Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

kvakuska
14. dub 2010

ellaaee každej duch se počítá, i ten po limitu 😉 ... viděla jsi ho jasně? nebo jen u okna při správném naklonění testu? nebo snad pod lupou? 😀 ... pokud ho vidíš normálně vlastníma očima, tak je šance veliká 🤐 ... držím palce! 😎

kvakuska
14. dub 2010

stephi tak jak u tebe? ... dnes máš přece ofiko testovací den, tak já tu mačkám palce co to jde, kéž by jsi byla příjemně překvapená 😠 ... drž se, myslím na tebe 😎

verlis
14. dub 2010

Ahojky holky, nechci vam zasahovat do diskuse, jen jsem ted trosku zklamana a chtela bych se poptat, asi mate spoustu zkusenosti.
Chodime take do Reprofitu, podstoupili jsme minimalku a 13 - 15dET jsem mela duchy na testech, MS nikde tak jsem to brala tak ze si delam testiky treba v blbou dobu nebo hodne naredena, ale 16DET jsem zajela na krev, natesena a HCG negativni. Doufam ze jsem ted nekoho nesrazila v duvere v dobry konec, to bych nechtela. Jen jsem se chtela zeptat na zkusenosti s tim do kolika dnu zhruba bych po vysazeni Utrose mela dostat MS.
Jinak mam PCO, pruchodny jen jeden vejcovod, manzel ukazkove spermio, a taky se nam klasickym IVF na misce sami neoplodnili ani jedno vajicko, uz je to podruhe, co tole podstupujeme, prve ve Fertimedu. Bojim se ze je nejaka chyba ale nevime kde. Vsechna geneticka vysetreni mame v poradku ☹
Ted to boli ale snad to prejde a budeme bojovat, jo a mame jeste 2 nanucky mrazacky 😀
Diky za jakoukoli reakci 🙂

sukubka
14. dub 2010

misa já 2dny tak polehávala ale na zahradu jsem si šla dát se švagrovou kafe,já si udělala meltu!Jinak 3den jsem se šla už s manžou projít.Mě v Reprofitu řekli 5dní neplavat,(jako nekoupat se,5dní bez sexu a 5dní hlavně žádnou fyzickou námahu)doporučují plnou pohodu a co tě přivede na jiné myšlenky!Hlavně nic netahat a tak!oni ti vše ale poví,teda já se přímo ptala!

ellaaee
14. dub 2010

kvakuška no já je vidím normálně, dala bych tu fotku, ale už jsem psala sukubce, že to neumím, mám ty testy vyfocené na mobilu ☹

sukubka
14. dub 2010

verlis já měla minulý měsíc při minimálce 11-1ě den pozitivní test pak to mizelo a HCG bylo 4 takže negativní,jednalo se o biochemické těhotenství!Po vysazení utroše mi menstruace došla tak do 3-4dnů
žádná chyba si myslím to není,prostě je to na pytel že se to někdy stane.Já měla taky IVF ve Fertimedu,nic pak ve FN olomouc taky nic pak sem měla tu minimálku v reprofitu a bylo to biochemické a tedka další minimálku a asi to vyšlo!!Držím moc pěstičky určitě to příště výjde jen je to o nervy vím!!!!

verlis
14. dub 2010

Sukub dekuji za odpoved, v pondeli jsem mela posledni rano a dnes je streda a zatim nic tak uvidime. Uz jsem si pripadala proste tehule, je to desny co psychika udela a co si dokaze namluvit. Jsem zvedava co mrazacci, jestli se rozmmrazi v poradku a pak se zahryznou. Nevite nahodou co to obnasi a na kolik na s to prijde, ted jsme vycinkali cca 30 tis tak at vime jak moc setrit a co cekat 😀

stephanie
14. dub 2010

Ahoj verlis, je mi to líto, já jsem taky po KET, test negativní ...KET tě bude stát 5 000 Kč - přeji hodně štěstí

Zdravím všechny a přeji hezký den

Kvakus - děkuji 😵 , snad příště 😉

verlis
14. dub 2010

Jen me holky mrzi ze diky takoveto nahode, se nas netyka ani IUI, treba jen z jednoho vajecniku, ale i tak. A to tu pojistovnu ani nevyuzijeme, je to nespravedlive 😀 My teda byli prave na IUI, 2x ale stejne bezvyznamne. Takze se chci poptat jak to ma teda vliv jinak? Nebo proc se sami ty prdolky neoplodni ☹

teddyna
14. dub 2010

ellaee-super!seš na dobré cestě.Vojtíka jsem měla pozitivního taky po limitu a to byl duch,kterýho jsem viděla jen já 😀 .no vidíš a jak to krásně vyšlo!tak se drž,nestresuj a hlavně nelež a chovej se normálně-to byla rada machače po ET.

sukubka
14. dub 2010

verlis a vy jste si neplatili ICSI? a ty jsi měla klasické IVF,nebo minimálku?myslím minimálku že?a ta vás vyšla na tolik?

juvik
14. dub 2010

Ahoj holky,

drbete, drbete...nestíhám dočítat 😀

Ella, jsem nevěděla, že jsi po minimálce...možná jsi to včera psala....vypadá to nadějně 😵 ....neboj, 8.den po ET to není na dálnice, takže duch je zatím OK 🙂

Mějte se...jdu dělat oběd

ellaaee
14. dub 2010

Juvik, byla jsem na minimálce 6.4. přežilo jen jedno embryjko a dali mi kompaktní morulu.

anty
14. dub 2010

Ahojte zdravím, zub mám vytrhnutý, teď čekám, jestli mě to bude bolet nebo ne. Asi to půjdu raději zaspat, protože tabletku si stejně nemůžu žádnou vzít. Venku je fakt dneska škaredě, takže se ani nedá nic dělat. Já už chci sluníčko!!!!

verlis
14. dub 2010

Tak my meli minimalku a zaplatili jsme si radsi ICSI, a celkem i z kryem 30 600Kc 😒

sukubka
14. dub 2010

verlis aha asi jsi měla hodně vajíček já platila věčinou u minimálky do 20tis ale je pravda že jsem neměli mrazáčky!
anty a bolelo to?chudáčku nesnáším zubaře děsně se ho bojím 😒 a může ti dát injekci když jsi těhu?určitě že?já bych totiž taky měla zajít na kontrolu 😖

anty
14. dub 2010

Ahoj Sukubko, injekci mi dala, to bych nevydržela, nebolelo to, ale strach jsem měla příšerný, byla to moje premiéra v trhání zubů. Musel potvora ven ještě chvíli a byl by z toho zánět jak hrom a to bych teď miminku nemohla udělat 🙂

verlis
14. dub 2010

No nepocitali jsme s cenou leku, vysplhala se az na 8 tis, pak 8 ICSI, IVF jako ty srandicky na miskach, ty cinidla a PK, a pak Kryo 4000, takze tak

verlis
14. dub 2010

Jo a nebylo to pres pojistovnu takze asi tak 🙂

anty
14. dub 2010

Já mám strašně fajn zubařku, ona tam nemá ani sestru, všechno stíhá sama. Dneska vyzvídala o reprofitu, myslím si, že má taky asi problém s otěhotněním ☹

sukubka
14. dub 2010

verlis já myslím že nikdo nemá minimálku přes pojištovnu!teda myslím já ji neměla!
anty jasně kdyby se jednalo o zdraví mimi tak ybych si nechala vytrhat klidně všechny zuby!musím se tam taky obědnat,ale děsně se bojím!

micinka22
14. dub 2010

Ahoj holky tak vidím že sukubka má krásne HCG..super..a holky co testují 8 den...cobyste asi čekali že na tom testu uvidíte 😀 😀 😀 a ještě byste to chtěli v limitu ccc 😀 😀 😀 nee vážně..pěknej duch je tak 10 den....8 den když něco vidíte je to super a ztraceno rozhodně nic není....hlavně at čárka je každý den .-)

Jo a genetické se dělají 11tt odběr krve a pak ten ultrazvuk-tam kde ordinuje Machač je genetik Polák ..u něj se platí..jinak můžete jít do Olomoucké fakultky a tam to je zadarmo..my tam byly..

asmeena
14. dub 2010

verlis: tak to je mi moc líto, že to nevyšlo, a přitom si byla taková plná nadějí. Ale neboj, máš ještě mrazáčky. A jakto, že jsi u minimálky dala tak strašně moc za léky? Jak dlouho jsi stimulovala? Já měla u obou minimálních stimulací clostilbegyt - za 60,- a k tomu tři dny píchání injekcí za 1800,- Takže léky nás vyšly na necelých 2.000,- a u první minimálky nás vyšly léky na necelou 1.000,-

asmeena
14. dub 2010

mici: tak na to vyšetření půjdu asi já teď, ale ke svému gyndaři tady v Ostravě ve 12tt. Už se těším až uvidím prďolku, protože pořád tomu nějak nemůžu uvěřit, že jsem těhotná, když nemám žádné příznaky.

anty
14. dub 2010

Ahoj Asmee. To jsme dvě, co tomu nemůžeme uvěřit. Akorát je mi ještě někdy blbě, tak v tu chvíli tomu věřím, ale jinak zatím ne.

sukubka
14. dub 2010

micinka má pravdu ikdyž každá chceme aby se nám ty // ukázali co nejdřív já tam měla ducha až 8den odpo a totálně po limitu!
mici já bych šla asi do FN.byla jsem tam i na genetice s manžou před 1IVF!

verlis
14. dub 2010

Ja pichala asi 11 dni a nejrdiv 6 dni jednu Bravelku a pak 5 dni po dvou, nejak jsem ze zacatku nereagovala, takze pak se to rozjelo jak melo, ty moje vajouchy jsou nevyzpytatelny.
A jeste jsem chtela rict ze nechapu ty moje duchy, za celou dobu jsem nemela jedinyho ducha a to Pregnyl byl davno fuc, kvuli PK taky, ze jo a tak co to melo byt, hodnotu m¨nerekli, tak se zeptam.
Asmeen diky 😉

sukubka
14. dub 2010

asmneko zdravím a ty jsi myslím měla ze začátku nějaké nevolnosti né?od kdy nevolnosti bývají?
já dala za léky na stimulko za ten bravelle+pregnyl cca kolem 4tis.každá to máme jinak máme jiné dávky ale 8tis je teda hodně!
jinak jsem obědnaná na 22ke svému gyndaři a 27 jedu za Štěpánem,chtěla jsem za štěpánem ten další týden ale opět tam není lajdák 😀 teda tvrdila mi to dnes v tel sestra!

katapola
14. dub 2010

Verlis, cos brala u minimálky za léky??? Já měla pouze clostyl za 60 kč nebo tak nějak, utrogestan a estrimax cenu si nepamatuju, ale řádově asi do 250 Kč, pak ten paušál za minimálku 10.000. No a za každé vajíčkko ICSI 1000 Kč. To jsi měla u minimálky 20 vajíček??? Celkově nás minimálka vyšla tedy na nějaký 12.400 Kč + doprava do Brna.
Na dotaz, proč se vajíčka nedaří oplodnit, ti neodpoví žádný doktor, natož my. Prostě otěhotnění je zázrak, který ovlivňuje mnoho faktorů. Nám se minule dokonce neoplodnily vajíčka ani s ICSI. Tentokrát ze 2 se oplodnily obě a jak to chceš vysvětlit? Machač říkal, že to se prostě někdy stává, ale vysvětlení ti nikdo nedá.

teddyna
14. dub 2010

tady je dneska hnus hnusovatej.leje,je zima...potrebuju jet ke kadeřnici a Vojtík jak na potvoru pořád spí a to ho musím ještě nakrmit,obléct a babička vyrazí statečně do deště.
asmen a ty se už dopátrej toho pohlaví,jo?? at ti můžu začít dávat bokem věci po Vojtíkovi 😀