Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

sukubka
2. bře 2010

embrioložka mi taky říkala že se to málo kdy stane že když řeknou že se oplodili 4tak druhý den je překvapení že se probere ještě další k životu 🙂 ale aspon jde vidět že se mimča snaží 😀

stephanie
2. bře 2010

sukub, no supééér, tak to mi taky není jasné, jak vykouzlili ze 4 nakonec 5 vajuch 😀 😀 😀
a nezapomeń si je taky zítra vyfotit!

juvik
2. bře 2010

Sukub, to je jedno 4 nebo 5, hlavně, že bude ET a pak budeš těhulka 😵
Holky musíme to tu letos rozjet...snad se zadaří a půjdem ve stopách Asmeenky 🙂

sukubka
2. bře 2010

já to taky nechápu a manža mi taky s práce psal jak je to možný?no ale hlavně že bude Et a odpovídají holky ty 4buněčný tomu dělení?já se v tom nevyznám embrioložka říkala že zítra by sme měli zavádět tak 7-8buněčný!a to by mi řekli kdy jestli budou mrazáčci?
taky doufám že ten rok 2010 bude štastný a budeme těhulky 😉
stephanie jojo pokusím si je vyfotit a to se fotí až je mám v břuchu nebo kdy?

juvik
2. bře 2010

Sukub, dnes jsou druhý den, takže ty tři- a čtyřbuněčné jsou naprosto v normě. To dvoubuněčné je asi pomalejší, ale to bude asi ten ospalec, co se probudil k životu 😀 Takže zítra by měly mít, jak ti říkali, těch 7-8 buněk. 😉 A vyfotit si je musíš, než ti je tam šoupnou, když ti je ukážou na obrazovce 🙂

asmeena
2. bře 2010

sukub: to ti vyfotí manžel, ty budeš ležet na lehátku a manžel půjde k plazmě a blejskne si je. Jsou tam na to zvyklí.
A to, že se jedno probralo, tak asi ta vajíčka napíchli a včera se začala množit pouze čtyři no a ta co včera nebyla ještě oplodněná asi nechali dál a do dneška se oplodnilo ještě páté. Tak to je úžasné. Jsou to bojovníčci.
Jinak mně zaváděli druhý den po OPU čtyřbuněčné. Takže zítra by si mohla mít i 8bb. A to jestli jsou mrazáčci, to ti přijde emailem pokud si vyplnila, že chceš být informována emailem. U OPU jsi předávala vyplněné papíry ne? Jinak samozřejmě si můžeš každý den zase po 13 volat jestli se dál ta zbylá embryjka vyvíjí. A oni ti řeknou.

stephanie
2. bře 2010

sukub, ty jsi dupa, jak je budeš mít v břuchu, tak už je nevyfotíš 😀 😀 😀
jak asmenka říkala, ukážou ti je nejdřív na monitoru a manža je rychle cvakne..
oni to na tom monitoru ukazují před transferem, pak už je embryoložka přinese v té pinetě, přechá machačovi, machač zavede a pak ti na UTZ ukážou v děloze jen dvě mini pidi tečičky 😵
jinak neboj, ten vývoj určitě odpovídá

sukubka
2. bře 2010

step dupa?to teda slyším poprvé to si mě pobavila.Já hold na to nejsem zvyklá ve Fertimedu u toho nebyl maža natož abych si mohla něco vyfoti!to jsem ani nevěděla jsetli do mě opravdu něco zavedli!
to jsem teda zvědavá jestli je manža vyfotí je stašnej stydlín a vše kolem toho,ale nahustím do něj 😀

sukubka
2. bře 2010

asmneko a ano vyplnovala jsem to stím emailem už si vzpomínám 😀

asmeena
2. bře 2010

tak to prostě řekneš před Machačem manželovi ať to vyfotí a Machač už ho sám navede. Neboj.

sukubka
2. bře 2010

asmenko jojo takhle to udělám 🙂

sukubka
2. bře 2010

asmneko a jak ty se cítíš?v pátek jedeš na ultrazvuk že?

stephanie
2. bře 2010

sukub, určitě to nebylo myšleno zle 😵 😵 😵 u nás se to tak říká... 😉
sukub, tak to jsem zvědavá, co budeš říkat na transfér v Reprofitu. Já ve Fertimedu nikdy nebyla, ale podle toho, co jsem tady četla, tak ten transfér bude určitě o ničem jiném...
Sukub, vem foťák a na manžu u transferu hukni a je... 😉

stephanie
2. bře 2010

....holky já vůbec o tom nevím, že bych vyplňovala před OPU, že chci info na mail...???

asmeena
2. bře 2010

step: já vyplňovala spoustu papírů, ve kterých bylo jestli chci oplodnit spg manžela nebo dárce, jestli chceme zamrazit, jestli poskytneme případná embryjka, která nechceme zavést k vědeckým účelům nebo je darujeme atd...

sukubka
2. bře 2010

já měla et v Reprofitu a byl to děs udělali to normálně na posteli no hrůza ani pak nashle ani nepopřáli štěstí no nic!Ve Fakultce to bylo trochu lepší ikdyž taky jak na běžícím páse mimča sem na monitoru viděla,ale až v bříšku ale manža tam být nemohl tak bude mít i on zážitek 😀

asmeena
2. bře 2010

Jdu se holky natáhnout, tak se pro teď loučím. Pá možná večer. 😉

juvik
2. bře 2010

Nám vypli elektřinu, tak mě to střihlo, ale už zase fičí 🙂

Stephi, se tu chlamu na celé kolo s tou dupou 😀 😀 😀 U nás se to taky říká, ale vím, že sestřenka byla v Praze, pracovala tam a jednoho kolegu poslala do dupy ...on chudák nevěděl co tím myslí 😀

Sukub, neboj i fotečku budete mít 😵 musíš manžu popostrčit 😉

asmeena
2. bře 2010

sukub: spíš si chtěla napsat, že jsi měla ET ve Fertimedu ne?

sukubka
2. bře 2010

jojo toto já taky vyplnovala jednou jak nedošlo k Et jsem to vyplnovala až v Brně ted mi to dala Maruška už v olomouci at se prý nemůsíme v Brně zdržovat 😉

sukubka
2. bře 2010

jojo asmnenko mě už hrabe 😀

juvik
2. bře 2010

Asmeenko, tak odpočívej, latéčko už bylo? 😉

Já taky mizím, jedu za kámoškou, tak papa, možná večer 🙂

sukubka
2. bře 2010

já nevím co je to dupa,ale jezdila jsem každý rok cvičit aerobic do itálie a jezdili s náma ostravačky a ta jedna po mě chtěla podat klamerky a já na ni čuměla jak puk co to po mě chce 😀

juvik
2. bře 2010

Sukub, no dupa je vlastně zadek 🙂 ....takže poslat do dupy, je poslat do pr....
A když někdo něco polantá, tak říkáme, že je dupa ...
No a klamerky to je normální slovo u nás 😀

tak už fakt mizím ...mi ujede bus kvůli vysvětlování co je dupa 😀

asmeena
2. bře 2010

sukub: taky mně Jeseničačce trvalo než jsem spoustu ostravských výrazů pochytila. A spousta se mi jich ani nelíbí, ale co už když tady bydlím.

sukubka
2. bře 2010

teda já nepoužívám ani to polantá 😀 juvík tak pádi at ti to neujede!

asmneko a zvykla sis v Ostravě?

asmeena
2. bře 2010

juvik: tak si to užij, já už latéčko měla. 😉

sukubka
2. bře 2010

asmneko a co kámoščino malí?dobrý?

stephanie
2. bře 2010

no holky, kdybyste bydleli tady, kde já - protože jsem FBI, tak nebudu jmenovat - tak nerozumíte skoro nic...už jsem si zvykla, ale někdy taky ještě tápu..
sukub ty jsi fakt nevěděla, co je dupa 😀 ?
ale gepek víš co je, ne? 😀

certina
2. bře 2010

tééda tak jsem na 2 hoďky usla a Vy jste tady toho napovídaly tolik - musím Vás jít rychle dočíst!!!!!!