• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

2. července 2017 
Mám úplně slzy v očích, certi velká gratulace. Jméno jste vybrali nádherné.
Míšo, tak tvoje předpověď, že bude mít certi holčičku vyšla. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitulik: tak máš konečně první pohovor za sebou a už to pofrčí. Uvidíš, že Štěpán z vás udělá šťastné rodiče. A koukám, že byl i vtipný jako vždy. Nechápu kde při tom jeho zápřahu, bere tolik pozitivní energie

katap: dvě vajíčka jsou dobrá, hlavní že budou kvalitní. Lépe méně kvalitních než více nekvalitních.¨

anty: koukám, že už máš v pase taky týdny, je to pěkné tam mít konečně tt místo snž. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si holky představte, že mě rehabka vůbec nemusela odblokovávat. Všechno prý sedí tam, kde má a je uvolněno. Byla příjemně překvapená a chválila mě. A vůbec se nezlobila, že jsme šli do té minimálky i bez jejího svolení. Tak jsem ráda, že to cvičení k něčemu je. Aspoň na ty záda a pánevní dno je to přínosné.
15. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
katap: tak super, takže teď už jen hurá pro miminka. :wink:
15. bře 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat, tak to je super, že cvičení bylo přínosné a vše je jak má :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ADÉLCE DO ŽIVOTA PŘEJEM JEN SAMÉ ŠŤASTNÉ CHVILKY!!!!! a mamka to zvládla skvěle.-)) to ani nemohl být kluk..ti takový caviky nedělaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale váhou mi Lilču ještě netrumfla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Anty velka gratulka k miminku :slight_smile:))
Sukub držím palce!!! at už tam je a nebo at pekne v klidu odejde at muzete do dalsího pokusu!!!!
Kat i dvě jsou více než NIC!!!!!!!!!!!!!!držím palce:slight_smile:
15. bře 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat a kdy jsi tam teda byla?Já jsem na ní čekala od čtyř a brala mě až skoro o půl,tak jsme se museli potkat :grinning:
15. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beruš, byl tam frmol, nějak moc lidí, asi na cvičení, čekala jsem od čtvrt na židli, vzala mě podle mě tak o půl. Před mnou tam byly nějaké dvě kočeny, tak jsem si myslela, že to ty nejsi.
15. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo haolky orgasmus prošel i v práci a to jedna koleg.nemá ráda pomazánkové máslo,tak jsem jí to řekla až ochutnala a prý by to ani nepoznala :grinning:
15. bře 2010 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík...

teddy. tak co, ozvala se ti ještě novopečená maminka? jestli ji budeše psát, tak že moc moc gratulujem(ale to už jsi vlastně psala :dizzy_face: ) a že nám tady udělala od včerejška pěkně action teda :grinning: ...a taky že se těšíme na fotečku Adélky :dizzy_face:

holky, pošlete mi některá, PROSÍM, ten recept na orgasmus???(myslím na tu buchtu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:) Dííííííííííkyyyyyyyyyyyyy :dizzy_face:
15. bře 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jsi měla na sobě,byl tam opravdu frmol.
15. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
černý kalhoty a takovou strakatou uplou halenku dofialova. Kabát jsem měla sundaný. No a tys byla v té ordinaci s ještě jednou kočkou? Jinak mi připadalo, že tam akorát postávaly holky, co šly na cvičení.
15. bře 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
na stánce 315 dávala receptík teddy:

tož si pište:
těsto: 1,5 hrnku mouč.cukru
1.5 hrnku polohrub.mouky
1 prášek do pečiva
1 lžička jedlé sody
1 plechovka ananasu(nebo meruňky) - ta velká - zhruba 0,7l
3 vejce

krém: 2 pomazánkové másla neochucené
1 lžíce cukr moučka
1 vanilkovej pudink se šlehačkou(kupovanej v kelímku)

ananas rozmixujeme ponorným mixérem,vysypeme do mixéru a vyšleháme se vším ostatním. nalejeme na plech vyložený pečícím papírem - upečeme.
věci na krém vyšleháme ve šlehaci,natřeme na upečený korpus po vychladnutí a posypeme strouh.čokoládou - strčíme do lednice,ecnáháme zatuhnout a pak zbodneme
15. bře 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem seděla u recepce a neměla jsi béžový kabát?No to byly studentky a udělaly tam pěkný šrumec
15. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Vás konečně dočetla, dneska se to tu rozjelo!
Anty, gratuluju k srdíčku :slight_smile:
držím palce všem čekatelkám na // :slight_smile:

Te%d jsem zjistila, že dneska začíná na Primě ten nový seriál z prostředí centra asistované reprodukce! Já na to úplně zapomněla, tak mrknu na 1díl, jestli to má hlavu a patu :grinning:
15. bře 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
beruš, jj, béžový kabát. Já nevím,kde je tam recepce.
15. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na konci,tak ty jsi mě předběhla :grinning: ale stejně pořádně nevím jak vypadáš,jen jsem tě zahlédla přes ty holky.No a super dvě vajíčka.Zítra si voláš a ve středu máš ET?
15. bře 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmeen, kdyby tu byl smajlík, který posílá pusu, tak bych ti ho poslala :grinning: ...díky moooc...ale ten recept jsem fakt neviděla??? jen na tu babetu....

jj, dneska začíná ten seriál, jsem taky zvědavá, jaké to bude...
15. bře 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to promiň, rehabka neřekla, že nejsem na řadě. Jj, zítra voláme a transfer buď ve středu nebo ve čtvrtek.
15. bře 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat to neva,já nespěchala,ona v tom měla sama zmatky,tak já ve středu nakouknu,jak jste dopadli
15. bře 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adelce přeji všechno krásné do života a mamince gratuluji moc a moc.Certi jak to budeš číst tak si vzpomeň na to jak jsem ti psala váhu mého vnuka a Adélka s váhou daleko od něho nebyla a neuměla sis představit tak velké mimčo.Jak jsi Moni napsala v kolik se mala narodila tak jsem psala o 3min později to je náhoda. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že je tu pusto, asi všechny koukáte na první díl oplodňovacího sriálu :grinning:
15. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvakus ony už se vybreptaly přes den :grinning:
15. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Brit, přes den to tu žilo, ani jsem to nestihla všechno pobrat, zítra si to asi budu muset přečíst znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to Kvakus taky narychlo přečetla.Opsala jsem si recepty co holky napsaly a až budu mít čas někdy tak musím najit recept na mazanec co je někde v dávné diskuzi a je dobrý už jsem ho pekla.
15. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brit mně ty recepty dělají hrozné chutě, ale chuti na pečení musím odolat, bo bych také chtěla ochutnat, a to fakt nejde, nenene, musím být na sebe přísná :confounded:
15. bře 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono Kvakus máš pravdu lepší nepéct a vzít si ovoce. :grinning:
15. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,
juvik: držím pěstičky, ať je pěkná úrodička a katap: zase ať má krásná embryjka.
Jinak samozřejmě kdo máte nějakou kontroličku, tak hodně štěstí.
Já dnes vstála o půl třetí, že půjdu čurat a udělalo se mi tak šíleně špatně, že jsem na záchodě seděla s hlavou v kbelíku, políval mě studený pot a šly na mě mdloby. Tak strašně jsem se chtěla vyzvracet, ale nešlo to, pak se to teda zklidnilo a já to šla zaspat. Teď jedu na gyndu (když už mě Štěpán předal k mému doktorovi) a doufám, že to přes půl Ostravy teda ustojím.
16. bře 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,

dneska tu je opět sněhová nadílka,ale 2 st.nad 0 :slight_smile: ,takže to bude hned pryč.

Asmen,ať dopadneš na gyndě na 1 :wink: ..s tou nevolností jsem to měla to stejny...po pár dnech už jsem vždycky zrovna letěla blinkat :sweat_smile: ...ale ty začátky byly krušny..to jsem nevěděla,jestli sebou někde buchnu bo co se bude dít.Nejhorší to bylo v obchodě :confounded: .Pak se mě to stalo u švadleny,jak jsem byla na zkoušce dresu Monči na svatbu,tak jsem tam ležela na stříhacím stole :grinning: ..drželo mě to pěkně dlouho :confounded: .Mě pomáhalo,když jsem se napila a něco málinko snědla(i v noci)-třeba jen jeden piškot :wink: a doušek čaje...ale to musíš vychytat,co tobě bude dělat dobře.Mudr.říkal,že ty mdloby jsou z kolísání tlaku,takže pomaličku vstávat jak z lehu,tak ze sedu...
16. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
krejcul: díky, hned jak jsem šla ze záchodu tak jsem si dala dva piškoty, horko těžko jsem je do sebe nasoukala, ale snad to trošku pomohlo a teď jak jsem vstala, tak taky pomaličku a hned rohlík a čaj, jinak jak se nenajím, tak jsem totálně nepoužitelná.
Do, kterého týdne bývají tak nevolnosti?
16. bře 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek