Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

juvik
15. dub 2010

Kvakus, tak přeju, aby to klaplo 🙂 ....ale hlavně, aby štítka byla OK....jinak by to asi nemělo cenu

juvik
15. dub 2010

Renco, další čekatelka na // ...super 🙂 Opatruj sebe i bobíšky

sukubka
15. dub 2010

rencav zrovna jsem na tebe myslela!tak budu moc držet pěstičky!!!!
anet tak to jsem ráda!já se úplně zděsila že sou zas nějaký zmatky!to teda asi nával bude chjo,ale asi se i potkáme 😀

sukubka
15. dub 2010

kvakus já měla a mám taky špatnou štítku,hormony mám ale naštěstí v normě ted chodím na endo každý měsíc!!!!pro jistotu držím pěstičky at ji máš brzy v pořádku a můžeš bojovat jinak jsou to opravdu vyhozené peníze!!!!

asmeena
15. dub 2010

rencav: tak ať se vše dobře vyvíjí (to je vaše první IVF konečně i s ET?) a taky najdeš na testíku ty vytoužené // 😵
Na všechny tady prskám těhubacilyyyyyy xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

aneta1199
15. dub 2010

Renčo a kolik buněk a jakou kvalitu měly ty zavedené a ty co ještě čekají ?

ferdice
15. dub 2010

ahojte holky, par dnu jsem tu nebyla a takove krasne novinky, sukubko a anet gratuluji, obe mate krasne hodnoty.
rencav a kat drzte se do testovani a pekne si berte mustr podle sukub a anet
s tim narusovani vztahu mate holky pravdu, manzel je zlaty, ale prijde mi ze se hadame taky casteji nez drive a kvuli hlouposti a casto ma na to vliv moje "blba nalada" alias depka. to pocasi ted tomu rozhodne moc neprida 😖 ale bude zase lepe musime verit ze jo.

britka
15. dub 2010

Tedy kdy to jedeš k vašim?teď o víkendu?To ti přeji krásný týden odreagování.

ferdice
15. dub 2010

juvik a ty jdes do minimalky pristi mesic?

juvik
15. dub 2010

Ferdi, ahojky 🙂 ..no vlastně už tento, koncem...kolem 26. dorazí MS a pak začínáme...doufám.

britka
15. dub 2010

Já si vždycky říkám jak mám psi dny tak to by bylo nejlepší se zakopat 10 m pod zem.Vím že jsem protivná,ale prostě se nedá nic dělat je to vše o tom že si člověk něco přeje a nejde to.

juvik
15. dub 2010

Britko...přesně...nejhorší je ta bezmoc, že vlastně nic moc nemůžeš dělat...jen doufat a bojovat.

kvakuska
15. dub 2010

brit no proč ně? ... beru kýbl modré barvím a vyrážím za tebou a za kobylkou 🙂

peci to už bohužel nestíhám, teď už tam nepoběžím a ráno mám nějakou robotu už od brzkého rána 😒

Renčo držím palce! 🤐 😵

holky ta štítka je fakt sviňucha, no ale beru to tak nějak střízlivě, vím že není v mé moci ji v tuhle chvíli ovlivnit jinak než braním léků, tak se ani moc nestresuju, prostě musím čekat tak čekám 😖

kvakuska
15. dub 2010

brit pochopila jsi to? 😀 ... mělo to být: proč ne? ... beru kýbl modré barvy a vyrážím za tebou a za kobylkou 😀

britka
15. dub 2010

Jo pochopila ty bys mi s ní udělala MIlku co?

britka
15. dub 2010

ona je rezavá

britka
15. dub 2010

Štítná žláza ta vlastně řídí celé tělo a je dost důležitá,tak to se Kvakus dej pořádně dokupy ať jsi v pohodě.Já jsem zvědavá co mi machač řekne a co vymyslí,nebo 4 transf.nevyšly,je to fakt že fertimet ten jen vydělávala peníze a drřel mě na hormonech měsíc co měsíc.tělo dostalo zabrat a tak se taky dávám do kupy.

britka
15. dub 2010

Juviku bezmocnost to je strašné,příroda ta nám dává zabrat.To je jak sázka do loterie.

ferdice
15. dub 2010

juvik tak to zacinas za chvilicku, ja snad v kvetnu taky zacnu. no uvidime.
britko tak momentalne mam takovou chut zakopat se 10 m pod zem, asi budu muset vypadnout ven se psem nez reknu manzelovi neco nepekneho. ach jo.
modra a zrzka = fialova, no to by mohla byt milka kobylka 🙂

britka
15. dub 2010

Tak kde se zakopem nebydlíme daleko ferdi od sebe? 😀

ferdice
15. dub 2010

Brit ja bydlim v Ove, ale klidne se prokopu kamkoliv. uz jsem se od sveho minuleho prispevku stihla i pohadat.

ferdice
15. dub 2010

hezky vecer. ahojki

katapola
15. dub 2010

Tak já mám dojem, že nás to s manželem spíš stmelilo ještě víc. I když občas bývám podrážděná a zbytečně vyjedu, i když jde o nějakou hloupost, ale přisuzujeme to období braní hormonů. Manžela obdivuju, že to tak zvládá a už kvůli němu bych si dvojnásob přála, aby se na nás usmálo štěstí. I když vidím, že některé holky tady toho mají za sebou ještě víc než já. Každý úspěch tady potěší a povzbudí, zároveň však upřímně závidím. Zatím místo těhubacilů mám jakýsi rýmový bacil.

sukubka
15. dub 2010

kat teda náš vztah to spíš taky rozbíjelo,ale jak píší holky vím že to bylo i díky mě,byla sem nervozní,protivná,přesně jak píšete chceme něco co nešlo!!!!
holky přeji at se co nejdřív dočkáte// opravdu vám to přeju

katapola
15. dub 2010

Někdy uvažuju, jak dlouho to vydržím. Myslíte, že někdy prostě člověk si řekne tak a dost, prostě už žádné péokusy, příroda to prostě nechce? Přece to tak nemůže jít donekonečna. Kdyby mi dřív někdo řekl, že zkusím ¨'4x umělé, tak mu zaklepu na čelo.

sukubka
15. dub 2010

kat ale já měla taky 4x Et a nevzadla jsem to a kdyby to ted nevyšlo,bojovala bych dál,to mimi s
jednou chceme a musíme pro to udělat max ikdyž vím jak to člověka ubíjí vyčerpává a at dělá cokoli pořád je stejné u té jedné myšlenky a to mimi!!!kat neboj výjde ti to v Reprofitu jsou šikovní!

britka
15. dub 2010

Ferdi no tak máme tady prokopané pod náma dost tak kterou šachtu si vybereme?Ty můžeš z Jeremenka a já nevím kterou mám blíž Zárubek mi zrušili zůstalo tak jen kolo.

britka
15. dub 2010

Kdyby člověk tomu nevěřil tak by to vzdal dávno,přece jedou to musí vyjít 😀 .

britka
15. dub 2010

opravuji jednou

katapola
15. dub 2010

No, mám nějakou depku. Mrzí mě, že když už teda slavnostně došlo k transferu, tak jsem nemocná. .