• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

4. října 2017 
Asmee :grinning:
22. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem vcera narychlo docitala konika a prekvapila jsi mne, ze uz mas zadost o adopci. ale dobre mne to namotivovalo probrat to s manzelem, protoze uz jsem parkrat toto tema s manzelem nacla a nebranil by se. pockame pry po prvnim IVF. kdyz jsi psala, jak dlouho se ceka, tak mame nejvyssi cas.
22. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Budete holky dneska koukat na 2.díl Zázraku života?...mě ten první díl vůbec nenadchl, tak uvažuju, jestli tomu dám ještě jednu šanci
22. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja koukat nebudu 1. je hokej 2. je hokej 3. musim jit ven se psem a nedokazu se odtrhnout od konika
22. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferdi, jj letos v létě to budou 2 roky...chceme koncem března nebo na začátku dubna volat na kraj, poptat se jaká je situace a jaké žádosti teď řeší - z kterého roku. My jsme se tak rozhodli, protože sami fakt nechcem zůstat a ivf není záruka, že budem mít děti
22. bře 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferdi, tak hokej mě nebere...se psem nemusím :grinning: ...ale spíš mě láká Kriminálka Anděl...tak uvidím, co uvidím :sweat_smile:
22. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mně ty Zázraky života vůbec nenadchly už z upoutávek, spíš mi to přijde takové přeslazené a uhlazené a vůbec nereálné a nakonec se tam budou řešit jenom milostné vztahy mezi doktory a to teda nemusím.
Budeme koukat na Kriminálku Anděl :wink:
Tak se pro dnešek loučím. Dobrou.
Juvik a sukub: na zítra tfuj, tfuj...
22. bře 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik zatim si to jen ujasnuji, ale zacit mam krajskem urade s zadosti?
My take nechceme byt sami. IVF rozhodne neberu jako zaruku, bohuzel.
To uz v zadosti si davas i nejake podminky na detatko? jako vek apod.? mam ve svem okoli dve rodiny s adoptovanyma detma a jsou to krasne stastne rodiny.
22. bře 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmee, tak to máme stejný názor...byla jsem na to zvědavá, ale nic moc...na to, kolik kolem toho nadělali řečí a reklamy...
Tak příjemné koukání a dobrou :wink:
22. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kriminalka Andel se mi tez ted libi. ta jednickova rada mne nejak nebrala, ale ta nova je dobra.
juvik mne hokej taky az tak nebere, ale co uz s chlopkem nadelam.
jdu vencit.
pekny vecer vsem.
22. bře 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferdi, začli jsme tím, že jsme si na městském úřadě, kam spadáme vyzvedli na odboru péče o díte formuláře a instrukce, pak je vyplnili, odevzdali, oběhli doktory a tak a odevzdali...pak byla u nás doma soc. pracovnice, stou jsme si popovídali, probrali to znova a ta se nás už na představu o dítěti ptala...pak to poslala na kraj a ti tě pak pozvou na testy a přípravné kurzy, kde si ty představy ještě ujasníš
Taky znám rodiny s adopčátky a jsou moc fajn :dizzy_face:
22. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby ses chtěla na něco zeptat, klidně napiš, tady nebo i do IP :wink:
Aha tak to jo, chlopek bude koukat na hokej :slight_smile: ...a ty s ním :sweat_smile:
Taky přeju hezký večer
22. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě ten seriál také moc nenadchl, přesně jak píše Asmenka. A vůbec se mě nelíbí ty jejich ježíškovský uniformy, hrůza.
Dneska tomu dám ještě šanci, ale myslím, že mě nepřesvědčí. :slight_smile:

Ferdi to jo, to sladký je jak droga. Tak si hezky užij hokej a venčení.

Hezký večer všem.
22. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vidím že ste dneska zýase pekly,teda vy jste kuchařky,to já toho moc nepeču,manža na to vůbec není,spíš na takové nepečené ovosné dorty a zmrzliny to on rád,jonak já sem dneska doslova sežrala skoro celýho míšu v tom velkým kelímku :angry: budu mít snad za chvíli metrák :grinning: no snad ne.

jinak moc děkuji že ne mě myslíte a snad to bude zítra ok.musím se poptat Machače jak to udělám pak s pregnylem když se ze soboty na neděli mění čas a já myslím že budu mít zase v neděli OPU a ve středu ET bylo by to stejně jako minulý měsíc,snad s lepším koncem :unamused:

já na zázraky koukat budu,manža kouká na hokej,ale mě moc nebere :wink:
22. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andi, taky jsem se těm oblečkům divila...jsem si v tom představila Machače a musela se smát :grinning:
22. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, no jo, jestli budeš mít OPU v neděli, tak budeš muset vstávat ještě o hoďku dřív
Taky přeju dobré zprávy :wink:
22. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
brej večír. Zuzi,byly jsme aj s Vojtíkem-toho bych doma nechat nemohla,když jsem v kojícím procesu. tak jsem kojila v kjící místnosti,kde je ubohá židle a přebalovák a pak jsem kojila v narvaným KFC - no,co - hlavně,že se Vojtíšek najedl. taky nás s Leňou mrzí,že jsme neviděly vaše kluky.akorát jsme viděly jednoho obra,co nám otevřel dveře :sweat_smile:
jsem zas hin,jdu bucat.at naspím něco než se vojtík probere na jídlo :wink: brou všem
22. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy-obr byl Kuba, to mě mrzí, ale není všem dnům konec, příště to určo klapne a uvidíme se. :slight_smile:
22. bře 2010 ve 21:06  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
juvi to vstávání nějak přežiju,hlavně abych správně píchla pregnyl.budou zase zmatky.
tak holky dobrou noc :wink: zítra se pak ozvu.jedu s mamkou takže zase prolezem globus a vše co se dá,je nakupovací typ :grinning:
22. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, omlouvám se nakouknutí:slight_smile:. MOc sháním na nativ krabičku Clostilbegytu, kdyby jste některá měla přebytky, moc prosím ozvěte se do IP. Díky.
23. bře 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno všem
lijank:zkus to na diskuzi "mám/nemám léky na IVF". a to ti Clostil nenapíše gyndr?vždyť clostilbegt stojí pár korun. ale zkus,třeba fakt někdo z holek nějaké zbytky má.
tak nevím,jestli z Havaje od rodičů nepošupajdím domů - všechny tři děti,co tu sestry mají,jsou marod.áách jo. aby něco nechňapnul ještě Vojtíšek :frowning2: .Přeci jen,ještě by mohl pár měsíců s nějakýma chorobama počkat :frowning2:
23. bře 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, taky všem přeji krásné ráno, když svítí to sluníčko, tak je to super :slight_smile:
23. bře 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky taky u nás svítí sluníčko už by to tak mohlo zůstat.juvi jak jsi psala o kočkách tak u nás je to samé jen se vyvalujou a čekají kde co dostanou a myši mají rej pytle s obilím prožrané.Moni to máš teda smůlu,že děti od sestry jsou marod,ale dokud kojíš tak vojtíšek má obrané látky,ale fakt kdyby náhodou.Neříkej že se ti nechce domů za tchýni :grinning: to ti nevěřím.
23. bře 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady to nějak vázne, vy asi sedíte všechny na sluníčku,co? :grinning:
23. bře 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
brit: tak ty jsi mě rozesmála jak Monču taháš za tchýní :grinning:
To já zrovna trošku otřela šňůry na prádlo a konstrukci balkónu a hodila jsem ven peřiny a teď čekám, kdy to zbystří tchýně a začne větřit, proč jsem doma.
23. bře 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo holky, ty tchýně :slight_smile:
23. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vám se to slovo holky tchýně nelíbí? :grinning: :grinning:
23. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsme doma...hlavu mám jak pátrací balón :confused: ...musíme to všechno strávit a probrat a pak se rozhodnout ...
Šla jsem hned jako první, tak to super vyšlo. Akorát, že jsme tam byli už asi 7.40...zvonila jsem nahoru na sestru a nic...tak jsme čekali, pak zas, jsme mysleli, že zaspala a není tam ...pak už přišla další paní ...už jsme chtěli volat na mobil ,ale v tom se objevil Machač...vůbec jsem ho nepoznala...v civilu , v brýlkách ...jsem chvíli civěla :grinning: ...tak nás pustil.....Maruška tam ale už byla, ale prostě nepouštěla, nezvedala telefony...vůbec byla chudák nějaká zmatená, asi zas furt poletovala.
No a co nám dr. navrhl....byl z nás už chudák asi dost zoufalý....seděl asi pět minut s hlavou v dlaních a přemýšlel :slight_smile: ...furt pak koukal, co máme za sebou....no my už jsme taky byli zoufalí...asi to bylo poznat....takže máme nařízeno měsíc dát pauzu a načerpat energii. A pak se rozhodnout - buď 3x colstil zase a klasika minimálka a nebo by mě nastimuloval norm. injekcemi, že by mi dal nějaké nejlevnější....a co je hlavní bylo by to jako minimálka...je fakt zlatý, že nám šetří prašule. Chce prostě u nás víc vajíček...víc embryí a ty nechat kultivovat do 5.dne....aby viděl, co se s nima děje, jak se vyvíjejí...protože jinak nezjistí, kde je zrada. Manžel moc do injekcí nechce....že zas budu do sebe rvát hormony....já bych možná do toho i šla...ale taky nevím...v poslední době to snáším čím dál hůř ty hormonální koktejly :unamused:
Ufff. končím s románem a půjdu dělat oběd.

Jo a mám nějaké brebery...tak jsem dostala léky na zavádění a budu se kurýrovat. :wink:
23. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli si pamatujete tak Monča chtěla tchýni darovat i s Bonusem tak jsem tenkrát napsala že bych i tu svou darovala. :grinning:
23. bře 2010 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlky, já slyšela, že Maruška končí víte někdo něco?
23. bře 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek