Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

stephanie
20. bře 2010

juvi, určitě se zajdi na nějakou kontrolu, ať jsi v pořádku do dalšího pokusu....
možná tě ti machač navhne, ať dojedeš na kontrolu k němu...nebo se ho rovnou zeptej, jestli máš přijet raději k němu...

je fakt, že jak svítí to sluníčko, tak je hned veseleji, na mě to hodně působí...

já taky pádím, musím na poštu...tak zatím pa

albi17
20. bře 2010

Ahoj holky 🙂 po dlouhé době 😉
Juvik moc mě mrzí co se stalo ☹ , ale jak říká Sukub, musíš jít dál. U mě to taky fungovalo, jinak by se člověk zbláznil 😖
A já měla taky dlouho bolesti po OPU. Ale je fakt, že bez krvácení, jen ten první den.
Sukub, co říct, já jsem tomu věřila, že se zadaří!
Jinak příští pátek jdu taky na konzultaci, tak se uvidí, jestli bude stimulka už v dubnu. Myslím, že v pátek tam bude celej koník 😀

juvik
20. bře 2010

Tak jsem Machačovi napsala román 😅 ...uvidíme, kdy se ozve

Albi, já vím, člověk se otřepe a zase bude bojovat. Jen to chce trochu času.
V ten pátek to můžete nazvat jako sraz "holek z modré konírny" 😀

kvakuska
20. bře 2010

juvi určitě někam zajdi nechat se prohlídnout, moje kamarádka třeba byla alergická na tu dezinfekci co se při zákroku používá, třeba mají v Reprofitu dezinfekci novou a tobě nesedla ... jinak jsem také byla docela zvědavá, zda ti to po té biopsii vyjde .. no je to k vzteku i k pláči ... já jsem třeba doufala, že by se nám mohlo zadařit po té hysteroskopii, že jako budu taková pěkně propláchnutá, no a vidíš, žádnej pokus se nekonal, zradila mě štítná žláza 🙄 ... člověk se snaží, vymýšlí strategie jak tu přírodu přechytračit, ale ona se nedá, háže nám klacky pod nohy, někdy tak přemýšlím, proč někomu je přáno (a třeba i vydatně) a někdo musí tolik bojovat (bohužel bez záruky úspěchu) 😠

kvakuska
20. bře 2010

V pátek k Machačovi jedině s obrázkem koně v ruce 😀 ... v čekárně to bude jako ve stáji 😀 😀

juvik
20. bře 2010

Tak tu furt čučím, změnila jsem foto...taky na něm nejde nic vidět, ale nemám seklou hlavu 😀

Kvakus, je to nespravedlnost, ale nic s tím nenaděláme. Ale my jsme holky silné a zvládnem to...s vzájemnou podporou 😉

sukubka
20. bře 2010

juvi až Machač odepíše napiš co ti napsal jo?sem totiž zvědavá.holky taky si pořád říkám proč se nedaří,kdyby to pořád nešlo,chtěla bych nějakou hysteroskopii ikdyž po laparce jsem šla tenkrát taky hned za 2měsíce do IVF a myslela jsem si jak jsem čistá atd a prd s toho,já už fakt nevím.

my budeme odpoledne opíkat tak se těším

juvik
20. bře 2010

Sukub, jj neboj...já vám to vyslepičím 🙂

Venku je tak nádherně a teplo...jestli to vydrží, tak odpoledne jdeme s manželem na dlouhou procházku....trochu si to jaro užít. 😵
Jen jestli mu bude dobře...protože od úterka je po té střevní chřipajzně nějaký marný...nechce jíst, je slabý a ospalý...nějak ho to sebralo

juvik
20. bře 2010

Tak už odepsal...nechápu tu rychlost vždycky 😕
Byl velmi stručný...mám se ale nicméně dojet v úterý do Olomouce, aby ne mě kouknul a že vše probereme. Jsem zvědavá. Maruška asi ze mě nebude nadšená, že se tam narvu mimo plán, ale co...myslíte že ji mám ještě v pondělí zavolat, že dojedu?
Jo a ještě, Sukub vysadila si utroš když ti řekli že ET nebude,že? Za jak dlouho ti pak dorazila mrcha, normálně v termínu nebo dřív?

andinka22
20. bře 2010

Ahoj holky,
přeji Vám hezký víkend.

Sukubko, taky chceme odpolene opíkat, je krásně. Sukub dej mi pak vědět, jak ses rozhodla, ju? Díky. 🙂 Dneska by mělo být nové zboží.

Juvi to je mi moc líto, že to nakonec nedopadlo, je to teď nějaký častý nebo co. Vím jak ti je, ale uvidíš, že Štěpánek něco vymyslí a hezky to spolu proberete. Jednou se nám holky zadařit musí už, ne, sakra.

Zdravím všechny ostatní.

b.e.r.u.s.k.a
20. bře 2010

Juvi tak to je mi děsně líto,já myslela,že budete konečně některá následovat Asmeenku,ale dobré je,že nic platit nemusíte.Z takovou Reprofit na nás prodělá.Ale jináč jsou moc hodní,že to tak řeší 🙂

andinka22
20. bře 2010

Juvi mě vždycky dorazila MS tři dny po vysazení Utroše.

stephanie
20. bře 2010

tak jsem z nákupu zpátky ----že jsem tam jela....odřela jsem auto o beton, ale jen spodek, málem jsem zaplatila pokutu, protože jsem stála jedním kolem nachodníku a ještě mě seřval jeden hnusný chlap, že stojím před jeho garáží - tak jsem se sním zhádala...přijela jsem domů totálně vytočená...
ale jinak je venku krásně 😀

sukub, tak vy zahajujete jarní sezonu? 😉

já jedu v pátek taky k machačovi, no to bude sranda!!! 😀 😀 😀

juvik, fotka dobrá, ale zase na tebe moc nevidíme 😵 ,,,ty jsi nějaká sportovkyně, ne? samé fotky z hor 😵
to ti deda opravdu rychle odepsal...uvidíš, co pořešíte v úterý...marušky bych se možná zeptala, v kolik hodin mám přijet...

tak já zas fičím něco dělat...ten koník mě tež už vytáčí, jaký je pomalý

juvik
20. bře 2010

Andi, do tří dnů ? 😕 ufff, tak to bych nebyla ráda, protože to by na mě v úterý Machač nemohl kouknout....tak uvažuju, jestli ho teda ještě dneska nebrat....vlastně mi ani ráno dr. neřekl, že ho mám vysadit, to jsem si vydedukovala sama, že už je zbytečný...ale o mrchu nestojím 😒

Stephi, jajaj to je pech s autem...asi je den blbec.
No a fotka, na normální velikosti tam vidět jsem, jenom jakto zmenší, tak jsem tam jak skřet 😀 A sportovkyně 😀 ...jsi mě pobavila 😀 ....řeknu ti to takhle...nadšenec pro hory je hlavně manža a já musím 😅 ...ale ne, to bych přehnala, mám hory a přírodu ráda, ale nemusím zase slézt všechny kopce a lézt někde po řetězech. Je ale fakt, že naše dovolené, se odehrávájí většinou v horském terénu 🙂

andinka22
20. bře 2010

Juvi joo, vždy přišla ten třetí den od vysazení Utroše, tak jedině ho ještě nevysazuj, aby se na tebe mudr. mohl kuknout.

andinka22
20. bře 2010

Stephi neboj, já nejsem FBI, jak jsi psala. Já teda nebudu tajnůstkařit, Sukubce jsem psala ohledně nějakého zboží. Máme e-shop s dámským oblečením, to je celý. Ne FBI. 😀 😀 😀

juvik
20. bře 2010

Andi, asi to tak teda udělám...stejně pokud tam bude nějaký zánět, kvasiny, apod. tak to budu muset přeléčit pak po menses a snažení posunout....teď ale potřebuju, aby mě mohl vyšetřit.
Takže ty jsi FBI jo? A o Kvakusce jsme psali, že je to utajený Machač 😀 Pěkně se nám holky vybarvujete 😀

andinka22
20. bře 2010

Juvi, tak to tak udělej, hlavně ať na tebe mrkne, jestli je vše OK, no a lepší bude, když by tam něco bylo to přeléčit a s dalším pokusem počkat. No zkrátka máme pořád něco. Podívej na mě: listopad-nativ, prosinec - nativ, leden - IUI, únor-nativ bez ET, nic se nám neoplodnilo a teď březen - nativ, OPU bez anestezie, ale bohužel vajíčko nebylo. Takže taky perlím. Jsem zvědavá na další nativ, u nás je vždy taky vše OK, no a pak to vždycky nějak nedopadne. Ale věřím, že jednou se všechny v Rep. dočkáme, akorát někomu to trvá déle. Já už byla před pěti lety těhu přirozeně, ale nedopadlo to a od té doby ani ťuk.

juvik
20. bře 2010

Andinko, a ty budeš zkoušet jen nativy nebo i minim. ivf? Já totiž taky uvažuju zase o nativu...ale uvidím co dr.

Za chvilku dorazí manžel z práce...tak jdu ohřát oběd...akorát nevím jestli bude ta procházka....zatáhlo se a začalo fučet 😖

stephanie
20. bře 2010

andi...já jsem to myslela tak, že jsi o sobě nechtěla nic prozdradit 😵

no koukám, že sis taky už hodně zkusila ☹ ... musíme věřit...co nám zbývá 😉

sukubka
20. bře 2010

juvi tak to se tam v uterý uvidíme,možná záleží na kolik tě obědná.Já sem tam volala v pátek a obědnala mě na 12:30,myslím že půjdeš taky nějak tak protože dřív ráno volno vůbec neměla,ptala sem se.
jinak když jsem neměla ET tak sem hned jak mi řekli že vajíčko to vzdalo sem vysadila utroš,mrcha ti dorazí cca za 3-4dny(já to tak měla).já být tebou jedla bych ho protože jinak ti asi opravdu příjde mrcha.a Machač mi taky vždy píše stručně,má toho moc.
andi ty máš teda jen ten nativ?to ti vždy odeberou vajíčko s tvého cyklu?

andinka22
20. bře 2010

Juvi já většinou mám minimální stimulaci, ale většinou jen s Clostíkem, většinou mám 2-3 vajuška, víc ze mě nedostanou.
Jednou jsem měla i s Menogonem.
Teď 3x po sobě jen s Clostíkem. Teď mi mudr. Clostík vyměnil za Tamoxifen, takže poslední stimulka jen s Tamoxifenem, což taky nevyšlo, tak teď mi navýšil dávku na 2-0-2, tak uvidíme co tam bude. Říkal mi mudr.M. že je šetrnější na sliznici, zkrátka ji nesnižuje jako Clostík. Já po tom Tamoxifenu měla 9DC sliznici 10mm a folík 18mm, to jsem nikdy předtím neměla, i mudr. říkal, že na jeho vkus reaguji nějak rychle. No takže jednou raguji rychle, podruhé mi zase řeknou, že folíky rostou pomaleji, no tak občas už jsem z toho všeho jelen.

Stephi jo, už jsem si toho taky dost užila, ale nevzdávám to. JJ, musíme věřit, nic jiného nezbývá.

andinka22
20. bře 2010

Sukubko nativ v přirozeném cyklu jsem také měla, přijela jsem na OPU a mudr. M. mi oznámil, že už je folík v čudu, že praskl.
Takže ty přirozený nejsou špatný, protože do sebe necpeš hormony, ale také můžete s mudr. pěkně dlouho honit vajíčko. 🙂

juvik
20. bře 2010

Andi, přesně jak píšeš...nejhorší je, že to vajíčko už může být fuč a je to k ničemu...já jsem ho v listopadu chytla a vajíčko bylo pěkné i embryo...jen to nevyšlo. Je to sázka do loterie...jako vůbec všechny ty hokusy, pokusy ...jsem zvědavá jestli mi taky nezmění léky.

Sukub, nestraš...já jsem s Machačem domluvená, že přijdu ráno...tak snad to vyjde...potom nemůžem, manža jde do práce...a chce u toho být, když budem domlouvat i co dál. No uvidím v pondělí, zavolám ji. Ale určitě bude mít nátřesk, když tam zas týden nebyl. Kdybych neměla ty problémy, tak se tam ani teď nervu a počkám na jiný termín.

kvakuska
20. bře 2010

juvi třeba na pátek by jsi počkala, že? 😀

kvakuska
20. bře 2010

Holky mám otázku, ale pokud nechcete tak neodpovídejte ... uvažujete některá i o adopci? ... nebo máte třeba některá už zažádáno? ... já o tom přemýšlím čím dál častěji, i kdyby se nám zadařilo, tak vzhledem k mému věku už bych asi druhé dítko neměla, tak proč ne adopčátko? ... jen se bojím, že už by nám dali spíš starší dítě, do háje s věkem! 😒 ... necítím se na roky co mám, no ale mám je, s tím nic nenadělám 😝 ... jak vidíte, tak v té nucené snažící pauze se mi honí hlavou ledacos 🙄

juvik
20. bře 2010

Kvakus, my už máme zažádáno a jsme schválení od října 2009...teď čekáme....děsí mě, že nám řekli, že můžem čekat i 5 let 😕 ...ale vím, že většinou co znám lidi, tak čekali 2-3 roky. Od podání žádosti to budou u nás dva roky v létě, tak snad už to nebude dlouho trvat. S manželem jsme to probírali už dávno, jsme oba pro...a to i když by se zadařilo naše dítko...jak píšeš, kdoví jestli by pak bylo ještě jedno a my chcem děti aspoň 2 ..byl to vždycky můj velký sen - velká rodina 😵 ...bohužel zatím to nevychází.
A můžu se zeptat, kolik vám s manželem je?

Nakonec jdem na tu prochajdu, tak nakouknu k večeru. 😉

sukubka
20. bře 2010

juvi já tě nechci strašit,ale já tam v pátek volala a potřebovala jsem taky na ráno s manžou,přesně jak ty,no ale Maruška říkala že na nejdřív na 12:30,tak jedu opět s máti,je s ní aspon po cestě sranda 😀.ale pokud tě veme ráno,nebudu na marušku naštvaná nebuj. jinak juvi proč máš nějaký podezření na zánět nebo něco?něco tě bolí,nebo máš výtoky?já chodím často na záchod ale to už od malička.

kvakus já k vůli věku o adopci ještě neuvažuju a manža o ní nechce vůbec slyšet,párkrát mě to napadlo,ale říkám si že ikdybych měla ještě zkoušet minimálku mám pár let čas,ale popravdě je to o nervy ta nejistota jestli se jednou zadaří atd.prostě bez dětí být nechceme to víme.prostě chceme zkoušet minimálku,pak mám ještě 1ivf nevyčerpané,kdyžtak než do adopce bych šla do darovaných vajíček (protože přeci jen je to aspon z půli manželovo a dítě nosíš v bříšku a to já moc chci)no pak až poslední možnost adopce,ikdyž je možný že za pár let budu s těch pokusů tak vyřízená s nervama a bez peněz že třeba budu mluvit jinak 😒

juvik
20. bře 2010

Sukub, no mám od včera svědění,pálení a pořád mě uvnitř tak divně píchá 😒

juvik
20. bře 2010

Sukub, a co, opékali jste? My byli na té procházce, ale byl protivný vítr 🙄