• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

13. ledna 2017 
SARA.MAX - to je hezké, úplně mě to dojalo...moc gratuluji a přeji hodně štěstí!! je fajn vědět, že zázraky se ději :wink:
25. led 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík, jen se pořád hrozně moc bojím. Na jednu stranu řeším, jestli zůstat doma a na druhou jestli do práce. Je mi už 35 a tak bych měla o to víc být na sebe opatrná, ale v práci to nemám až tak špatné a navíc je mi pořád dobře, tak si říkám proč ne. Aspoň mi to líp uteče a nebudu muset pořád myslet na to co by bylo kdyby. Tak si zatím nevím moc rady. Je mi dobře, žádné příznaky nemám, až na nespavost. Spím asi 3 hodiny denně. Po nocích čučím do počítače nebo koukám na filmy. Usínám až k ránu tak na hodinku než vstávám do práce. Machač se mi ale vysmál, prý si mám na pár měsíců zvyknout :slight_smile:
25. led 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara.max
-tak vidíš, já ti říkala, jen se nevzdávat, moc gratuluji.
25. led 2010 v 15:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky zuzi, jen aby to ještě dobře dopadlo. Koukala jsem, že tobě to už taky pěkně utíká, už to máš za pár. Jak se cítíš? Hrozně tě obdivuji s tou školou. Já jsem měla nastupovat v březnu do Brna na jednu rekvalifikaci co jsem už dlouho chtěla, ale musela jsem to zrušit. Mám strach z těch nervů a dojíždění.
25. led 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No cítím se jako balón, pohyb už není co býval, ale je to jen na přechodnou dobu, snad mi to nezůstane :grinning: . A škola pohoda, musela jsem máknout a dohnat, co jsem zaměškala a teď už jsou uzavřené známky, takže jsem dnes ani nešla, bojím se toho mrazu-brrrr.
25. led 2010 v 15:38  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saro no to je nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluju a určitě bude vče OK!!!! Štěpán z toho musel být vedle..holt někdy ani doktoři netuší co příroda někdy dokáže :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak a ted co my
Ahoj tak jsem doma, mimčo odpovídá 9+6 tt na screening jdeme 22.2 do fakultky..boužel penízky nejsou a tam to dělají zadarmo...jinak bych šla k Polákovi, na KO 15.2..vzali pár zkumavek krve a dostali jsme průkazku ))
akorát nevedel jak vypocitat termin..jeslti se to pocita od embryotransferu nebo od oplodnění..mě teda přijde logicke to oplodnění..pač tech 5 dní se mimi vyvíjí stejně..at už v deloze nebo ve zkumavce..to TP dal na 29.8 tak budu doufat že to na tom screeningu změní..a třeba ho spíš posunou...nechci rodit slůňe :pensive: :pensive: :pensive:
25. led 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi kurna ti dávám tak max 3 týdny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holky
sara.max moc gratuluju znám tě i s jiných témat.Chodila jsi i do FN v Olomouci že?takže moooc veliká grtulka ještě jednou a opatruj se at je vše 9měsíců ok!

Že by snad opravdu 2010 byl štastný?snad bude i pro nás snažilky!mohlo by se po těch letech zadařit!!!

jinak jsem si byla pro ty výsledky hormon.profilu a štítné žlázy a endokrynoložka schvaluje jít do snažení prý je vše ok tak jsem ráda že štítka je pod kontrolou :wink:

Zítra jedu s mamkou do Olomouce za Machačem jak rostou folíky,tak snad nám řekne super zprávičky a taky doufám že do rána nenapdne sníh a pojede se mi ok,nerada jeszím tak daleko,no ale pojedu opatrně!!!

micinko neboj slůně nebude!jinak mít průkajdu je určitě super pocit co?
25. led 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mici - gratuluji k průkazce :dizzy_face:

sukub ty jeď zítra opatrně - máš odvahu, já bych tam netrefila, i když už jsem tam byla tolikrát - tak ať ti to tam dobře dopadne :wink:
25. led 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
stephanie já z té cesty nejsem nadšená,ale než se trmácet busem a určitě bude mít vše zpoždění pojedu rači jako slymák autem!

jinak když sem začala od neděle papat clostík a 1den cyklu jsem začala pít kontryhel do kolikátého dne cyklu se může pít holky?
25. led 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Saro taky gratuluji a posilam tfuj tfuj pro stesti, at si uzijes peknych 9 mesicu nespavosti :slight_smile: Tvuj pribeh mi znovu ukazal, ze proste musime porad verit a doufat.
25. led 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc děkuji. Začíná mi to pořádně docházet až teď, když jsem to ze sebe konečně dostala. Kéž by se ta smůla z loňského roku už konečně prolomila pro všechny. Natrápily jsme se myslím dost a dost.

Sukub přes jak říkáš, chodila jsem do FN k Dostálovi. Nebyla jsem spokojená s tím jak to tam chodí a byla jsem z toho hodně vynervovaná. Po prvním neúspěchu mě hrozně odbyla dr. Oborná, byla stranšně arogantní a já jsem kvůli ní probrečela několik dní.

Ferdice, věř! My už jsme to vzdali, vrhli jsme se na jiné aktivity, mimo jiné na přestavbu bytu, školu a tak no a vidíš.

Mici tobě taky gratulace k těhupasu. Jinak Štěpán byl fakt udivenej, prý jak je možný, že se to tam dostalo, ale jinak byl vysmátej jako vždycky. Je to prostě pohodář a ze všeho má jen srandu.
25. led 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak na tebe Machač působil?dobře že?tak hlavně že vše dobře dopadlo držím pěstičky at je vše ok :wink:

já taky ve FN nebyla spokojená!
25. led 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je kosáá.si představte,nějakým zázrakem se sám vypnul plynový kotel.byla tu zima jak sviňa.houby zle,já si zatopila v krbu,ale v celým baráku byla zima jak sviňa. sice nevím,jestli se to může samo vypnout,jestli tomu tchán trochu nepomohl,ale to už je jiná věc.
sara.max:je to fakt,jsi zdárným příkladem toho,že zázraky se dějí.tak tfuj tfuj,ať to klapne!!!!
25. led 2010 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy-nám se poslední dobou vypíná taky sám kotel a to nemáme tchána v domě :grinning: , prej už je čas ho vyměnit-teda ten kotel. :grinning:
25. led 2010 v 19:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nám se od včerejška taky vypíná kotel a jsme tu jen sami dva ... topí třeba jen minutu a potom zhasne, za pár minut to třeba zopakuje, no radiátory jsou vlažné, asi nám nezbyde, než si dát pořádnej svařák a zalézt do postele :angry:
25. led 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak mě donesla sousedka 2pytle oblečků po jejich synech a jsou super RETRO, některy jsou hrozny, ale jsou tam i takovy ty klasiky co já pamatuji, tak to přeberu, asi hodně půjde do SOS, ale pěkně jsme se u těch modelů nasmály.
25. led 2010 v 19:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara.max ahoj :slight_smile: a taky gratulka. Četla jsem a o to větší je to určo překvápko, tak držím pěsti :slight_smile:
25. led 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka 72 prosím prosím, kdyby jsi v těch oblečcích našla nějakou takovou tu pletenou retro soupravičku (dupajdy s kabátkem a s čepičkou a třeba i s rukavičkama), tak já bych měla zájem, už dlouho se po něčem takovém pídím pro panenku do retrokočárku :dizzy_face:
25. led 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sara.max: tichá gratulace, moc moc držím palce, tfuj tfuj tfuj :zipper_mouth:
25. led 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, tak já budu oblečky a vlastně úplně všechno kupovat znovu. Už nemám doma vůbec nic po dětech. Všechno jsem rozdala a že toho bylo fakt hodně a byly to samé nové krásné věci. Myslela jsem si, že už jsem zasloužilá matka a že už nikdy nezatoužím po miminku. No a vida, tak teď budeme muset začít pořádně šetřit. Ale koukala jsem na aukro a je tam toho hodně, asi to budeme řešit skoro všechno přes něj. Jsou tam i slušné ceny.
25. led 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAra.max-já taky po klukách vše vyhodila a nepočítala s dalšími dětmi. :grinning:
25. led 2010 v 19:55  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
¨prominte, ze vam sem lezu, ale jinde saru nevidim, takze mooooc ti gratuluju, vidis, prece jenom to osud zamichal trocha jinak a ono kazde zlo je k necemu dobre a u Vas se to hezky potvrdilo, tak se moc rodinko opatrujte:slight_smile:
25. led 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky.
Teď jsme z Renčou probírali to 3-tí IVF a já doufám,že to bude to konečně úspěšné.I když,teď jsem to skonil já,no vlastně mě položil záchvat.Nebudu to tajit,jsem epileptik,ale není to mor,jenže do prdele,přišlo to zrovna v takovou nevhodnou dobu.Já už se těšil,jak tady napíšu,že bude mimčo,ale vzal jsem jsi toho v práci na sebe moc a zdraví máme jen jedno.Holky,jaké je v Brně nejlevnější ubytování?Vychází to na duben a to tam budou minimálně 2-3 akce,takže lidi budou zdražovat.Díky a mějte se.
25. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kvakuš,mám taky jednu retro soupravičku-čepka a kabbátek-děsný model!!!takové to přízové.kdybys měla zájem,můžu přenechat.stejně jsem to ctěla dát na charitu.kdyžtak písni do IP
25. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky já bych taky tak nakupovala oblečky jak šílenec,už se na to jednou těším :wink:
25. led 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zuzi,aj toho tchána bych nejraděj vyměnila.a tchýni bych někomu věnovala jako boňus :sunglasses: nemá někdo zájem?aj zadarmo dovezu s vybavením!
25. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
byli jsme celé odpoeldne na návštěvě, tak nakukuju až teď.

Saro, jsem ráda, že ses ozvala a moc gratuluju :dizzy_face: ...je to opravdu zázrak :slight_smile: ...přeju ať je vše v pořádku a miminko krásně roste.

Sukubko, zítra přeju hodně štěstí, ať folíky rostou a jeď opatrně :wink:

Mici, gratuluju k těhuřidičáku :dizzy_face:

Víc jsem nepobrala...jdu spát, dobrou :slight_smile:
25. led 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer všem..........
holky jedny - vy jste toho zase napovídaly............
SAri - tak Tě vítám zpátky mezi nás.............ještě jednou - jsem fakt ráda, že Tě potkalo takovéhle štěstíčko....tak se holka v práci teda nepřepínej, hlavně buď v pohodě a šetři se.......mysli pozitivně a pak to bude rychle ubíhat..............příští středu kontrola - tak velké tfuj, tfuj, tfuj..............ať je vše Ok.........drž se!

Zuzi - aTy na sebe dávej pozor a seď raději doma.......na školu už se teď vykašli.........však víš- jak dopadáš venku na ledu :grinning: :grinning: :grinning: - tak bacha na to!!!Jo a taky to u Tebe vidím tak max 3 týdny a máš to za sebou.....taky bych to brala!Už tady funím jak čuňík......

Míšo - Tobě gratulka k řidičáku!!! A taky tfuj, tfuj na obě kontroly a testy..........neboj screening bude dobrý...dyť o tom už svědčí to krásné datum 22.2.2010!!

Sukub Ty jeď zítra fakt opatrně............a taky tfuj, tfuj na KO!!!Pak se hlavně ozvi - co a jak!!!

Smile......téééda - toto utíká......nedávno to byly takové malinkaté mimiška a teď?????To je šílené - jak ten čas letí!!!!!!!!!!!!Pěkná fotečka!A jak se jinak daří???Stále zvládáte vše v pohodě????

tak se holky opatrujte a snad se zase brzo ozvu!!

Brit a Ty už taky něco dělej s těma fotkama!!!!Já se zítra pokusím při novém týdnu vyfotit pupoš.....tak snad nezapomenu a přihodím......
25. led 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj certi, no tobe to taky pekne utika, sem tam sem nakukuju, tak aspon vim, co noveho :sunglasses: :grinning:
jj leti to hrozne, ale to poznas, az bude mrne na svete :wink: dari se v ramci moznosti dobre, holky nejsou nastesti nemocne, dve uz samotne chodi, treti uz zkousi taky sama chodit, tak je to nekdy sranda :grinning: da se rict, ze za pomoci rodiny, manzela to zvladame vseci v ramci moznosti snad prijatelne :grinning: :grinning:

sukub taky drzim pesti, vlastne vsem :wink: a cerstvym tehulkam pohodove tehu a ostatnim, jednou to prijit musi
25. led 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek