• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

17. března 2017 
Šla jsem to zkontrolovat a je to 75 j.
Mám jen o jeden den víc než Sukub. Já jsem v tomhle pomalejší, přirozenou OVU mívám až kolem 20-ho dne.
25. bře 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub jsem doma hledala maleho plastoveho konika co jsem kdysi mela, ale uz jsem ho nenasla :frowning2: ja jdu na 12. budu tam asi o trosicku drive.
holky to bravelle je jenom na dozravani foliku, to nijak neovlivnuje uz pocet, ze jo?
anet a sukub to mate fakt pekne pocty foliku, to bych si tez prala.
25. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Stephi, aha :grinning:

přemýšlím ještě nad těmi injekcemi, jestli je v jedné ampuli 75 j. ...tak jste denně píchaly 150 j. ? Protože když jsem dopíchávala třeba fostimon, tak jsem měla jen jednu ampuli.
25. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anet, než to odešlu...tak už píšeš :sweat_smile: Kůň je nějaký pomalý :angry:
25. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nasla jsem konika :slight_smile: proste mi to nedalo a hledala jsem az jsem nasla. chudak manzel nechapal proc se ho ptam na sveho maleho konika. si asi myslel ze uz mi ze vseho sibe :grinning:
beru ho sebou, snad nam vsem prinese stesti na zitrejsich kontrolach
25. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ferdi :grinning: ...ty jsi číslo...koník bude :slight_smile: ...tak všem zítra hodně štěstí...budu na vás myslet :dizzy_face:
25. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to na dozrávání. Macháč říkal, že kdyby jsme už nic nepřipíchli, tak by dozrály tak 4 folíky, když píchneme jednou Bravelle, tak 5 folíků... atd. a tak mi to vyjmenoval až do 8 :slight_smile:. A píchám 150 j x 4 dny
Ale při těch injekcích mě pobolívá hlava..
25. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - všem na zítřek přeju hodně štěstí a doufám, že si počtu zase večer novinky !!!
25. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,bavily jste se tady o těch kuponcích na slevy pameprs.já to taky vytiskla-ale jen černobíle.vezmou mi to?nebo to musí být na barevné tiskárně?my máme nehodu každou noc-asi ty plenky blbě zadělávám nebo co.pravidelně má mokrej bok,takže někdy ve tři ráno přeblujem a převlíkáme pyžamo.Vojtík spí na boku. fakt jsou ty pameprsky bílé tak super?jsou drahý jak čert,tak bych to ozkoušela a dávala třeba jen na noc - v rámci šetření.už jsem vyzkoušela pampers active baby,pamers sladký spánek,huggies,ekologické DM a vše mi v noci proteklo. ty oranžové pameprs jsem ani nebrala,jsou tenké a proteče to.tož nevím,co mu mezi ty nohy strčit.matky,poraďte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já píchám 150j x 3 no ale třebas mi Štěpán ještě zítra něco píchne no uvidím.Já budu mít holky fialovorůžovej šátek-teda asi :grinning:
25. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
... tak já snad abych šla pomalu pukat ten popcorn :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu mit asi hnede manzestraky, si myslim. V ruce konika a plna usta popcornu. ze jo Kvakus :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc holky
25. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ferdi ok.jsem teda zvědavá na náš srazík,dobrou ferdi :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky přeju dobrou noc a zítra tfuj,tfuj :slight_smile:
25. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky jak je ten nový pořad hledá se táta a máma tak ten jeden chlap si pozval ty baby do Velkých Losin a to je kousíček od mě,ale on je teda :unamused:
25. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou holky a pá zítra (v Reprofitu :grinning: )
25. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: na dnešní koníkovskou kontrolu hodně štěstíčka. :grinning: Teddy na mmb jsem četla,že berou kuponky i černob. :grinning: Hele Vojtík protíká,protože spí na boku a to ti proteče ze všech plínek.Tomík chrní na zádech a v pohodě má plínku od šesti do šesti ale jakmile ho dám na bok tak je durch.Ty oranž. pampersky ani nezkoušej.Já je měla jednou a už je nechci.Jsou napuštěny heřmánkem a Tomík měl osypanej zadek.Asmi jasně počkám :grinning: mám i neutrál :grinning:
26. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu aspoň pozdravit před odjezdem do Jeseníku. Přeji všem pěkný víkend (nevím jestli se na koníka dostanu - tak kdo budete mít OPU, ať jsou krásné úrodičky).
Dnes je tady pusto prázdno, protože je srazík u Machače, že? :grinning:
26. bře 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asmeenko, tak si to u vašich pěkně užij :wink:

No jo, dneska je tu mrtvo...zato u Machače je cvrkot :grinning:
Já jsem ještě dneska myla okna dole u manželových rodičů, ale jsem zcela mrtvá...asi jsem včera a předevčírem v tom průvanu prochladla a bolí mě příšerně v krku...snad se z toho nevyklube angína a chytnu "jen" rýmu :confounded:

Mějte se a hezké odpoledne :slight_smile:
26. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt v Ol veselo a tu mrtvo.Asi toho popkornu mají hafo a nechce se jim domů.Já dnes lítám jak torpédo tak jsem se tu jen koukla večer tu budou zážitky tak si aspoň počtu.
26. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
beras,díky za info.ale jak to udělat?Vojtík je na spaní na boku zvyklý - tak to je v háji.ještě jsem si tak říkala,že zkusím ty nové pampersky za hříšné prachy,ale asi i s tím neuspěju,co?hele a co kdyby začly vyrábět nějaký bokový pampersky?jim to hned navrhnu nebo co !no a ty oranžůvky pampersky-hodně lidí říkalo,že jsou tenké a tudíš protečou i na zádech.asi proto jsou pořád někde ve slevě :grinning:
skolila mě asi alergie-palice mě třeští,oči bolavé a jak na sviňu tady nemám žádné léky.v neděli jedem dom,tak se nadopuju.
no jo,dyť ¨dneska je sraz u Machače!!tak pak podejte hlášení,holky,jak to tam klaplo a jak jste se poznaly,jo?
Brity a ty máš dneska volňasa?v neděli dojedu dom,tak chystej nohy,v týdnu jdem na prochajdu.
asmen:my se už musíme konečně sejít.jezdíš do Jeseníku v jeseníkách?a nebo do Jeseníku nad Odrou?páč do Jeseníku jezdíme pravidelně na letní fetival "jesenický nugget"-je to tam supéééérrrr.a už jsme se rozhodli,že letos dáme dovču jak v jeseníkách týden,tak risknem i ty Vysoké Tatry-nebudem holt dělat naše náročné túry,ale dáme si rodičovské túry s Vojtíkem na zádech v manduce:slight_smile:
hele a kde je dneska Zuza?že by šla pochlubit tandem k Machačovi a přidala se k holkám na sraz??
26. bře 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky dnes jsem byla poprvé v reprofitu u MUDr. macháče v ol. Je mi sice 38, ale v tom jsem novicka. Koukám, ale občas ani nevím o čem píšete.
26. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Tedy mám volno zítra máme oslavy tak ať mám vše udělané.byla jsem se teď na hoďku venku.Jo a jdem se projít mám příští týden raní tak stím počítám.No nic jdu péct pudinkové řezy .No holky co je s váma ani slovíčko stydťe se :grinning: napínate nás.
26. bře 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky jsem silně za zenitem.... ale pokud je Macháč takový borec tak jsu k němu.... :slight_smile: :slight_smile:
26. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě Murko trožku jsem si to zkrátila nevadí?Holky ti vše vysvětlí neboj.
26. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.

murkaopava a vkolik jsi tam byla třeba jsme se viděli?dneska tam byl opravdu sraz kelišek :grinning:
jinak jsem se osobně seznámila se stephanie ona i její manžel jsou nepopsatelně sympatičtí,opravdu.

Step tak já mám OPU v pondělí bylo vidět kolem 5folíků ty vhodný k OPU a pak 3který si myslí Machač že jsou už velký a asi prasknou.Takže mi říkal že transfer když vše půjde tak ve čtvrtek :grinning: takže se asi uvidíme :wink: jedu sama bez manži oni mu nechcou moc dávat dovolenou tak si rači i pro jistotu necháme zmrazit spermijky.Jak ste dojeli?

A co peci byla tam?
26. bře 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy ty nové bílé určitě zkus.Jak jsem o nich četla jsou vysoce nasáklivé :grinning: :grinning: tak třebas zrovna Vojtíkovi padnou ale ta cena je taky goood :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tom je expert,že se skoro po každym jídle posrajduši :grinning: teda přes den v noci nee i když v poslední době to taky párkrát zkusil ale už ho to zase přešlo. :grinning: Jeho doba je ráno v šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: vytáhne dudlik a začne povídat a při tom koná nadílku :grinning: Alergii nezávidím taky už se těším jak dojde moje období :stuck_out_tongue_closed_eyes: už ted nosím kapsy narvany kapesíkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a kde jsou holky s novinkama ? :astonished:
26. bře 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kde jste všecky? Moc jste tu zatím nepokecaly, to byl ten srazík tak náročný? :wink:

No my měli dneska den nervů. přivezli nám novou sedačku a zasekli se s ní už dole v přízemí :grinning: Jednu chvíli to vypadalo, že ji prostě k nám domů do 2 patra nedostanou. Ale podařilo se přelstít matematické zákony a je doma! takže si lebedíme v nové a přes víkend si ji hodláme pořádně užít :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub, teď se dívám, že máš docela dobrou úrodu folíků, to je dobrá zpráva. Tak třeba ty 3 neprasknou, až na sále :slight_smile:
26. bře 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek