• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

8. prosince 2016 
a teď jdu trocha uklidit do kuchyně a zadělat na guláš.......to bude s jídlem aspoň vystaráno tak na 3 dny...ještě jsou nějaké další zbytky z min.týdne....tak bude aspoň leháro.......a nebo tu bude mít chlap pěknou zásobu :sweat_smile: - to by se mi líbilo víc :grinning: :sweat_smile:
8. bře 2010 v 08:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Teddy-už sem nedávej žádny recepty. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já musela večer ještě péct jeden orgasmus a je zase sežranej :grinning: , zůstal mi tady 1kousek na talířku, tak jsem ho slupla. :grinning: Recept jsem si napsala do bloku s těmi nejlepšími recepty. :slight_smile: Ale jestli si ti mí chlapečci myslí, že to budu péci 2x denně, tak to se pletou. :grinning: Kurňa, přeteklo mi mlíko, musím pro další nádobu, teče mi to všude-nechcete někdo mlíko??? :grinning:
8. bře 2010 v 08:50  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
8. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
pěkné ráno raní ptáčata :grinning:

teda zuzi ty jsi opravdu éro ty nemáš vážně chybu se po ránu zase chlámu :grinning:
8. bře 2010 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzka je prostě nezmar asi si ji vezmu ke mě domů :grinning: :grinning: Moni nebo ty?
8. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se tady směju od včerejška a i v posteli večer jak jsem šla spát jak si vzpomenu na ten kroj a manžílka.
8. bře 2010 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky po víkendu

vy drbny jedny :grinning: jeden den tu člověk není a tolik dočítání :confused:

Zuzko, perpetum mobile :grinning: ...jinak se to nazvat nedá :grinning: Taky mě napadlo, jestli by tě Teddy nebrala na výpomoc...za tu stravu :grinning:

Certi je pořád 2 v 1...se mimískovi do té Sibiře nechce, se nediv :slight_smile: ...dneska tu bylo -12 st. :confounded:

Sukub a co ty? Jak se cítíš? Už tě svrbí ruka na testování? :grinning:
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
pche,Zuzi - co to máš za dojič?ten můj dojič dojí tak nějak kultivovaně a nikdy mi to nepřeteklo-mám dvoufázovou savku od Medely - paráááda.no ovšem,pokud to máš profi motor z kravína,tož se ti nedivím,že ti mlíko prchá z bandasky :grinning: . no jo a recepty vám teda už nedám a máte to! nicméně.....mám opět jednu výýýbornoubuchtu "americká buchta" - no,jmenuje se to trochu fádně oproti orgasmu,co?ale amerika je holt amerika
8. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
juvi jasně že svrbí ale 5den po ET vím že bych tam nic nenakoukala :grinning: no jinak se cítím netěhotně.jen mě bolí děsně prsa -bradavky ale to mi dělalo při každém ivf a těhule jsem nebyla takže nic co se mi děje nedávám za vinu těhu :wink:

a co peci?myslím na ni
8. bře 2010 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Sukub, jasně, já dělala srandu :grinning: Raději počkat, než pak být zklamaná a hledat duchy :wink:
Prsa mě taky vždycky hrozně bolely a nic...akorát loni, když jsem otěhotněla po 4.ivf, tak mě právě nebolely skoro vůbec...ale z toho se nedá nic vyvozovat, protože tělo umí pěkně klamat :rolling_eyes:
8. bře 2010 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ještě by předemnou měla testovat daisy!!!!
8. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No vlastně...se tu přes víkend neukázala, že?
8. bře 2010 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
no a já na ni pořád myslím.doufám že nám dá brzy vědět!!! :wink:
8. bře 2010 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak spíš mě svrbí ruka na telefonování do reprofitu jestli mám mražáčky sem úplně napnutá :grinning:
8. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
A tys tam od ET vůbec nevolala? Takže nevíš, jak se dál vyvíjely?
8. bře 2010 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
To by teddy sakra ušetřila, já nejím, ale za to piju, stačí mi voda, ale tak aspoň 6litrů denně a vychlazené-hlavně né Brita :angry: , jen z vodovodu. :grinning:
Teddy, mě má dnes dojít Medela swing, tak dojím ručmo :grinning: do skleničky, proto to přeteklo. :grinning:
A americkou buchtu mám taky, ale třeba máš zase lepší, a taky dohazuj recepty na nějaky MASO. :grinning:
8. bře 2010 v 09:51  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
juvi no nevolala řekli mi že mi pošlou email jestli jsou mražáčci atd!
asi tam ale dnes po 1šh zavolám jsem úplně napnutá :wink:
8. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, ty brďo 6 litrů vody :confused: ....já jsem ráda, když do sebe narvu 2 a jsem KO :grinning: No ale to by Teddy fakt ušetřila :slight_smile:
Jo a recepty na maso jsou vítány :grinning: ...my můžem všechno :wink:
8. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky volala...nevydržela bych to :wink:

Jdu něco dělat, pak nakouknu :slight_smile:
8. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
já po 13h zavolám a dám vědět ju :wink: no snad nám bojovníky zamrazili.
8. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzi, a copak to máš za mlíko ? Martina by zajímalo jestlibio nebo plnotučné ?
8. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Rencav se smetanou :grinning: Na bio nehraju a nesnáším tenhhle moderní výdobytek. :sunglasses:
8. bře 2010 v 10:15  •  4 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Já to opravdu nechápu, zuzka má doma 5 chlapů, sotva se vrátila z porodnice, tak lítá po plesech, kojí jak z běsílá, vaří, peče, stihne na koníka a ještě vypije 6 litrů vody - kdy si stihneš odskočit na záchod? Vlastně ty to asi všechno vypotíš v tom tvém fofru. Nebo tvůj den má víc než 24 hodin? :grinning: :grinning: Zuzi ty jsi úplně šílená, taky bych chtěla tak fungovat, ale to se asi nikdy nenaučím, protože co vylezu z postele, tak se zase válím na gauči a to ještě nemám ani jedno dítko. Ach jo.

sukub: klidně si dnes zavolej jak jsou na tom tvá embryjka, už by měla být určitě zamražená.
8. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já tam po té 1šh teda zavolám.
tedka musím letět k bráchovi hlídat šletýho špunta tak budu mít veselé odpoledne :grinning:
8. bře 2010 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi,medelu swing mám taky-je oužasnáááááááá!dobře sis vybrala!! a kus flákoty sem recept taky dám-neboooj :stuck_out_tongue_closed_eyes: . a já teda vyrábím Vojtíkovi bio se smetanou -proto tak kluk roste :grinning: .a neboj,v těch 6 l vody nejseš sama-taky jedu na vodu-ale u nás z aquamatu přírodní pramenitou.sice nedám 6,ale na 4 jsem určitě.
tak jsem dojela z prochajdy,nafik odpadl,Vojtík je u zdroje a padám na hubu hlady.a to ještě chci dneska zajet na pojištovnu,do lékárny,dodrogerky,do tescomy....kurnik,mít den ta 48hod.ale co,zvládááámmmm jak se dá.
asmen:zatím ležet můžeš,jak bude mímo,už si nelehneš.ikdyž-já měla v těhu děsnýho elánu...no a jak to dopadlo :fearful:
8. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
holky když tolik vypijete a jdete ven z kočárkem, to nepotřebujete nikde čůrat, to já bych už kvůli psychice nedala tolik vypít. Jsem v tom šílená, jak vím, že mám někam jít, tak moc nepiju. Vím, že to není dobře, ale hold to mám v palici.
8. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, zdravím vás všechny, tak jsem zase nevydržela a udělala si před chvilkou test a zase nic, jsem zklamaná a asi blbá, že jsem ještě nepočkala, myslíte, že ještě mužu být těhotná? :frowning2:
8. bře 2010 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
peci: to mě mrzí, ale třeba je na tebe opravdu ještě brzy. A kterýma testama testuješ? Mamatestem?
8. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo, mamatest, nevím, jestli je to ještě brzy, podle doktora mám tesovat až v pátek.......
8. bře 2010 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
tak zkus vydržet ještě do pátku, to se může ještě klidně změnit.
8. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek