Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
24. únor 2010

Mici, moc na tebe myslím a posílám ti spoustu pozitivní energie.

micinka22
24. únor 2010

dik holky..

a miminka se rozrustaji to je krasny..letos to tady vymizí..snažilky myslím🙂)

Ferdice..no vím..je to moje dcera 😅 😅 😅 díky

daisy14
24. únor 2010

Ahoj holky,
Mici, vydrž, určitě to budou samé dobré zprávy, jen ustát ty nervy, držím palce ať to dobře dopadne.
Zdravím další těhulku, gratulace! Snad se brzo přidám, kéž by. Dneska jsem byla na OPU a máme zase 2 vajíčka. Tak teď aby v laboratoři vykouzlili dvě embryjka a budu moooc spokojená. 🙂 Zítra uvidíme, to budou nervy než zavolám.

Zuzi, super břuško, drž se a ať jsou v pátek mimísci brzo na světě!

certina
24. únor 2010

Daisy....tak to na zítra držím pěstičky...a v kolik hodin budeš volat????

daisy14
24. únor 2010

No volat mám až mezi 13 a 14 hod. Ještě že budu v práci, aspon to rychleji uteče!

asmeena
24. únor 2010

daisy: tak držím pěstičky, ať se chytnou obě dvě.

daisy14
24. únor 2010

Díky, taky v to doufám. Řeknu Ti, že to dneska byly nervy, hlavně to čekání. Přijeli jsme už před 8 ráno a až v 9 jsem šla na sál! No sestřička to nějak popletla, já už se fakt bála, že na mě zapomněli 😀

stephanie
24. únor 2010

daisy- držím palečky

holky nevíte, co se dává na průjem? malý má od rána pořád průjem a bolí ho břicho

anty
24. únor 2010

Ahoj holky, zdravím vás řekla jsem si o 3, protože prý byli dvojky. No ale proběhl transfér a přišla dr s embryoložkou mi říct, že ty dvojky rano v sedm sice byly, ale už z nich jsou jedničky, takže jsme měli zavedeno vlastně 2 blastocysty jedničky a jednu morulku dvojku. Tak uvidíme jak to bude.

certina
24. únor 2010

Steph - s tím Ti bohužel nemůžu radit..............zkus vyčkat rady zkušených matek....snad nějaká poradí ☹

asmeena
24. únor 2010

step: a co smekta nebo hylak? Vím, že to dávala kamarádka malému. A Hylak vždy zabral, ale nevím pro jak staré to je děti.

daisy: tak to my minule přijeli na 9:00 a já šla na sál až v 11:00, ale naštěstí jsem byla na pokoji s jednou super holčinou, tak jsme docela pokecaly

stephanie
24. únor 2010

jo díky asmeen, hylak vlastně mám, kouknu jestli už není starý...

kvakuska
24. únor 2010

Zuzi hodně štěstí na zítra a hlavně na pátek 😵 ... koukej nám sem ještě dnes rychle naprskat ty těhubacily, nejlíp pořádnou zásobičku, ať máme z čeho čerpat 😀

Daidsy tfuj tfuj, ať mají tvoje vajíčka zítra krásná oplodněná očička 🤐 😉

mici držím palce, pokud je mimi bojovníček po tobě, tak se nemusíš strachovat 😎

stephi na průjem hlavně dietu, hodně tekutin ale po troškách a suchý rohlík nebo dětské piškoty po malých porcích, a pokud to zítra už bude ustupovat, tak už smektu nebo živočišné uhlí dávat nemusíš, spíš mu přidej nějaké laktobacily, ať se mu rychle obnoví to správné prostředí ve střevech 😉

Anty potichoučku gratuluju 🤐 😵

Koukám, koukám, během pár dní dvě testíkové těhulky, že by to jaro fakt zabíralo? 😀

zuzka72
24. únor 2010

Kvakus-házím bacilky-tak si je poberte. 😀

stephanie
24. únor 2010

kvakus díky...dala už jsem mu ten hylak, sice už je rok prošlý, ale hůř jak teď mu už asi být nemůže, ne? 😉

tak já si teda jeden bacil beru, tak dík 😵

certina
24. únor 2010

Zuzi - tak na zítra tfuj, tfuj a na pátek 8:00 rovněž ještě větší tfuj, tfuj............držím moc pěstičky, ať to všechno dobře dopadne, rychle uteče a Ty máš ty dva malé uzlíčky už u sebe..............říkáš v 6 vyrážíš, jo??To bývám většinou vzhůru - tak na Tebe budu myslet.................tak se drž!pa, pa.............pro dnešek se loučím - hezký zbytek večera všem 😉

zuzka72
24. únor 2010

Čerti a všichni díky, ozvu se. 😉

kvakuska
24. únor 2010

certi no tobě také pro jistotu tfuj tfuj, nikdy nevíš kdy se mimušku zachce ven 😀 😵

lucie7
24. únor 2010

Ahoj,průjem a zvracení už máme úspěšně za sebou. Protože mi malá moc zvracela,čekala jsem až se jí jen tak bude mlít zaludek a pak jsem jí dala půlku Kinedrilu rozmačkaného. Pak sice ještě jednou trošičku zvracela,ale něco se už vstřebalo. A jak přestala zvracet honem Enterol. Malá už polkne,ale pro ty co jsou moc malý,tak klidně buď do trošičky odtříkaného mléka,čaj. Je to malá tobolka,která se může takhle vysypat.Dává se úplně od mimin a jen jedna za den: jenom když je to moc hrůza,tak klidně dvě. Za chvíli je pokoj. Nás to přešlo za 12 hod. V lékárně je za 80.-kč. 🙂

stephanie
24. únor 2010

lucie díky, on má spíš průjem, dala jsem mu ten hylak , tak uvidíme...ale díky moc

stephanie
24. únor 2010

holky slyšely jste to na Primě, že bude od března nový seriál o asistované reprodukci? tak to jsem zvědavá 😕
jinak přeji všem dobrou noc 😵

lucie7
24. únor 2010

Jen k tomu Hylaku. pokud je otevřený,je použitelný jen po dobu 6-ti týdnů. Určitě mu neublížíš,ale asi to nebude mít ten správný efekt. 😉 😢

teddyna
24. únor 2010

ahojte vespoelk.Zuzi - hodně štěstíčka a určitě se ozvi !!!!

asmeena
24. únor 2010

step: taky jsem zvědavá na ten seriál, doufám, že nám zkušeným to potom nepřijde moc trapné, protože jsme přece jenom zkušené a mnohdy chytřejší než doktoři 😀 😀 😀
zuzi: drž se a na pátek hodně štěstíčka, už budeš mít sve chlapečky u sebe.
certi: a tobě se to taky blíží, tak tfuj, tfuj. Může to taky přijít z ničeho nic.

stephanie
24. únor 2010

lucie - on ten hylak je sice prošlý, ale načlý byl až dnes, tak snad to zabere... 😉
asmeen, no jsem zvědavá, co to bude... co když se dozvíme něco, co jsme ještě nevěděly? 😀 - to asi nehrozí, že? 😵
tak se zuzi pak ozvi, až budeš doma
tak dobrou noc holky

zuzka72
24. únor 2010

Děkuji holky. 😉

sukubka
25. únor 2010

pěkné ráno holky,

daisy tak hodně štěstíčka na dnešní volání at vydrží oba bobíšci,pak nám podej info.

zuzi už se ti to krátí co?teda já bych už byla pěkně nervozní 😉

stephanie jojo taky jsem o tom pořadu že to má být slyšela a budu to určitě sledovat.těším se na to,myslím že to bude dobrý,co myslíš?

stephanie
25. únor 2010

Dobré ránko,

sukub ten hokej,co 😒
no uvidíme, co to bude za seriál, snad to nebude taková blbost jako Ordinace - tam to začalo celkem dobře, ale nějak se jim už to vymklo

Já mám dneska jen samé lítání po doktorech, se úplně bojím, co mi řeknou - gynda - genetika, štítka...

tak hezký den 😵

certina
25. únor 2010

dobré ranko 😉
kvakus a veruš - díky moc...jen aby to tak bylo....fakt bych si to už přála mít za sebou.....vím, že na to pak budu ještě jednou vzpomínat jaké to bylo, když ten prďola byl ještě uvnitř, ale fakt je to už s tím břuchem hrůza a i to, jestli je tam uvnitř vše ok atd......každý den mám různé bolesti a pořád si říkám, aby mě ten gyndr dobře zkontroloval..............no a představa, že bych ještě několik dní přenášela - tzn., že bych rodila třeba až za 3 týdny je ještě víc děsivá 😠 ................
tak Zuzi - už někde přešlapuje ve špitále.................. 😉
Steph - tak tfuj, tfuj, - ať dobře dneska pořídíš........... 🙂 a co malý??Už je to dobrý??

sukubka
25. únor 2010

stephanie hokej blbý no,vezla sem manžu do práce a ani nedutal.

step pak podej info co ti doktoři,snad to bude vše ok!určitě pak napiš,budeme na tebe myslet.
já dneska jdu taky k doktorce ale jen pro lístek na peníze.

certi to tě úplně chápu že máš strach co se uvnitř děje,už abys měla mimčo v náručí a člověku se uleví co?určitě je ale vše v pořádku