Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
5. bře 2010

No ještěže skleróza nebolí 😀 ...ale kdybych fakt zapomněla, by mě asi mrsklo 🤐
Nic, jdu do sprchy a do hajan, dobrou 😉

britka
5. bře 2010

Ahojki holky já teď toho měla hodně a vše co jste napsaly tak to mám román na pokračování.Vždycky přiletím přečtu a zas utíkám něco dělat.Asmen gratuluji a příští pátek už srdíčko bude určitě držím palečky.zuzi koukla jsem na fotečky a prcci jsou roztomilí jsou krásní a přeji jim všechno nejkrasnější do života.A co zdravíčko už tě poslouchá?certi a ty se drž ještě chvilku a miminko už bude na světě člověk nikdy neví dy to bude,ale bude to brzy.moni tvůj recept musím vyzkoušet.A co ty kvakuš kdy se na to vrhneš?Já už mám třetí den doma psí mimino 4 měsíční a je hodná.

sukubka
5. bře 2010

brit ty máš takové psí miminko?jé to musí být krásné 🙂

holky jdu do hajan dobrou 🙂

britka
5. bře 2010

Sukub je krásná je to něm.ovčák a dobře ušatá a hned si u nás zvykla.

teddyna
6. bře 2010

kvakuš:posílala jsem fotku i s děkovným dopisem,ale odezva žádná ☹ . tak Vojtíška ukážu osobně,jak pojedu do OL.posílala jsem to meilem,tak to možná zazdil
brituš,to je super,že se psina u vás tak zabydlela.přijdem ji s Tedíkem omrknout
čerti vydrrrrržžžžžžžžžžž. mě popraskaly boky až 14 dní po porodu-je to bordel

zuzka72
6. bře 2010

Teddy my se jdeme Štěpánovi taky ukazovat 🙂 však máme co. 😀

sukubka
6. bře 2010

juví tak od dneška stimuluješ,konečně se zase něco děje co?

brit naši mají německé ovčáky dva ale těm jsou 2roky ale jsou krásní!

holky to Štěpánovi posíláte nějaký fotky nebo tam přímo jezdíte?on musí mít vždy radost když se zadaří a zuzi hned dvojnásobně 😀

juvik
6. bře 2010

Bré ránko 🙂

Sukub, jj už jsem si šlehla ranní clostík 😀

Jen jsem nakoukla a zas letím, naplánovala jsem si úklid a pečení, tak musím hejbnout kostrou, ať mám odpo klid.

sukubka
6. bře 2010

😉 já musím taky vařit a pak jedem s manžou k našim,tak pak kouknu až odpoledne.ale určitě mě to ještě ráno bude lákat než odjedem 😀

zuzka72
6. bře 2010

Info:stoupla jsem na váhu= -4kg, než před těhu, no vždyť jsem to říkala, že mě ty mrňousci vysáli. 😀 No taky když jsem za těhu přibrala 10,5kg tak se nejde čemu divit. 🙂

certina
6. bře 2010

hezké ranko holky......

já taky dneska budu vařit a péct....ale jen rychlý listový závin......a odpo nohy hooore.......

Zuzi - tééééda......to by se mi pak taky líbilo ty kg dooole......ale s tou mou šílenou váhou nabranou v těhu to nebude hrozit! Tak se zase fotni a hoď do alba! Týjjo - z Tebe bude laňka jak hrom! 2 krásní klučini v kočárku a další parta chlapů kolem Tebe.....týjo 😀 😀 😀
No a jak to doma teď funguje......kojíš oba prďolky najednou?Nebo si to s každým vychutnáváš zvlášť???a jak často kojíš?

kvakuska
6. bře 2010

Zuzi to jako chceš říct, že předtěhotenské oblečení je ti týden po porodu velké? 😕 😨 ... ty jsi fakt éro ... a co včerejší ples, vyhráli jste něco?

kvakuska
6. bře 2010

Brit já se můžu vrhnout tak akorát z okna 😖 ... zlobí mě štítnice, tak je zbytečné se teď o něco pokoušet ☹ ... a já to měla na letošek všechno tak pěkně rozplánované 😒

pecicka
6. bře 2010

ahoj holky, tak jsem tady na vás koukla a vidím, že se vám docela daří

zuzka72
6. bře 2010

Takže na plese jsme vyhráli jen víno a velky prkno dřevo na krájení.
Kojím oba najednou, ale potom Petřík závislák když brečí, tak si jen fetne k prsu a spí. 😀
Foto vyfotím odpoledne, večer zkusím spáchat ten orgasmus od Teddynky. 😀

asmeena
6. bře 2010

Teda já nevím, ale ani mi nepřijde, že Zuzi měla ze začátku těhotenství takové problémy a že vůbec byla těhotná. Zuzi ty to tak super zvládáš, to je úžasné.

lenka_s
6. bře 2010

Holky, všechny vás moc zdravím. Vidím,že se tady pomalu rozrůstají těhulky, to jsou samé úžasné zprávy a čekatelkám přeji taky, aby brzy objevili //.

Zuzi velké gratulece ke krásným chlapečkům 😀 😀 😀 , jsou fakt úžasní, hned jsem fotky ukazovala manželovi. Vidím, že to zvládáš v pohodě, velký obdiv. S těma kilama ti závidím, já jsem zvědavá k jaké váze se dohrabu já, snad to nebude nic hrozného. Jména jsi dala úžasné, můj manžel se jmenuje Petr a náš chlapeček Lukášek, opravdu sis nemohla vybrat krásnější jména 😀 .

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

Ahojky,Asmeenko velikanananská gratulace k mimískovi.Včera jsem už nakouknout nemohla,takže dnes jak jsem dorazila domů a nakrmila manžílka,tak jsem utíkala kouknout,jak jste dopadli a je to super 🙂

certina
6. bře 2010

téééda ahoj Leni---- tobě to tam taky naskakuje ty týdny....týjo - za chvíli taky budeš očekávat termín porodu 😉 a jak se cítíš - jak je???Všechno v pohodě??A co Lukášek - už se těší na sourozence???

beruš - tak co dámská jízda????

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

ahoj certi,dámská jízda byla super,ale strašně to uteklo.No já mylsela,že ty už tu nebudeš a že se dozvím,že je prcek na světě 🙂

certina
6. bře 2010

jééé beruš - to by byla krása.........mít to tak už za sebou......vím, že ještě budu jednou vzpomínat - jak jsem si mohla kdykoliv lehnout, dát nohy hooore, ale ten poslední měsíc je fakt šílený...... 😝
jjjo- to uteče vždycky rychle....když my ženský jsme hold drbny....a jak se rozjedem 😀 😀 😀 😝

lenka_s
6. bře 2010

Ahoj certi, vidím, že malému se od tebe pořád nechce, asi se mu tam u tebe mooooc líbí 🙂 . Cítím se dobře, až na to, že chodím pořád na záchod, což je velká otrava. Jinak válčím se zubama, 17.3. mi snad doktor konečně uzavře zub po dvou měsících, hold si užívám těhotenství se vším všudy. K tomu se mi objevily křečáky, jinak v poho, nemám na co si stěžovat. Lukášek se už těší, nejradši by měl brášku už teď doma a hrál si s ním. Uvidíme, jaká bude realita, že se bude muset o nás s někým dělit. Jinak on miminka přímo zbožnuje, u našich známých se chodil pořád na ně koukat a hladit je. Je strašně milý k dětem, což jsem ráda.

juvik
6. bře 2010

Tak a mám hotovo 😝 ...ale jsem splavená jak kůň 😀

Leni, ahoj, taky koukám jak ti ty tt naskakují...to snad ani není možné 😕
To je fajn, že se Lukášek těší. Bude to velký brácha 😵

jitulik24
6. bře 2010

Ahoj holky, vezmete mě mezi sebe? Už jsem jednou nohou v Reprofitu 😉 . 15.3 mě čeká první konzultace s doktorem Machačem 😵 . Tak snad už se toho miminka dočkáme 🙂

lenka_s
6. bře 2010

To doufám, pokud se do té doby zbavíme plínek, už mi to leze krkem. K tomu teď nechce usnout a my jdeme odpoledne na návštěvu. Pokud se nevyspí, tak bude večer pěkně protivný, to bude návštěva ☹ .

juvik
6. bře 2010

Jitu, jasně 😉
Tak to už máš za chvilku...nakonec asi jedeš do Brna,že?

Nějak mi furt blbne kůň, padá mi to 😒

certina
6. bře 2010

nojono Leni vždycky u toho těhu musíme mít plno dalšího co??O zubech raději ani nemluvit.....byla jsem u své zubní někdy v 5 měsíci a ona, že mi musí předělat celý předek zubů , korunky atd......tak jsem se na to vykašlala a zatím mi to drží - dávám si na to bacha, ale jakmile porodím musím to nějak vyšpekulovat a frčet tam na to dodělání.......tak to je fajn, že Lukášek se na brášku moc těší.....hlavně ať mu to zůstane.....bude to jak Juvik píše velký brácha 😎

Jitul - jasan, že vemem - vítej 😉 koukám do profilu taky toho máš dosti už za sebou co?? 15.3. budu držet palečky, aby se začalo něco dít..............

holky ale je to děs.......od rána jsem pořádně nic neudělala, sotva dojdu do kuchyně a něco málo udělám chytaj mě děsně záda a musím jít zase sednout.....tak snad už to tam za chvíli dodělám.....ještě jabkový kompot a druhé k obědu.....jen filé, ale jak píšu trvá to děsně....vůbec na takové pomalé tempo nejsem zvyklá............ 😝

jitulik24
6. bře 2010

Děkuji 😵 . Jedu do Reprofitu do Brna. Mám toho dost za sebou ☹ a snad už to stačilo a bude už jen dobře 😉 . Už se tam hrozně těším a jak přijde den D tak budu pěkně vynervačená. Stačilo jak jsem tam volala, ale jakmile velice příjemná sestřička začala do telefonu mluvit tak to ze mě spadlo 🙂 . Holky kolik stojí ten první pohovor a na co se mám připravit?

jitulik24
6. bře 2010

Certino dívala jsem se že by jsme měli stejné datum porodu kdyby nebylo toho zamlklého těhotenství ☹ . Tak držím palečky ať máš rychlý a pohodový porod 😉

b.e.r.u.s.k.a
6. bře 2010

jitul v Olomouci nic za první pohovor neplatíš,vlastně jen 30,-