Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

teddyna
12. bře 2010

bré ráno,jsem první? no bodejď,ve 4 nikdo nevstával,co? teď dva dny po sobě má Vojtík nějaký blbý spaní,kňourá,chrčí...no,kolem půl desáté s ním dneska zajdu k doktorce(jsem s ní tak domluvená),to chrčení a sípání se mi moc nelíbí. třeští mě palice,chtělo by to nějakýho supercloumáka kafčo,ale to si dllouuho nedám. Caro mě moc nevzpamatuje,alelepší jak drátem do oka,
všem,co dneska testují,jdou na krev atd.. mooc štěstí
Zuzi,jak u vás s klukama?máte nějaký režim nebo baští kdy si kniknou?u nás ty hodiny už tak nějak jsou-ale Vojtík to má zafixované z nemocnice a plus mínus mu ty doby zůstaly.ale ty noci jsou nic moc 😝
dneska zkusím uklohnit babetu,tak jsem zvědavá,jaká bude gůůůt

kvakuska
12. bře 2010

Všem, které dnes něco důležitého čeká, držím palce 🙂 🤐 ... nebudu vyjmenovávat, bo bych jistě na některou z vás zapoměla a to by mě mrzelo 😠 ... těším se, že večer tu budou jen samé dobré zprávy 😵

certina
12. bře 2010

ahoj holky.....já su tu 😉

taky všem co dneska něco podnikají přeju jen a jen tfuj, tfuj......držím palečky......a pak hned šupky nové zprávičky! 😀

Anet - tak si dovču pořádně užij a dobře se nalaď a pochytej samou pozitivní energiii 😉

zuzka72
12. bře 2010

😀 My dnes máme schoping ve městě-už se těším.
Teddy papají tak po 3hoďkách, jak si kviknou. 😀 Večer už nekvikají a Lukášek spí celou noc aˇPéťa baští v 1 a ve 4-je to otesánek a nenažraneček. 😀 😀 😀

teddyna
12. bře 2010

Zuzko,kurnik,čím je krmíš?to není možný-celou noc.to já vůbec neznám ☹ .ale možná to bude i tím,že má žaludek nastavenej co 3 hod z inkubátoru a už si tak zvykl,že to tak prostě má.a co jdeš schopovat?jen tak na čumendu.hele,jsem tě odhadla,že ty se jdeš pochlubit po Olmiku s novým tandemvozem?no bodejď,je úúžasnej.co ta kára váží?
čerti,ty se odval někam na gauč a už ani nevstávej.venku zas napadlo to bílý svinstvo,tak ať sebou někde neflákneš.no,mě se to kecá s mou popajtanou hnátou,co?

britka
12. bře 2010

ahojki holky.venku máme opět zimu ona fakt ne a ne skončit.Všem držím palečky kdo má dnes něco důležitého a tak jak napsala kvakuska nebudu vás vypisovat stejně už mám v tom hokej a určitě bych na některou z vás zapoměla.Stejně na vás všechny myslím.Moni ať pochodíš s Vojtíškem u dr.jak jsou malí nem.to jsou muka.Certi já věděla že se včera ozveš že si tě v nemoc.nenechají.Zuzka se jede pochlubit 100%s mega kočárkem po OL.to jsi Moni odhadla my bysme se taky chlubily co holky že je to tak?Ale ve sněhu to utáhnout nezávidím ☹Chtěla jsem se zeptat ta babeta se dává do dortové formy?Moni a orgasmus dáváš na jak velký plech?

sukubka
12. bře 2010

ahoj holky tak sem byla na krvi a hcg mam 4iui to je teda děsně málo myslím si že mám v těle ještě pregnyl a proto i ten duch na testu!

certina
12. bře 2010

Sukub....ale mrška zatím nedorazila, ne???No tak stále není nic ztraceno... 😉 a Ty jsis dneska dělala i test???

sukubka
12. bře 2010

certi jojo mám tam ducha asi po 10minutách.mrcha nedorazila ale moc v to nedoufám,mám jít 16.3 na gyndu doktor mě řekl at dojdu na ultrazvuk tak uvidím.

certina
12. bře 2010

sukub já myslím, že mrška nedorazí........a budeš teď testovat každý den???Nebo ještě testneš odpoledne?

sukubka
12. bře 2010

certi nevím ty testy mě stresujou 😉 asi testnu odpoledne ale myslím si že tam bude zase duch protože to hcg ikdyž mám jen 4tak ten test to nějak zázračně ukáže já fakt myslím že je to pregnyl

asmeena
12. bře 2010

sukub: to je náhodou na dobré cestě. Držím pěsti, ať duch sílí.

sukubka
12. bře 2010

ta baba v laborce na mě čuměla jak puk chtěla jsem se jí zeptat v jakých to mají jednotkách jak sem byla v šoku s té nízké hodnoty!

micinka22
12. bře 2010

sukub ja myslim že Pregnyl už to určitě není!!! ten je 7 dní po píchnutí což je už dávno že..a uvidíš jestli bude duch sílit.-)) ono mimo se mohlo zavrtat pozdeji..treba až 6 den..do tela nikdo nevidí..držím palce:_)

sukubka
12. bře 2010

asmenko a tobě se ten duch oběvil v normě?mě se objeví tak po 10minutách!

micinka22
12. bře 2010

sukub mě se duši taky nnevlezli do 5 minut..v podstate byly lip videt az to uschlo...

kvakuska
12. bře 2010

no sukub jestli před dvěma či kolika dny bylo HCG 0 (jak sem psala Asmeen) a dnes je 4, tak se tam asi něco děje, né? ... hodnota HCG by se měla každý druhý den zdvojnásobit, tak zajdi na krev v pondělí, to by mělo být víc ja 10, a pokud poroste, tak je prostě naděje ...ale i tak pochybuji, že tam Dr. 16.3. na UZ něco uvidí, maximálně tak pořádně vysokou sliznici, tak aby jsi nebyla zklamaná 😠

sukubka
12. bře 2010

no mě přes víkend raní mrtvice 😀
to já mam taky tak test je 5minut úplně bílí a pak začne schnout a růžovět,ale fakt mám strach s toho pregnylu,no uvidím.nebudu stresovat,bud dorazí mrcha,nebo test začne sílit 😉 nic jinýho mě nezbývá!

micinka22
12. bře 2010

sukub klidek(se mi rekne co?.) vyfot nám ten test..ti to zhodnotím hnedka..a mas doufam mamatest 😀

zuzka72
12. bře 2010

Teddy-váhu zjistím, já to ještě nestudovala, ale není těžkej včera jsme ho táhli i s dětma do schodů ke známým a pohoda. Jinak do města jdu koupit kalhotky na plínky, vlhčeny ubriusky,kabátky,bo je nám doma zima, deky do kočárku, podprdy, hřebínek na vlásky, izolepu atd.-zkrátka co chybí. No a ti moji byly taky zvyklí z porodky vstávat co 3hodiny, ale já je to odnaučila, teda aspoň Lukajdu a Peťu to učím teď, chce to trpělivost a asi 2 noci odolat a uspávat, ale vyplatí se to. 🙂

juvik
12. bře 2010

Ahoj,
zase to tu žije 😀

Sukubko, já si taky myslím, že je to na dobré cestě, pokud bylo hcg 0 a teď je 4 tak to nemůže být pregnyl...to by ty hodnoty byly opačně, nejdřív 4 a pak 0. Držím ti moc palce 😉 Jsou to nervy, ale vyděržaj 😵
Jinak jak ses ptala, mám cca 8 folíků, teď píchám 3x menopur a v neděli večer pregnyl, OPU mi spočítal na úterý, snad vajca dozrajou 🙂

Zuzi, super vozítko za super cenu 😵 a navíc v mé oblíbené barvě, juj 😵 A hošani jsou šikulky, že ti tak spinkají 🙂

Mě už taky vrčí pekárna, peču mazanec s medem, skořicí a jablky. Takže zase žádné maso, ale sladké 😀

jitulik24
12. bře 2010

Ahoj sukub, vím že IUI je něco jiného než IVF, ale já měla u druhého těhotenství 11 den od IUI hcg 10,7 a za týden 138. U prvního těhu jsem měla 14 den od IUI hcg 169. Držím palce ať čárečka sílí. Jinak 10000 pregnylu u mě vyprchalo za 9 dní.

micinka22
12. bře 2010

cekame geneticky zdraveho ....KLUKAAAAAAAAAAAA 😵

juvik
12. bře 2010

Anet, takže další potencionální těhulka 😵 ...super, se nám ty řady bojovnic rozrůstají 🙂

juvik
12. bře 2010

Micinko, nádhera 😵 😵 😵 ...moc gratuluju...

jitulik24
12. bře 2010

Micinko, také se přidávám, gratuluji!!! 😉

pecicka
12. bře 2010

ahoj holky, sukubko a můžu se zeptat, který js den po ET?

sukubka
12. bře 2010

ok pokusím se ale mámkripla foták

juvik
12. bře 2010

Peci, ahoj a co ty? Byla jsi už na krev?

beras
12. bře 2010

😀 😀 Micinko v nic jiného jsem ani nedoufala,protože Reprofit je na kluky expert. 😀 U nás na diskuzi je jen jedna holčička a ta je z dvojčátek tak má ještě bratříčka. 😀 😀 Já jsem šla na transfer s tím,že si odvážíme Štěpánka ale ten nám u berunky neprošel 😀 Sukub něco se začíná dít 😀 😀