• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
čaute babizny.............Vy jste toho za ty dva dny co jsem tu nebyla ale naklábosily :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylo to těžké to všechno dočíst!!!!!!!
Ale tabulka je úplně supr............fakt dobré pro přehled....páč už i já jsem v tom měla hodně velký guláš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzi monitor dechu si určitě pořiď - tím nic nezkazíš a než aby sis to pak vyčítala - tak ho raděj měj doma!!
Jinak MOni - ten monitor dechu do plíny prý není zrovna moc dobrý....tak nevím , zatím jsem na to slyšela jen negativa :cry: :astonished: :confounded:

Miciiiiii- ozvi se - jak dopadla KO???
15. led 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo Gejbi....a na kdy máte letní termín svatby????Konečně nějaká spřízněná duše :sweat_smile:
My máme termín 17.7.2010 - tak snad stihnu shubnout do šatů :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude sranda až se do nich neobleču.....mých momentálních 17kg hóre to bude junda :confounded: :confused:
15. led 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ceti ještě nevíme.... :grinning: měly jsme termín na únor a na léto ještě nevíme,ale vidím to třeba na 20tého... :slight_smile: uvidíme... teda to jsi dobrá tak rychle shazovat... no ale proč né že? neboj shodíš to...většinu necháš v porodnici... :slight_smile:
15. led 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda vy jste toho naštěbetali :grinning:
nám má dojít malá návštěva,tak musím pak nachystat nějaký hubky,snad nás nevtáhnou na pivko,není mě nějak nejlíp ale manža má nějaký roupy a beze mě nechodí.

jinak s tou endometriozou mě dělali 2roky zpátky laparo a nic neříkali tak je snad vše ok.¨
Gábi minulý týden mi doktor taky dělal citotesty,dneska jsem si měla volat pro výsledek,ale samozdřejmě ještě výsledky nebyliJinak s tím prohmatáním prsu mě dělá gynekolog 1za půl roku kontrolu ale má na to nějakej přístroj,takovou kuličku a tím jezdí o prsu,já mu totiž tenkrát říkala že mě děsně bolelo pořd levé prso,tak mi pro kontrolu dělá tohe vyšetření!ale určitě bych mu řekla!
15. led 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli svatbu 6.9 08 a měli jsme nádherný počásí.
jinak Gábi mějte určitě kameramana,my měli super z Postřelova,dali jsme mu fotky od toho jak jsme byli mimika až po dobu jak jsme spolu chodili a z dovolených atd a udělal nám k tomu super video a melodii a pak jsm sešli projít do zámku řekl at jdeme teba na proti sobě dáme si pusu atd a tomu taky udělal hudbu a vypadá to super a ještě lepší památka,mnohem lepší než je foto!
15. led 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda já to po sobě čtu a jsem jak retard!!!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. led 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci toho s Postru budeme mít taky... máme na něho tel... :slight_smile: ale prdlajs retard.. :slight_smile: Luci já vůbec nevím kde mít obřad... :frowning2: chjo... :frowning2: no já dnes jedu do ŠPK za kámoškou k ní dom... budeme 4 holky tak pokecáme popijeme a pak pojedu domů... Já taky nechodím pařit sama.. S holkama posedět to jo,ale pařit chodíme spolu s Márou.... :slight_smile:
15. led 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky nevím jak to budu shazovat.....když u kojení (jestli se mi teda podaří kojit - z toho mám taky hrůzu - jak to všechno bude) se nemůže moc cvičit , aby se nezačalo ztrácet mlíko - páč to se tvoří částečně ve svalech.....tak asi pořídím nějakého osobního trenéra a budu muset docházet pravidelně na nějaké hodiny....doma se moc nedonutím cvičit a i tak ty domácí cviky jsou jen na procvičení a protáhnutí - moc na hubnutí to není (teda alespoň u mě to nějak nefunguje :confounded: ) já potřebuju dát pořádně a často do těla.......tak uvidíme jak to všechno po porodu bude a nebude..........
15. led 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÓÓÓ Gábi ty se máš!posedět s holkama je super a podrbnit :grinning:
ty jedeš domu potom vlakem když budeš pít?
Obřad směr zábřeh neporadím,neznám tam nic co by mě napadlo.My měli v Losinách na zámku.něco už tě ale aspon napadnout muselo nebo vůbec nic?

certi neboj kila půjdou dolů a kdybys měla opravdu trenéra tak to určitě.
Taky bych rači cvičila pod dozorem protože jinak já žádný cviky neumím a oni ví na jakou partiii jaký cvik :wink: kolik tak takový os.trenér stojí?
15. led 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gábi kam ty jsi chodila na školu?
15. led 2010 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prosím tě měla jsem vymyšlenej Úsov,ale každej básní o Losinách... Ono je fakt že u zámku je úžasná zahrada... ach jo... vím prd... Už jsem ti napsala na FCB na jakou školu... :slight_smile:
15. led 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Úsov ale může být úžasnej,Losiny jsou fajn,brácha tam měl svatbu normálně venku u rybníka to jde taky domluvit!ale úsov je fakt taky pěknej
15. led 2010 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,ale já už tam nechci... víš jak už jsme to přesunuly tak už nechci... :grinning: hehe musím něco vymyslet.
15. led 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub.....no vůbec nevím, kolik takový trenér stojí....už jsem se jen tak letmo koukala na net...ale není to tam....ale šaty jsou zaplacené, takže něco se s tím pak bude muset udělat :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jako s těma kg..... :sweat_smile: :confused:
ale snad aspoň půlka z toho co mám je voda.....páč nateklá jsem asi všude.............. :grinning:
15. led 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekný večer..
tak hlásím ,že mi je OK ..moc se panu dr líbilo .-) vše jak má být..měří 1,5cm :grinning: :grinning: :grinning: foto snehulaka v albu.-)

Certin veř že šaty jsou hodne velka motivace zhubnout..ja šla vybírat asi dva měsíce před svatbou...a když sem se v nich videla..teda to co mi nabídly za šílenosti...od te doby sem zhubla asi 12kg..a měla šaty normální...v pondělí sem si šaty vybrala a v sobotu vdávala.-))
15. led 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo..............supr!!!!!!!!!!Jupíííííííí - to jsem ráda, že je vše OK a tak jak má být.............dávej na sebe pozor a užívej si to!!!Fotečka krásnááááááááá - jak už se tam ten prďolka rýsuje - krása!
jjjo - budu se muset po porodu na ně jít podívat (na ty šaty) abych měla inspiraci.......... :grinning: ale já spíš budu mít strach že do nich nezhubnu :frowning2:
15. led 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aho mici...to je super, krásné fotečky...až mi vhrkly slzy do očí...taky jsem mohla mít takové fotečky :pensive: :pensive: :pensive:

je mi z toho pořád úzko
15. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
certin tak si vybereš jiný ne?? hele ted už není problem vybrat par dnu před svatbou .-)) ale věřím že se do nich dostaneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
SUKUBKA: 1IVF Fertimed (neúspěšné), 2IVF FN Olomouc (neúspěšné) konec ledna minimální stimulace Reprofit
STEPHANIE: říjen 2009 1 IVF-ICSI - neúspěšné, 21.12 KET - úspěšné, test pozitivní, v 5tt potrat ,10.2. jedu dál
BERUSKA: 2xIVF-Fertimed(neúspěšně)3xminimálka-Reprofit(neúspěšně)v létě jdu znovu do boje,cvičím Mojžíš.metodu
JUVIK: 6 x IUI, 3X IVF Gyncentrum Ostrava (neúspěšné),1x IVF (potrat 5tt) a 1x KET (neúspěšný) Fertimed
Olomouc, 1x minimálka a 1x nativ Reprofit Brno (neúspěšné), další pokus asi v březnu
GEJBIK: 1IVF 10/09 Repromeda(neúspěšné), 11/09 příprava na KET(zrušena) sliznice nedorůstá, 12/09 viz 11/09
RENCAV: 1IVF 03/09 Fertimed neúspěšné - revize 07/09, 2IVF 01/10 Reprofit - OPU 20.1.2010, KET 23.1. nebo 25.1.20010
ASMEENA: 9xIUI, 2xIVF + 1xKET Fertimed (neúspěšné), od 9/08 Reprofit - 1xIVF+KET s minimální stimulací (neúspěšné). Únor 2010 to jistí
BRITKA: 3xET ve Fertimedu a 1xET Reprofit (vše s darovanými vajíčky a neúspěšné)
15. led 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici: to je krásná fotečka
15. led 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
gejbi: já teď po poslední minimálce začala brát femibion 800, tak jsem zvědavá jestli to bude mít nějaký vliv a kontryhel jsem vyzkoušela, když jsem loni chodila na IUI a byla jsem překvapena, že jsem po něm měla sliznici nižší než normálně, takže jsem ho hned od dalšího cyklu přestala užívat.
15. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro dnešek se s vámi loučím. Byla jsem dlouho přesčas v práci, tak jsem totálně vyčerpadlovaná :astonished:
15. led 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jjjo - já se taky pro dnešek loučím.....................asmee a všem dobrou noc! :pensive:
15. led 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Mici, ten krásně roste, já jdu ve čtvrtek na kontrolu, tak doufám, že bude už srdíčko, to budu v 6tt.

Jinak já pila kontryhel sypaný, a on kromě na plodnost působí i celkově dobře na ženské orgány, však si o něm můžete přečíst na netu. Femibion 800 jsem začla užívat až teď v těhotenství, jinak jsem brala kys. listovou 400.
15. led 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
iri a kdy jde vidět to srdíčko?

Víš co mě zarazilo? Minulý pátek, to jsem byla v 5tt jsem si zašla na to hcg a bylo přes 7000!!! v neděli jak jsem byla na sonu, tak ten doktor říkal, že za ty dva dny bych měla mít hcg 14 000 a že by muselo jít při takovém hcg vidět srdíčko a že on nic nevidí a poslal mě na tu revizi....byl to takový mladý arogantní doktor

a jak jsem se ho ptala, proč to tak skončilo tak mi řekl , že mám být ráda, že se to stalo teď a ne později...co k tomu dodat
15. led 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Srdíčko by mělo být vidět v 6tt, aspoň mi to tak říkaly zkušené matky kamarádky.
15. led 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím,že i Mici byla v 6tt na kontrole a bylo vidět srdíčko, teď je v 8tt, já jsem o 2 tydny později.
15. led 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já prostě do teď žiju s pocitem, že to ten doktor s prominutím "zdupal"...o to hůř se s tím vyrovnávám
15. led 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je jak zrovna trevíš na nějakého mladého blba doktora,který ti není schopen rozumě nic vysvětlit. Z toho mám taky strach. Já si brala hCG 6.den zpoždění a bylo 1883 a pak už ne,takže nemůžu srovnávat.
15. led 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ti věřím, já taky věřila tomu,že ti jeden bobek zůstane a vypadalo to dost nadějně a pak taková rána...
15. led 2010 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek