak by mi asi navrhl taky tu minimálku
a kolik se za to platí prosím tě, ať jsem v obraze...

sukubka
13. led 2010

minimálka stojí 10000kč a za každé vajíčko 1000kč pokud teda použijete metodu ICSI což mi ji potřebujeme

stephanie
13. led 2010

jsem se dívala na ten odkaz - a proč je tam tak malá úspěnost?

sukubka
13. led 2010

určitě ti Machač o tom řekne,taky jsem byla s toho nadšená je to mnohem lepší než IVF a když se to nepovede tak aspon člověk není tak nervozní ještě s toho že musí zase tak dlouho čekat než bude další pokus!

sukubka
13. led 2010

protože to píší k vůli tomu že se tam odebírá mín vajíček tudiž třeba mín ketů atd!jinak na transfer je to stejný jako při ivf

stephanie
13. led 2010

no to jo, to je super...já jsem byla po stimulaci úplně k.o, tak to bude ta minimálka určitě šetrnější

stephanie
13. led 2010

aha...tak je to myšleno...já myslela, že je menší úspěšnost na těhu...no ještě se ve všem nevyznám

stephanie
13. led 2010

tak jde jsou dneska ostatní!!! máte dneska úkol - zapsat se do tabulky - a povinně!!!

sukubka
13. led 2010

já v tom taky měla zmatek a nejhorčí pro mě ze začátku byli ty zkratky OPU,PK atd no hrůza ale od toho tu jsme aby sme si radili 😉

ja po stimulaci moc ko nebyla neměla jsem nikdy moc vajíček měla jsem tře 11 folíků a s toho jen tak 8 vajíček a PK přežili jen vždy dvě. tak si říkám že kdyby u minimálky byli 2každý měsíc byla bych za to ráda,ale snad ti první budou bojovníčci a nebudeme mít těch minimálek víc!
jinak je to určitě šetrnější než IVF

stephanie
13. led 2010

já si vzpomínám, jak jsem se poprvé koukala na diskuze na koníkovi, vůbec jsem nevěděla, o čem si ty holky píšou, neměla jsem páru, co je KET, co ICSI...všechno jsem se vlastně dozvěděla tady a na netu...a vidíš, ještě jsem pořád nevěděla všechno a to si myslím, že za tu krátkou dobu už jsem toho teda pobrala hodně 😵

sukubka
13. led 2010

já si to tenkrát i psala doma do sešitu protože sem se na jednu věc jinak ptala desetkrát 😀 ale ted si to už pamatuju ale taky nevím vše!je super že koník existuje 😉

b.e.r.u.s.k.a
13. led 2010

sukubka: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
Beruska-2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu

teddyna
13. led 2010

čaute,tak jsem urvaná pocelým dni,jak bych skládala vagon uhlí.je to fakt náročné. Mládě je vykoupané,najezené a teď chrupe.já jsem se stihla taky vykoupat,udělat jídlo a konečně sedím.ale už se tam chrouní v postýlce,tak za chvíli bude znova krmendo.jsem vás sice přečetla,ale houby vím,co se tam píše.nějak mi jdou oči šejdrem mimo řádky.ale ještě se mi pere pračka,tak to vyberu,hodím na sušák a jdu chrupat.

rencav
13. led 2010

Pěkný večer všem. Tak jsme dorazili z Olmiku. Vše je v pořádku, až jsme se divili že máme tolika vajíček.
Minule ve Fertimedu jsme měli jenom 4. Zato ted na jedné straně asi 8 a na druhé přibližně 6.
Takže prý bude z čeho vybírat. Měli jsme celkem obavy jelikož píchám Bravelle, ale po tom utz opadli.