Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

emanek
5. kvě 2008

haloooo není tu někdo se mnou, kdo chodí do Reprofitu v Olomouci? k dr. Machačovi. Nemám si s kým pokecat. 🙂

certina
5. črc 2009

No to teda chápu..........mám ten samý problém............a když vidím, jak tloustnu a vše je mi těsné......tak jestli jsem těhu, tak to teda dloouho nezatajím. 😀 😝
Tak pěknou a rychlou šichtu.......................

certina
5. črc 2009

Jo a když jsme u toho pečení...............Moni - představ si , že se mi ten krťák opravdu pokrtkoval.............nějaký hňup........fakt nevím od koho ten recept mám --------- uvedl blbé množství u pudingu...........takže všechno letělo do koše 😀 😀 😀 😀 😀 a teď přemýšlím, co upeču zítra........dneska se mi už nechce..........asi to bude nakonec obyč.bábovka- už jsme ji dlouho neměli...................jooo Moni - pošli mi teda prosímtě i ten krtkův dort- jestli najdeš...................

donnald
5. črc 2009

Ahojte holky,

všechny vás mooooc zdravím!!!!!!!!!!!!!!!

Zuzi, já jsem tak šťastná s tebou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ach,ach, ach.....

My byli včera celý den pryč (ve Velkých Losinách a na Úsově), potom jsme byli ještě na oslavě narozenin, takže jsem toho měla ža ža. Nicméně ženy, dnes jsem 39DC a MS nikde a těhu test jsem zkoušela jen ten1, ale tam nic nebylo. Takže prostě v úterý volám Štěpánovi a nejpozději ve středu mě tam má 😀 .

Zuzi, co on ti tenkrát řekl, resp. minulý měsíc, než jsi šla na to ISIC? Píchli ti agolutin?

zuzka72
5. črc 2009

Veru, nepíchli mi nic, jen mi dělal utz a říkal, že to se někdy stává, že to ženská nedostane... 🙂

donnald
5. črc 2009

Teda....tak jsem zvědavá. Můj dr. mi píchal agiolutin. A po kolika dnech jsi pak mrchu dostala?

teddyna
5. črc 2009

čaute vespolek.tak jsme doma.byl to záběr,jsem totál vyš´tavená,spánku málo,celý dny na nohách.teda já byla jen na čumendu,ale Jirka stál dva dny na pódiu-tak to vidím tak,že budem léčit zase záda a u mě prdel,páč mě bolí z dřevěné lavečky z amfiteátru.
Peti,recepty ti pošlu až zejtra,už skoro nevidím a zvedá se mi teplota.asi jsem se nachladila.takže teď jsem jen vybalila tašku,snědla dvě nektarinky,páč normální jídlo do sebe nedostanu,šla jsem se umýt,odepíšu vám tady a jdu si lehnout.
jinak gratuluju oběma holčinám k // !! a Verčo,ty neztrácej naději,Štěpán určitě něco vymyslí!!!!
holky,dobrou,ozvu se,jak budu znova při životě.

zuzka72
5. črc 2009

No poslední jsem měla 19.4. a další až 9.6., takže počítej, já tu nemám kalendář. Ale asi je to 52dní.

donnald
6. črc 2009

Ahojte holky, tak se jdu podívat jak se máte a nikde nikdo ....

K nám za chvíli přijde návštěva a sice bratranec se svou nastávající a jdou nás pozvat na svatbu 😉 .Už v srpnu půjdeme na 2 svatby a z toho jedna česko-japonská, tak na tu jsem zvědavá...

certina
6. črc 2009

Verun - česko japonská?????Co to jako má být?????A kdo je čech a kdo japonec???Nebo v čem spočívá česko japonská svatba????
Jo a kdy sis dělala ten test....nějak jsem to tu nepostřehla?????

teddyna
6. črc 2009

čaute vespolek.tady je dusno,takovej prádelní vzduch - hnůůůůs. půjdu s Teddym ven vyhodit plasty do kontejneru - máme to pět minut,ale budem toho mít asi oba plný kecky.jsem nachlazená jak sviňa - asi z toho,jak jsem řvala v publiku na festivalu.a to v pátek odjíždíme na další - do jeseníku - opět výborný program a já opět na čumendu a manžel pracovně.
Verčo,tož česko-japonská svatba,to může být zajímavý??

zuzka72
6. črc 2009

Teddy ty se máš ty s tím manžou hodně pojezdíž a zažiješ. Svatba-tak povídej, přeháněj, kdo je japonec a kdo čech a jaká to bude svatba, nějaky zvyky a tak? Veru a co ty a ten test-ty jsi hroooozně tajemná.... 😎

teddyna
6. črc 2009

Zuzi,no,je fakt,že prázdniny pojezdíme hodně po těch festivalech.pravidelně jsou 4 a občas se najde i něco,co je mimořádný focení.takže teď je Jeseník,pak další týden Turzovka na Slovensku a poslední víkend Mohelnický dostavník.ten fotí manžel už 15 let jakožto dvorní fotograf.tam se moc těším,jsem tam člen štábu starající se o účinkující a je tam taková super atmosféra.

donnald
6. črc 2009

Ahojte holky,

tak u nás dusno vystřídal trvalý déšť 😉 .

Jinak svatba česko-japonská bude ve složení - ženich = čech a nevěsta = japonka 😉 .Já z té svatby asi moc mít nebudu, bo hlavním jazykem bude angličtina a z té ja umím jen slabé základy. Jaký budou zvyky a tak, vám řeknu až po akci. Oni ten žijí v Praze, takže taky nemáme úplně všechny informace. Nicmén obřad bude v Náměšti na Hané, kde si to ženich vyhlídl na naší svatbě 😅 Tato svatba bude 8.8. a 7.8. se bude ženit právě ten bratranec - oba češi, takže ta bude super. Ti to mají prozměnu v nějaké dědince na eko farmě, kde bude obřad i hostinu venku. Tak se snad počasí umoudří a bude hezky 😉

Jinak s testem tajemná nejsme....Dělala jsem si ho v úterý něbo kdy, na popud Peti, kdy mi to nedalo 😲 . Ale jak jsem tady psala, byla tam jen /. Od té doby jsem ho nezkoušela a čekám.... . V úterý (vlastně to je zítra HURÁÁÁÁÁÁÁ) zavolám tomu Štepánovi a ve středu po práci bych tam chtěla zajít. Pořád jsem doufala, že mrcha sama přijde (a musím vám říct, že jsem i tak podvědomně záměrně při sexu praktikovala pozice, kde se manža dostane ž nakonec 😅) , ale pořád nic 🙄.

zuzka72
6. črc 2009

Veru, zítra taky volám Štěpánovi a objednávám se, to tě obdivuji, jestli jsi si dělala test v úterý a týden vydržela ho nedělat, tak to klobouk dolů, to já bych nevydrrrrržela. 🙂

donnald
6. črc 2009

Zuzi,
já jsem totiž si jista, že nic... .
A dřív jsem opravdu věřila, věřila, ....a pak byla hrozně zklamaná 😨 ☹ A tak sjem se pak zapřísáhla, že na tzo kašlu. Že se testovat nebudu, bo pak mě to přivádí akorát do depek 😉 Pokud by to mělo být, tak to tam bude a dovím se to stejně.
Zítra je tam od 8-13??????

Holky dobrou noc.

certina
6. črc 2009

Verun - Štěpán je tam zítra od 8 - 14 hodin.................
jdu pinkat............tak se tady všechny mějte krásně a páček schledáček...............Verun a nesmutni.........ono to jednou přijde, zrovna když to budeš nejmíň čekat a to bude teprv překvápko...........
Jo a já taky nechtěla moc testovat, ale prostě něco mi říkalo, že to mám zkusit - fakt ani nevím, proč jsem to udělala a bylo..............a je fakt , že teď se třepu - jestli je to opravdu tak jak ukazujou neustále ty //.... zítra si zajdu ráno na krev a uvidím snad něco víc????Mám strach..............................tak pa, pa

micinka22
6. črc 2009

Veru tak ve stredu se tam mozna potkame.-) my tam budem asi po 3..

zuzka72
7. črc 2009

Tak já už jsem objednaná na 14.7. v 9.30. hod. Dnes už jde vidět//víc, jupí. 🙂

teddyna
7. črc 2009

čaute holky,mám z vás radost z těch testů.jsem kvůli vám vyhrabala tu svoji sbírku testů - tak první test jsem dělala 7.den od ET a to tam je takový duch čárky,že jsem to viděla jen já a manžel pod lampou,ale ty další už jsou vidět docela slušně.mám k tomu i sbírku HCG z krve.tož Peti,pak nám oznam tu sumu jednotek z krve!a jak vidím,tak všechny jdete na rande ke Štěpánovi,tak ho pozdravte.já už ho neuvidím,páč mě nechcééééééééééééé 😒 a propustil mě k mojí paní doktor.ale to nevadí,aspoň mám na něho dobré vzpomínky.jsem si normálně utrhla znamínko,tak jen,co mi uschnou vlasy brnknu na kožní jestli mě vezmou nebo jak mám postupovat a jedu tam.

certina
7. črc 2009

čaute všeci...........
tak jsem ráno byla na té krvi - budu tam za 1/2 hodďky volat - tak pak pisnu výsledek - snad bude co psát???Ale musím říct, že se o mě starali mooooooooc hezky - fakt všude příjemný přístup a na odběru mi i paní řekla - tak ať vám to dopadne dobře ..............a to jsem vlastně všechny v té odběrové místnosti předběhla - jak VIP???sic jsem Moni trošku bloudila, ale našla - jsou přestěhování za očním vzadu.................
No Zuzi to je suprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr - mám obrovskou radost!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tož aby už bylo toho 14. , že???
Verun a jak Ty jsi dopadla?Už jsi se objednala???
No a vlastně Míša jde taky zítra, co???

zuzka72
7. črc 2009

Certi a kdy ty jdeš na kontrolu a kdy si změníš údaje na profilu, jako myslím třeba 5tt. No není to krása, kolikátý vlastně jsi týden a nějak mi to uniklo, vám se to těhu nakonec podařilo bez léků? 😉

katy.m
7. črc 2009

Ahojte holky.
Prosím,které dny jsou v Reprofitu v Olomouci?Díky

certina
7. črc 2009

Zuzi - ke Štěpánovi jsme měli jít po výsledcích spermiogramu, ale mezi tím jsem měla pozitivní test, tak jsem se rovnou objednala ke svému gyndr, neb v OL mi to tehdy ani nikdo nebral - byla tam dovolená.........jo jinak by to mělo být momentálně bez léků????Takže ke Štěpánovi momentálně nejsem objednaná...........ale v pátek jdu na ulz ke svému gyndr.......................

Jinak jsem volala na výsledky krve a mám 1808.......začínám 6tt podle poslední MS - a když koukám do tabulek - tak by to mělo být dobrý???Co MONI?????

V profilu to změním až budu mít srdíčko???? ☹

katy.m - zdravím ...... Machač má ordinační dobu ÚT - 8-14, ST - 15-18 a PÁ - 11-14.....ale ostatní doktoři nevím..........

katy.m
7. črc 2009

nevím,zda mám správné číslo,nikdo mi to tam už přes hodinu nebere 😒

certina
7. črc 2009

Možná maj fofry - protože minulý týden byla dovolená................

katy.m
7. črc 2009

certino děkuji,chci se tam přehlásit z Reprofitu.Můžu se tě zeptat na podrobnosti co se 1.konzultace týče? 😉

katy.m
7. črc 2009

A ještě certino,moooooooooc gratuluji 😵 🙂

donnald
7. črc 2009

Ahojte holky,

tak já se teď snažím 10min dovolat a pořád obsazeno.... . Musím to vytrvale zkoušet 😉
Peti, číslo je krásné!!!
Mici, já bych tam taky chtěla jít po 15h, takže uvidím co mi řekne, ale jinak bychomse tam fakt potkali 😀

donnald
7. črc 2009

Takže holky,

objednala mě až na 14.7. 10:30.
Takže se nepotkám s Mici ale se Zuzou!!! 😀

donnald
7. črc 2009

Holky ale víte co, já bych stejně raději mezi tím dostala sama MS a šla tam pak až 12DC 😀