• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
já už taky koukala....to jste tam měli teda pěknou úrodičku....no chudák ta ženská, co rodila toho puclíka... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulik já teda na to ještě nekoukala, ale myslím, že si musíš názor udělat nejdřív sama... :wink:
13. bře 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulik, vždycky se najdou takové, kterým nesedne a které nebudou spokojené...to máš tak jak tobě je někdo sympatický a někomu jinému vůbec...já myslím, že my všechny jsme tady s ním opravdu spokojené a mluvíme ze zkušeností...já bych se něčím takovým nezabývala, nejdřív bych počkala, jaký dojem na mě udělá...je fakt, že někdy tam je frmol, ale to svědčí o jeho oblibě...kdyby zela čekárna prázdnotou, také by to o něčem vypovídalo...
13. bře 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si taky myslím,že je nejlepší udělat si na něj vlastní názor
13. bře 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trochu mě to zarazilo, ale máš pravdu. Také nedám na svého gynekologa dopustit a některé ženy na něj nadávají. Uvidíme v pondělí, ale už teď mám nervy. Obzvlášť když jsem viděla jeho fotku, pěkný mužský, to se budu stydět :sweat_smile:
13. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitu,mně to už ani nepřijde,taky si brzy zvykneš :slight_smile: a nebudeš se stydět
13. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vždy když jdu do něčeho nového tak stresuji a jakmile s tím člověkem začnu komunikovat, tak to ze mě spadne :grinning:
13. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to tak mám a to vždy
13. bře 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulik, být tebou, tak se těším, máš na co :wink:
uvidíš, že na tebe udělá veliký dojem, je to fakt sympaťák a ke všemu šikovný :dizzy_face: :wink:
neboj, on začne s tebou komunikovat jako první a hned to z tebe spadne, až zas řekne nějakou svou srandičku :dizzy_face:
13. bře 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ve Ferťasu už jsem byla zvyklá. Doufám, že nezpůsobím nějaký trapas :grinning:
13. bře 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mám žaludek až v krku a to je teprve sobota, co budu dělat v pondělí :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
step taky že jsem to dneska nakonec nevydržela,ale duch pořád stejnej.jdu vás dočíst :wink:
13. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec tu návštěva byla, zrovna odjeli. Dvojčata řádila jak černá ruka :grinning: ...jsou to potvůrky mazané :dizzy_face:

Jitulik, neboj, Machač je opravdu moc příjemný. Jak holky psaly, je třeba si udělat vlastní názor. Jasně, že se určitě najde někdo, kdo nebyl spokojený...prostě tak to v životě je...věem lidem se nezavděčíš. :wink:
13. bře 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jitulik neboj, on tě určitě povzbudí...dej pak vědět v pondělí, jaký na tebe udělal dojem...
13. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukubko, kolik těch testů máš nakoupených? Přiznej se? :grinning:
sukub, tak super, že je duch, zítra už budou krásné //, uvidíš!!! :dizzy_face:
stephanie ale je pořád stejnej.to mě znervoznuje!

juvi mám jen už jeden mamatest a pak reprofitáckej.dneska jsem ale testla jiným než mamatestem protože sem chtěla vidět jestli bude duch i najím typu testu :wink:
13. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub- to je snad dobře, že je tam duch......neboj.....bude sílit a sílit....! :sweat_smile:
Jitul - tak Ty jdeš v pondělí k Machačovi jo??Na kolik hodin?Však sama uvidíš jaký na Tebe udělá dojem a pak nám dej vědět....ale já myslím, že se není čeho bát - jakmile s Tebou začně mluvit....bude všechno jinak!!! :grinning: No však uvidíš sama........
juvi - tak to sis užila, co?? s dvojčátky...to musí být suprovní.....jéééé - trocha závidím.... :wink:
13. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš sukub - a byl tam!!!!!!!!!to je hlavní , ne????
13. bře 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub, tak hlavně, že je se něco děje, neboj, ted to bude sílit...z pregnylu to stopro už není!!! takže kliíííííd :dizzy_face:
máš nějaké lepší fotečky? ale už z těch rozmázlých šlo krásně vidět //

jel tvůj manža na ten koncert Ramsteinů? Moje mamka tam jela, tak jsem zvědavá, jestli ji tam neušlapou...
13. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Certi, jj jsou super :dizzy_face: ...všichni jsme z nich celé poprdění :grinning: Teď jim budou 2 roky, tak to je takové super období, začínají mluvit... rozumí, co po nich chceš... Je to sice záhul, je uhlídat a švagrová má co dělat, ale stojí to za to. Dneska se vzájemně pusinkovali...no okusovali je lepší slovo :grinning:
13. bře 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, tak to už nemáš velkou zásobu :wink: Ale neboj, čárečka bude sílit :dizzy_face:
13. bře 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je o zábavu postaráno.....to mému synovci byly 2 roky teď taky....tak si to dovedu živě představit - a ještě k tomu 2kusy :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi měla jsm zásobu 3xmamatest po dvou,ale došly :grinning:
no znervoznuje mě že to nesílí kurna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

stephanie,nene jela jen švagrová s přítelem,my s manžou lístky prodali,putovali do ostravy ale né k asmence :grinning:
13. bře 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo, dvojitá dávka energie :grinning: .... manžel jim z legrace začal říkat "komando" :grinning:
13. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, dej tomu čas :wink:
Já nevím, jestli budu testíky kupovat..asi ne, protože by mě to furt svádělo :sweat_smile: Doma ale nějaké mám, jedny mamatesty a jeden z Reprofitu.
13. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub, uvidíš zase ráno a v pondělí si zajdeš na krev...
13. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme tam být na půl druhou
13. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi si piš že by tě to svádělo :grinning: ale stejně budeš testit jak drak :grinning:

stephanie nene nemám lepší foto,zítra ikdyby byl zase duch to vyfotím ju?a pokud bude jen duch raní mě.ale 100%jdu v pondělí na krev
juvik, já jsem si taky říkala, že nebudu testovat dřív, ale stejně jsem nevydržela...v člověku to pořád hlodá...ale jsou to nervy, co...
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek