• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Reprofit Olomouc. Chodíte tam taky?

23. května 2017 
Zuzi a co studuješ vlastně?
25. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnald,tuhle středu končím 6tt,takže to HCG je zcela adekvátní.Asi do toho nějak víc vidím,jsem zdravotník,tak mám vše nastudováno a napraktikováno za ty roky.i když-jak si tak někdy říkám,lepší je mnohdy nevědět.
25. kvě 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, přesně jak říkáš :slight_smile:
Moc ti to přeju a upřímně závidím.
Někdy si tak říkám, jak je osud nespravedlivej, ale pak si řeknu, že mám suoer práci, super manžela, super kocourka a super celou rodinu, tak co bych vlastně ještě měla chtít....Ale když ono mi to prostě nedá :sunglasses:
25. kvě 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnlad,neztrácej naději.já jsem pred dvěma lety málem přišla o kejhák díky obrovské chybě lékaře v jiném CAR,skončila jsem na JIP,na operaci - mám rozpárané břicho a nic z toho. po dvou letech jsem se vzpamatovala,začla chodit k machačovi a u něho se na IVF zadařilo-ZATÍM!!!ťuk ťuk - snad to vyjde do konce.
25. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se snažíme taky tak 2 roky, a bez naděje to prostě nejde....
Jenže roky přibývají a tak je to čím dál horší. Můžu se zeptat kolik je tobě? Mě bylo minulý měsíc 28 :grinning:
25. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
donnlad,mě je 31 a veškerý kolotoč kolem IVf začal v říjnu 2006.takže neztrácej naději,jak s oblibou říká Machač - jen tak,která vydrží,tak bude mamina. takže hlavu vzhůru!!! :wink:
25. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak to jsem ještě neslyšeli, ale je to dobrý!!!!
25. kvě 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,to je Machačovo oblíbený rčení :grinning: . no nic,ženšitiny - loučím se s váma,utroš zabírá dokonale a jsem z toho parádně mešuge z té mega dávky.takže se ubírám zdechnout do houští :grinning: Dobrou noc a zítra napíšenou
25. kvě 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Pregnyl jsem si naposledy píchala 30.4. a studuji večerní školu-obor podnikání-maturita, už jsem to jednou studovala, ale na konci jsem to vzdala, takže teď nanovo, nejde mi o titul, ale cítím, že mozkové buňky odumírají, navíc mám ve třídě super kamarády od 18-40 let. Mě je 36 a mám dva kluky 17 a 14 a můj chlap má toho 5.6. narozeniny, tak kdyby to vyšlo, tak dám nevím co, byl by to pro něj krásný dar-on děti nemá. :wink:
25. kvě 2009 ve 21:22  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky......teda vy jste se včera večer ještě pěkně rozpovídaly???To já už mě la půlnoc! A teď je tu prozměnu pěkně tichoučko :astonished: :astonished:
To čekání na Macháče jsem myslela trošičku jinak. Já se k němu měla objednat na PRVNÍ návštěvu a z důvodu jeho nepřítomnosti jsem objednaná až na 24.6. , no a k svému dr. do té doby už nejdu - byli jsme tak domluveni, že si přijdu jen pro vypsanou kartu.....byla jsem u něj pouze min.týden, kvůli bolestem........tak proto jsem psala, že mám špatný pocit z toho ,ž e se semnou teď 2 měsíce nic neděje........

K těm rokám jen - že já právě toho 5.6. budu mít 27 let.

Verčo prosímtě a tu svou fotku, když ji mám uloženou v PC - jak ji zmenším???

Moni a kde pracuješ přesně???
26. kvě 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
tak to je o týden dřív než já :slight_smile: .
nevím, jestli se nedám taky na studia.Aspon bych se odreagovala a venovala pozornost nekam jinam. Jenze nevim nevim, co by na to doma. Uz mam 2 tituly pred jmenem a jeden za jmenem :sunglasses: , takže bych už byla fakt sběratel s velkym S.
Jinak Certi, doma zjistim jak je to s tim zmensenim fotky, ale myslim ze to jde pres malovani, vlozit fotku a ulozit jako jpg. Jestli chces, posli mi fotku na email a ja bych ti ji poslala zpet malou :slight_smile:.
Taky verim, ze cekani je dlouha doba. Nam prvni navsteva trvala cca 2 tydny, nez jsme se tam dostali a vyslo to tak hezky, ze to byl zrovna 10DC, takze mi ropvnou dal ten Pregnyl.Byla to zatim nase prvni navsteva tak uvidime. Ale je to fakt machr ten Machač :slight_smile:
26. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Otevři si tuhle stránku-je na zmenšení fotek, je to jednoduché. http://zmenseni.kategorie.cz/
26. kvě 2009 v 08:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a jaký vy máte teda problém, resp. kde je zakopaný pes :pensive: ? Taky PCO?????
26. kvě 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže podle doktora, já to tu i někde už psala, já jsem v pořádku-prý, jako osmnáctka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , chlap je taky v poho, podle doktora, ale jednou řekl, že nic moc, tak nevím, asi nějaký průměr. No a celkově říká, že problém v nás není, že to prostě tak někdy je, že to nejde hned atd. Už to zkoušíme rok.
26. kvě 2009 v 08:41  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi a Verčo - zkusím hned jak dojdu dom z práce ten odkaz a jestli to ani tak nepůjde - pošlu Ti tu mou fotku do IP - ju???Přes malování jsem to už zkoušela ale nějak se to moc nepodařilo........

A kde se nám dneska toulá Monika????Už máš vyžehleno, nebo ještě chrupkáš????
26. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky.já fotky zmenšuju v ACDsee,v ničem jiným to neumím.no a u nás byl problém u obou.nicméně Machač je fakt Machr,páč jsem nečekala,že vymyslí opravdu zvlášní léčbu.jste v práci??Donnald,tak se pochlub s titulama,ať můžem závidět:slight_smile:) ale víte,co jsem si všimla?že čím dál více vysokoškolsky vzdělaných lidí má problémy s otěhotněním-včetně nás.nechci být rasista,ale jistá nevzdělavatelná menšina se množí zcela bez problémů a nepotřebuje žádný Reprofity či jiný CARy.pak,že je na světě spravednost!
26. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte děvčata,
tak jestli to nebude tím, že moc přemýšlíme :slight_smile: . ((((Jsem Bc. Mgr. DiS. na různých školách :slight_smile: takže logicky mi chybí něco na P :slight_smile: )))))
Jinak si myslím, že u nás bude problém taky na obou stranách - já PCO asi a můj manžel měl na posledním SPG který byl loni jen 30mil spermii. Což právě tehdy řekl, že je málo, ale já otěhotněla se špatným koncem. Tak nevím...
26. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo dneska všichni odsouvají založení rodiny až na pozdější dobu, když už mají pořádně vystudováno nebo jsou zapracování a maj smlouvy na dobu neurčitou, maj kde bydlet atd.....jenomže pak čas letí a šup a je nám 30......já myslím, že nejlíp to jde hnedka po 20-ti - vždyť i neplodnost po 25-roce klesá......tak se nedivme....... :slight_smile: Ale my budeme bojovat......kdo si počká ten se dočká, ne??????
26. kvě 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi to teda nedalo a udělala jsem si znova test a...negativní. Taky jsem to počítala naposledy jsem měla MS 19.4. tak já nevím, co se tady děje?
26. kvě 2009 v 10:57  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,
těžko říct....
Já poznám jestli byl cyklus ovulační ci anovulacni nejen podle BT, ale i podle pleti. Kdyz ovulace probehne normalne, mam plet hezky čistou bez uhrů, ale když je problém, mám hned uhry :slight_smile:
A to jsem si myslela, že je problém jen puberťáků :grinning: . Teď už vím, že je to hormonama.
26. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,
a dnes jsi teda 38DC???
Myslím, že v tu dobu už by mělo být poznat těhu na testu :cry: , ale kdo ví, třeba tam nakonec budou :slight_smile:.
26. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, četla jsem i téma test - jakou jsi měla firmu??? Některé vím, že nejsou spolehlivé až tak úplně, jeden z nejlepších je prý mamatest (nebo jak :slight_smile: ). A dělala jsi si ten citlivy???nebo normální??
26. kvě 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi nevěš hlavu.......vím jaké to je koukat na negativní test......Mysli na něco pěkného....ještě stále není těhu ztraceno......a na KO jdeš k dr. kdy????Kolik dní máš zpožděnou MS????Kdy jsi ji měla dostat???19.4. - to je nějak dlouho, ne????
26. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holki,
já si taky říkám, že zkusím test.
Sice vím, že na 95% bude negativní, ale co. rozhodla jsem se, že pokud tomu skutečně tak bude, začnu chodit na solárku a znovu na spining. tento ěmsíc jsem vůbec nebyla, protože jsem měla strach co a jak, ale teď už na to budu prdět..... :slight_smile: Ale to už jsem říkala několikrát a pořád nic, pořád na to myslím.
26. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Donnald: Jo, tak by to mělo být 38DS, test je GS Mamatest, asi je to normální, stál 34kč a byly tam 2ks.
Certina: Na KO jdu 5.6. do té doby to asi nevydržím, jsem asi 10dní ve skluzu s menstruací, ale test je pořád negativní.
26. kvě 2009 v 11:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,

zkus si ještě teď měři BT. Měříš si ji nebo ne???
Pokud ne, bude to mít jen orienatční charakter, ale i tak. Základem je, abys chodila spát a vstávala v přibližně stejnou dobu :slight_smile:. Než ráno vstaneš z postele, změříš v pochvě teplotu. Po ovulaci by měla teploty být vyšší, hodnota je u každého individuální. třeba já mám před ovulací tak 36,2-36,3 a po ovulaci tak 36,6-36,9, potom to najednou klesne a ejhle MS jsou tady :slight_smile:. Pokud by ti to skákalo jako že jeden den tak a druhý den jinak, tak to byl s největší pravděpodobností anovulační cyklus.

Zuzi jak jsi měla velký folikl, když ti naordinoval Pregnyl???
26. kvě 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
měla jsem 2folikli, jeden 2 a druhý 1,7 s tou teplotou to zkusím
26. kvě 2009 ve 12:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute.tak jsem zpět od kadeřnice - už se na mě dá zase dívat.měla jsem už hodně odrosty.Zuzko,hopni na krev a máš jasno do hodiny a nemusíš se nervovat s testama.laboratoře dělají odběr HCG v průměru kolem 150 kč a jasno máš okamžitě.tak mě bolí pořád ten podbřišek a nevím,jestli to teda normální je nebo není.
dONNALd a k těm titulům-jak vidím,tak jsi taky věčný student.já jsem něco podobnýho:slight_smile: a když ne školy,tak různý kurzy nebo vzdělávání.taky mi přijde,že jak nic nedělám,tak těžce krním. :grinning:
26. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,

tak to me prijde, ze pak nemuze byt anovulacni cyklus, bo bys ted musela mit folikly tak 5 cm :slight_smile:. třeba to budou vážně //.
Teddy - asi jo :slight_smile:.Navíc mě hrozně baví věci jako pletení z papíru, vyroba korálku, malování na textil, takže teď, když nejsem na žádné škole se zabývám tím. :grinning: Máme byt 3+1 a tak z toho 3 pokoje mám takovou dílničku a manžel pracovnu na pc :slight_smile:-
26. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosímtě donnald co je to ten anovulační cyklus?
26. kvě 2009 ve 13:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek