Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

aneta1199
25. bře 2010

Šla jsem to zkontrolovat a je to 75 j.
Mám jen o jeden den víc než Sukub. Já jsem v tomhle pomalejší, přirozenou OVU mívám až kolem 20-ho dne.

ferdice
25. bře 2010

sukub jsem doma hledala maleho plastoveho konika co jsem kdysi mela, ale uz jsem ho nenasla ☹ ja jdu na 12. budu tam asi o trosicku drive.
holky to bravelle je jenom na dozravani foliku, to nijak neovlivnuje uz pocet, ze jo?
anet a sukub to mate fakt pekne pocty foliku, to bych si tez prala.

juvik
25. bře 2010

Stephi, aha 😀

přemýšlím ještě nad těmi injekcemi, jestli je v jedné ampuli 75 j. ...tak jste denně píchaly 150 j. ? Protože když jsem dopíchávala třeba fostimon, tak jsem měla jen jednu ampuli.

juvik
25. bře 2010

Anet, než to odešlu...tak už píšeš 😅 Kůň je nějaký pomalý 😠

ferdice
25. bře 2010

nasla jsem konika 🙂 proste mi to nedalo a hledala jsem az jsem nasla. chudak manzel nechapal proc se ho ptam na sveho maleho konika. si asi myslel ze uz mi ze vseho sibe 😀
beru ho sebou, snad nam vsem prinese stesti na zitrejsich kontrolach

juvik
25. bře 2010

Ferdi 😀 ...ty jsi číslo...koník bude 🙂 ...tak všem zítra hodně štěstí...budu na vás myslet 😵

aneta1199
25. bře 2010

Je to na dozrávání. Macháč říkal, že kdyby jsme už nic nepřipíchli, tak by dozrály tak 4 folíky, když píchneme jednou Bravelle, tak 5 folíků... atd. a tak mi to vyjmenoval až do 8 🙂. A píchám 150 j x 4 dny
Ale při těch injekcích mě pobolívá hlava..

aneta1199
25. bře 2010

Holky - všem na zítřek přeju hodně štěstí a doufám, že si počtu zase večer novinky !!!

teddyna
25. bře 2010

holky,bavily jste se tady o těch kuponcích na slevy pameprs.já to taky vytiskla-ale jen černobíle.vezmou mi to?nebo to musí být na barevné tiskárně?my máme nehodu každou noc-asi ty plenky blbě zadělávám nebo co.pravidelně má mokrej bok,takže někdy ve tři ráno přeblujem a převlíkáme pyžamo.Vojtík spí na boku. fakt jsou ty pameprsky bílé tak super?jsou drahý jak čert,tak bych to ozkoušela a dávala třeba jen na noc - v rámci šetření.už jsem vyzkoušela pampers active baby,pamers sladký spánek,huggies,ekologické DM a vše mi v noci proteklo. ty oranžové pameprs jsem ani nebrala,jsou tenké a proteče to.tož nevím,co mu mezi ty nohy strčit.matky,poraďte 😝

sukubka
25. bře 2010

já píchám 150j x 3 no ale třebas mi Štěpán ještě zítra něco píchne no uvidím.Já budu mít holky fialovorůžovej šátek-teda asi 😀

kvakuska
25. bře 2010

... tak já snad abych šla pomalu pukat ten popcorn 😝

ferdice
25. bře 2010

Ja budu mit asi hnede manzestraky, si myslim. V ruce konika a plna usta popcornu. ze jo Kvakus 🙂

ferdice
25. bře 2010

Dobrou noc holky

sukubka
25. bře 2010

ferdi ok.jsem teda zvědavá na náš srazík,dobrou ferdi 🙂

juvik
25. bře 2010

Holky, taky přeju dobrou noc a zítra tfuj,tfuj 🙂

sukubka
25. bře 2010

teda holky jak je ten nový pořad hledá se táta a máma tak ten jeden chlap si pozval ty baby do Velkých Losin a to je kousíček od mě,ale on je teda 😒

sukubka
25. bře 2010

dobrou holky a pá zítra (v Reprofitu 😀 )

beras
26. bře 2010

Ahoj holky 😀 na dnešní koníkovskou kontrolu hodně štěstíčka. 😀 Teddy na mmb jsem četla,že berou kuponky i černob. 😀 Hele Vojtík protíká,protože spí na boku a to ti proteče ze všech plínek.Tomík chrní na zádech a v pohodě má plínku od šesti do šesti ale jakmile ho dám na bok tak je durch.Ty oranž. pampersky ani nezkoušej.Já je měla jednou a už je nechci.Jsou napuštěny heřmánkem a Tomík měl osypanej zadek.Asmi jasně počkám 😀 mám i neutrál 😀

asmeena
26. bře 2010

Ahoj holky, jdu aspoň pozdravit před odjezdem do Jeseníku. Přeji všem pěkný víkend (nevím jestli se na koníka dostanu - tak kdo budete mít OPU, ať jsou krásné úrodičky).
Dnes je tady pusto prázdno, protože je srazík u Machače, že? 😀

juvik
26. bře 2010

Asmeenko, tak si to u vašich pěkně užij 😉

No jo, dneska je tu mrtvo...zato u Machače je cvrkot 😀
Já jsem ještě dneska myla okna dole u manželových rodičů, ale jsem zcela mrtvá...asi jsem včera a předevčírem v tom průvanu prochladla a bolí mě příšerně v krku...snad se z toho nevyklube angína a chytnu "jen" rýmu 😖

Mějte se a hezké odpoledne 🙂

britka
26. bře 2010

To je fakt v Ol veselo a tu mrtvo.Asi toho popkornu mají hafo a nechce se jim domů.Já dnes lítám jak torpédo tak jsem se tu jen koukla večer tu budou zážitky tak si aspoň počtu.

teddyna
26. bře 2010

beras,díky za info.ale jak to udělat?Vojtík je na spaní na boku zvyklý - tak to je v háji.ještě jsem si tak říkala,že zkusím ty nové pampersky za hříšné prachy,ale asi i s tím neuspěju,co?hele a co kdyby začly vyrábět nějaký bokový pampersky?jim to hned navrhnu nebo co !no a ty oranžůvky pampersky-hodně lidí říkalo,že jsou tenké a tudíš protečou i na zádech.asi proto jsou pořád někde ve slevě 😀
skolila mě asi alergie-palice mě třeští,oči bolavé a jak na sviňu tady nemám žádné léky.v neděli jedem dom,tak se nadopuju.
no jo,dyť ¨dneska je sraz u Machače!!tak pak podejte hlášení,holky,jak to tam klaplo a jak jste se poznaly,jo?
Brity a ty máš dneska volňasa?v neděli dojedu dom,tak chystej nohy,v týdnu jdem na prochajdu.
asmen:my se už musíme konečně sejít.jezdíš do Jeseníku v jeseníkách?a nebo do Jeseníku nad Odrou?páč do Jeseníku jezdíme pravidelně na letní fetival "jesenický nugget"-je to tam supéééérrrr.a už jsme se rozhodli,že letos dáme dovču jak v jeseníkách týden,tak risknem i ty Vysoké Tatry-nebudem holt dělat naše náročné túry,ale dáme si rodičovské túry s Vojtíkem na zádech v manduce🙂
hele a kde je dneska Zuza?že by šla pochlubit tandem k Machačovi a přidala se k holkám na sraz??

murkaopava
26. bře 2010

Ahoj, holky dnes jsem byla poprvé v reprofitu u MUDr. macháče v ol. Je mi sice 38, ale v tom jsem novicka. Koukám, ale občas ani nevím o čem píšete.

britka
26. bře 2010

Jo Tedy mám volno zítra máme oslavy tak ať mám vše udělané.byla jsem se teď na hoďku venku.Jo a jdem se projít mám příští týden raní tak stím počítám.No nic jdu péct pudinkové řezy .No holky co je s váma ani slovíčko stydťe se 😀 napínate nás.

danano
26. bře 2010

jo holky jsem silně za zenitem.... ale pokud je Macháč takový borec tak jsu k němu.... 🙂 🙂

britka
26. bře 2010

Vítám tě Murko trožku jsem si to zkrátila nevadí?Holky ti vše vysvětlí neboj.

sukubka
26. bře 2010

ahoj holky.

murkaopava a vkolik jsi tam byla třeba jsme se viděli?dneska tam byl opravdu sraz kelišek 😀
jinak jsem se osobně seznámila se stephanie ona i její manžel jsou nepopsatelně sympatičtí,opravdu.

Step tak já mám OPU v pondělí bylo vidět kolem 5folíků ty vhodný k OPU a pak 3který si myslí Machač že jsou už velký a asi prasknou.Takže mi říkal že transfer když vše půjde tak ve čtvrtek 😀 takže se asi uvidíme 😉 jedu sama bez manži oni mu nechcou moc dávat dovolenou tak si rači i pro jistotu necháme zmrazit spermijky.Jak ste dojeli?

A co peci byla tam?

beras
26. bře 2010

Teddy ty nové bílé určitě zkus.Jak jsem o nich četla jsou vysoce nasáklivé 😀 😀 tak třebas zrovna Vojtíkovi padnou ale ta cena je taky goood 😝 😝 😝 😝 .Tom je expert,že se skoro po každym jídle posrajduši 😀 teda přes den v noci nee i když v poslední době to taky párkrát zkusil ale už ho to zase přešlo. 😀 Jeho doba je ráno v šest 😝 vytáhne dudlik a začne povídat a při tom koná nadílku 😀 Alergii nezávidím taky už se těším jak dojde moje období 😝 už ted nosím kapsy narvany kapesíkama 😝 No a kde jsou holky s novinkama ? 😲

daisy14
26. bře 2010

Ahoj holky, kde jste všecky? Moc jste tu zatím nepokecaly, to byl ten srazík tak náročný? 😉

No my měli dneska den nervů. přivezli nám novou sedačku a zasekli se s ní už dole v přízemí 😀 Jednu chvíli to vypadalo, že ji prostě k nám domů do 2 patra nedostanou. Ale podařilo se přelstít matematické zákony a je doma! takže si lebedíme v nové a přes víkend si ji hodláme pořádně užít 🙂

daisy14
26. bře 2010

Sukub, teď se dívám, že máš docela dobrou úrodu folíků, to je dobrá zpráva. Tak třeba ty 3 neprasknou, až na sále 🙂