• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

28. května 2017 
Asmeen, ty jsi měla kolik z těch dvou minimálek? A kolik vždycky oplodnili? Díky
30. bře 2010 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli s manželem v Olmíku,nafasovali injekce a Machač říkal,že jak dorazí mrcha,tak hned druhý den začít.Zašli jsme na oběd,já jsi pak odskočila a zjistila,že mrcha dorazila ještě v Olmíku.Takže se volal Machač a ten mi řekl,že v úterý mám dojet na ultrazvuk a 11.4 jedeme do Brna.Takže snad už nebudou žádné komplikace a všechno půjde jak má.
30. bře 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Renčo a co máš za injekce a kolik? A to je bez stříkání spreje?
30. bře 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.Mám Bravelle(injekce) 10 dávek po 3 ampule,bez stříkání spreje.
30. bře 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je na 5 dnů? 2x denně? A co jsi měla ve Fertimedu?
30. bře 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aneta tak třeba se taky na OPU uvidíme.Já jedu do Brna na 13:30 zítra ještě mám brnknout jak se dělí!Holky dneska se mi normálně stalo to co nikdy.Vždycky jsem volala hned těsně po 13h co a jak mimča byla jsem nervozni aby už bylo 13h a dneska jak sem hlídala toho malého,koukla sem na hodiny a bylo 13:45 a já zjistila že sem měla volat do Brna,fakt se mi to nikdy nestalo :slight_smile:

Rancav tak to je super že už jdete do boje,neboj tentokrát to bude s dobrým koncem,držím pěstičky!

asmenko já to nikdy s tím hermelínem nesllyšela,švagrová to asi taky nevěděla protože ta ho přímo miluje a jedla ho jak šílenec,kdyby to věděla asi by to nedělala je taková hooodně zasadová a vidíš 2děti má a zdravý :wink:

holky musím vás dočíst
30. bře 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet to je na 10 dnů. 2 x denně se to při IVF nepíchá
30. bře 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
renčo,tak tfuj tfuj,at vše klapne!
holky,přijedte mi někdo taky umýt oknaaaaa.odměna bude sladkáá :wink:
brit,kde se touláš???
30. bře 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
teddy: pěkná návnada, ale já taky potřebuju umýt :grinning: :grinning:
anet: já měla u obou minimálek 4 vajíčka a z toho jen 3 zralá a pokaždé 3 embryjka.
30. bře 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno! jsem prvníííí!u nás se krmí a u čertinky taky zrovna začli baštit
brity,kde se touláš?mám pro tebe arzenál od zuzky-at můžu předat
31. bře 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný den všem :slight_smile: ... a všem držím palce, každému k tomu, k čemu je zrovna potřebuje :wink:

... jestli ono se u Britky třeba ještě neslaví, možná jim k tomu slavení víkend nestačil :grinning:
31. bře 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji pěkný den. Tady v Jeseníku zatím vypadá slunečně. :wink:
31. bře 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - prosím o záchranu. Jsem teď v práci a papír s telefonním číslem, kam mám dnes mezi 13-14 volat kvůli embryím, jsem nechala doma. Napište mi ho prosím sem. Děkuji moc!!!
31. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :grinning: Sukub držíme palečky :grinning: :grinning: Teddy a Asmi já jsem ujetá na okna já vám je přijedu umejt :grinning: :grinning: :grinning:Teddy koupila jsi ty plíny .Já jsem šla ještě jednou a mám i ty bílé tak jsem zvědavá :grinning: mám tady zásobu jak pro trojčata :grinning:
31. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravím a přeju hezký den :slight_smile: ... i když teda u nás se už zatáhlo a vypadá to na déšť.

Anet, ráda bych ti pomohla, ale mám to číslo ve složce s papíry z Reprofitu a tu složku mám v ložnici a tam spí manža po noční :grinning: Takže tam nemůžu lézt...snad holky písnou
31. bře 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juvik :grinning: už ti posíláme déšt z Olomoucka :grinning: tady už pěkně leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. bře 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anett já jsem našla papíry :grinning: tak snad to je to číslo na které jsem volala .Nonstop linka 774117766 a nebo jestli tak tady je ještě přímo Rep. Brno a na recepci by tě určitě předala dr. 543211818.Doufám,že se čísla nezměnila.Hodně štěstíčka :grinning:
31. bře 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Beras, tak dík :grinning: ...ale nemuselo být :grinning: ...zatím tu ještě teda neprší, ale je to otázka chvíle než začne
31. bře 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
beras: díky za nabídku, ale už tě vidím, jak s dětmi fičíš do Ostravy mýt okna :grinning:
31. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se vám daří? Já jsem si dnes byla pro výsledky na hormonální profil a mám vysoký prolaktin :frowning2: . Přesně to jsem čekala :unamused: . Měla jsem dřív vysoký testosteron ale ten už mám v normě. Nejedete některá v UT do Olomouce na kontrolu? Jsem objednaná na 13 hodin.
31. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mluvila jsem se svým gynekologem a ten mi řekl že jsem udělala dobře že jsem přešla z Fertimedu do Reprofitu. Asi už i k němu se doneslo jak jsou ve Ferimedu skvělí :angry: :confounded: :rolling_eyes: . Prý mi pan dr. Machač pomůže :dizzy_face: :grinning: .
31. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aneta ted sem tam volala na číslo 774 464 186!
držím pěstičky mě žijí zatím všechny tři 1x4b 1x3b a 1x2buněčné pak dej vědět,maslím na tebe!
asmenko no u nás není slunečno,leje tady jak hrom!

jituli Machač vám 100% pomůže je šikovnej :wink:
31. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sukub: tak to se pěkně drží a kdy budeš mít teda ET?
31. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
asmenko zítra :grinning:
31. bře 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
anet co tvoje embrijka sem na trní!Snad je vše v pořádku
31. bře 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukubko, to je super, že se všechna tři dělí...zítra určitě 2 krasavce vyberou do bříška :wink:

Anet, tak co embryjka?

Jitulik, a ty jsi teď měla jít do nějakého pokusu? To asi budeš muset odložit, že? :unamused:
31. bře 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituli a co na ten prolaktin budeš jíst za prášky?já taky měla jednou vysaký prolaktin a jedla jsem dostinex a poslali mě na rentgen selly turciky!
31. bře 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte! Moc děkuju za poslání tel. čísel.

Mě ze tří vajíček oplodnili dvě, tak pokud se mi udrží, budu moc spokojená.
Sukub - to máš super, ať jim to vydrží a hlavně ať se chytí !!!

Zatím mi řekli transfer na pátek, takže nám to s tou společnou cestou bohužel neklapne. Jedině se jich zeptat, jestli nechcou ještě jeden den kultivovat :unamused:
31. bře 2010 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sukub a oni neříkají kvalitu A, B, C... ? Zkoušela ses zeptat?
Já jo, ale moje se prý teprve dělit začnou, takže ta kvalita ještě nejde poznat :slight_smile:
31. bře 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak jdeme do toho hned znova. Od zítřka budu zas brát clostyl. Jen se po minulém měsíci moc bojim bojim, aby to nedopadlo jako minule:frowning2: Snad už bychom si napočtvrté zasloužili trocha štěstíčka.
31. bře 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek