Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

pecicka
17. bře 2010

jsme to ale popleta

sukubka
17. bře 2010

takže čtvrtek tam není?

pecicka
17. bře 2010

ne ☹

sukubka
17. bře 2010

peci já jdu taky v pátek 😉

juvik
17. bře 2010

ne čvrtek je v Brně

juvik
17. bře 2010

se možná potkáte 🙂

asmeena
17. bře 2010

Adélka je nádherná. 😵
Jo holky teď jsem si vzpoměla, že mi včera říkal doktor, když mi dělal UTZ, že mám cysty na vaječnících a tekutinu v břiše - myslíte, že to miminku nemůže nějak vadit? On teda říkal, že to nevadí, ale nechápu proč mi to teda ukazoval a říkal, akorát mě lehce vystresoval.

A co se týká těch folíků po stimulaci, tak já teď měla taky 10 folíků a nakonec jen 4 vajíčka a z nich ještě jedno nezralé. Hold některé folíky můžou být prázdné.

sukubka
17. bře 2010

ale nevím na kolik sem ještě nevolala ale musím se obědnat.

juvik
17. bře 2010

Asmee, pokud dr. říkal, že to neva, tak se nenervuj...ale chápu, že člověk nad tím špekuluje 😉
O cystě během těhu už jsem slyšela, ale tekutina v břiše...nevím. Není to ještě následek stimulace?

sukubka
17. bře 2010

asmen já měla folíků 8 pak 7vajíček oplodnilo se 5.no a vidíš nám 2zavedli a s těch 3nezbyli ani jeden mrazáček 😒 nevím proč chci se Machače zeptat protože jak byl transfer úplně vychvaloval jak krásně reaguju a jak ani minimálka líp vypadat néma a nakonec ani jeden mrazáček

micinka22
17. bře 2010

Veru já měla taky tekutinu po Ivf..a dobry..ono se to vstřebá neboj..

Adélka je krásnej pucllínek🙂) 😵 😵 😵

sukubka
17. bře 2010

asmenko taky si myslím že je to ještě se stimulky a pokud doktor řekl že je to ok tak to ok bude.nestresuj se.ikdyž se mi to kecá dělala bych to samé

stephanie
17. bře 2010

ahojík sukub,

takže se začneš znova připravovat? to je fajn...a o tom, že jsi měla ducha jsi mu asi neříkala, že?
juvik, neboj, musíš věřit 😉

juvik
17. bře 2010

Stephi, OK budu se snažit 😀 Stejně mi nic jiného nezbývá 🙄

sukubka
17. bře 2010

step ahojík 😉 jojo psala jsem mu o tom email ted mi odepsal a jen že mám začít se stimulkou ale na to mi nic nenapsal,to asi rozebereme až osobně!
no ale určitě na to nebudeme chodit pořád hned po sobě protože by nás to zrujnovalo,kurna ted to musí výjít!!!!!!!!

andinka22
17. bře 2010

Katapolko chápu to, s takovou variantou člověk fakt nepočítá. Akorát mě se v noci po OPU zdálo přesně to, co mi řekli v telefonu, že se ani jedno neoplodnilo, taky jsem z toho byla hodně špatná a obrečela jsem to. Ale nic s tím prostě nenaděláme. No další měsíc jsem se těšila a zase nic. Tak teď si říkám, že třeba do třetice to vyjde. A neboj platit nic nebudete a můžeš hned začít bojovat.

Juvi moc ti přeji ať je to silnej bojovníček, není to kvantitě, ale hlavně o kvalitě. Tak to bude určitě ten pravej bojovníček.

Peci tak to jsem zvědavá jak se nakonec rozhodneš.

Sukubko takže začínáš znova bojovat? Tak třeba budem bojovat spolu. Já začínám koncem měsíce.

Zdravím všechny ostatní, je Vás tady na mě nějak moc, tak doufám, že jsem nic nepopletla 🙂

ferdice
17. bře 2010

Peci, Sukub ja jdu taky v patek 26.3. na 12:00. ale jsem objednana uz hrozne davno. no uz ted je mi jasne, ze bude mit Machac zase honicku a bude to hrozne rychle. tentokrat si to vsechno sepisu a projdu s nim bod po bodu 🙂 a v dubnu budu chtit minimalku, nez se vyridit papiry ke klasickemu IVF, mam v tom jasno 🙂
Juviiik drz se, preci ta biopsie se musi vyuzit, kurna

juvik
17. bře 2010

Andi, to jo, je nás tady čím dál tím víc...je vidět, že Machačovi se pacientky rozrůstají 🙂
Taky v tom mám občas pořádný guláš a motá se mi to dohormady. 😀 Ale hlavní je, že se můžem podpořit a vypsat, protože občas by z toho člověku hráblo 😅

ferdice
17. bře 2010

Sukub, ja kdyz mela v lednu pozitivni test, tak jsem dalsi mesic taky sla zase do clostilu. Mi prijde ze oni to gynekologove ani neberou jako nejake tehotenstvi, kdyz je tak nizka hladina hcg. to jenom nas to tak drti 😔

andinka22
17. bře 2010

Juvi tak to jsem ráda, že v tom nemám guláš sama. Jo jinak Štelcl má 32, zapomněla jsem to předtím napsat. 🙂
Já už byla u všech, mě už tam všichni znají a občas si už připadnu jak blbec. Ale Štěpán ten mě vždy nakopne jít dál.

juvik
17. bře 2010

Ferdi, já se držím, v rámci možností 😀 ...ale bojovníček se musí kurňa držet...myslím na něho furt 😵

Manžel se přižene z práce, tak jdu stavět slavobránu 😀 ...snad už je mu dneska líp...ale asi jo, když ráno vstal a dokonce snědl housku.

juvik
17. bře 2010

Andi, 32 😅 ...tož to je stejný mlaďoch jak my...uau 😀

micinka22
17. bře 2010

Juvik sice je tu víc ,ale postupně se stávají těhulky 🙂) vždyt tento měsíc jsou dvě!! to je krasny ne?.-)

andinka22
17. bře 2010

JJ, je to mlaďoch. Naposledy měl něco s rukou.

juvik
17. bře 2010

Mici, to jo...však Machač je borec 😵

Už jsem se loučila, že ? 😅 a furt tu dřepím

juvik
17. bře 2010

Andi, mě když dělal v listopadu ET, tak hrozně kašlal, jak tuberák a furt se mi omlouval 😀 Jsem čekala, co lapnu, ale naštěstí nic.

pecicka
17. bře 2010

holky, tak to se tam potkáme,co? Jaké si dáme poznavací znamení a jdete sami nebo s chlapama?

sukubka
17. bře 2010

andina to by bylo fajn bojovat spolu.

ferdi a ty jsi měla taky pozitivní test a pak nic?a ¨jak dlouho byl pozitivní a co ti na to Machač řekl?

sukubka
17. bře 2010

já bez chlapa ten mi řekl at řeknu Machačovi jestli nejdöu zamrazit spermijky protože v dubnu a květnu bude jezdit kamsi na státnice a nemohl by někam jezdit,kdyby to zase nevyšlo.kolik to zmrazení holky stojí?nevíte někerá?

tak snad nezačnu stimulovat a pak mě neobědná,když nás tam má být tolik

sukubka
17. bře 2010

juvi se chlámu se slavobránou,to já vždy do opu jsem na manžu taky jako lilius