Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

asmeena
15. bře 2010

Mám úplně slzy v očích, certi velká gratulace. Jméno jste vybrali nádherné.
Míšo, tak tvoje předpověď, že bude mít certi holčičku vyšla. 😵

asmeena
15. bře 2010

Jitulik: tak máš konečně první pohovor za sebou a už to pofrčí. Uvidíš, že Štěpán z vás udělá šťastné rodiče. A koukám, že byl i vtipný jako vždy. Nechápu kde při tom jeho zápřahu, bere tolik pozitivní energie

katap: dvě vajíčka jsou dobrá, hlavní že budou kvalitní. Lépe méně kvalitních než více nekvalitních.¨

anty: koukám, že už máš v pase taky týdny, je to pěkné tam mít konečně tt místo snž. 😵

katapola
15. bře 2010

Tak si holky představte, že mě rehabka vůbec nemusela odblokovávat. Všechno prý sedí tam, kde má a je uvolněno. Byla příjemně překvapená a chválila mě. A vůbec se nezlobila, že jsme šli do té minimálky i bez jejího svolení. Tak jsem ráda, že to cvičení k něčemu je. Aspoň na ty záda a pánevní dno je to přínosné.

asmeena
15. bře 2010

katap: tak super, takže teď už jen hurá pro miminka. 😉

juvik
15. bře 2010

Kat, tak to je super, že cvičení bylo přínosné a vše je jak má 🙂

micinka22
15. bře 2010

Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ADÉLCE DO ŽIVOTA PŘEJEM JEN SAMÉ ŠŤASTNÉ CHVILKY!!!!! a mamka to zvládla skvěle.-)) to ani nemohl být kluk..ti takový caviky nedělaj 😀 😀 😀 😀 ale váhou mi Lilču ještě netrumfla 😀 😀 😀 😀 😀

Anty velka gratulka k miminku 🙂))
Sukub držím palce!!! at už tam je a nebo at pekne v klidu odejde at muzete do dalsího pokusu!!!!
Kat i dvě jsou více než NIC!!!!!!!!!!!!!!držím palce🙂

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

Kat a kdy jsi tam teda byla?Já jsem na ní čekala od čtyř a brala mě až skoro o půl,tak jsme se museli potkat 😀

katapola
15. bře 2010

Beruš, byl tam frmol, nějak moc lidí, asi na cvičení, čekala jsem od čtvrt na židli, vzala mě podle mě tak o půl. Před mnou tam byly nějaké dvě kočeny, tak jsem si myslela, že to ty nejsi.

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

jo haolky orgasmus prošel i v práci a to jedna koleg.nemá ráda pomazánkové máslo,tak jsem jí to řekla až ochutnala a prý by to ani nepoznala 😀

stephanie
15. bře 2010

ahojík...

teddy. tak co, ozvala se ti ještě novopečená maminka? jestli ji budeše psát, tak že moc moc gratulujem(ale to už jsi vlastně psala 😵 ) a že nám tady udělala od včerejška pěkně action teda 😀 ...a taky že se těšíme na fotečku Adélky 😵

holky, pošlete mi některá, PROSÍM, ten recept na orgasmus???(myslím na tu buchtu 😀 😀 😀 😀) Dííííííííííkyyyyyyyyyyyyy 😵

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

a co jsi měla na sobě,byl tam opravdu frmol.

katapola
15. bře 2010

černý kalhoty a takovou strakatou uplou halenku dofialova. Kabát jsem měla sundaný. No a tys byla v té ordinaci s ještě jednou kočkou? Jinak mi připadalo, že tam akorát postávaly holky, co šly na cvičení.

asmeena
15. bře 2010

na stánce 315 dávala receptík teddy:

tož si pište:
těsto: 1,5 hrnku mouč.cukru
1.5 hrnku polohrub.mouky
1 prášek do pečiva
1 lžička jedlé sody
1 plechovka ananasu(nebo meruňky) - ta velká - zhruba 0,7l
3 vejce

krém: 2 pomazánkové másla neochucené
1 lžíce cukr moučka
1 vanilkovej pudink se šlehačkou(kupovanej v kelímku)

ananas rozmixujeme ponorným mixérem,vysypeme do mixéru a vyšleháme se vším ostatním. nalejeme na plech vyložený pečícím papírem - upečeme.
věci na krém vyšleháme ve šlehaci,natřeme na upečený korpus po vychladnutí a posypeme strouh.čokoládou - strčíme do lednice,ecnáháme zatuhnout a pak zbodneme

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

já jsem seděla u recepce a neměla jsi béžový kabát?No to byly studentky a udělaly tam pěkný šrumec

daisy14
15. bře 2010

Tak jsem Vás konečně dočetla, dneska se to tu rozjelo!
Anty, gratuluju k srdíčku 🙂
držím palce všem čekatelkám na // 🙂

Te%d jsem zjistila, že dneska začíná na Primě ten nový seriál z prostředí centra asistované reprodukce! Já na to úplně zapomněla, tak mrknu na 1díl, jestli to má hlavu a patu 😀

katapola
15. bře 2010

beruš, jj, béžový kabát. Já nevím,kde je tam recepce.

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

na konci,tak ty jsi mě předběhla 😀 ale stejně pořádně nevím jak vypadáš,jen jsem tě zahlédla přes ty holky.No a super dvě vajíčka.Zítra si voláš a ve středu máš ET?

stephanie
15. bře 2010

asmeen, kdyby tu byl smajlík, který posílá pusu, tak bych ti ho poslala 😀 ...díky moooc...ale ten recept jsem fakt neviděla??? jen na tu babetu....

jj, dneska začíná ten seriál, jsem taky zvědavá, jaké to bude...

katapola
15. bře 2010

Jé, tak to promiň, rehabka neřekla, že nejsem na řadě. Jj, zítra voláme a transfer buď ve středu nebo ve čtvrtek.

b.e.r.u.s.k.a
15. bře 2010

Kat to neva,já nespěchala,ona v tom měla sama zmatky,tak já ve středu nakouknu,jak jste dopadli

britka
15. bře 2010

Adelce přeji všechno krásné do života a mamince gratuluji moc a moc.Certi jak to budeš číst tak si vzpomeň na to jak jsem ti psala váhu mého vnuka a Adélka s váhou daleko od něho nebyla a neuměla sis představit tak velké mimčo.Jak jsi Moni napsala v kolik se mala narodila tak jsem psala o 3min později to je náhoda. 🙂

kvakuska
15. bře 2010

Koukám že je tu pusto, asi všechny koukáte na první díl oplodňovacího sriálu 😀

britka
15. bře 2010

Kvakus ony už se vybreptaly přes den 😀

kvakuska
15. bře 2010

jo jo Brit, přes den to tu žilo, ani jsem to nestihla všechno pobrat, zítra si to asi budu muset přečíst znovu 😝

britka
15. bře 2010

Já to Kvakus taky narychlo přečetla.Opsala jsem si recepty co holky napsaly a až budu mít čas někdy tak musím najit recept na mazanec co je někde v dávné diskuzi a je dobrý už jsem ho pekla.

kvakuska
15. bře 2010

Brit mně ty recepty dělají hrozné chutě, ale chuti na pečení musím odolat, bo bych také chtěla ochutnat, a to fakt nejde, nenene, musím být na sebe přísná 😖

britka
15. bře 2010

Ono Kvakus máš pravdu lepší nepéct a vzít si ovoce. 😀

asmeena
16. bře 2010

Dobré ráno všem,
juvik: držím pěstičky, ať je pěkná úrodička a katap: zase ať má krásná embryjka.
Jinak samozřejmě kdo máte nějakou kontroličku, tak hodně štěstí.
Já dnes vstála o půl třetí, že půjdu čurat a udělalo se mi tak šíleně špatně, že jsem na záchodě seděla s hlavou v kbelíku, políval mě studený pot a šly na mě mdloby. Tak strašně jsem se chtěla vyzvracet, ale nešlo to, pak se to teda zklidnilo a já to šla zaspat. Teď jedu na gyndu (když už mě Štěpán předal k mému doktorovi) a doufám, že to přes půl Ostravy teda ustojím.

krejculka
16. bře 2010

Dobré ráno,

dneska tu je opět sněhová nadílka,ale 2 st.nad 0 🙂 ,takže to bude hned pryč.

Asmen,ať dopadneš na gyndě na 1 😉 ..s tou nevolností jsem to měla to stejny...po pár dnech už jsem vždycky zrovna letěla blinkat 😅 ...ale ty začátky byly krušny..to jsem nevěděla,jestli sebou někde buchnu bo co se bude dít.Nejhorší to bylo v obchodě 😖 .Pak se mě to stalo u švadleny,jak jsem byla na zkoušce dresu Monči na svatbu,tak jsem tam ležela na stříhacím stole 😀 ..drželo mě to pěkně dlouho 😖 .Mě pomáhalo,když jsem se napila a něco málinko snědla(i v noci)-třeba jen jeden piškot 😉 a doušek čaje...ale to musíš vychytat,co tobě bude dělat dobře.Mudr.říkal,že ty mdloby jsou z kolísání tlaku,takže pomaličku vstávat jak z lehu,tak ze sedu...

asmeena
16. bře 2010

krejcul: díky, hned jak jsem šla ze záchodu tak jsem si dala dva piškoty, horko těžko jsem je do sebe nasoukala, ale snad to trošku pomohlo a teď jak jsem vstala, tak taky pomaličku a hned rohlík a čaj, jinak jak se nenajím, tak jsem totálně nepoužitelná.
Do, kterého týdne bývají tak nevolnosti?