Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
11. bře 2010

Asmee, jsi šikovná 😉 ...já jsem na takové věci levá 😒 ...pečení, vaření to mě baví, ale takové ruční práce apod, vůbec 😝
Jo a v těch receptech zabiješ času 😀

juvik
11. bře 2010

Mici já peču spodekvrch zpočátku tak 130°C a až vyskočí, tak po cca 20 minutách, přidám na na cca 175°C.
Ale záleží hodně na troubě...každá peče jinak.

sukubka
11. bře 2010

ahoj holky dojela jsem k bratrovi a hned sem zasedla net se chlámal,jdu vás dočíst

sukubka
11. bře 2010

daisi chjo to je mi líto a já na tebe tak myslela byla jsem nervní že mi nejde net,psala jsem i asmence at mi o tobě podá info.ale je naděje že nemáš mrchu,to mě bolí už břuch jako na mrchu já mám zkrácený cyklus 25 dní takže mrcha mi má dorazit zítra,ale klidně se může utrošem opozdit to už znám.jinak hcg vám asmenka psala taky si myslím že je to brze,ale testla sem ráno a nic,pak sem testla odpo a myslela sem že mám ducha ale podle mě je to zase jen blud,mě už totálně hrabe já totiž dokážu nakoukat ducha i kde není!

micinka22
11. bře 2010

babeta je v troube🙂

micinka22
11. bře 2010

babeta je venku 😵 😵 😵 doufam že to bude dobrota!!! tu z obchodu miluju 😵 😵 😵

juvik
11. bře 2010

Sukub, ještě to nevzdávej, je fakt brzo 😉

Mici, kdybys bydlela blíž, bych se stavila 😀 ...mňam 😵
My jsme si teď s manžou uvařili vanilkový puding, do toho piškoty, ovoce...je to dobrota 🙂

juvik
11. bře 2010

Abych nezapomněla .... Mici, Asmee přeju zítra ty nejlepší možné zprávy 😵

sukubka
11. bře 2010

ahoj holky jela jsem k nasim tata podnika a má přenosnej notas i s netem tak mi ho do neděle půjčí,říkala jsem že jinak umřu a on ví že jezdíme na umělí a říká půjčím ti ho protože vím že máš být vklidu 😀

juvi puding já taky ráda mnam že bych si udělala 😀

juvik
11. bře 2010

Sukub, takže budeš online, jo? Smrt kvůli abstinenčních příznaků teda nehrozí 😀

teddyna
11. bře 2010

tak jsem si opsala babetu taky.jsem zvědavá,jestli to přebije chutí orgasmus ode mě 😀 . no jo,ale fakt by to chtělo recepis na kus flákoty,co? furt tady pečem buchty.no a vzhledem k tomu,že zejtra máme palačinky se špenátem,tak recepis na maso zas nedám.
zítra mažu s VOjtíškem k doktorce,fakt jaksi sípe než nastartuje řev.tak uvidíme co uvidíme.
už je vykoupaný a chrupe.tak toho jdu využít a umýt se.
čerti,tééda,jak ti rupne voda,tak budeš mít doma potopu.ale hlavně,aby už to bylo.vydrž holka,vydrž - co ti taky zbejvá,co?mám já to blbý kecy.

zuzka72
11. bře 2010

Foto kočárku v albu. 😀

sukubka
11. bře 2010

juvi jojo budu a máš teda 8folíků jo?a pak jdeš přímo na punkci?a kdy?a co tedka papáš,nobo jaký injekce pícháš?

sukubka
11. bře 2010

teda zuzi ten je krásnej mohla bych vědět kolik takovej kočárek stojí?

zuzka72
11. bře 2010

Sukub stojí 9500,- a můžeš ho mít v jakékoliv barvě a s jakýmikoliv doplňky a různými koly, konstrukcemi atd a pořád je to za jednu cenu. 😀

sukubka
11. bře 2010

je krásnej to máš přes net?

zuzka72
11. bře 2010

ne, ne,ten mám od nás z obchodu, ale dělaný na zakázku.Majitel obchodu je můj soused, ale to vím až teď.

sukubka
11. bře 2010

tak to je zuzi dobrý že jsi to zjistila až ted ale je fakt krásnej 😉

certina
11. bře 2010

Jééé Sukub - tak to je paráda - že tady budeš s náma online 😀 ......a neboj - mrcha nepřijde......klííídek.....ještě to není ztraceno......držím moooooc pěstíky!!!!!!!!!!!

Zuziiii - tééééda - ta kááára je fakt šik!!!!!!!!!moooc pěkný kočár 😉 a za ty prachy....no neber to!no a ty postýlky - jéééjda............krása ... já už jí chci mít taky naplněnou 😝

holky na zítra přeju hodně štěstíčka a držím palečky!!!!!!!!!!!!!!tak se hned ozvěte!

certina
11. bře 2010

holky to je hroznýýýý - furt někdo volá, že ani nedáme vědět , že jsme porodili a co a jak.....a my na to pořád...musíme odpovídat - ale my jsme ještě NEPORODILI 😝 fakt už mě to neba 😀

asmeena
11. bře 2010

sukub: ty jsi éro, a třeba zítra bude duch silnější a MS už nedorazí. Máš hodného taťku, že tě nenechá trápit bez netu 😀

zuzi: teda za super cenu kočárek a vypadá moc dobře.

mici: tak ty jsi hned skočila na tu babetu? Ty jsi teda hodně pohotová. Já nemám doma vajíčka, protože jsem dělala včera podobnou babetovou buchtu, akorát já do ní dala ovoce. Ale tu babetu chci taky zkusit.

asmeena
11. bře 2010

mici: na zítra držím pěstičky a jinak všem holky co máte zítra nějakou kontroličku nebo testujete 😉
Já se pro dnešek loučím, jdu se umýt a koukat na telku.

micinka22
11. bře 2010

zUZI MOC PEKNÁ KÁRA!!!
Veru noo babete sem nemohla odolat..M musel do shopu pro citronku a prdopeč,vancuk,,,ale priste dam min prdopeče a vic citronu .-))
ale malá snedla hodne a manža taky dlabe..je dobra🙂

certina
11. bře 2010

holky dobrou - já se pro dnešek loučím.....tak hezké sny všem a zítra pa, pa 😔

aneta1199
11. bře 2010

Sukub, moc držím palce, aby na tebe ráno duch zase vykoukl !!!
Daisy na tebe taky !!!

Já v sobotu odjíždím na dovo a potřebuju být od vás pozitivně naladěná, jakože to všem u Štěpána vychází 😉
Na dovo čekám mrchu a začnu brát Closthyl, takže popříští týden jdu do akce s vámi.

Čerti, když čtu o tobě, tak se jen chlámu 😀 Sice chápu že je to děs, ale pro mě by to byly už jen super starosti, kdy to mimčo půjde ven. Takže až se za týden vrátím, tak už čekám jen jméno.

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2010

Zuzi to je krááása a co je to za značku a kde je ten obchod s kočárkama nebo mají internetové stránky?
Mici a Asmeen na zítra hodně štěstí a Vám holkám testovatelkám držím pěstičky ať tam // 😀

teddyna
11. bře 2010

čerti,co to kecáš?jsem ti nááhodou dneska nevolala 😀
Zuzi,oužasná double kára 😀

zuzka72
11. bře 2010

😀 beru:
http://www.karolkocarky.cz/index.php?option=com...
ten můj tam ale není, je na zakázku přímo z obchodu v sokolské v olomouci. 😀

b.e.r.u.s.k.a
11. bře 2010

a to jsi si mohla vybrat i barvičku korbičky,podvozek...když byl na zakázku a dělají tam i pro jedno miminko?
Jsem zvědavá co a to ještě mimi nemám ani pod srdíčkem 🙂

sukubka
11. bře 2010

holky tak na zítra pfuj pfuj a asmenko podej info ju?

anet to je super že budeš taky už stimulovat se to tu pěkně rozjíždí 😀

tak dobrou holky,já koukala na ordinaci 😉