Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

zuzka72
14. únor 2010

Čerti v pondělí na 11hodin. 🙂

certina
14. únor 2010

jjjo jjjo Zuzi - budu na Tebe myslet!!!!!

Steph - my máme zlatého retrívra.........takže trošku většího pejska.....ale je to náš domácí postelový mazel!!!!!!!!

Sukub - jo jde to, ale jak jsem psala.....už doma nezvládám nic...břicho pěkně tlačí při každém pohybu....dýchám jak tank....no prostě už by to mohlo skončit............sice naběhne daleko horší etapa, ale snad bude moc krásná 😉 😉 😉 a vše bude v poho...................

jjjo - to my byli vlastně loni na Valentýna na oběd....a tam jsem byla požádána o ruku??????Takže dneska je tomu rok.....sice svatba má být do roka a do dne, ale červenec to taky jistí.......... 😉 😉 😉

tak já se loučím - frčíme na ten oběd k mamce..........pa

martin72
14. únor 2010

Ahoj holky.Všem krásného valentýna.My jsi ho nadělili v noci 😉

asmeena
14. únor 2010

martin: a jak dopadlo to vaše sexování po pregnylu?
sukub: tak to by bylo fajn, kdyby ti ta kontrola vyšla jak tam bude Machač. Zas jenom kvůli tomu, že by tam nebyl odkládat stimulku o měsíc, to je o nervy, že?
Jinak holky, lampiony jsme koupili u jednoho borce v Ostravě, kontakt sehnal manžel na Aukru. A jeden vychází myslím na 37,- a má různě barevné, ale nejhezčí jsou červené.
brit: jé budete mít štěňátko? Tak to budeš mít potom docela zápřah a možná potom miminko přijde raz, dva 😉

asmeena
14. únor 2010

certi: to si nedokážu představit retrívra postelového, to je potom celá postel jeho a vy na zemi ne? 😀

martin72
14. únor 2010

Asmen nijak.Musíme počkat až do toho Brna.Tak to jak já věřím,konečně dopadne na 100% 🙂

sukubka
14. únor 2010

retrívr je strašně hodnej a má moc rád děti.naše sousedka(i dávno naši)měli retrívra a je moc hodnej!
asmenko tak to já na ty lampiony na aukru kouknu 🙂

asmeena
14. únor 2010

sukub: koukni, a kup raději víc, jak tě to chytne, tak budeš chtít pouštět znovu a znovu.

sukubka
14. únor 2010

asmenko manža říkal že jak pojedu o víkendu do Prahy tak se mám mrknout na lampiony tam že je tam 100% seženu a nebudu muset platit poštovné a že bych za to poštovné měla 3lampiony to je šetřílek co?úplně jsem se smála jak mi to řekl 😀

zuzka72
14. únor 2010
sukubka
14. únor 2010

teda holky já dávala na facebook fotky asi hodinu a manža mi je nechtic smazal,bych jej odstřelila 😠 😀

sukubka
14. únor 2010

zuzi taky jsem koukala 😉

stephanie
14. únor 2010

sukub, on nekouká na olympijské hry? 😀 😀 😀
napiš pak odkaz, se kouknu na FB

sukubka
14. únor 2010

stephanie nekoukal ted kouká na satelit na jakejsi hokej a pak prý budeme(prý i já 😀 )koukat na Sáblíkovou

sukubka
14. únor 2010

pošlu odkaz jen ještě dodělám ty foto 😀

stephanie
14. únor 2010

sukub tak to ti manža připravil fajn program na dnešek 😀 😀 😀

britka
14. únor 2010

Ahojki holky já se vrátila z návštěvy a vše přečetla co jste dnes napsaly.Štěňátko máme zamluvené a zůstali jsme u stejné rasy a to u německého ovčáka a opět fenku ty jsou věrnější a drží se u baráku a i u jména zůstaneme a to Britka .Je až moc živá a má 4 měsíce,hyperaktiv by mohl závidět.Zůstaly tam 3 ze 6 a lítaly jak torpéda a jedna si vybrala hned manžílka a málem přišel o fousy samou láskou.Certi s těma mimčama v bříšku je sranda hlavně jak si lehneš a malý začne řádit co?Zuzi ať ti to zítra dobře dopadne.Tak se dávate na lampionky jo?Jsou pěkné.No nic jdu ještě pokrmit zvířatka.přeji příjemný večer. 🙂

sukubka
14. únor 2010

stephanie to teda jo manža je fakt kazysvět 😀 to on vždy vše napánuje je akční 😀 jinak ti posílám odkaz do IP na facebook

brit naši ted mají taky 2německý ovčáky ale psi mají 2roky a teda minulý rok jim pěkně utíkali 😀

stephanie
14. únor 2010

jj sukub , díky...určitě kouknu 😵
brit, takže britka si vás sama vybrala, to je hezké...

micinka22
14. únor 2010

Zuzi a už chodíš do šternberka na kontroly??? já jdu zítra..pokud teda nebudeme rodit 😅 😅 😅
naše haafína je jak ten lampion...velká 😀 😀 😀 prcci pěkně kopají..no snad to zvládneme bez komplikací...a další rok nás čekají zlaťáčci 😵 😵 😵

Britko tak to je krasny..štěnátko... 🙂

všem co potřebují držím palce🙂)))

stephanie
14. únor 2010

sukub něco se mi tam ukázalo, máš to zpíštupněné jen pro přátelé, cosi jsem tam pomačkala, tak možná, že se ti ukáže, že si mě máš přidat...ale můžeš to i ignorovat, jak chceš 😉
já jsem na to úplně antitalent, vůbec s tím FB neumím, jsem tam teprv asi dva týdny...

sukubka
14. únor 2010

step nezhrozit 😀

zuzka72
14. únor 2010

Mici-v pondělí jsem byla ve Šternberku a zítra jdu na 11hod k primáři-tak uvidím, ty jdeš taky do Štbr? A na kolik?

sukubka
14. únor 2010

Zuzi tak držím pěstičky pak hnedka podej info 😉

stephanie
14. únor 2010

sukub , neboj.. 😵 😵 😵 , hézkéé fotečky, jen moc nevím, která jsi ty, ale nějak jsem si podle té svatební fotky tipla...já tam ještě žádné fotky nemám, ale chystám se - někdy 😵
tak co Sáblíková, už bojuje? 😀
takdobrou noc všem, těm, co jdou na kontrolu, ať je vše ok. 😵

micinka22
14. únor 2010

Zuzi já jdu normálně na ambulanci tam se neobjednává..ale tak do oběda bych chtěla 😀 😀 😀 jelikož pujdu s malou tak to bude děs pokud tam bude hodně lidí://
ty už jdeš asi na ozvi ne? to je vedle v budově..

zuzka72
14. únor 2010

jj, to je tam zezadu i minule jsem byla tam.

certina
15. únor 2010

bré ranko............
Zuzi - tak dneska tfuj, tfuj....ať dobře vyřídíš.......
a jinak jestli někoho čeká nějaké vyšetření a ko.....tak taky hodně štěstíčka! 😎

stephanie
15. únor 2010

Dobrí ránko,

tak co Sukub, zapili jste s manžou Sáblíkovou 😀 ?

sukubka
15. únor 2010

ahoj holky!
stephanie jsem ta v těch svatebních 😀
jinak jsme šli z manžou spát až o půl jedné koukali jsme na tu sáblíkovou a jela super!já teda už myslela že usnu 😀

zuzi pak napiš co ve Šternberku ju?

jinak jak na svinu mi mrcha nedorazila ale bricho mě bolí už od včerejška 😠