Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

micinka22
3. bře 2010

Anet no hlavně že mají využité pokoje ne? .-)) ja jim teda řekla po 3 hodinách nazdar ://

juvik
3. bře 2010

No máte pravdu, to ležení po ET bylo naprosto padlé na hlavu....já jsem z toho byla tak nervózní a celá rozlámaná z té "super" postele, že si myslím, že to spíš uškodilo než pomohlo. Podruhé jsem jim po KET pláchla po 2 hodinách, ale dívali se na mě jak na vraha 😀

sukubka
3. bře 2010

mici jé to bylo hezký!

holky ani nemluvte o fertimedu já tam byla i přes noc.nic pro denšek se loučím.zítra budu relaxovat tak budu 100%na koníkovi.jinak moc děkuju že ste na mě mysleli 😉

juvik
3. bře 2010

Sukub, dobrou a hezky si odpočiň 😵

certina
3. bře 2010

Veruš - tak to budou v pátek pěkné fotečky........jednak budou fotečky snad od Zuzky a pak ještě od Tebe....jééé to bude paráááda..........

Mici - jo přesně tak jsem to myslela - vím, že je to hlavně jakýsi záručák zdraví......tehdá nám umřel pejsek a rozhodovali jsme se o dalším pejskovi ze dne na den...prostě to byl takový pech......a zvažovali jsme pp ze všech stran......nakonec jsme našeho zlaťáčka prostě koupili tak jak jsme ho koupili ..... na veterině podstoupila veškeré vyšetření, rentgeny atd....ohledně zdraví a kyčlí a vše má v pořádku.....a její frajer je s pp a taky zcela v pořádku.....jen už trošku starší.........prostě je to náš domácí mazlíček a miláček a dál to neřešíme....říká se , že by fenky měly alespoň jednou zabřeznout.....tak to prostě chceme zkusit - pokud to tentokráte nevyjde - dál už to zkoušet nebudem a necháme ji tak...................

Juviii - mrcha pořád nic?????

certina
3. bře 2010

Sukub - nezapomeň pohladit bříško!!!!!!!!!!!!! 😉

juvik
3. bře 2010

Certi, ne 🙄 ...štve mě, snad dorazí zítra, abych mohla příští středu na kontrolu na ultrazvuk...pak zas by byl problém s manželovými směnami...ale tak nějak to vykutit budeme muset 🙂

juvik
3. bře 2010

Holky taky se loučím, jdu po deku a číst si 🙂 ... je mi nějak zima, brrr
Dobrou 😉

certina
3. bře 2010

juvi - tak třeba ještě v noci překvapí........... 😉
uvař si ještě čaj s citronem a pak šup pod deku a dobrou tedy........... 😉

asmeena
3. bře 2010

juvik: neleze něco na tebe, že ti je taková zima? Doufám, že né. Nebo třeba už přichází mrška.

certi: už se těším na Zuzčiny chlapáky, foteček se nemůžu dočkat.

micinka22
3. bře 2010

certin njn taky byl tata naseho zlataka s PP...ale neuchovneny..ale na duvod jsme se tenkrat neptali..ja byla decko a chtela sem retrivra že.-) padli na neho vsechny moje uspory 😀 😀 😀 ony ty rengneny je fajn že jsou OK ale rodič je třeba ok neměl a pak to někde vyskočí..nam vyskočily horší po dědovi...
no chudak frajer snad ho u toho nechytne infarkt 😀 😀 😀 😀 😀

dobrou 😵

certina
3. bře 2010

Mici - dobrou......hezké sny 😔 😉

certina
4. bře 2010

dobré mrazivé ranko všem....................

certina
4. bře 2010

Sukub - jak je s mimiskama v bříšku??? 🙂

ferdice
4. bře 2010

dobre ranko 🙂 u nas v Ove opet mrzne, se toho jara asi nedockam.
tak ja se do reprofitu nakonec dovolala, ale termin konzultace mam az 26.3., fakt je tam asi ted naval. holt uz jsme fakt zvykle porad na neco cekat, tak by mne to asi nemelo tak mrzet. a jeste mi dorazila mrcha. a jeste na mne leze nejaka choroba, toz moje nalada je na bodu mrazu asi tak jako je zrovna venku.
budu se tesit na zitrejsi aktualni fotecky od zuzky a asmenky 🙂
suvik hlad brisko, rano i vecer at se embrousum libi 🙂
juvik at ti mrcha brzo dorazi
mici to mas super borderu a zlatocha, ja jsem chtela flata, ale manzel do bytu byl proti a ted jsem asi i rada. s tim zdravim to vidim prave taky jak pises. asi ze budu pri dalsim vyberu psa pokud to bude s pp hledat az nevim do ktereho kolene. protoze rodice me fenule byli v poradku. a nebo pujdu do utulku. tez jsem k nasim kdysi prismycila nalezence a meli ji 15 let a byl to fakt vyjimecny pes.
certi nahodou to ze je zenich starsi bych brala jako vyhodu, kdyby mel nejake problemy tak uz se projevi 🙂

ferdice
4. bře 2010

nez jsem to sepsala tak uz koukam nejsem prvni 🙂 kdyz oni ti klienti prudi hned od rana 🙂

certina
4. bře 2010

jjjo Ferdi...sem byla první 😀 😀 😀

certina
4. bře 2010

tak koukám, že dnes je den blbec pro změnu uTebe........ 😅 , tak koukej tu chorobu zase rychle vyhnat pryč......

micinka22
4. bře 2010

dobre rano..ta namraza mi na nalade nepridala teda :///
ferdice joo tak flati se mi taky mooocc libi...muj puvodne prvni zlatak mel byt flat ..v te dobe jich bylo fakt malinko a taky byl bez pp...ted uz je aspon z ceho vybírat 🙂 ale uz byly stenata zadany tak se jelo pro zlataka .-)
no a zlataci jsou sileni zahradnici fakt...co ta už mi všechno na zahrade ponicila..sem myslela ze ji to prejde vekem a prd..jak ted zaclo rasit vsechno ..je to tu zase :/(((

Certin tak co dneska?? venku hnus zima ideal na porod co?? 😀 😀 😀 😀

sukubka
4. bře 2010

pěkné ráno.
teda vy jste se ještě včera rozjeli 😀
certri s mimiskama v bříšku je krásně mohl by se jim u mě už konečně líbit!!! 😉

u nás je sice mínus 2 ale za oknem je tam nádherně.pěkně svítí sluníčko a je úplně modrá obloha.takhla bylo včera i v Brně!

juvi co ty a mrcha?dorazila?

asmneko tobě se to pěkně krátí.sem zvědavá na tvé foto 😉
a na zuzčiny broučky ani nemluvím 🙂

stephanie
4. bře 2010

ahoj holky, pěkné ráno přeji

tak certi ještě pořád nic??? 😨
sukub, tak co, jak se cítíš? jak se ti spalo? já jsem se po obou transferech pořád v noci budila ...
já mám nějak zpomalený net, do toho mi nejde nějak myš a taky na mě něco leze, pořád kýchám, smrkám... ☹
tak přeji hezký den...už svítí aspon sluníčko 😉

sukubka
4. bře 2010

step tak to mám stejně jako ty budila jsem se asi 10x a vždy snad šla na WC.jinak mi je fajn 😀
ježiš nestrašte s nemocma,co to s váma je holky?vidím že u vás step bude taky hezky.

asmeena
4. bře 2010

ahoj holky, já jsem měla nějakou šílenou noc, probudila jsem se o půl třetí a půl páté né a né znovu usnout. Ještě, že jsem na nemocenské a tak jsem to pak dospala. Teď se chystám do papírnictví koupit různé hobby věcičky a chci vyrábět zapichovátka ptáčků na Velikonoce. Mamka bude mít v práci nějaké velikonoční trhy, tak musí donést nějaké výrobky na prodej (dělá v ústavu pro mentálně postižené a pak ty výrobky vydávají za výrobky dětí 😀 )

kvakuska
4. bře 2010

Ahoj holky
Sukub držím palce 🤐
Čerti držím palce 😀
Asmeen na zítra držím palce 😵

kvakuska
4. bře 2010

Holky Reprofit má novinky co se týká pojišťoven, u Metalky je i zvláštní nabídka, Metalka Reprofitu hradí i čtvrtej pokus, koukněte:
http://www.reprofit.cz/page.php?id=217&rodic=50...

stephanie
4. bře 2010

kvakus, že se tež ukážeš??? jak jsi na tom? kdy jdeš do dalšího boje???
asmeen, tak to je dobré 😀 😀 😀 , se aspon nebudeš nudit...já jsem na takové věci kopyto a taky na to nemám trpělivost
asmeen, tak už se těšíš na zítra, ne? bude první fotečka 😵 😵 😵

certina
4. bře 2010

no já porád nic a nic.........se mu nějak moc ven nechce......i když je zima i když je teplo....chjooooo......no pokud se dělá zátěžový test 10 dní po TP - tak to máme až za přesně 14 dní.....takže nevím jak to dodýchám....dnes v noci jsem spánku moc nedala....páč se mi po 2,5 měsících vrací asi zase ty karpály....byla jsem tehdá sice na obstřiky, které měly vydržet cca 2-3 měsíce, no a je to tu teda asi zpátky........šílenéééé
no u nás je teda pod nulou, venku poletuje dokonce nějaký jemný snížek, ale sluníčko svítí o 106 😕

holky co obnáší a jak probíhá takový zátěžový test - co se u něj dělá 😨

jooo Mišo jinak o zahradnících ani nemluv......sem si loni před vchod zasadila 3 takové ty malé trávy, které rychle rostou, ale chuděry už vyrůst nestihly..... furt v jednom kole jsou vyhrabané ven - buď kocour nebo zlaťák.......oni se snad domlouvaj 😀

Sukub - pořádně je hlaď a domlouvej jim.......a buď na ně hodná......dopřávej jim 😅 😉 🙂

sukubka
4. bře 2010

kvakusko to je dobý s tou metal alianz

asmnko vidím že sem se teda nebudila sama já taky tak od 3h byla hodinu vzhůru 😠 ale ráno jsem to taky dospinkala 😀

asmenko tak to je dobrý s tím že to vyrábí normální lidi a pak se to vydává za to že to vyrábí postižení.a to moje mamka třeba na Vánočních trhách,jé tady píšou že ty korálky dělali postižení teda a jak to mají hezký 😀 jí to pak hned musím říct až tam pojedu se zasměju 😀

certina
4. bře 2010

jejda - než jsem to napsala a odeslala......tak tu toho přibylo.................moment jdu dočíst...... 😝

sukubka
4. bře 2010

certi neboj domlouvám jim 😉 kolikátý den po Et když člověk nemá PK by se měli zavrtat?